Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe/Lipcowe testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe/Lipcowe testerki :)

Oceń ten wątek:
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz jestem na stale- miallam ograniczony dostep do neta.
    Daisy trzymam kciuki!

    Gosiak, Daisy, Krokodylica, Rybeńka, Sue lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzelicie mnie, ale siknelam 2gi raz i znowu jest cien, golym okiem go normalnie nawet moj maz widzi..
    Boszz, a moze to jakas wadliwa partia, no bo zeby 2 testy pod rzad pokazaly to samo? :/

    nick nieaktualny, Rybeńka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na chwilę aby. wszystko ok tylko ja mam rwe kulszową.
    ale najważniejsze ze dziecko zdrowe:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Sue lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Zastrzelicie mnie, ale siknelam 2gi raz i znowu jest cien, golym okiem go normalnie nawet moj maz widzi..
    Boszz, a moze to jakas wadliwa partia, no bo zeby 2 testy pod rzad pokazaly to samo? :/


    Daisy, przecież umówiłyśmy się, że do końca roku sikasz na zielono, więc nie bądź taka zaskoczona! Nie mogę Cię zastrzelić, zbyt fajna jesteś ;) ciągle trzymam kciuki za tłustą kreskę :)

    Może poczekaj 2 dni i zrób innej firmy? A może krew ;) Kurde co ja Ci tu będę pisać, Ty sama wiesz lepiej ;) Ja jestem od pozytywnego myślenia, co będę robić cały dzień myśląc o pięknej kresce :)

    Krokodylica, Daisy, Rybeńka lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh Meridko nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala tak na mega zielono siknac z potwierdzeniem na papierze. A jaki dol bedzie jak dostane @ bo mnie cos zaczelo podbrzusze pobolewac :(
    No nic. Czekamy. Ja bym chyba zemdlala jakbym zobaczyla 2 grube krechy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, my kobiety to jesteśmy szurnięte :) ja się nie dziwię, że same ze sobą nie potrafimy wytrzymać ;)
    Dopiero zobaczyłaś bardzo wcześnie dwa cienie cienia, a teraz już boli brzuch :) a może to tylko cień cienia bólu, którego nie ma, ale by się nie rozczarować to już czujesz złe znaki!

    Ja za Ciebie trzymam kciuki, a Ty spokojnie (wiem łatwo mówić) przegoń cieniowe/ bólowe myśli z głowy i się odpręż, dobrze :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee, po prostu juz tak mialam ze wyszedll mi cien a za pare h dostalam @ :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Nieee, po prostu juz tak mialam ze wyszedll mi cien a za pare h dostalam @ :D


    I co ja mam z Tobą zrobić Szalona Kobieto :)

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy idz rano kup test quixx! i bedzie pewnosc

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczna myslisz ze on cos pokaz? Gdzie ja to kupie hahaha wiesz u mnie w gminie w kazdej aptece maja tylko bobo testy :D a jak mam jechac gdzies indziej to przeciez sie posikam po drodze :D juz wole na bete zajechac i miec swiety spokoj i wiedziec na czym stoje czyli <0.1 ;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 11 listopada 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a w innych aptekach? albo jakims rossmanie? lepiej miec dwa rozne:)

    poczekaj porpostu to i paskowy pokaze na pewno:)

    Daisy lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 11 listopada 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meridko nie ma za co :-)
    A co do zdrówka to dziś serce juz spokojne ale chyba mnie przeziębienie bierze. Właśnie pije mleko z miodem i czosnkiem, oby coś pomogło.
    Mizzelko współczuję, połóż się i spróbuj jakoś odpocząć. Ważne ze z Maleństwem wszystko ok.
    Daisy Kochana faktycznie postaraj się jakoś odprężyć i jutro powtórz test. A może spróbuj kupić gdzieś jakiś inny. Ja nadal mocno ściskam kciuki :-*

    nick nieaktualny, Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Hej kochane! ♡
    Ja znowu siklam, rano, bo dzis ostatnia lutke mialam brac rano i mysle a co tam sprawdze. I takie cos mi sie pokazalo, mysle, ze to jak zwykle niespodzianka allegrowa i cien cienia. Widac w ogole cokolwiek? Bo ciezko zlapac, ale oczy widza na zywo.
    milego dnia! ♡♡♡

    8b383idoma02_t.jpg

    Ja tam Cię Daisy nie che straszyć, ale Ty w ciąży jesteś !!!!!
    Nie wiem jak się z tego droga koleżanko teraz wytłumaczysz :-)
    Moja też się w ten sposób zaczynała a teraz jakoś brzuch nie wiem czemu mi rośnie :-D

    Tam bladziutka kreseczka jak nic jest. Patrzyłam i w laptopie i w telefonie i ona nie znika :-)
    Trzymam kciuki za betę :-)

    Daisy, Rybeńka, Sue, Krokodylica, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle dobry wieczór
    Dawno mnie nie było ale tydzień czasu Agatka siedzi w domu i nie miałam czasu na pisanie.
    Mam nadzieje ze jutro pójdzie do przedszkola. Coś jej siedziało w gardle, kaszel ale suchy i bez innych objawów, na antybiotyk to się nie nadawało a więc tantum verde i flegamina i jakoś poszło :-)
    Spróbuje Was nadrobić

    No i poza tym,że znów jakoś przez cały dzień mnie mdli :-/ to ok
    no i rzecz jasna musiałam zaliczyć bliskie spotkanie z wc w weekend, ale już do tego przywykłam. To takie zaczęcie nowego tygodnia i moje Dziecię daje mi znać że to kolejny :-)

    Co do imienia Dzieciątka już mi się raczej Alicja odwidziała i nie wiem czy teraz nie będzie Marta albo Ewa jak chciała Agatka. Im więcej mam czasu tym bardziej wymyślam.

    Gosiak,
    ja poczytałam o nosidłach= wiesidłach i przekonałam się do chustowania i mam nadzieje że się tego nauczę. No i ze Dziecię będzie współpracować i nie protestować przy noszeniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2014, 20:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Jestem na chwilę aby. wszystko ok tylko ja mam rwe kulszową.
    ale najważniejsze ze dziecko zdrowe:)
    Mizzelka lubię za zdrową Dzidzię nie za rwę
    niestety chyba nie ma na to lekarstwa, ja też mam ale po lewej stronie już z miesiąc.
    Wstawaj powoli, nie gwałtownie, raczej mi pomaga przekręcenie się delikatne na nieboląca stronę. Lekarz powiedział, żeby niestety unikać leżenia :-P bo wtedy niestety się nasila. lepiej jest stać albo siedzieć.
    Niestety dzidzia zaczyna uciskać nam nerw i stąd bóle od pleców do stopy.
    Ale damy radę :-)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie moglam sie powstrzymac :p :p :p

    6e1sg1i282zz_t.jpg

    Wiecej nie sikam ide do lozka ;)

    nick nieaktualny, Sue, Gosiak, Krokodylica, mizzelka, Tygrysek lubią tę wiadomość

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Daisy, już czekam na jutrzejsze zdjęcie :-) Kolorowych snów i oby ta kreseczka ciemniala z dnia na dzień! :-*

    Daisy lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybenko, Ia poradzila mi zrobic test na wodzie i sprawdzic czy wyjdzie tez cien. No i nie wyszedl, jest bialo! Jejciu jejciu!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Sue, Rybeńka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy Daisy!!!
    Co tu się dzieje ?????????!!!!!!!
    aaaaaaaaaaaaaa

    Jejku każdy ślepy widzi, że sikasz na zielono!!!
    Tak to Ty możesz sikać ile chcesz ;) trzymam ciągle kciuki!!
    Ale się ekscytuję ;) to niesamowite!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochane nie moglam sie powstrzymac :p :p :p

    6e1sg1i282zz_t.jpg

    Wiecej nie sikam ide do lozka ;)

    No już teraz to kreska którą każdy widzi. Widać ją bez zbliżeń.

    Daisy gratuluję ;-)
    Strasznie się cieszę i na pewno wszystkie tutaj że komu jak komu ale że Tobie się udało ;-)
    Pozostaje życzyć spokojnej ciąży.

    Dziś utraciłaś swoją niepodległość ;-) fasolinek zajął twierdzę i będzie okupował przez najbliższe 9 miesięcy :-)

    Jeszcze raz bezproblemowej ciąży :-)

    nick nieaktualny, Daisy lubią tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ