X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe/Lipcowe testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe/Lipcowe testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana,
    Jak bioderka? Wszystko dobrze?

    U nas cisza, moze to i dobrze ;) czekamy na wizytę ;)
    A Zoya to taki słodki urwis ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda gratulacje! Przykro mi ze musiałaś tyle się na denerwowac ale najważniejsze że juz po wszystkim i jesteście w komplecie:) dużo zdrówka, siły i cierpliwości życzę!

    Bioderka w granicach normy, musimy nóżki trzymać szeroko i kolejna wizyta 16.06 był ułożony posladkowo dlatego nie jest idealnie, ale i nie najgorzej.

    Merida ja ciągle trzymam za was kciuki!;)
    Zoyka musi trochę urwisowac żeby rodzicom się nie nudzilo;)

    merida17 lubi tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 21 maja 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida gratuluje ciazy i trzymam kciuki by wszystko bylo ok .... Udana wspolczuje ze tyle rzeczy na raz u was sie dzieje ale wierze ze bedzie wszystko dobrze...No my uczymy sie jeszcze siebie bawzajem , jestesmy w nim zakochani , jest takim naszym cudem i jak sobie przypomne jak On lezal w tym inkubatorze sam to az mi sie serce sciska , tak ryczalam jak go w nim widzialam ..teraz bierze antybiotyki jeszcze na ta nereczke ...

    merida17, udana lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Cioteczki Dobre Wróżki!
    Trzymajcie kciuki az do końca!!! ;) im wiecej tym lepiej! Nie gardze nimi oj nie ;)

    Bereda my tez każdego dnia sie uczymy siebie wzajemnie, bo razem z wiekiem rosną i pomysły ;)
    Wyrażanie swojego zdania i potrzeb ;) tylko komunikacja juz inna :P

    Duzo zdroweczka dla Waszych Chłopaków od Meridek ;)

    udana, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Jak nie urok to s... Mateusz chory tzn ma katar od wczoraj,byliśmy u lekarza na szczęście płuca czyste,trzeba czyścić nosek i inhalować tak też robimy.Męczy się biedulek,noc była masakryczna ciągle się wybudzał,zresztą teraz jest to samo.
    Taka piękna pogoda a my musimy w domu siedziec eh..ale cóż oby maluch wyzdrowaił!
    Teraz nie dość że go brzuszek boli to jeszcze katar,chociaż z brzuszkiem jest jakby troszke lepiej tfu tfu

    Co potrafi Mateusz:
    Od kilku dni Mateusz gaworzy,są to jakieś pojedyńcze dźwięki ale są:)
    uśmiecha się co raz częściej:)
    wkłada rączki do buźki i ssie:)
    puszcza bańki ze śliny:)
    zauważa zabawki ale jeszcze nie wie co z nimi zrobić:)



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana, zaraz będą 2 miesiące! Możesz w to uwierzyć? Pamiętam Twoje pierwsze wpisy na forum :) a to już tyle czasu minęło!

    Zdróweczka!
    Kiedyś słyszałam, że jak sam katar, to wychodzić na spacery, tylko z gorączką w domu. Zrobisz, jak uważasz oczywiście, ale pogodę macie cudną, to jak mówisz, głupio nie korzystać ;)
    My z katarem spacerujemy.

    udana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziś mój Mateusz kończy dwa miesiące:)kiedy to zleciało? nie wiem!odkąd maluch skończył 4 tyg czas przyspieszył i gna z górki na pazurki.

    Dziś byliśmy na kontroli i osłuchowo nadal jest ok uff czyli nadal czyścimy nosek i inhalujemy plus doustne kropelki fenistil. Dzisiejsza noc juz była lepsza,katar zgęstniał więc jak się wyciągnie fluczki to przez jakiś czas nosek oddycha:)
    Pytałam lekarkio spacery i kąpiel i jak najbardziej tak!w taką pogodę szkoda siedziec w domu,pilnować tylko zeby nie przewiało.
    Jutro jedziemy na wekeend do moich rodziców,doczekać się nie mogę bo przez te choroby dawno nas tam nie było:)

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 24 maja 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana mam nadzieje ze na tym sie u was skonczy i bedzie juz tylko z gorki tego wam zycze z calego serca .No 2 miesiace to juz duzy chlopczyk :-)..
    my jutro wizyta w szpitalu z nereczka i scan ...dzisiaj pierwszy spacerek zaliczylismy , Dorianek spal caly czas..
    Dorianek pozdrawia Zoyeczke ;-)

    udana lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z okazji 2 mcy kochany Mateuszku dużo zdrowia i uśmiechu dla Ciebie :) rośnij zdrowo i zawsze uśmiechnięty :)

    Bereda mocno trzymam kciuki za nereczkę i cały skan i za fachowca, który będzie go robić- oby jakiś konkretny dr!

    Dziękujemy za pozdrowienia i przesyłamy przez wielką wodę również pozdrowienia i buziaczki :)

    Ps. Bereda chyba Twój suwaczek już nieaktualny :) nie, żebym się czepiała ;)

    bereda11 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy:*

    Bereda ja również trzymam kciuki za wizytę!:)

    Meridko za Ciebie i Fasolkę też trzymam kciuki!
    Ciekawe jak Zoya zareaguje na nowego członka rodziny:)

    Mój Mateusz dziś śpi,budzi się tylko na karmienie i przewijanie:)chyba odsypia chorobę bo przez katar ciężko mu było spać no i pogoda dziś burzowa to też sprzyja spaniu:)Jeśli chodzi o katar jest lepiej,chrobocze mu jeszcze w nosku ale są to już gęste fluczki,które co prawda ciężej wyciągnąć,ale przynajmniej mu już nic nie spływa do gardełka.
    Mateusz ma ciągle podwyższoną temperaturę (chyba jest podwyższona bo wiem że u takich maluszków generalnie jest wyższa)ma 37,5, nie wiem czy się martwić czy to jest normalne?

    A dziś rano około 5 mój M przwijał Mateusza bo zrobił kupę myslał że to już koniec,otóż nie!po wyczyszczeniu pupy zabraniu brudnej pieluszki maluch postanowił zarobić wszystko dookoła,aż M musiał go kąpać w zlewie:)ale to nie koniec atrakcji niedawno ja go przewijałam i nie podłozyłam pieluszki żeby chronić się od siuśków (bo z siusiaka dryzga na wszystkie srony)no i mam za swoje Mateusz tym razem obsikał wszystko najbardziej siebie,aż chyba do buźki sobie trafił:)więc kolejne przebieranko itp :) ach te dzieci kochane z nimi nigdy nie ma nudy:)

    bereda11 lubi tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 25 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana , fajnie ze Mateuszek spi juz spokojniej bo nabiera sil teraz pewnie przemeczony jest tez ..Co do siuskow i kupek to ja nie wiem czy nie nauczylam sie jeszcze zakladac pieluszki ale czasami mu kupka bokiem wychodzi a siuski tylko na jedna nozke tak sie obsikuje , a to ze sie go przebiera i zaczyna znowu siusiu to tez tak mamy z kupka jeszcze nie mielismy ....
    Merida czyli powinnam zmienic suwaczek ? zaraz sie tym zajme
    A zapomnialam o najwazniejszym , bylismy w szpitalu i wszystko tak jak mowili czyli lewa nereczka pracuje i jest z nia wszystko ok , prawa nie pracuje i dlatego dostaje antybiotyki na znikniecie tej niedobrej nerki ...
    Dziewczyny dawaliscie lub dajecie dzieciom witamine D ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 18:42

    udana lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda, to jest suwaczek konkret ;)
    Ja cały czas daje wit D.
    Antybiotyk wystarczy, by nerka zniknęła? Rozumiem, ze nie uszkodzi zdrowej?

    Ale Wy sie macie z siusiakami :P
    Bereda u nas tez czesto leci cos bokiem pieluszki. Nie przejmuj sie tym, tyle, ze wiecej prania ;)

    Udana, co u Mateusza? Jak temp i katar?

    Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego Dnia Mamy Dziewczyny!! ;)

    udana, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda u nas też czasem siku wychodzi bokiem a kupa najczęściej wędruje na plecy,czyli mój syn robi kupę po pachy:)
    Witaminę D również daję, K już nie bo dokarmiam sztucznym więc lekarka powiedziała że niepotrzebna.
    Jeśli chodzi o zdrowie Mateusza to fluki nadal są,chyba wiadro już wyciągnęliśmy i pewnie jeszcze drugie tam w nosku siedzi.Czasem kichnie,czasem kaszlnie ale ogólnie już lepiej. Tylko ten brzuszek jeszcze nie do końca pracuje jak trzeba, niby jestem na tej diecie bezmlecznej (ciągle jestem głodna,a słodkiego tak mi się chce że dziś cały słoik dżemu zjadłam, nie wiem jak mały na to zareaguje ups) ale i tak jak zjem coś nowego bez mleka to i tak młody potem się męczy, więc ja nie wiem jak długo tak wytrzymam,czekam na wizytę u alergologa i zobaczymy co dalej. Wizyta 31.05 więc juz niedługo dam radę!

    Również życzę Wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Mamy:*

    Merida jaki prezent dostałaś od swojej córci?:)

    merida17 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam upłynął Dzien Mamy? Ten pierwszy pierwszy ;)
    Moja córka z okazji tego dnia zjadla obiad i jogurt, co na jej standardy, to mega duzo ;)
    I wszystkie trzy ucielysmy sobie drzemke ;) ogólnie ja świętuje w marcu, a w maju tak symbolicznie ;)

    Jak zdrowko naszych Panów Kochanych ;)
    Pogoda rozpieszcza? U mnie podobno jutro ma byc cudnie, to dobrze, bo mam wolne ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ładny prezent;) spokój ducha ze córka najedzona;)

    U nas w dzień mamy był mega płacz, przez brzuszek wiec zrobiłam experyment i przez dwa dni karmiłam tylko nutramigenem a swoje mleko sciagalam i mrozilam. jest mega zmiana, kupki dwie dziennie a nie sześć i normalne pakowane bez sluzu, no i zachowanie super, płacz tylko z powodu głodu lub zmęczenia, czasem wymuszal żeby wziąć na rece,ale z bólu się nie zwijal, tylko gaworzyl i się śmiał do wszystkich;) od dziś znowu karmie piersią żeby zobaczyć jak będzie , ale jeśli będzie się męczyć to rezygnuje z piersi bo i on i ja się męczymy.
    Katar mniejszy, czasem fluki chrabocza i coś kaszle wiec pójdę jeszcze do lekarza żeby go osluchala tak dla mojej spokojnosci;)
    Pogoda super, cały wekeend na świeżym powietrzu;) pełne dotlenienie;)
    Bereda jak tam Dorianek się chowa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana,
    dobrze, ze zrobiłas eksperyment, bo tak sobie myślałam ostatnio, ze kp jest spoko, ale nie za wszelka cenę, a Was ewidentnie meczy cała ta sytuacja :/ Mateusz pije te śmierdzące mleko i działa, wiec moze nic na sile ;)
    Zreszta zaraz zobaczysz sama ;)

    udana lubi tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas piekna pogoda wiec albo spacerki albo siedzimy w ogrodku wiec dostaje witamine D na dworze ha ha O nie wcielo mi ogromnego posta. .A wiec Udana dawaj znac jak bedzie po kp ? Jak Mateuszek zareaguje ...U nas naprawde super , noce przespane Synek budzi sie tylo na jedzenie wiec i ja pospie. W dzoen tez spokoj daje mu tylko mm wiec mamy stale pory jedzenia pozniej chwile aktywnosci i znowu spanie , chcialam zawsze karmic kp ale wyszlo inaczej i nie narzekam narazie jesten bardzo zadowolona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 15:41

    udana lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie kp jest super bo nie trzeba robić, wyparzac itp.wszystko jest gotowe, no ale jeśli mu szkodzi to zrezygnuje.dzis zrobił mega zielona kupę i męczył się z nią okropnie o 4:30 niedawno tez zrobił zielona i coś go ciągle wybudza, spać nie może. Dobrze ze jutro już wizyta.

    Bereda ciesze s ie ze u was jest spokój oby tak się utrzymuwalo;) może wstawisz jakieś zdjęcie Dorianka;)?

    Merida kiedy wizyta u lekarza?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wizyta była ;)
    Wszystko dobrze, sztuk jedna i pikajace serce :)
    Byliśmy na wizycie z Zoja i zero problemów ;)

    udana, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super;) gratulacje! Teraz czekamy na płeć:) i dalej kciuki zaciśnięte :)
    A chcesz córeczkę czy synka?:)

‹‹ 517 518 519 520 521
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ