Czerwcowe mamusie 2016
-
WIADOMOŚĆ
-
Madziak trzymamy kciuki pamiętaj ze jesteśmy z Wami!! Pisz do nas i odpoczywaj
Andziasm ja mam wrażenie, że nam ciężarnym wydaje się , że mało jemy a chyba te słodycze i wszystkie przekąski i uzupełnienia pomiędzy dużymi posiłkami odkładają się w kg. Ja tez od dziś staram się kontrolować ilość pochlanianych słodkości bo ja to jem hurtowo.
Dais witaj w kraju hihihi cieszę się, że podróż minęła Ci spokojnie i dobrzeAndzia SM lubi tę wiadomość
Syn Filip 28 czerwiec -
iw78 wrote:Zakochałam się
http://www.mamo-tato.home.pl/photo/minky/kocyk-minky-caly/m-roz/Kocyk-minky-sowki-biale-roz.jpg
a ja dzis wstałam o 7.30 na sniadanko, kromka chleba swiezego chlebka, który robił się w nocy, mniami potem kima
Agabtm lubi tę wiadomość
-
Witajcie dziewczyny!
Madzik trzymam kciuki za Was! Musi być dobrze!
Dais podziwiam Cię ,że wytrzymałaś tak dłuuugą podróż! Super ,że odbyła się ona bez żadnych przygód
Andzia SM ja też miałam taki okres, że tyłam baaardzo szybko. Zaczęłam w końcu skrupulatnie liczyć kalorie i zapisywać to co jem.
Od początku ciąży przytyłam już 14 kg i wysiada mi kręgosłup.
Mam jakiś ucisk pod łopatką i w pośladku nie mogę w ogóle siedzieć
Dlatego bardzo pilnuję tej wagi bo nie chcę spędzić końcówki ciąży na leżąco
trzymam kciuki za Wasze wizyty!
Miłego dniaAndzia SM, Helen lubią tę wiadomość
-
a takie moje pytanko, ile kupujecie pieluch?
i w jakich rozmiarach?
bo są
30x30 a te wiadomo ze trzeba ich duzo, ale tez nie chcę przesadzić z ilością, bo będę stosować pampersy.
75x75 te chce stosowac zamiast kocyka w upalne dni do wózka i jako otulacze
tu sie zastanawiam, ale wydaje mi sie ze 3y wystarczą.
120x120 tego rozmiaru chcę wziąść jedną, niech będzie aby gdzies rozłozyc w razie przewijania
pewnie tych małych trzeba najwiecej
ja patrzyłam na rozmiary pieluch bambusowych, bo te najtansze podobno są słabe
i znalazłam je trochę taniej po ok.5zł za te najmniejsze a widzę ze te najtansze tetrowe chodzą po 3zł.
moli5 na te bóle to masaż najlepszy
albo sobie poleż w ciągu dnia, wtedy tak mocno nie łapie na wieczór.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 11:36
-
Dais jak moglas sama pojechac mialas mnie zabrac :p ciesze sie ze szczesliwie dotarlas
Andziasm Agabtm - ja juz 3 dzien sie pilnujetrzymajcie kciuki abym wytrwala bo pod koniec miesiaca mamy impreze w rodzinie i musze w jakas sukienke sie wbic a strasznie mi czekolada wlazla w boczki :p
Moli mnie wczoraj tak plecy w krzyzu bolaly ze myslalam ze umre.. i tez jest to spowodowane kg przed ciaza lekka nadwaga plus jestem niska i kazdy dodatkowy kg strasznie odczuwam..
Helen dzieki za stworzenie listy ;* mysle ze do dobry pomysl aby dodac ja na 3 strone nic lepszego nie wymyslimy raczej
Ja tez bede stosowac pampersy a tych najmniejszych pieluch chce z 15 bo wiadomo dzidzia ulewa itp zreszta one sie zawsze ^przydadza , srednich tez chce trzy a najwiekszych dwie zeby byla jedna na zmiane a jedna do prania
Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 11:54
Andzia SM lubi tę wiadomość
-
Madziak Trzymam kciuki za ciebie i Kubusia. Nich jeszcze posiedzi w brzuszku.
Helen co do pieluch to ja miałam przy Darku 10 zwykłych białych tetrowych, 2 albo 3 flanelowe i 3 tetrowe kolorowe do przykrycia czy coś. mi wystarczyło.
mnie po takim pięknym weekendzie i długich spacerach tak bolą pachwiny i spojenie że się wieczorem ruszyć nie mogłam. lekarka poradziła mi brać magnez i potas na te moje bóle na górze brzucha.
Mam nadzieję że 14.04 jak będę na badaniu to nie będzie przeciwwskazań do wyjazdu. jedziemy na 8 dni nad morze z małym. Stwierdziliśmy że trzeba jechać żeby dziecko miało wakacje. Czuje się dobrze więc mam nadzieję że lekarz pozwoliHelen lubi tę wiadomość
-
Helen, chyba też pominęłaś SShape.
Ja też miałam przy obu synach 10 pieluch tetrowych, to w zupełności wystarczyło. Gorzej jeśli dzidzia dużo ulewa, ale zawsze przecież można dokupić.
http://poscieldladzieci.pl - kocyk
Dziewczyny, myślicie, że matce dziecka komunijnego wypada założyć spodnie?
Jakoś dziwnie mi się sukienki układają na brzuchu.
Helen domyślam się, że robisz chlebek w maszynie. Podrzuć jakiś fajny przepis:)Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 14:49
Helen lubi tę wiadomość
-
Helen wrote:ok, to mam na liscie 19babek, wg.mnie jeszcze brakuje.
poki co czekam jeszcze, bo pewnie jeszcze ktoś sie zgłosi
mamy na razie 9chłopców i 10 dziewczynek
Poproszę termin na 02.06- Łucja.
Wpisałam się do tabelki, ale chyba nie oznaczyłam kolorem;)Helen lubi tę wiadomość