Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 26 października 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy już imiona wybieracie hehe :) za chwilę będziemy na porodówce :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malacytrynka skad jestes? :)

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja slyszalam w jakims filmie i chyba po prostu Abi jest w skrocie, chyba

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    Abi ? nie slyszalam o tym ..
    jak w skrócie jest ? Abik?
    Po prostu Abigail albo Abi :)

    Kamenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dopisalam cie na liste z terminem na 30.06 moze byc? Bo pisalas ze koniec czerwca

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    ładne imionka :)
    ja mam juz syna Patryka
    teraz jesli będzie córka to bedzie Patrycja;)
    a chlopczyk hmmmmm nie mam pojecia :)
    Patryk i Patrycja bardzo ladne pochodzenie z lacinskiego od slowa patrycjuszy najbogatszej grupy(szlachty) inaczej szlachetnie urodzona ;-)
    wiem bo mam tak na imie witam;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 20:08

    nick nieaktualny, Pati_89, Helen lubią tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 26 października 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    ja slyszalam w jakims filmie i chyba po prostu Abi jest w skrocie, chyba
    no takie malo spotykane fajne;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Ruda dopisalam cie na liste z terminem na 30.06 moze byc? Bo pisalas ze koniec czerwca
    oczywiscie ;-) dziekuje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwie sie o dziewczyny ktorevsie juz dlugo nie odzywaly. EwciaM ,myszaa mialy wizyty e zeszlym tyg a sie nie odezwaly.
    I wielee wiele innych sie juz dlugo nie odzywalo

  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 26 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    już po wizycie na NFZ. specjalnie zaznaczyłam NFZ bo to był mój pierwszy i ostatni raz państwowo.

    ale od początku:

    ciąża żywa, serduszko bije, kosmówka bez cech odklejania. Tyle dowiedziałam się. USG - przez brzuch!!! trwało może ze 2 minuty.

    Poszłam tylko dlatego na tą wizytę by uspokoić się. I w sumie więcej nie oczekiwałam. Ale gdybym miała takie wizyty co miesiąc na NFZ - do głowy dostałabym.

    Żadnego wywiadu, nic.
    Wizyta trwała może z 8 minut.

    Miała na celu uspokojenie mnie. Tyle.

    Chyba zależy od lekarza. Ja pierwszą ciążę prowadziłam na NFZ u świetnego ginekologa, bardzo dokładnego, delikatnego, uprzejmego. Teraz też do niego się zapisałam. Natomiast byłam wiele razy prywatnie i z kolei miałam takie odczucia jak Ty Teraz. Stąd uważam, że to kwestia człowieka i jego podejścia do pacjenta

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 26 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Patryk i Patrycja bardzo ladne pochodzenie od lacinskie od patrycjuszy najbogatszej grupy(szlachty) inaczej szlachetnie urodzona ;-)
    wiem bo mam tak na imie witam;-)

    no zawsze chcialam miec Patusie i Patysia:)Patysia mam teraz Patusia;)
    Jeśli bedzie chlopczyk to tez fajnie ;-)
    w sumie obojetnie byLe by bylo zdrowe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 20:10

    ruda69742 lubi tę wiadomość

  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 26 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Patryk i Patrycja bardzo ladne pochodzenie z lacinskiego od slowa patrycjuszy najbogatszej grupy(szlachty) inaczej szlachetnie urodzona ;-)
    wiem bo mam tak na imie witam;-)
    Ja też:) w domu wszyscy mówią normalnie Patrycja ale uwielbiam jak ktoś z zaskoczenia powie Pati:)

    ruda69742, Kamenka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wy wrzucacie tu emotikony ruchome fajna sprawa z nimi bylo by weselej na forum

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 26 października 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż włączył właśnie "Niezniszczalnych" widzi po raz setny a ja jak mam oglądać tych starych dziadków Arnolda i resztę to mnie od razu mdli :D

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dj.gif

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    a jak wy wrzucacie tu emotikony ruchome fajna sprawa z nimi bylo by weselej na forum
    Tylko Clara umie takie cuda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    Chyba zależy od lekarza. Ja pierwszą ciążę prowadziłam na NFZ u świetnego ginekologa, bardzo dokładnego, delikatnego, uprzejmego. Teraz też do niego się zapisałam. Natomiast byłam wiele razy prywatnie i z kolei miałam takie odczucia jak Ty Teraz. Stąd uważam, że to kwestia człowieka i jego podejścia do pacjenta

    masz 100% rację Dela:-)
    po prostu tego a nie innego gina mamy w przychodni i innego wyboru brak:-)

    ja zaś w swoim życiu miałam 3 ginów prywatnych i nigdy nie byłam zawiedziona.

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 26 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0dj.gif
    ha ha mam teraz zaczynam emotikonowa impreze na forum ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 20:16

    nick nieaktualny, Helen lubią tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    0dj.gif


    o proszę:-)

    Helen lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dj.gif

    0dj.gif

    Helen lubi tę wiadomość

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ