Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 26 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tym soku z malin tez slyszałam
    tak smao nie mozna pić herbaty z malin podobno powoduje skurcze szybszy poród i takie tam.. jaka w tym prawda nie wiem ale duzo osob o tym mówi

  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 26 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha wrote:
    oczywiście miało być "cytuj" a nie "lubię to"

    podobno sok z malin jest niewskazany dla kobiet w ciąży. Mąż mi właśnie kupił butelkę 500ml/40zł. naturalnego soku a tam, że kobiety w ciąży nie mogą go spożywać.

    Poważnie? Ciekawe z jakiego powodu... ja tam owoce to cały czas jem i jem w dużych ilościach w tym oczywiście maliny. W ogole w drugiej ciąży żywię się tak jak przed ciaza a w pierwszej czytałam i potem panikowalam ze coś zjadłam. Wczoraj mąż mnie w żal na sushi mmmm oj tego bym sobie nie odmówiła hihihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 19:22

    201703012752.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    Ruda to Bety nie robilas? bo nie wiem nie odpisalas mi:)
    nie nie robilam

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 26 października 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica wrote:
    eeee niiieeeee, liści malin nie wolno. ale owoce to przecież same witaminki! :)
    Też słyszałam o liściach. Dziewczyny z forum piły te herbatki gdy miały już ciążę donoszonna

    201703012752.png
  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 26 października 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno działa rozkurczająco na naczynia krwionośne.

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 26 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Poważnie? Ciekawe z jakiego powodu... ja tam owoce to cały czas jem i jem w dużych ilościach w tym oczywiście maliny. W ogole w drugiej ciąży żywię się tak jak przed ciaza a w pierwszej czytałam i potem panikowalam ze coś zjadłam. Wczoraj mąż mnie w żal na sushi mmmm oj tego bym sobie nie odmówiła hihihi

    Ojej sushi no co TY :O to juz totalnie nie wolno gin mi mówił ze absolutnie serów pleśniowych i sushi i surowych ryb

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 26 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jest gdzieś wątek, co można jeść/pić, a czego nie :) i tam wyraźnie pisały dziewczyny: owoce tak, liscie tylko pod koniec ciąży

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 26 października 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    nie nie robilam

    ja to od razu pobieglam no i nic sie nie dowiedzialam tylko mnie nastraszyl mam nadzieje z ebylo za wczesnie i jutro juz zobacze ;)

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    ja to od razu pobieglam no i nic sie nie dowiedzialam tylko mnie nastraszyl mam nadzieje z ebylo za wczesnie i jutro juz zobacze ;)
    no mi wlasnie tez mowil ze za wczesnie i lepiej poczekac z pierwsza wizyta

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuj na naszym weselu bedzie tatar..blee. Maz to uwielbia. Ja bym tego w zyciu nie wziela do buzi. Surowe mieso mnie przeraza :O

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 26 października 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja poleciałam i ......:( strasznie to przezywalam potem mnie uswiadomili dziewczynki tutaj ze za wczesnie wiec bedzie jutro ok :)

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 26 października 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Fuj na naszym weselu bedzie tatar..blee. Maz to uwielbia. Ja bym tego w zyciu nie wziela do buzi. Surowe mieso mnie przeraza :O

    Ojej mnie tez bleeee na samą myśl mnie wykrzywia haa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam teraz pelen relaksik :) Leze sobie w wannie. przygotowalam sobie taka super kapiel :) i slucham sobie ulubioenj muzyki. Chyba stad nie wyjde dzisiaj :)

    ruda69742 lubi tę wiadomość

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wlasnie lubie dobrego tatara zjesc ;-p

    madziak2202 lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do muzyki to powiem wam ze przesluchalam juz chyba z miljonnn razy nowa piosenke Adele. Normalnie jaram sie tak fest na nowa plyte jak male dziecko :D ale uwielbiam glos tej babki :)

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 26 października 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    A ja mam teraz pelen relaksik :) Leze sobie w wannie. przygotowalam sobie taka super kapiel :) i slucham sobie ulubioenj muzyki. Chyba stad nie wyjde dzisiaj :)

    a mnie wszyscy przestrzegaja, że w wannie w ciązy nie wolno sie kąpać! gdzies wyczytałam, że mozna, ale w letniej wodzie i max 15 min

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 26 października 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O liściach malin faktycznie slyszalam ze niewskazane w ciazy dopiero na koniec (sama pilam) ale owoce to samo zdrowie. Sery pleśniowe niewskazane sa te z niebieską czy zielona pleśnią a sushi zawsze mozna wziaz z pieczoną ryby (ja tak robie)

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica wrote:
    a mnie wszyscy przestrzegaja, że w wannie w ciązy nie wolno sie kąpać! gdzies wyczytałam, że mozna, ale w letniej wodzie i max 15 min
    :O a co mozna w ciazy?

    Ej serio? Czuje sie jak jakas zacofana . ale powaznie nie wiedzialam o tym.
    Jestem w letniej wodzie

  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 26 października 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powinno sie brac goracych kąpieli

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez czytalam ze gorace kapiele sa zakazane tak jak i sauny, solarium wszystko co podwyzsza temperature

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ