X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)
Odpowiedz

Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Ka tez sie stresuje i mam wrazenie ze jutro znow pozegnam sie z fioletowa strona. Nie besztajcie, po prostu objawy ustaly a ostatnio przez to nie bylo dobrych wiesci. Eh
    Bedzie dobrze ! Ja też nie mam objawów.. mimo żeb były.
    Napewno wszystko bedzie dobrze :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Mamusie :**

    Katti, Ina trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty! I napewno wszytsko z fasolinkami dobrze! :-)

    Co do objawow, to tak jak w 1szej ciazy wymioty i mdlosci, lekko mnie odpuscily na 2 dni. Najgorsze, ze wygladam jak nastolatka bo wyskoczylo mi duzo wypryskow :-/ to chyba burza hormonow bo nigdy nie mialam.

    Ja jutro ide zrobic badania, akurat mam urlop do next poniedzialku, wiec wykorzystam

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monazis wrote:
    Kochana ja mam dopiero wizytę na 23.04 także w 12tc
    Mieszkam w Norwegii i oni nie uważają ciąży do 12 tc.
    Lecę do polski za dwa dni na usg wiec gdzie 9+0 także sprawdzimy co się dzieje. Byłam prywatnie tutaj w Norwegii, ale lekarz mnie tylko wystraszył i z moim narzeczonym doszliśmy do wniosku ze lepiej lecieć do polski. Tutaj byłam w 6+6tc i lekarz według usg powiedział ze jestem w 5+2tc i nie było serduszka widać i nagadał mi ze płód złe się rozwija itd. Ale przecież jest jeszcz czas prawda? Co myślicie?
    Objawy ciąży jak najbardziej są piersi mało mi nie odpadną nie ymiotowalam wcale ale czuje się przemęczona i drażliwa ostatnimi czasy. Jestem tutaj nowa mam nadzieje ze do listopada będę razem z wami
    Rozumiem, tu w CH też nie chcą za szybko przyjmować. Jeśli się trafi na spoko gin, to w 8tyg powinien już przyjąć. Ja będę dziś dzwonić do gin. Polki, zobaczymy co mi powie i czy uda mi się umówić.
    Tym co ten lekarz powiedział zupełnie się nie przejmuj. Leć do PL, idź na USG i koniecznie daj znać po :-) Napewno będzie wszystko w porządku:-*

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Wpadłam się przywitac.
    Już jutro 4 kwietnia i kilka z nas ma swoją pierwszą wizytę .
    U mnie jest mega stres.
    Ciekawe czy wy bedziecie miały swoje pierwsze USG jutro... u mnie tego nie bedzie chociaż nie ukrywam liczę ze zechce zrobic mi sluchanie serduszka o ile ono już jest.. Bardzo chciałabym je usłyszeć... dopiero po tym spotkaniu dostane list na USG.
    Mimo to stresuje sie jutrzejszym dniem...
    Zazdroszczę tym co mają już wizyty, ja muszę nadal czekać, ale dziś się może w końcu dowiem czy zechcą mnie już w tym tygodniu przyjąć czy nadal będę musiała czekać.
    Kochana nie stresuj się, napewno będzie wszystko w porządku:-* W poprzednich ciążach dłuższe czekanie wytrzymywałaś, to i teraz jeszcze troszkę wytrzymasz ;-)
    P.S. Zmieniłaś miniaturkę i Cię nie poznałam :-D
    Jestem wzrokowcem i łatwiej Was kojarzę po zdjęciach niż po nickach :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Ka tez sie stresuje i mam wrazenie ze jutro znow pozegnam sie z fioletowa strona. Nie besztajcie, po prostu objawy ustaly a ostatnio przez to nie bylo dobrych wiesci. Eh
    Mimo Twoich złych przeczuć, będę trzymać mocno kciuki, żeby było jednak wszystko w porządku :-*

    inaa lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Witam nowe Mamusie :**

    Katti, Ina trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty! I napewno wszytsko z fasolinkami dobrze! :-)

    Co do objawow, to tak jak w 1szej ciazy wymioty i mdlosci, lekko mnie odpuscily na 2 dni. Najgorsze, ze wygladam jak nastolatka bo wyskoczylo mi duzo wypryskow :-/ to chyba burza hormonow bo nigdy nie mialam.

    Ja jutro ide zrobic badania, akurat mam urlop do next poniedzialku, wiec wykorzystam
    Z tymi wypryskami, to u mnie jest tragedia :-/ Codziennie coś nowego wyskakuje i to nie tylko na twarzy, ale też na ramionach, plecach i dekolcie :-/ Owszem wyskakiwało mi zawsze przed @ kilka, ale nie tak jak teraz. Nawet na czole już aż pod włosami mam :-/ Mam nadzieję, że nie będzie tak całą ciąże;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ponad doba do wizyty - chyba osiwieję do tego czasu. Oby było serduszko, wtedy będę uspokojona!

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Jeszcze ponad doba do wizyty - chyba osiwieję do tego czasu. Oby było serduszko, wtedy będę uspokojona!
    Bedziesz miala usg ? ale masz fajnie

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Bedziesz miala usg ? ale masz fajnie

    Raczej tak :) Mój ginekolog,z tego co wiem robi USG już na pierwszych wizytach :)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :-) Udało mi się umówić na wizytę :-) Pn 9.04 o 14.15 :-) Mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Ale ten tydzień to chyba umrę z niecierpliwości :-/ Mam nadzieję, że pani gin. okaże się w porządku. Chyba już w poniedziałek powinno być widać bijące serduszko? Jak myślicie? To będzie dokładnie pierwszy dzień siódmego tygodnia.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka mysle, ze serduszko bedzie juz bilo jak dzwon :-)!

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • monazis Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha 2101 w czwartek o 15:20 mam usg spodziewajcie się mnie kochane tu w czwartek po wizycie

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    9tc Aniołek poronienie zatrzymane [*]05.04.2018
    ewl0mewafojm92sb.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane:* w końcu mam chwilę żeby napisać, ale pojawiły się dwa wątki - ten jeden i drugi GRUDNIOWE MAMUSIE czy jakoś tak:) już nie wiem teraz gdzie mam się udzielać:P

    Dziś powtórzyłam betę i w piątek miałam 63,5 a dziś 471, myślę, że przyrost jest chyba ok?

    TSH 1,7
    Kwas foliowy 18,0
    Na wyniki homocysteiny muszę czekać dwa dni:)

    Ja jutro idę do gina, ale przyjmie mnie w szpitalu na chwilę, bo chcę takie zaświadczenie, bo przy mutacji powinnam brać zastrzyki z heparyny (wolę być obstawiona). I muszę jakoś uprosić moją rodzinną, żeby dała mi receptę na refundację (to wszystko skomplikowane), to 10 zastrzyków kosztuje jakieś 120 zł, a z ref. jakieś niecałe 10 zł, a robi się je codziennie, więc mam nadzieję, że jakoś może mi się uda to wybłagać. Mój gin powiedział, że nie może mi dać recepty na refundację, ale czemu to nie wiem. Być może potrzebne są jakieś dodatkowe badania lub czynniki (np. poronienie).

    Kochane moje, odpowiedzcie mi jeszcze na nurtujące mnie pytanie: jak z bzykankiem? Można czy nie? Bo jak pytałam kiedyś, to dziewczyny mówiły, że można, a później czytałam, żeby tak do 7 tyg się wstrzymać... no i u Nas jest problem:) bo oboje już bardzo chcemy:) ostatni raz to był chyba ten "złoty strzał" :P

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27, my się wstrzymujemy do jutrzejszej wizyty u gina, podpytam go czy można :) lepiej zacisnąć zęby niż później żałować. Akurat zaczął się dzisiaj 7 tydzień, więc mam nadzieję, że da nam zielone światło :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej kochane:* w końcu mam chwilę żeby napisać, ale pojawiły się dwa wątki - ten jeden i drugi GRUDNIOWE MAMUSIE czy jakoś tak:) już nie wiem teraz gdzie mam się udzielać:P

    Dziś powtórzyłam betę i w piątek miałam 63,5 a dziś 471, myślę, że przyrost jest chyba ok?

    TSH 1,7
    Kwas foliowy 18,0
    Na wyniki homocysteiny muszę czekać dwa dni:)

    Ja jutro idę do gina, ale przyjmie mnie w szpitalu na chwilę, bo chcę takie zaświadczenie, bo przy mutacji powinnam brać zastrzyki z heparyny (wolę być obstawiona). I muszę jakoś uprosić moją rodzinną, żeby dała mi receptę na refundację (to wszystko skomplikowane), to 10 zastrzyków kosztuje jakieś 120 zł, a z ref. jakieś niecałe 10 zł, a robi się je codziennie, więc mam nadzieję, że jakoś może mi się uda to wybłagać. Mój gin powiedział, że nie może mi dać recepty na refundację, ale czemu to nie wiem. Być może potrzebne są jakieś dodatkowe badania lub czynniki (np. poronienie).

    Kochane moje, odpowiedzcie mi jeszcze na nurtujące mnie pytanie: jak z bzykankiem? Można czy nie? Bo jak pytałam kiedyś, to dziewczyny mówiły, że można, a później czytałam, żeby tak do 7 tyg się wstrzymać... no i u Nas jest problem:) bo oboje już bardzo chcemy:) ostatni raz to był chyba ten "złoty strzał" :P
    Pewnie że można... totalnie nie rozumiem toku myslenia ciąża = brak seksu...
    Jak czytam nie które kobiety które przez całą ciąże nie uprawiają seksu bo są wrecz przekonane że nie wolno to mam ochote dać im w twarz za totalną głupote która wypisują i wciskają ją innym !!!!
    Ja w obu ciazach kochalam sie z mezem i nie ważny był etap ciąży... początek,srodek czy koncówka.
    Zasada jest jedna... seks sprawia przyjemnosc a jesli sprawia przyjemnosc mamie to dziecko czuje tą przyjemnosc która towarzyszy jego mamusi w sensie takim że jesli mama szczesliwa to i dziecko szczesliw nie bardzo wiem jak to napisac.
    Rozumiem jesli ktoś ma ciąże zagrożoną wtedy powinno sie ograniczyc do ilus tam miesiecznie ale nie dajmy się zwariować czytaja glupoty.

    Diamond92, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Szczesliwa88 Koleżanka
    Postów: 31 34

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Karolcia27, my się wstrzymujemy do jutrzejszej wizyty u gina, podpytam go czy można :) lepiej zacisnąć zęby niż później żałować. Akurat zaczął się dzisiaj 7 tydzień, więc mam nadzieję, że da nam zielone światło :)
    Kochana zaczynamy tygodnie tego samego dnia :) ja też mam jutro wizytę o 13 stresuje się bardzoooooooooooo :( pisz j
    Co i jak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam z rana... im blizej wizyty tym wiekszy stres mnie dopada...a mam dopiero na 14:00

    Dziewczyny jak wy liczycie te tygodnie ? Tak jak pokazuje suwaczek czyli u mnie pokazuje dzisiaj 6 tydzień czy tak jak Belly bo Belly mówi że to 7 tydzień bo liczy to jakos 6 tyg + 0 dni i mówi ze to 7 tydz...czyli że w którym jestem ?

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze powiedzieliby ci ze w 6 bo licza skonczone ale tak naprawde zaczelas 7 tydz. Hehe ja mam wizyte 11.30

    Karolcia ja biore heparyne bez refundacji bo nie badalam sie w.kierunku trombofilii ale po poronieniach daja profilaktycznie. Place 200 cos zlotych za 20 zastrzykow i to zamiennika.clexane ktory jest tanszy

    Katti lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hej kochane:* w końcu mam chwilę żeby napisać, ale pojawiły się dwa wątki - ten jeden i drugi GRUDNIOWE MAMUSIE czy jakoś tak:) już nie wiem teraz gdzie mam się udzielać:P

    Dziś powtórzyłam betę i w piątek miałam 63,5 a dziś 471, myślę, że przyrost jest chyba ok?

    TSH 1,7
    Kwas foliowy 18,0
    Na wyniki homocysteiny muszę czekać dwa dni:)

    Ja jutro idę do gina, ale przyjmie mnie w szpitalu na chwilę, bo chcę takie zaświadczenie, bo przy mutacji powinnam brać zastrzyki z heparyny (wolę być obstawiona). I muszę jakoś uprosić moją rodzinną, żeby dała mi receptę na refundację (to wszystko skomplikowane), to 10 zastrzyków kosztuje jakieś 120 zł, a z ref. jakieś niecałe 10 zł, a robi się je codziennie, więc mam nadzieję, że jakoś może mi się uda to wybłagać. Mój gin powiedział, że nie może mi dać recepty na refundację, ale czemu to nie wiem. Być może potrzebne są jakieś dodatkowe badania lub czynniki (np. poronienie).

    Kochane moje, odpowiedzcie mi jeszcze na nurtujące mnie pytanie: jak z bzykankiem? Można czy nie? Bo jak pytałam kiedyś, to dziewczyny mówiły, że można, a później czytałam, żeby tak do 7 tyg się wstrzymać... no i u Nas jest problem:) bo oboje już bardzo chcemy:) ostatni raz to był chyba ten "złoty strzał" :P
    Kochana najlepiej i tu i tam ;-)
    Też mnie to trochę zastanawiało czy można czy nie można ;-) Pierwsza ciąża to i mnóstwo wątpliwości i strachu, żeby w żaden sposób maleństwu nie zaszkodzić. Ja mimo wszystko wstrzymam się jeszcze do wizyty, jak już będę pewna, że wszystko jest ok, to nadrobimy ;-) a czasami dłuższa przerwa dobrze robi ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Karolcia27, my się wstrzymujemy do jutrzejszej wizyty u gina, podpytam go czy można :) lepiej zacisnąć zęby niż później żałować. Akurat zaczął się dzisiaj 7 tydzień, więc mam nadzieję, że da nam zielone światło :)
    Też będę miała wizytę na początku 7 tyg. :-) Koniecznie daj znać po czy widziałaś serduszko :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ