Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado masz niesamowicie ciekawe zainteresowania :) w zyciu bym na to nie wpadla . poczulam sie malo inteligentna przy tobie :P

    Aneczka2015 to na razie twoja dzidzia jest najwieksza :) widocznie twoj gin nie mial najlepszego sprzetu ze nieuchwycilo serduszka jeszcze. Bo moj kropek i ktoras tez miala chyba jeszcze mniejszego niz ja a bylo widac juz

    Kawokado lubi tę wiadomość

  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 9 października 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielove wrote:
    Klikałam i nic nie przysłali :(

    Pewnie masz w spamie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje udanych wizyt. To czekamy jeszcze na relacje marzennak :)

    miluszka lubi tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 9 października 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurtney, ja tak w razie w. kupiłam dziś imbir ;-) no i oczywiście kabanosy bo mnie wieczorem nachodzi taka ochota od 3 dni że nie mogę się powstrzymać :-)

    nick nieaktualny, Helen lubią tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie jak zakladalas konto mniej wiecej miesiac temu to bardzo mozliwe ze nie aktywowalas konta na mailu i po miesiacu bodajze automatycznie sie usuwa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 9 października 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Kawokado masz niesamowicie ciekawe zainteresowania :) w zyciu bym na to nie wpadla . poczulam sie malo inteligentna przy tobie :P

    Aneczka2015 to na razie twoja dzidzia jest najwieksza :) widocznie twoj gin nie mial najlepszego sprzetu ze nieuchwycilo serduszka jeszcze. Bo moj kropek i ktoras tez miala chyba jeszcze mniejszego niz ja a bylo widac juz

    Moj gin to w ogole do du... zmienie sobie, juz dzwoniłam do innego bo z tego nie jestem zadowolona. jaki duzy byl twoj kropek jak serduszko zaczelo bic? bo serduszko to koniec 6, lub 7 tydzien prawda?

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 9 października 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpaulinax wrote:
    Termin wyznaczony przez ovufriend to 3 czerwca 2016 r. (moje urodziny! :D)
    To by była niespodzianka. Ja mam na 2.06

    xpaulinax lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko biję jak zarodek ma co najmniej 5 mm

  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 9 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie . juz sama nie wiem czy on mi to dzisiaj dobrze zmierzyl? bo okazalo by sie ze 8 mm to chyba za duzo co?

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 9 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielove ty juz jestes ciut dalej widzials serduszko?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina świetny termin!
    Moja koleżanka jedna ma termin na 14 luty a druga na 31 grudzień :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mial ostatnio 7mm i bylo serduszko

    Kawokado lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2015 wrote:
    annielove ty juz jestes ciut dalej widzials serduszko?

    Kochana ja wizytę mam dopiero w poniedziałek. Ale według statystyk 8 mm przypada na 7 tydzień 2 dzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielove wrote:
    Serduszko biję jak zarodek ma co najmniej 5 mm
    Tak ale musi byc dobry sprzet. Bo jak jest gorszy to moze nie uchwycic jeszcze serduszka

  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 9 października 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to on mnie chyba w blad wprowadzil! albo ja bylam podniecona i go zle zrozumiałam :) no nic nastepnym razem juz bede wiedziec na pewno dokladnie :)

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka nie przejmuj się. Ja byłam u lekarza, miał gorszy sprzęt. Stwierdził że nie ma akcji serca, wypisał skierowanie do szpitala i kazał od razu jechać bo dziecko nie żyję. Lekarz mnie zbadał, zrobił USG a tam piękne serduszko i żywy płód.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wedlug usg tez wyznaxzyl termin na 1.06 a mam jakby o tydzien do przodu.
    Bo suwaczki pokazuja 6tydz a jestem w 7. A 7mm odpowiada 7tygodniu ciazy czyli jakby liczac zakonczone tygodnie to ciaza wychodzi mi o tydzien starsza....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielove wrote:
    Aneczka nie przejmuj się. Ja byłam u lekarza, miał gorszy sprzęt. Stwierdził że nie ma akcji serca, wypisał skierowanie do szpitala i kazał od razu jechać bo dziecko nie żyję. Lekarz mnie zbadał, zrobił USG a tam piękne serduszko i żywy płód.
    Jejku...kiedy takie cos ci sie przytrafilo? Przy coreczce?

  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 9 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielove wrote:
    Aneczka nie przejmuj się. Ja byłam u lekarza, miał gorszy sprzęt. Stwierdził że nie ma akcji serca, wypisał skierowanie do szpitala i kazał od razu jechać bo dziecko nie żyję. Lekarz mnie zbadał, zrobił USG a tam piękne serduszko i żywy płód.

    co za głupi lekarz, nie powinien tak straszyć tylko zaproponować konsultacje u kogoś innego...

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Jejku...kiedy takie cos ci sie przytrafilo? Przy coreczce?

    Tak. Nie dość że w strachu i z płaczem jechałam na IP to jeszcze lekarz tak mnie potraktował. Podobno już nie pracuję bo jednej dziewczynie przy zapaleniu pochwy zalecił smarowanie śmietaną bo lepiej żeby to wyleczyła naturalnie niż jakby miała brać tabletki. Dziewczyna potem zwijała się z bólu bo tak ją piekło a nawet przez kilka miesięcy musiała przez to brać antybiotyk

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ