Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 13 października 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, dołączam do Was-mamusiowych czerwcówek:)

    nick nieaktualny, xpaulinax, nick nieaktualny, sedinum82, Kawokado, nick nieaktualny, mmarzenak, Helen lubią tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 13 października 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Witam dziewczyny, dołączam do Was-mamusiowych czerwcówek:)
    Witaj :)

    Alincia lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Witam dziewczyny, dołączam do Was-mamusiowych czerwcówek:)
    Właśnie dzisiaj czytałam Cie na wątku ivf i zastanawiałam sie kiedy do nas dołączysz ;) witaj :)

    Alincia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziak2202 wrote:
    ja mam taką szefową, która jak się dowie to zejdzie na zawał. nie wiem co mam zrobić... rzucić l4 na stół i odejść, czy pogadać parę dni wcześniej ( zaznaczam że te pare dni wcześniej to będzie dla mnie koszmar).... eh
    Ojejlu to chyba gorzej niz u mnie ... Kiedy bedziesz jej mowic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Witam dziewczyny, dołączam do Was-mamusiowych czerwcówek:)
    Witamy :) napisz nam cos wiecej o sobie. Na kiedy termin? ;)

    Alincia lubi tę wiadomość

  • ansad Ekspertka
    Postów: 199 231

    Wysłany: 13 października 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania222 wrote:
    Ja jestem w 5 tyg ciąży( 4tyg i 4 dni) i zamierzam isc dopiero w 8tyg , nie chce sie zamartwiac niepotrzebnie. Do tego czasu bede sledzic bete.
    Ja się chyba bardziej denerwuje śledząc bęte

    Adaś ur. 07.05.2016
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 13 października 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Witamy :) napisz nam cos wiecej o sobie. Na kiedy termin? ;)


    Terminu dokładnego od gin jeszcze nie znam, ale kalendarz belly pokazuje mi na 21 czerwca:) blisko dnia tatusia:) byłby piękny prezent:)

    Staraliśmy się o dzidziusia 2 lata i dzięki icsi stał się CUD i przy pierwszym podejciu się udało:)

    Jak widać przy moich podpisach beta z dnia wczorajszego to 651,3:) tylko trochę ten wysoki estradiol mnie niepokoi...ale mam nadzieję, żę będzie ok:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 13 października 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Właśnie dzisiaj czytałam Cie na wątku ivf i zastanawiałam sie kiedy do nas dołączysz ;) witaj :)

    Jestem i z Wami, bardzo mi miło:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 13 października 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Ojejlu to chyba gorzej niz u mnie ... Kiedy bedziesz jej mowic?

    na wizyte idę 4 listopada i wtedy też chcę wziąć l4. moja praca jest mega stresująca, ciągle jakieś plany. z wszystkiego się trzeba na okrągło tłumaczyć. szefowa składając mi "życzenia imieninowe" powiedziała coś w stylu: "dzieci Ci nie życzę, bo masz jeszcze czas"..
    mam 28 lat. nikogo mój stan nie zaskoczy oprócz niej... totalny brak zrozumienia.
    na dodatek wszystkim powtarza, że nie lubi dzieci.

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 13 października 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o masakra, współczuję....ale na świecie są tacy ludzie niewyrozumiali....ja na szczęście prowadzę własną działalność ale zatrudniając inne osoby nigdy nie miałam takiego podejścia....

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za baba...a ona ma jakies dzieci?

  • sedinum82 Przyjaciółka
    Postów: 82 93

    Wysłany: 13 października 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mnie fascynuje jak tacy wredni ludzie robią kariery :( czy Ci , którzy ich awansują nie dostrzegają tego ?!? Masakra.

    20.10.2015 - 7tc. [*]
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 13 października 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktorzna wrote:
    czy któraś z dziewczyn z czerwcowych mamuś widział już serduszko maleństwa?? ja jestem w 6t2d i bardzo chciałabym już móc iść na usg i zobaczyć serduszko. a nie chce iść za wcześnie i się zamartwiać ale czekanie też mnie stresuje.
    Byłam na wizycie w 6t1d i serduszko było :D

    mmarzenak, Helen, Abra, xpaulinax lubią tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam w 6 tyg i 2 dniu i serducho biło :)

    Abra lubi tę wiadomość

  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 14 października 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę w 5 tyg i 6 dniu i mam nadzieję na serduszko choć się za bardzo nie nastawiam :D

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 14 października 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati jest szansa :) Ja byłam w 6t0d i serduszko było. Tylko, że dzidzia starcza o 2 dni :)

    Kawokado lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)

    Z rana wlazłam w gówno - może na szczęście :-):-)
    Chociaż w to już nie wierzę....

    W każdym razie wizyta u ginki na 14. Na cito mają zrobić bete.
    Odezwę się dziewczyny po wizycie.

    Mam tylko nadzieję, że to nie ciąża ektopowa.

    Helen, Abra, nick nieaktualny, Paula222, Kawokado lubią tę wiadomość

  • sedinum82 Przyjaciółka
    Postów: 82 93

    Wysłany: 14 października 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara, trzymamy kciuki :)!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20.10.2015 - 7tc. [*]
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 14 października 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    Dzień dobry:-)

    Z rana wlazłam w gówno - może na szczęście :-):-)
    Chociaż w to już nie wierzę....

    W każdym razie wizyta u ginki na 14. Na cito mają zrobić bete.
    Odezwę się dziewczyny po wizycie.

    Mam tylko nadzieję, że to nie ciąża ektopowa.
    A ja tam wiem że wszystko będzie dobrze :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 14 października 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Pati jest szansa :) Ja byłam w 6t0d i serduszko było. Tylko, że dzidzia starcza o 2 dni :)
    Jeszcze tylko dwa dni muszę wytrzymać :) ale jakoś jestem spokojna wiem że się udało i wszystko będzie dobrze. Juz od monitoringu wiedziałam że to to że teraz się uda a do tego podwójnie bo miałam dwa piękne jajca :D

    Wiaterek, Kawokado lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ