Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Witam kochane mamusie. Czy ktoras z Was miala Zanik bólu piersi?

    a przestaly Cię boleć ?
    Bo mnie tez juz nie bolą jak kiedys i tak włąśnie mysle...

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Czesc laski. Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze!!! Ostatnio nie mam czasu wchodzić na forum ale postaram się niedługo to nadrobić. Napisze tylko ze jutro rano mam pierwsze usg i proszę o kciuki za serduszko! Trzymajcie się i miłego wieczoru
    trzymam kciuki !!!!

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:28

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    No wlasnie, bola jeszcze Ale Juz nie Tak jak wczoraj i nie Tak bardzo, teraz ledwo czuć ten ból... sa powiększone, Ale nie takie twarde.... jezus maria...

    A kiedy Ciebie przestaly?

    wiesz jakies zauwazyłam pare dni do tylu ze troche mniej i nie mam innych objawów nie wymiotuje i wogole żadnych ;/ i sie boje ze cos nie tak:(
    co prawda mam je powiekszone ale......:/

    jedynie co to zaczoł mnie brzuchol swedziec a CB?

  • Patrycjusz Przyjaciółka
    Postów: 90 115

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka mnie piersi raz bolały raz nie... i kompletnie sie tym nie przejmowałam (a nawet sie cieszyłam,że nie bolą :)) Teraz jestem w 10tyg i mnie leciutko bola ale są mega duże :) (aż mnie przerażają hihi)

    Magda34 też miałam coś takiego... kaszlnęłam i mnie coś z lewej zakuło... tez nie wiem co to było... ale bylo minelo,nie boli i się tym nie przejmuje,po co mam sie taką pierdołą martwić.

    Nelus trzymamy mocno kciukasy!!!!!! ;)

    Pati
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 1 listopada 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:28

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie prawie wcale nie bolaly piersi.

    Nelus trzymam kciuki za jutro. :)

  • Patrycjusz Przyjaciółka
    Postów: 90 115

    Wysłany: 1 listopada 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka dokładnie,w tym samym czasie! Zobaczysz jeszcze zaczną boleć,ciesz sie chwilą ;)

    Pati
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 1 listopada 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:28

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 1 listopada 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.mnie piersi bolą cały czas przy dotyku. Samopoczucie dziś bardzo dobre, dotlenilismu się z Mężem na spacerku na cmentarze. Odwiedziliśmy rodzinki. Także niedziela szybko minęła. Nelus kciuki zacisniete :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 1 listopada 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:29

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Patrycjusz Przyjaciółka
    Postów: 90 115

    Wysłany: 1 listopada 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka ja mam wrażenie że moje w ogóle nie są (i nie były) zbite tylko po prostu dużo większe. U każdego inaczej,nie martw sie,jest wszytsko ok :)
    Daj znać jak beta!!

    Pati
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 2 listopada 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:29

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 2 listopada 2015, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:29

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia i powodzenia na wizytach ;)

    Kamenka lubi tę wiadomość

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Miłego dnia Dla Wszystkich
    Trzymam kciuki za Wizytujących ;)

    Patutka trzymam kciuki za Twoja Bete -będzie Dobra !!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leze w lozku i nie mam sily wstac

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Leze w lozku i nie mam sily wstac
    ojej cos sie dzieje?
    odpoczywaj kochana ja tez jeszcze leze heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedobrze mi straszniee

  • Madzik84 Autorytet
    Postów: 443 374

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney, współczuję, mnie też drugi dzień mdli okrutnie, cały dzień odbija mi się :( Koleżanka w takich chwilach powtarza mi "pamiętaj, to minie ;)"

    [*] 18.10.2014 (8tc), 18.08.2015 (7tc)
‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ