Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Lila2703 Ekspertka
    Postów: 222 226

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Kurde a myślałam, że tylko ja jestem wystraszona i jeszcze nie myślę o tych wszystkich rzeczach dla maleństwa, jak dziewczyny tu piszą o butelkach, fotelikach to czasami czytam to jakby z innej rzeczywistości, jakby mnie to nie dotyczyło


    To ja mam tak samo, jak Ty...momentami nawet nie wie o czym dziewzyny mówią i jestem przerazona tym, ze nie ogarniam zupełnie tematu :)

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaniepokoiłam sie.. jak wstawalam z łóżka, Nie bylo to gwałtowne, to dostalam takiego uklucia w okolicach prawej strony podbrzusza, ze musialam usiasc z bolu.... czy moze zdarzalo wam sie tak?

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 271

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dziś wybrałam wózek :)

    http://www.entliczekpentliczeksklep.pl/wozki-dzieciece/wozki-dzieciece-wielofunkcyjne/baby-rossy-goya-x5-3w1_p_1096.html

    Mam jeszcze czas do piątku żeby się wycofać ;)
    Macie jakieś niepokojące opinie na temat tego wózka? Bardzo mi się podoba i jest możliwość spacerówki z przodu i z tyłu tak samo jak gondoli.
    Na stronie jest tylko jedna opinia i wiadomo czasem sprzedawcy wystawiają dobra opinie żeby lepiej sprzedać :)
    Miał ktoś styczność z tym wózkiem? Zaznaczę ze mieszkam w mieście gdzie są raczej dobre chodniki wiec myślę że pod tym względem będzie dobry.
    Jakieś inne opinie?

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Agabtm Autorytet
    Postów: 949 733

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila i Agus mam tak samo jak Wy chociaż myślę że nadrobimy z wszystkim.
    Mmarzenak jak taka sytuacja powtórzy się w nocy to bez zastanowienia pędz na izbę.

    Syn Filip 28 czerwiec ;);)
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka tak i to często! Zwłaszcza w 11 i 12tyg przed badaniem prenatlanym, okazało się, że tam umiejscowił się dzidziuś i jak wykonywałam gwałtowny ruch to własnie pojawiało się to kłucie. Teraz już dużo rzadziej mi się to zdarza dlatego mam nadzieję, że łożysko poszło w górę... ale na wszelki wypadek zapytaj o to swojego lekarza na następnej wizycie.

    Angela85 lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 271

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Dziewczyny, zaniepokoiłam sie.. jak wstawalam z łóżka, Nie bylo to gwałtowne, to dostalam takiego uklucia w okolicach prawej strony podbrzusza, ze musialam usiasc z bolu.... czy moze zdarzalo wam sie tak?

    Patutka tak ja też raz tak miałam ale w sumie to się nie powtórzyło. Zawsze nim wstaje staram się trochę 'poćwiczyć' czyli skulic i wyprostować nogi parę razy i narazie nic się nie powtórzyło :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1991 wrote:
    Ja tez dziś wybrałam wózek :)

    http://www.entliczekpentliczeksklep.pl/wozki-dzieciece/wozki-dzieciece-wielofunkcyjne/baby-rossy-goya-x5-3w1_p_1096.html

    Mam jeszcze czas do piątku żeby się wycofać ;)
    Macie jakieś niepokojące opinie na temat tego wózka? Bardzo mi się podoba i jest możliwość spacerówki z przodu i z tyłu tak samo jak gondoli.
    Na stronie jest tylko jedna opinia i wiadomo czasem sprzedawcy wystawiają dobra opinie żeby lepiej sprzedać :)
    Miał ktoś styczność z tym wózkiem? Zaznaczę ze mieszkam w mieście gdzie są raczej dobre chodniki wiec myślę że pod tym względem będzie dobry.
    Jakieś inne opinie?

    nie znalazłam opinii o tym wózku :( a "macałaś" go w sklepie czy ryzykujesz tylko przez internet? Jak tylko przez net to zawsze możesz odstąpić w ciągu 14 dni :)

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DMR wrote:
    Kurcze, ucina mi połowę postu. Czy to wina tego, że piszę z telefonu ? Juz 2 razy edytowałam wpis powyżej i nadal to samo :/

    Ja zawsze pisze z telefonu i ucina mi posty gdy wstawiam jakas ikonke. Wkurzające! Zawsze mam wrażenie ze moje posty są bez emocji bo nie mogę wstawić nawet gluiego uśmiechu buuu

    201703012752.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 20:08

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka nie panikuj, bo dzidziuś tego nie lubi! Póki nie plamisz nie panikuj, osobiście wychodze z założenia, ze każde bóle/ciagnięcia są normalne póki nie towarzyszą im inne niepokojące objawy.

    Chyba zdecyduje się na cesarkę... czytam o znieczuleniu i przeciwwskazania są gdy wystepują spadki ciśnienia, a u mnie rośnie, wiec powinno być ok. Ech chcę już środę, chcę zobaczyć maleństwo i zadać setki pytań :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 21:40

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 271

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    nie znalazłam opinii o tym wózku :( a "macałaś" go w sklepie czy ryzykujesz tylko przez internet? Jak tylko przez net to zawsze możesz odstąpić w ciągu 14 dni :)

    Będę go maca właśnie w piątek :) tak się umowilam bo i wtedy wyplata to można co nieco wydać :D

    Kawokado lubi tę wiadomość

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 20:09

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 271

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    Patutka nie panikuj, bo dzidziuś tego nie lubi! Póki nie plamisz nie panikuj, osobiście wychodze z założenia, ze każde bóle/ciagnięcia są normalne póki nie towarzyszą im inne niepokojące objawy.

    Chyba zdecyduje się na cesarkę... czytam o znieczuleniu i przeciwwskazania są gdy wystepują spadki ciśnienia, a u mnie rośnie, wiec powinno być ok. Ech chcę już środę, chcę zobaczyć maleństwo i zadać setki pytań :P

    Czemu nie naturalnie ? Ja bym spróbowała, podobno kobieta czuje się dumna i spełniona :) to pierwsze dziecko? Ja myślałam o naturalnym w wodzie, spotkanie z położna mam w następny piątek to zapytam jej jak to wygląda i czy jest możliwość w tym szpitalu który wybrałam :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 271

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Nie panikuje, tylko sie boje czy nic sie nie stalo.... nigdy tak sie nie zdarzylo i jest to troche niepokojace.....boje sie....

    Nie martw się Patutka, macica się rozciąga cały czas. Napewno wszystko z bobaskiem dobrze :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • beatas Autorytet
    Postów: 900 930

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmarzenak wrote:
    dzwonilam do swojego lekarza, kazal mi odpoczywac i jesli do rana sytuacja sie powtorzy jechac na ip
    Marzenak, miałam taka sama sytuacje 5 grudnia, panikowalam, ale lekarz zapytał czy sie nie przemeczalam.. Faktycznie przesadzilam wtedy z zakupami, dlatego kazał mi odpoczywac i gdyby się powtórzyło jechać na ip.. Także lez i spokojnie:)

    Paula1991, niestety czasem w obawie o zycie matki lepiej zrobić cesarke:(

    Patutka, ja czesto miewam takie kłucia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 21:52

    w57vpc0zwhxsxpfc.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boje się naturalnego ze względu na migreny, występują u mnie przy wzroście ciśnienia śródczaszkowego, zwyczajnie się boję, że mi żyłka w głowie pęknie.
    Do tego jak mam wybierać między pielęgnowaniem blizny w kroczu, a na podbrzuszu to w ciemno wybieram podbrzusze.
    Po naturalnym moja mama miała endometriozę, ciotka miała 7 lat temu cc i twierdzi, ze w życiu nie chciałaby rodzić naturalnie.
    Za planowanym cc przemawia tez to, że masz podaną dokładną godzinę i datę, ja mieszkam na wsi, bez samochodu i taka wiedza wiele by mi ułatwiła ;)
    Ech sama nie wiem, a decyzję musze podjąć "na już", bo w srodę chcę podpisać umowę z kliniką.

    Paula1991 lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk, witam się po dłuuuuugim tu niebyciu ;)

    co u Was??, bo nadrabiać to bym musiała 3 dni...

    Paula1991, Kawokado, xpaulinax, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy po takim ukluciu boli was jeszcze przez chwile delikatnie podbrzusze?

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 271

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado w tej sytuacji pewnie bierz cesarkę :) co prawda ja też się chciałam na to zdecydować ale przez obawy o ból i w ogóle to wszystko. No ale z jednej strony lepiej znać datę i godzinę :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 271

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiak miło Cię znów czytać :D
    Sylwiak jeśli nie masz nic przeciwko wyślę Ci zaproszenie do przyjaciółek bo chciałam się poradzić. Tez mieszkam w Londynie :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ