Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Mili_Vanilli Ekspertka
    Postów: 153 295

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    trzymajcie dziś kciuki :) usg genetyczne stresa mam ;(

    Trzymam mocno! Będzie dobrze :) Życzę niezapomnianych widoków, my bylismy wczoraj <3

    km5s20mm65zq3gk8.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa trzymam mocno ! &&

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    trzymajcie dziś kciuki :) usg genetyczne stresa mam ;(
    trzymam kciuki! miłego oglądania :D

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda34 wrote:
    O której masz?



    o 17,40 ale przede mną 2 godziny drogi :)

  • Magdzialena Przyjaciółka
    Postów: 85 89

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    o 17,40 ale przede mną 2 godziny drogi :)
    Kciuki!! :)

    n59y3e5e1d7c849d.png
    uwo9s65g39da5pw6.png

  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    Tak w ogóle to witam się w 14 tygodniu :) obudziłam się ze spuchniętym dziąsłem... nie wiem czy to wina retainera (pamiątki po aparacie) czy nie daj Boże psuje mi się trójka :( Chciałabym skończyć ten tydzień przed ewentualną wycieczką do dentysty, ale jak opuchlizna nie zejdzie do poniedziałku to nie będę czekać :(
    Opuchnięte dziąsła to ponoć normalne tak jak i krwawienie bo zwiększa się ilość krwi :) wczoraj to czytałam :D

    Kawokado lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    trzymajcie dziś kciuki :) usg genetyczne stresa mam ;(
    Będzie dobrze :D trzymam kciuki :-*

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u tych lipcówek z rygorem :D śmieszna sprawa, ale powiem, wam, ze w sumie dzięki temu unikną na pewno takiej afery jak kiedyś była u nas :D że ktoś czegoś nie doczytał, ktoś się poczuł pominięty itd. ich jest mało, dbają o brak sztucznego tłumu i są zadowolone ;)
    W każdym razie wolę zdecydowanie nasz chaos :D

    madziak2202, kamenkaa lubią tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati_89 wrote:
    Opuchnięte dziąsła to ponoć normalne tak jak i krwawienie bo zwiększa się ilość krwi :) wczoraj to czytałam :D

    Pati dzięki, że to napisałaś! Od razu jestem spokojniejsza :)

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • jakka Przyjaciółka
    Postów: 117 152

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    trzymajcie dziś kciuki :) usg genetyczne stresa mam ;(
    Trzymam kciuki :-D będzie dobrze :-D

    zud33e3kf02ij2v9.png
  • jakka Przyjaciółka
    Postów: 117 152

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc z wózkiem :-) zdecydowanie łatwiej będzie mi coś wybrać :-) koniecznie kółka pompowane bo niestety nie wszędzie mamy równo. Przeglądałam wózki w necie i nawet nie sądziłam że wózek może kosztować takie pieniądze ;-)

    zud33e3kf02ij2v9.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    Byłam u tych lipcówek z rygorem :D śmieszna sprawa, ale powiem, wam, ze w sumie dzięki temu unikną na pewno takiej afery jak kiedyś była u nas :D że ktoś czegoś nie doczytał, ktoś się poczuł pominięty itd. ich jest mało, dbają o brak sztucznego tłumu i są zadowolone ;)
    W każdym razie wolę zdecydowanie nasz chaos :D
    Tylko one maja dwa wątki :) bo jedna dziewczyna założyła se swój drugi :)

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    o 17,40 ale przede mną 2 godziny drogi :)

    Trzymam kciuki, bedzie wszystko super:)

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakka wrote:
    Dzięki za pomoc z wózkiem :-) zdecydowanie łatwiej będzie mi coś wybrać :-) koniecznie kółka pompowane bo niestety nie wszędzie mamy równo. Przeglądałam wózki w necie i nawet nie sądziłam że wózek może kosztować takie pieniądze ;-)
    Ja wczoraj też znalazłam jeden taki co podoba się mojej mamie i siostrze i kosztował "tylko" 5500 zl. Kurczę to jak małe auto hehe no i im sie odwidziało :D

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • dais Autorytet
    Postów: 1023 1032

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wózka to je już mam upatrzony bugaboo cameleon, mieszkam w mieście, za granica, drogi idealne. Miałam poprzednio bebetto vulcano, sprawdził się ale był bardzo ciężki więc teraz chce lekki poręczny wózek. W spacerowce mam piankowe w vulcano pompowane i nie widziałam różnicy, oba użytkowało się tak samo. Miałam zagwozdkę między bugaboo cameleon a Buffalo ale postawie na lekkość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 15:32


    3jgx9jcgxyxh5h7c.png
    8p3o6iyel4i7v3gl.png
    9f7jj44jbtngkz09.png

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pare dni mnie nie bylo, a wy tyle stron naprodukowałyście... Masakra ;) moje Bobo ma niecale 2cm a serducho wali jak dzwon :)
    Kilka razy juz wymiotowalam niestety.. Teraz jeszcze mi sie katar przyplątał. Normalnie mi z nosa kapie i nie mogę spać w nocy :/ generalnie większość dnia siedzę w łóżku..
    Wy juz wózków szukacie a ja się ciągle martwię żeby wszystko było w porządku.. Tym bardziej jak zobaczyłam ze na pierwszej stronie zwiększyła się liczba aniolkowych mam... To takie przykre :(

    Kawokado lubi tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 21 listopada 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dais wrote:
    Co do wózka to je już mam upatrzony bugaboo cameleon, mieszkam w mieście, za granica, drogi idealne. Miałam poprzednio bebetto vulcano, sprawdził się ale był bardzo ciężki więc teraz chce lekki poręczny wózek. W spacerowce mam piankowe w vulcano pompowane i nie widziałam różnicy, oba użytkowało się tak samo. Miałam zagwozdkę między bugaboo cameleon a Buffalo ale postawie na lekkość.

    Na równe drogi spoko. Miałam okazję użytkować, ale powiem Ci, ze lekki nie jest. Tzn przednie kółka są małe i niepompowane ib przez to trochę klekocze i się ciężko skręca.mówię o jeździe po równym. I głośny jest

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • dais Autorytet
    Postów: 1023 1032

    Wysłany: 21 listopada 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziwne bo ja tez testowalam i skrecal jak marzenie, podnosilam go i 9 kg to dla mnie lekki wozek 3 w 1. Moze inna wersje testowalas?
    Myszaa mam nadzieje ze niedlugo Twoja kolej, powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 16:19


    3jgx9jcgxyxh5h7c.png
    8p3o6iyel4i7v3gl.png
    9f7jj44jbtngkz09.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z wozkow mam tez kilka modeli upatrzonych. Najbardziej podoba mi sie quinny moodd. Dla dziewczynki rozowy <3. Cudowny jest . ostatnio widzialam na zywo na miescie babka taki miala. A jak chlopczyk to czarny.
    A inne typy to bugaboo cameleon, bebetto luca albo mima xari :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annke Lov sliczne rzeczy kupilas :)

    Ja nie wiem kiedy jest odpowiedni czas na komplerowanie wyprawki? Tez juz mam kilka ciuszkow i nic wiecej. A kupowac bedziemy musieli wszystko sami.

‹‹ 360 361 362 363 364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ