X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 23 września 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Hej, mogę dołączyć? Termin 1 czerwca :)
    Witaj :)
    opowiedz coś o sobie :)

    Lulu9 lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O już czerwcowe mamusie są :) super gratulacje i powodzenia, spokojnych 9 miesięcy życzę <3

    Kourtney, Helen, Wiaterek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Hej, mogę dołączyć? Termin 1 czerwca :)

    Pewnie! witamy :) Skąd jestes?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 15:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Czerwcowe Mamusie, moze sie zdarzyc, ze dolacze do Was. Wczoraj pierwsza pozytywna beta, jutro ide powtorzyc. Jesli bedzie przyrastac, to zagoszcze pewnie u Was na dluzej. Wszystkim Wam zycze szczesliwych ciaz :-)

    Kourtney, Helen, Flakonik, Effa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Witajcie Czerwcowe Mamusie, moze sie zdarzyc, ze dolacze do Was. Wczoraj pierwsza pozytywna beta, jutro ide powtorzyc. Jesli bedzie przyrastac, to zagoszcze pewnie u Was na dluzej. Wszystkim Wam zycze szczesliwych ciaz :-)

    krysiak gratulacje. :)
    a jaka twoja pierwsza beta była?
    Trzymam kciuki za ladny przyrost ;)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 23 września 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. O sobie. To moja czwarta ciąża ale na razie bobasa mam jednego. Hubert ma troszkę ponad rok. Beta z wczoraj to 39.4, jutro idę powtórzyć ale wynik dopiero w piątek rano. Jestem z okolic Torunia.

    Kourtney, Helen lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj pobolewa mnie tak jak na @.
    Wy juz jestescie po terminach w ktorych mialyscie dostac okres?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki u mnie to w ogole jakies czary mary. Ja na niewiele pytan poki co znam odpowiedz. Moja historia troche nietypowa. Mam zdiagnozowane silne PCOS i 3 wrzesnia bylam na wizycie w klinice bo zmienialam ginekologa. Kazal mi zwiekszyc dawke metforimy, zrobil badanie usg, hormonow i poslal do domu. Okres ostatni mialam 27 lipca. Kazal przyjsc za dwa tygodnie na kontrole i wczoraj wlasnie byl ten dzien. Zjawilam sie w gabinecie, potwierdzil jeszcze raz silne PCOS, zaprosil na fotel i niespodzianka. Mowi, ze chyba owulacja niedawno byla. Fakt, ze moj wykres wskazywal w 52 dc skok (wczoraj byl 58dc) ale nie bralam tego kompletnie pod uwage. Zlecil zrobic bete, popoludniu zadzwonilam i okazalo sie, ze 5,cos (bo nie pamietam co bylo po przecinku). Jutro ide powtorzyc bete. Oczywiscie boje sie jak nie wiem, ze z takiej poznej owulki niewiele bedzie. Ale mam nadzieje, ze bedzie mi dane zostac z Wami tutaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do bolu brzucha na @ to ja dzisiaj mam juz dosc mocny. Wiec tymbardziej nie nastawiam sie na jutro na jakies super wiadomosci. Ale jakby nie bylo, dam znac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak to ilu dniowe masz cykle? Kiedy bys miala dostac @?
    Mocno bede trzymac kciuki

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Krysiak to ilu dniowe masz cykle? Kiedy bys miala dostac @?
    Mocno bede trzymac kciuki
    No moje cykle naturalnie nie sa krotsze niz 60 dni ale nie sa regularne, wiec nie umiem za bardzo powiedziec kiedy mialaby przyjsc @ choc wedlug moich obliczen owu byla jakies 7 dni temu wiec pewnie za tydzien przszlaby.... No ale mam nadzieje, ze nie przyjdzie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj lekarz byl chyba w jeszcze wiekszym szoku gdy widzial to co widzial, niz ja :-) Caly czas tylko powtarzal, ze niesamowite :-)

    Flakonik lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 23 września 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak będzie ok. Ja mam termin @ jutro i zaczynam panikować. Brzuch mnie boli tak tylko troszkę, bardziej w pachwinach i jajnikach. W poprzedniej ciąży bolał juz kilka dni przed, to jest normalny objaw, macica się powiększa i dziecko zagnieżdża. Jeżeli nie jest to bardzo intensywny ból to wszystko ok :-)

    krysiak lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 23 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak tylko co mógł widzieć twój lekarz, skoro pęcherzyk widać dopiero przy becie 1500,moglas miec co najwyżej pogrubione endometrium. Ale jesli jest przyrost ,czyli wykryło ciążę, to mały jest już gdzieś w macicy mikro taki malutki ze on by go nie zobaczył, bo nawet nie ma 1mm, taki tyci jest.
    A nie dali ci lutki na podtrzymanie? jesli nie, to zaaplikuj sobie chociaz acard, aby lozysko dobrze zaopatrywało maluszka.
    Mam nadzieje, ze zagoscisz u nas na stałe :)
    dasz linka do wykresu?
    stardust87 trzymam mocno kciuki za piękną betę, a mogę się spytać, który to twój dpo?
    miłej nocki dziewczyny :*

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie już dobrze tu miedzy Wami czuje, ze mam naprawde nadzieje, ze zostanę ;)

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 23 września 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać dziewczynki, bo padnieta jestem :-) miłych snów <3

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    krysiak tylko co mógł widzieć twój lekarz, skoro pęcherzyk widać dopiero przy becie 1500,moglas miec co najwyżej pogrubione endometrium. Ale jesli jest przyrost ,czyli wykryło ciążę, to mały jest już gdzieś w macicy mikro taki malutki ze on by go nie zobaczył, bo nawet nie ma 1mm, taki tyci jest.
    A nie dali ci lutki na podtrzymanie? jesli nie, to zaaplikuj sobie chociaz acard, aby lozysko dobrze zaopatrywało maluszka.
    Mam nadzieje, ze zagoscisz u nas na stałe :)
    dasz linka do wykresu?
    stardust87 trzymam mocno kciuki za piękną betę, a mogę się spytać, który to twój dpo?
    miłej nocki dziewczyny :*
    Lekarz właśnie na to pogrubione endo zwrócił uwagę. I ze niedawno była owulka. Wiec chyba nieco profilaktycznie kazał zrobić test ciążowy, mówiąc do mnie przy tym, abym sobie za dużych nadziei nie robiła ;) a progesteron mam, już od wczoraj biore 2x 200mg dopochwowo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie chodziło mi o to, ze widział tam już pęcherzyk płodowy czy coś. Raczej o to, ze dwa tygodnie temu zastanawialiśmy sie jak pozbyć sie tych cyst na jajnikach a tymczasem on stwierdził teraz owulacje. Ja kompletnie sie z tym nie liczyłam i gdy kazał zrobić test ciążowy to pomyslałam tylko ze jak dla mnie bez sensu, bo my chyba nawet w okolicy tej domniemanej owulki nie wspolzylismy. A tymczasem, takie rzeczy. Wiecie, u mnie to wczoraj a może przedwczoraj dopiero do zagnieżdżenia doszło. Gdyby nie przypadek, ze właśnie wczoraj miałam termin w klinice to o niczym nie wiedziałabym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc i ja mowię. Do jutra

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 23 września 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj był 13, na jutro mam termin @. Ale jeszcze długo nie będę się cieszyła bo w poprzednim cyklu beta była 23 z kawalkiem w 12 dpo a dwa dni po terminie dostałam @. Więc na razie nie robię sobie dużych nadzieji

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ