Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) tak miałam dzisiaj amniopunkcje i choc byłam przerażona to poszło dobrze na prawdę nie ma się czego bać. Nic nie widziałam bo powiedziałam od razu lekarzowi że się z igłami nie lubimy i wolałam zamknąć oczy. Uczucie podobne do pobrania krwi lekko zaszczypało i tyle. Teraz mam nakaz leżenia i odpoczynku przez 3 dni lekkostrawnej diety i brania magnezu. Muszę powiedzieć że czuję się dobrze i dopisuje mi już humor. Teraz jesteśmy zdani na łaskę Boga.
    W nagrodę oglądałam dziś mojego Siusiaczka małego i od dziś go tak nazywam bo mi pokazał co tam ma :D miałam 3 usg pierwsze dłuższe z pomiarami drugie szybciutkie po zabiegu by sprawdzić akcję serca i trzecie po godzinie by sprawdzić czy wszystko ok.
    Dziękuję za pamięć i modlitwę:-* nie chciałam nic pisać rano bo po miałyście sie denerwować :) dla Waszych maluszków lepiej jak mamy są w dobrych nastrojach :D

    Proszę dwie piękne kości udowe i mały bąbelek :)
    32d11d91c841926bmed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 22:46

    Helenucha Klucha, miluszka, Paula1991, beatas, Dorjana, Dorjana, Paula222, eidth, HoniKa89, munequita, mloda1995, kirys, Joana33, Magda34, jakka, mmarzenak, dais, Misia15, Agabtm, kamenkaa, Lila2703, madziak2202, mia6, xpaulinax, Kawokado lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati_89 tak się cieszę, że wszystko dobrze przebiegło. Kiedy będziesz miała wyniki? Musi być dobrze :)

    No i gratuluję synka! Teraz zakupy zaczną się na całego :D

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati <3 <3 <3

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Quatriona Autorytet
    Postów: 671 740

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patu czekalam na wiesci od Ciebie. Super ze dobrze poszło, teraz juz musi byc wszystko dobrze.

    4eWXp1.png
    rYcQp1.png
  • beatas Autorytet
    Postów: 900 930

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuleczka777 wrote:
    Beatas faktycznie siedzi po turecku :) fajnie to wygląda
    Mąż z przerażeniem zapytał panią doktor: "to on tak może?!" :D w ogóle śmiać mi się chcialo, bo w szoku był, ze dzidziuś sobie tam pływa, rusza się i macha łapkami:D a jak patrzył na inne zdjęcie, samnej buzi, to zdziwiony byl, ze dzidza jak my wyglada i ma oczka, szczękę, nosek:D teraz chodzi z tym zdjęciem i pokazuje: "tu ma rączkę, tu drugą, a to nóżka" :D ale mam z nim ubaw:D teraz juz bede go na każde usg zabierać, bo jednak bardzo to jego myslenie zmieniło: D jakos wczesniej nie dowierzał, że tam taki przawdziwy mały ludzik siedzi i sie rusza:D poza tym bardziej troskliwy się zrobił: D

    Pati, cieszę się, że dobrze sie czujesz! Oby to był dobry znak! <3

    Helenucha Klucha, mia6 lubią tę wiadomość

    w57vpc0zwhxsxpfc.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam weekendowo. Właśnie zbieram się do fryzjerki z polecenia, ciekawe czy w końcu zrobi mi tak włosy, że będę na 100 % zadowolona...

    Pati super, że wszystko przebiegło dobrze :) No i gratuluję synusia ! :)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Witam weekendowo. Właśnie zbieram się do fryzjerki z polecenia, ciekawe czy w końcu zrobi mi tak włosy, że będę na 100 % zadowolona...

    Pati super, że wszystko przebiegło dobrze :) No i gratuluję synusia ! :)

    Ja też dziś idę. Pierwszy raz w życiu będę farbować włosy! Nie wiem dlaczego ale strasznie się boję :P

    Paula222 lubi tę wiadomość

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • eidth Ekspertka
    Postów: 174 251

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati cieszę się że wszystko poszło dobrze :-) nasz Michaś też 2 dni temu na wizycie siedział po turecku te Michaly chyba tak lubią :-P

    f2w343r8930pqaay.png
  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 177

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ciesze sie, ze czujesz sie dobrze i, ze wszystko dobrze przebieglo ;)
    Duzo chlopcow tu mamy widze

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :)
    Wstałam dzisiaj w bardzo dobrym humorze i mam nadzieje, że tak zostanie :)
    Mąż zrobił śniadanie do łóżka :D Teraz odpoczywamy a po południu jedziemy z moimi rodzicami doradzić im laptopa bo ich stary już odmawia posłuszeństwa.
    Uśmiechniętego dnia życzę :)

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati super pozytywny ten Twój post. Oby już teraz było wszystko dobrze z Wami!

    Dziś nasz wielki dzień - prenatalne! Nawet dobrze spałam i oby cały ten dzień był uśmiechnięty, jak życzy agus :-)

    Magda34, beatas, Helenucha Klucha, Madzik84, xpaulinax lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys po badaniach zabraknie Ci miejsca na buzi, żeby tak szeroko się uśmiechnąć. Wszystko będzie dobrze - wróżka Agnieszka prawdę Ci powie :P

    kirys lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś 16 tydzień (15+0) :D a 16 zawsze była szczęśliwa i to w 16 cyklu się udało.
    We wrześniu wracaliśmy z Zakopanego był to początek cyklu prosiliśmy wtedy nad Czarnym Stawem o cud poczęcia i wracając już do domu od rana miałam w głowie jedną piosenkę i co siadamy do auta ruszamy i leci i wtedy mój mąż powiedział że to pewnie znak że teraz się uda :) dokładnie tą samą słyszałam wczoraj jadąc na badanie :) i jakoś mnie tak to pozytywnie nastawiło :D a co innego nam pozostało :)
    Na wyniki czekamy do 4 tygodni i myślę że nasza cierpliwość zostanie nagrodzona :)

    eidth, kirys, mloda1995, cass, beatas, zouza, Helenucha Klucha, Madzik84, mmarzenak, Dorjana, Joana33, mia6, xpaulinax, ansad lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati_89 tyle znaków to nie może być przypadek, Wasze maleństwo na pewno jest zdrowe :)

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha wrote:
    Ja też dziś idę. Pierwszy raz w życiu będę farbować włosy! Nie wiem dlaczego ale strasznie się boję :P
    Życzę powodzenia bo ja byłam tydzień temu i farba nie złapała tak jak powinna. Miałam mieć dużo ciemniejsze a i mój dość duży odrost dalej widać :)
    Nie mam zielonych ani nic z tych rzeczy tylko poprostu musiałabym chyba trzymać ta farbę z dwie godziny żeby złapała :D

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati 89 bardzo sie ciesze z udanej wizyty. To teraz czekamy na wyniki, które wiadomo, że będą dobre :)

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirys, ale Ci fajnie, że zobaczysz dzis maluszka:) Ja aż do 5.01 musze czekać jeszcze:/ O której masz badanie?

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    Pati super pozytywny ten Twój post. Oby już teraz było wszystko dobrze z Wami!

    Dziś nasz wielki dzień - prenatalne! Nawet dobrze spałam i oby cały ten dzień był uśmiechnięty, jak życzy agus :-)
    Na pewno będzie dobrze :D ilość pecha na tym forum już się wyczerpała :D
    Ja już zapowiedziałam mężowi że nigdy już nikt mnie na żadne prenatalne nie namówi hehe :)

    kirys, Agabtm lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha wrote:
    Ale musiałaś wrócić wcześniej tak? Karmiłaś wtedy piersią czy mieszanką? Kurczę ja się nastawiam na swój pokarm, ale może właśnie wtedy w nim przejdzie coś szkodliwego dla dzidziola.

    Wtedy karmiłam mm. Bo pokarm miałam tylko przez 4 miesiące. Z urlopu nie wracaliśmy wcześniej, byliśmy tam ok. 2 tygodnie, było ok dopóki nie wróciliśmy do domu do Polski, wtedy zaczęła się jazda z biegunką, pojechaliśmy do szpitala i po 2-3 dniach przeszło, ze szpitala wróciliśmy po 5 dniach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati tak się cieszę że wszystko potoczyło się dobrze, jesteś tak pozytywnie nastawiona że wynik nie może wyjść nie prawidłowy :)

    Życzę wszystkim udanych wizyt i gratuluje mamusiom które wczoraj wróciły z pozytywnymi wieściami :)

    Wczoraj przyszła do mnie przesyłka z zary, reserved i h&m - uzbierało się już 3 kartony ciuszków dla maluszka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 09:31

    Pati_89 lubi tę wiadomość

‹‹ 515 516 517 518 519 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ