X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia dziewczyny! :)

    mybabylove lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen witaj :)

    Ja na razie pracuję, nie wiem jak to będzie, muszę porozmawiać z dyrektorem, ogólnie jestem nauczycielem j. angielskiego, to nie jest jakaś tam ciężka praca bo przychodzę tylko na 4 godz 2 razy w tygodniu ale mam też drugą pracę, od 3 lat jestem fotografem, przeważnie takich noworodków, dzieci, fotografuję też ciąże, również reportaże - komunie, chrzest, ślub itp. no i od kilku dni wprowadziłam reportaże z narodzin, miałam już 4 takie sesje, coś niesamowitego, no ale wracając do mojej ciąży no to z czegoś jednak będę musiała zrezygnować by się aż tak nie przemęczać, wolałabym jednak zrezygnować ze szkoły bo dla mnie fotografia to jak drugie życie :)

    My już od 7:30 na nogach, zaraz się ogarnę, zawiozę małą do żłóbka i lecę do pracy ;) Ja czuję się nawet ok, nic nie boli, jedynie od kilku dni po serze mam zgagę, piersi są tak jakby wrażliwe no i podbrzusze tak z lekka ćmi:) Za 2 dni mam termin @, troszkę się stresuję :( Test pokazuję już coraz wyraźne kreski, czyli fasolek rośnie !

    Helen lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Czerwcowe Mamuśki :) czekałam aż będziecie :)

    Chciałam wam życzyć wszystkiego najlepszego w tym cudnym okresie dla was <3 , zdrówka, spokojnej ciąży, lekkich objawów no i super porodu bez komplikacji :p

    Życzy Mamuska Majówka 2016 :)
    <3

    mybabylove, Wiaterek, Helen, Kourtney lubią tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 22 września 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mybabylove też mam za 2 dni termin @ i trochę się stresuję> postanowiłam w sobotę pójść jednak na tą betę. Co do lekarza to albo 9 albo 12 październik zobaczę gdzie będzie miał termin :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serdecznie gratuluję wszystkim czerwcówka!!!

    hiacynta99, Wiaterek, Helen, Kourtney, mmarzenak, Effa lubią tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 22 września 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, co tam słychac?
    dzisiaj byłam na becie, wieczorem napiszę jaki wynik, dostałam zwiększoną dawkę luteiny dopochwową 2x 100 i acard tez mam dalej brać, bo ja jestem po wojennej ścieżce, wiec mam zwiększoną ochronę, chociaż bym wolała bez leków, bo tabsy to tabsy.
    Byłam u reumatolog, zrobiła mi Pani wywiad i wysłała do laboratorium na badania, wiec jutro lecę od rana się badać i stać z emerytami w kolejkach ;) miłego popołudnia ciężaróweczki :)
    ps. dziekujemy majówkom za miłe wpisy :)
    czekamy cierpliwie na resztę :)

    Kourtney lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na dzisiaj mialam termin @. Zawsze dostawalam jak w zegarku z rana a dzisiaj nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarejestrowalam sie do ginekologa. Mam na 16.10. Wtedy bede miala skonczony 7tc. Czyli powinno juz byc widoczne serduszko?

    Wiaterek lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwcówki!!! Jak fajnie :)
    Pamiętam jak sama nieśmiało dołączałam do ciężarówek a już jestem za połową :)

    To moja 5-ta ciąża i pierwsza szczęśliwa więc nigdy się nie poddawajcie!!!
    Wszystkiego najlepszego - lutówka 2016

    Kourtney, pytasz o serduszko :) u mojej córeczki serduszko było już widoczne w 6t+1d :)\16 października powinno być widoczne u Twojej fasolki również

    pozdrawiam i życzę szczęśliwej ciąży i rozwiązania wszystkim czerwcówkom :)

    Helen, Kourtney, mmarzenak, Effa, Palinas89 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 22 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney na pewno będzie widać :)
    jestem po becie, własnie nie dawno odebrałam wynik, jest ok.400 jednostek :) dziś byłam u gina jest wszystko ok póki co, w czwartek badam jeszcze tsh.
    teraz jeszcze kolejna w czwartek, trzymajcie kciuki za prawidłowy przyrost :)
    Pianistka faktycznie dużo za Tobą, cieszę się że w koncu udało ci się zajść w zdrową i szczęśliwą ciążę :)

    Kourtney lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen no to gratulacje raz jeszcze. Beta super :) ktory to dpo?
    Cos suwaczka ci nie wyswietla

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 19:12

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 22 września 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jesteście takie senne dziewczyny? Ja nie mogę w nocy spać, budze się i już nie usypiam i tak mniej więcej od zagnieżdżenia jest. Dziś przyszłam z pracy i spałam dopóki mój nie przyszedł... A jak me obudził to jakbym w jakim letargu była.

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja tez. Bola i szczypia mnie juz oczy z niewyspania. Nie potrafie isc szybko spac. rano wstaje juz przed 5...i tak ciagle jestem niewyspana...
    Ja mam jeszcze taki problem ze nie potrafie spac w dzien chocby nie wiem co po prostu nie potrafie. Swiadomosc ze jest dzien i widno na dworze nie pozwala mi zasnac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 20:29

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 22 września 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana 5 to już luksus. Ja śpie do max 3, tez nie potrafię spać w dzień ale w ciąży tu się zmienia, także jak masz możliwosc to odpoczywaj ile wlezie bo Twój organizm na pewno tego potrzebuje

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja do pracy juz musze wstawac tak wczesnie niestety :/

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 22 września 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest to mój 13dpo :) dla mnie teraz najważniejszy jest przyrost, trochę się tego obawiam, no ale życie pokaże, musi być dobrze!
    wiem, nie wyswietla mi, musze to naprawić zaraz.
    Ja miałam juz senne dni, teraz jest juz lepiej trochę, dzisiaj się położyłam na chwilkę i na szczęście nie zasnęłam, bo musiałam lecieć na miasto, pozałatwiać sprawy.
    zaraz po zagniezdzeniu mnie scinało, i spałam po godzinę, 1i 1/2h po prostu mega mnie męczyło, ale teraz chodzę trochę wczesniej spac...własnie zaraz musze wziasc prysznic i czas się kłaść..nie chcę doprowadzić do zmęczenia.
    Dziś gin mi opowiadała jak to babki przychodzą w 6 tygodniu ciąży i butów sobie nie mogą zawiązać bo tak im puchną nogi a w 8 kupują ciążowe spodnie :P wiadomo ze nie od jedzenia warzywek takie rzeczy się dzieją :P trochę się uśmiałyśmy.... dzisiaj poćwiczyłam i od razu lepiej się czuję :) tak, więc laski uważajcie na ciasteczkowego potwora :P

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie zdrowo odzywiac. To troche moja obsesja ostatnio a szczuplutka nie jestem niestety.

    Dobrej nocki :*

    Helen lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 23 września 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia mamuśki :)

    Kourtney lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 23 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogę dołączyć? Termin 1 czerwca :)

    Helen, Kourtney lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Inesicia Autorytet
    Postów: 757 1431

    Wysłany: 23 września 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Czerwcówki życzę spokojnych, nudnych i zdrowych ciąż. Sama dokładnie rok temu zobaczyłam drugą bladą kreskę, a dziś nasze Małe Szczęście ma już 16 tygodni i właśnie śpi spokojnie obok mnie ;)
    Warszawska Czerwcówka 2015

    stardust87, Helen, Kourtney, mmarzenak, Effa lubią tę wiadomość

    "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż."
    Janusz Korczak

    km5svcqgn978gm4o.png
    Córcia, Córeczka;*
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ