X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe/Lipcowe testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe/Lipcowe testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miało być szczepienie ale nie było bo Mateusz ma zapalenie płuc:( jesteśmy w szpitalu:( nic na to nie wskazywało, nie widać po nim ze jest chory tylko taki niespokojny.prawdopodobnie to od ulewania.tak mi go szkoda;(

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 4 maja 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane ..Z gory przepraszam ze tak dawno sie nie odzywalam , nie mam zadnego wytlumaczenia , przepraszam
    Witam Mateuszka , piekny chlopczyk i tak mi przykro Udana ze jestescie w szpitalu , mam nadzieje ze szybko mu sie poprawi i wyjdziecie do domu ..
    Ale wam dziewczynki rosna dzieci , i roczki koncza i takie zywe sa , dumne mamusie z was pewnie :-)...
    My czekamy , jeszcze 11 dni i Dorianek mabyc podobno z nami ;-) zobaczymy i juz nie moge sie doczekac ..Koncowka ciazy mnie juz dobija , jest najtrudniejsza dla mnie , zgaga nonstop i refluks , i zebra bola i ogolnie jest juz ciezko ...wszystko juz dla synka mamy , dzisiaj przyszedl wozeczek i tatus go skrecal :-)...TYDZIEN TEMU SYNEK WAZYL 2900 PODOBNO , CHOCIAZ BIORE POPRAWKE ZE troche mniej , co 2 tyg mamy wizyty , ostatnia za tydzien 4 dni przed porodem ....to w skrocie tyle lece was ponadrabiac troche

    merida17, udana lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana!
    Jak mi przykro!!!! Trzymajcie sie dzielnie!!!
    I szybciutko do domu! Malenstwo Kochane!!

    Bereda!!!
    Jak miło, ze sie odezwalas? Tylko nas nie olewaj na końcówce i daj znać, jak porod!!!
    Koniecznie!! Wytrzymaj te niedogodności!! Zaraz zleci, a warto!!!
    Kiedy to zlecialo!!

    Za piękne mamy i za Waszych Synkow trzymam kciuki!!!!!

    bereda11, udana lubią tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida dziekuje , przy koncowce ciazy cos mi gorzej idzie , druga noc z rzedu wymiotuje jak kot i do tego wczoraj mialam migrene 4 tabletki nic nie pomogly ,meczylam sie okrutnie i ta zgaga brrrrrrrrrrrr..juz sie boje dzisiejszej nocy ..
    Udana jak sobie radzicie ?

    udana, merida17 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda witaj długo Cię nie było ale dobrze ze wrocilas:) oj tak końcówka ciąży duży się i jest ciezko ale pomysl sobie ze to juz niedlugo i dopiero się zacznie i dopiero będzie ciezko ale i pięknie bo z maluszkiem przy boku:)
    A my wegetujemy podobno jest lepiej z plucami ale maluch nadal ulewa i męczy go bolący brzuszek wiec jest niespokojny i mało spi.i do tego ma pleśniowy i i ropieje mu oczka biedulek ciągle na rękach by był i to moich jak M przyjeżdża i go nosi to nie zawsze mu się to podoba eh
    Z pozytywów to rośnie nam synek jak szalony ma już 62 cm i waży prawie 5 kg ;)

    Pozdrawiamy :*

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 6 maja 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dawno mnie nie bylo na Belly!

    Udana gratulacje i zdrowka na teraz Wam zycze.

    Bereda u mnie jak byly wymioty na koniec to skrocila mi sie szyjka wiec pewnie porod tuz tuz.!

    co u reszty? nie sadzilam ze watek funkcjonuje:)

    moj synek ma sie dobrze i juz chodzi. nadal karmie .. wiec pobudek duzo w nocy:) no ale takie zycie:)

    udana lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 6 maja 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana wspolczuje bo jak dziecko cierpi to serce sie kraje jeszcze gdy nicnie mozna poradzic , zycze zeby Mateuszkowi szybko sie polepszylo , biedaczek malutki ...
    Słoneczna okazuje sie ze to chyba od jedzenia bylo bo moze ciezkostrawne , nie wiem ale wczoraj rosolek i jadlam tylko i bylo juz ok w nocy dzsiaj tez byla zupka wiec zobaczymy ...dobrze ze karmisz , ja tez bych chciala dluzej karmic zobaczymy jak to bedzie

    udana lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana! Dużo cierpliwości dla Was i oby szybko zdrówko wróciło, byście mogli korzystać z pogody :)

    Bereda, czyli 10 dni jeszcze :) jupi!

    udana, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś po badaniu , u maluszka czysto w płucach uff jak się ciesze;) a jeśli chodzi o brzuszek to ma dużą nietolerancje laktozy dlatego tak się męczy, wiec odciagam Laktatorem 10-15 ml daje delicol i dopiero karmie piersią, a dokarmiać mlekiem bez laktozy i powiem że jest lepiej dziś nad ranem juz tak nie męczył się ze zrobieniem kupy, bo jeszcze wczoraj dwie i pół godz męczarniach i płaczu było.wczoraj odsypial te wszystkie dni w bólu, do tej pory jak nie spał to był bardzo niespokojny i wiecznie skrzywiony i kwekal bo go bolało a dziś się uśmiechał i miał taką pogodna buźką a teraz znowu śpi;)

    Bereda trzymam kciuki!
    Słoneczna zaglądaj do nas częściej! :)
    Meridko co u was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2016, 10:08

    merida17, bereda11 lubią tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ...U mnie juz 5 dni do porodu zobaczymy jak to wyjdzie , narazie bez zmian cisza moze przed burza :-) ...Udana to dobrze ze Mateuszkowi sie polepszylo mam nadziejeze ze bedzie juz tylko lepiej i wyjdziecie juz szybko do domu ...

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.my nadal w szpitalu bo jednak w płucach nadal coś słychać (w nd badał go inny lekarz pewnie dlatego nic nie slyszal) i w nosku mu furczy, ale oczka są juz lepsze juz tak nie ropieje, zdecydowanie lepiej wygląda. Dziś kontrolne wyniki i zobaczymy co dalej bo ten jego brzuszek to masakra męczy się nadal przy kupie, i robi takie śmierdzące i rzadkie.nie chce ssać piersi tylko z butli, musze ku odciagac bo jak mu daje pierś to on odskakuje i się denerwuje płacze a z butli ciągnie. W nocy jakoś się przystawia do piersi ale budzi się często bo chyba niedojada;( no i nad ranem zaczyna stekac aż kupy nie zrobi a to trochę trwa. W dzień tez stęka jak śpi biedny jest tak mi go szkoda ze się męczy eh
    A wczoraj śmiać się zaczął od ucha do ucha;) i coś tam gaworzy po swojemu:* Mój synek jest całym moim światem, spełnieniem moich marzeń:*

    Bereda odliczanie trwa, w każdej chwili może sie zacząć wiec kciuki zaciśnięte:)

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i po dzisiejszej wizycie i scanie okazalo sie ze w piatek beda mi wywolywac porod bo mam malo wod , troche sie denerwuje wiadomo bo nie bardzo wiem czego sie spodziewac ..piatek 13 szok ha ha ha a data 15 maja bardziej mi sie podoba no trudno , wazne zeby z malenstwem bylo ok...
    Udana tak mi przykro ze sie meczycie , biedny Mateuszek zeby mu szybko przeszlo ,...

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda piątek 13 to super data, jak dla was będzie szczęśliwa; ) ja pamiętam miałam wizytę polowkowa w piątek 13 tego na 13 sta i była szczęśliwa bo z maluszkiem wszystko ok;) i tak będzie u Ciebie, życzę Ci tego i będę 3 mac kciuki.pomysl sobie ze to juz niedlugo, że za chwilę utulisz swojego synka, a ten pierwszy kontakt jest cudowny, te spojrzenie, dotyk coś niesamowitego...:)

    bereda11 lubi tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Udana , tak fajnie o tym piszesz a do mnie jeszcze jakos tak nie dochodzi ze juz jutro I ze bede mama I bede miala synka caly czas przy sobie , jakies to odlegle jest jeszcze dla mnie

    udana lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda!!!!!!
    Co za dobre wieści!!! Jutro juz będziesz mama, a dopiero test zrobiłas!!!
    Niesamowite!! Trzymam kciuki za Was jutro! 13 w piatek to moja szczęśliwa data- wiec kieruje do Was duzo pozytywnych myśli ;)
    Powodzenia!!!

    Udana!
    Szybko do domku!!! Szpitale sa do D.... !!!
    Zdroweczka dla Mateuszka naszego, żebyś mogła w domku cieszyć sie jego pięknym uśmiechem!!!
    Piękne uczucie, prawda ;)

    bereda11, udana lubią tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 13 maja 2016, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny , ja zamiast zbierac sily przed porodem i spac to leze juz od godziny i koniec chyba ze spaniem a za 2 godz dopiero powinnam wstac ...to chyba z wrazenia

    merida17, udana lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda kciuki zaciśnięte:) powodzenia!

    A mój Mateusz od wczoraj jest na mleku nutramigen bo wyszło z badań ze ma alergie, moje mleczko tez pije tylko w dzień musze mu odciagac bo nie chce ssać piersi, w nocy ssie nie wiem o co mu chodzi;) a ten nutramigen jest okropny, śmierdzi maluch krzywi się ale pije;)oby to pomogło na te wirowania w brzuszku.

    Merida buziaki:*

    merida17 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda!!!
    Czekamy na Was ;)

    Udana!
    Najważniejsze, ze cos wiadomo, bo najgorzej, jak nie da sie pomoc, bo niewiadomo co i jak!
    Zdroweczka!!!

    Ostatnio pytalas co u nas.
    Zeby zasadniczo w komplecie 1-4. Czekać az pięknie wyrosną.
    Nocnikowanie idzie całkiem niezle, jak siedzi na dużym kibelku, to wtedy lubi sie przytulac ;) sama wola siu siu, ale nie zawsze trafia w czas ;)
    Biega, chodzi po schodach sama, na slizgawce tez sama po schodach i w dół siup ;)
    Czesto (prawie zawsze!!) spaceruje w przeciwna stronę niż ja ;)
    Potrafi juz odstawić dramat ;) zwłaszcza w żłobku do momentu zamknięcia drzwi ;) duze łzy! Ha ha ;) zamykasz drzwi i widzisz w nich przez szybke ogromny uśmiech ;) jest cholernie uparta, po rodzicach i duzo czyta i śpiewa!
    Bardzo melodyjna jest, potrafi wszystkie te piosenki pokazać i duzo śpiewa sama sobie! Moze talent, jakiś rośnie ;)
    To u nas taki etap ;)

    Słoneczko za oknem, a ja w pracy :/

    udana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda!!!!!
    Trzymasz nas niecierpliwie długo!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida czy ja dobrze widzę? Czyżbyś spodziewała sie dzieciatka? Gratulacje!!! Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka;)

    Jeszcze trochę i Zoya będzie trafiać do nocnika i na kibelek;)
    Meridko być może Twoja córcia będzie w przyszłości celebrytka:) będziemy ją oglądać na pierwszych stronach gazet:)

    Bereda czekamy na wiesci!!!

    A mój malutki dalej się męczy z tym brzuszkiem, pije to niedobre mleko ale tylko dwa lub trzy razy dziennie kupa po nim ładniejsza ale częściej pije moje mleko i wtedy się męczy to może ja coś jem co mu nie pasuje.. kurcze tak mi go szkoda jak on tak płacze:(do tego przyzwyczaił przyzwyczaili do rąk, no bo gdzie ja go w tym szpitalu mm kłaść albo w łóżeczku albo na rękach nie inaczej wiec juz zaczyna wymuszac;)
    Prawdopodobnie wyjdziemy w pon ze szpitala juz się doczekać nie mogę.
    PS. Cały pobyt w szpitalu piękna pogoda a od jutra ma się popsuć eh

‹‹ 515 516 517 518 519 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ