Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Lila2703 Ekspertka
    Postów: 222 226

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cass wrote:
    Z jej filmików tylko joga. Natomiast naprzemiennie jogą ćwiczę z tym: https://www.youtube.com/watch?v=DWRGsg5xMLQ :)


    Wielkiedziei , już sobie dodaję ten filmik do ulubionych i będę ćwiczyć :D

  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nasza małpka z prenatalnego :)

    10xg5ua.jpg

    xpaulinax, Paula222, Madzik84, kirys, Paula1991, mmarzenak, Magda34, dais, mloda1995, Helenucha Klucha, beatas, Helen, jakka, nick nieaktualny, madziak2202, Misia15, eidth, mia6, ansad, Kawokado lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • kuleczka777 Autorytet
    Postów: 763 668

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam pierwszy zakup :)

    Helenucha materiał całkiem całkiem przyjemny w dotyku. Na spodenkach półśpiochach pisze 100 % bawełny z firmy ania.net.pl , a granatowe śpiochy też 100 % bawełny i też polskiej produkcji krymar.eu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 15:16

    Paula1991, xpaulinax, mmarzenak, Magda34, Helenucha Klucha, Helen, nick nieaktualny, mia6 lubią tę wiadomość

    f2w3skjoxrbw67ni.png

    Widzimy się 29.02 :)
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuleczka śliczne :)

    ktoś dziś wizytuje ?

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do melisy dodaję trochę miodu. Wg mnie łagodzi nieco smak ziół i do tego jest zdrowo.
    Właśnie prostuję plecy leżąc po sprzątaniu. Trochę się poschylałam przy odkurzaniu i lędźwie dają o sobie znać.

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 271

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zgodzę co do ubranek w UK. Kiedyś stanęłam jak chciałam kupić coś do chrzesniaka i nie wiedziałam za co złapać bo wszystko śliczne i tanie. Jakościowo tez dobre :)
    Jeszcze w porównaniu do zarobków. Ja zarabiam £8.50 na godzinę co nie jest super, ale nigdy nie narzekałam. 2 funty więcej niż średnia krajowa. A za dzień pracy mogę kupić tyle ciuszków ze pewnie obladowana śiatami bym była. Jednak jakby nie patrzeć chce wrócić do Polski :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • kuleczka777 Autorytet
    Postów: 763 668

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldżi śliczna małpka :)

    To już wiemy u kogo będziemy robić zamówienie na ciuszki z UK Paula ;)

    oldżi, mloda1995, Paula1991 lubią tę wiadomość

    f2w3skjoxrbw67ni.png

    Widzimy się 29.02 :)
  • dais Autorytet
    Postów: 1023 1032

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj o 17.30 wizytuje. Juz odliczam czas :) Licze, ze dowiem sie plec, bo poki co jak wchodze do sklepow to nic mnie nie urzeka, dla chlopca juz ma sliczny zestaw po synku, a dla dziewczynki nie bede kupowala poki nie wiem ze jest w brzuszku. Tak jak pisalam do ubran angielskich polecam paczki z allegro, jesli nie macie mozliwosci lotu. Ja kupilam i sprawdzila sie super, oprocz jeansow ktorych nie uzywalam, reszta byla super. Ubrania GAP i Next, Marks spencer i George glownie, mozna znalezc rozne wielkosci, rozna ilosci i cene. http://allegro.pl/odziez-11764?string=paka&search_scope=category-11764&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-mcf-dyn-v2-bab-1-3-1218&a_enum%5B3475%5D%5B1%5D=1 Te firmy sa naprawde dobrej jakosci. Z tego co widzialam to w Tk Maxx tez maja dobra jakosc ubran. Jak ktoras ze slaska, to wiem, ze jest jeden w Czeladzi w M1.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 15:04


    3jgx9jcgxyxh5h7c.png
    8p3o6iyel4i7v3gl.png
    9f7jj44jbtngkz09.png

  • beatas Autorytet
    Postów: 900 930

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po badaniu.. Nie wiem,czy się cieszyć.. NT:1,4-1,9 w normie, kość nosowa obecna, serduszko pięknie bije, ale przepływ w przewodzie żylnym nieprawidłowy(zwrotna fala A) :( lekarka mnie pocieszała, ze na 90% będzie wszystko ok.. Ze to sie raczej cofa w drugim trymestrze.. A jeszcze dzidzia podczas badania sie bardzo ruszała, a ten przewód ma 0,7mm i ciężko go zmierzyć.. Na szczęście to nie jest zwrotna fala w zastawce, bo to juz podobno wyrok.. Obliczone ryzyka sa niewielkie.. Ale i tak się martwię:( kazala mi zrobić test pappa(który jej zdaniem i tak wyjdzie dobrze), ale ja chce tego uniknąć, żeby się nie denerwować bardziej, dlatego zaczekam z nim do wizyty u mojego giną we wtorek...

    Mamy piękne zdjęcie, jak dzidzia siedzi po turecku! Prześlę Wam jak wrócę do domu:) Aaa i ciężko bylo stwierdzić plec, bo ten wyrostek byl pośredni, ani nie za bardzo podniesiony, ani opadnięty..ale Pani obstawia faceta, bo nieznaczne uniesienie widziała:P

    w57vpc0zwhxsxpfc.png
  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldżi śliczna ta Twoja małpka! A już wiadomo kto tam fika? :)

    Beats gratuluję chłopaka! Ja też chcę :P i niczym się nie martw, kuzynka i koleżanka też tak miały i wszystko wróciło do normy.

    Paula1991 no właśnie ta proporcja tez jest straszna, bo u nas za średnią krajową to kupisz co najwyżej używane body...

    Dais trzymam kciuki! <3
    kuleczka777 wrote:
    Kupiłam pierwszy zakup :)

    Helenucha materiał całkiem całkiem przyjemny w dotyku. Na spodenkach półśpiochach pisze 100 % bawełny z firmy ania.net.pl , a granatowe śpiochy też 100 % bawełny i też polskiej produkcji krymar.eu

    Jakie cudne! Znalazłam jeden sklep w Poznaniu! :D a cenowo tak jak na stronie?

    oldżi lubi tę wiadomość

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha wrote:
    Oldżi śliczna ta Twoja małpka! A już wiadomo kto tam fika? :)

    Fika tam mała Hania :)

    Helenucha Klucha, Madzik84, Magda34, Quatriona lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • kuleczka777 Autorytet
    Postów: 763 668

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beats nie stresuj się na pewno jest dobrze wszystko. Na necie piszą że to jest mały % z tym przepływem.

    Pochwal się zdjęciami :)

    Mnie wczoraj zaczęło wieczorem kłuć po prawej stronie aż musiałam nospe wziąść bo bym nie zasnęła chyba

    f2w3skjoxrbw67ni.png

    Widzimy się 29.02 :)
  • kuleczka777 Autorytet
    Postów: 763 668

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha półśpiochy w tej samej cenie a śpiochy te granatowe to o 4,5 zł widzę mniej na stronie nie wiem czemu w sumie :/

    Przyszły moje tuniki i sukienka :) mam w czym chodzić już jeeee

    Oldżi gratuluję dziewczynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 15:43

    oldżi lubi tę wiadomość

    f2w3skjoxrbw67ni.png

    Widzimy się 29.02 :)
  • beatas Autorytet
    Postów: 900 930

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenuchna, to mnie pocieszyłaś , bo się tyle w necie naczytałam, ze juz palpitacji serca dostawalam.. Mam nadzieję, ze będzie ok.. Twoja kuzynka i koleżanka robiły ten test pappa? Ja nie jestem do tego badania przekonana:( nie wiem czy tego nifty od razu nie zrobic.. Zobaczymy, co mój gin powie..
    Jak widzisz moj mąż sobie wywróżył tego chłopca, wiec może u Was tez tak będzie :D chociaż ja się nie nastawiam:P

    Kuleczka pochwal sie nabytkami..

    w57vpc0zwhxsxpfc.png
  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 177

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldzi gratuluje dziewczynki ;)
    Beatas nie denerwuj sie bo wszystko bedzie ok.

    oldżi lubi tę wiadomość

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • Agabtm Autorytet
    Postów: 949 733

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatas ja zrobiłam test Pappa i wcale nie jest to takie straszne wiadomo z wiekiem wzrasta szansa ale to jest też tak ze skoro badanie przebiegło pozytywnie wykluczając najgorsze to prawda jest taka ze Pappa tylko to potwierdzi bo wykluczy wady genetyczne ;) przynajmniej ja miałam takie podejście do tego testu bardziej bałam się usg co pokaże czy będzie kość nosowa i co z przeziernoscia a test potraktowała jako formalność.
    Właśnie czekam na zwykłą wizyte u swojej pani doktor z morfologiom, moczem i posiewem mam nadzieje ze wkurzyłam z siebie te paskudna bakterie.

    mia6 lubi tę wiadomość

    Syn Filip 28 czerwiec ;);)
  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatas wrote:
    Helenuchna, to mnie pocieszyłaś , bo się tyle w necie naczytałam, ze juz palpitacji serca dostawalam.. Mam nadzieję, ze będzie ok.. Twoja kuzynka i koleżanka robiły ten test pappa? Ja nie jestem do tego badania przekonana:( nie wiem czy tego nifty od razu nie zrobic.. Zobaczymy, co mój gin powie..
    Jak widzisz moj mąż sobie wywróżył tego chłopca, wiec może u Was tez tak będzie :D chociaż ja się nie nastawiam:P

    Kuleczka pochwal sie nabytkami..

    Koleżanka robiła ale wyszedł ok. Kuzynka jest lekarzem i nie robiła bo wie od podszewki co i jak ;)

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • beatas Autorytet
    Postów: 900 930

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha wrote:
    Koleżanka robiła ale wyszedł ok. Kuzynka jest lekarzem i nie robiła bo wie od podszewki co i jak ;)
    Helenuchna, nawet nie wiesz, jak mnie uspokoilas! Strasznie tu swirowalam.. Maz mnie pocieszal, ze ona mowila cos o zwiazku konfliktu serologicznego z tym, ale jak ja uslyszalam marker nieprawidlowy, to juz nic wiecej nie slyszalam.. Dzieki dziewczyny za wsparcie, w takich chwilach cieszę się, ze jest to forum. <3

    w57vpc0zwhxsxpfc.png
  • kuleczka777 Autorytet
    Postów: 763 668

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatas nic szczególnego ale nie mam w czym już śmigać za bardzo bo mnie już w cyckach gniecie to musiałam się obkupić ;)
    http://allegro.pl/new-tuba-sukienka-bombka-kieszenie-hit-xl-83345-5-i5742595979.html
    http://allegro.pl/new-asymetryczna-sukienka-dzwonek-xxl-83560-5-i5831441318.html
    http://allegro.pl/new-tunika-oversize-kieszenie-hit-jesien-b021-15-i5707202906.html
    http://allegro.pl/new-tunika-sukienka-oversize-napis-xl-n3005-4-i5837677926.html

    f2w3skjoxrbw67ni.png

    Widzimy się 29.02 :)
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuleczka777 jesteś zadowolona z tych ciuchów? Tzn chodzi mi o to czy na żywo wyglądają tak jak na zdjęciach?
    Ja też ostatnio od nich zamówiłam tunikę i na drugi dzień ją odesłałam :/

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ