X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4713 3472

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już wychodzimy na prostą :) Kajtek tylko jeszcze luźniejsze dwójki robi, ale według pediatry może to potrwać do 2 tyg, wiec wczoraj wakacje kupione i lecimy w piątek :D oczywiście pokoje najtańsze się wyprzedały szybko, wiec zostały tylko z widokiem na morze o 600 zł, ale już trudno. Za bardzo się nastawiałam psychicznie na ten wyjazd, że odpuścić juz.

    Kasia mam w planach ją kupić, ale jeszcze tego nie zrobiłam, Przy Iggim miałam 2 wozki: bugaboo i xfly xlandera. Teraz czasem Ignacy podwiezie dupkę w tym xfly, ale juz bardzo rzadko korzystamy z wozka. Ja dostawki nie miałam wcale, a niedlugo chce Bugaboo sprzedać i kupić Coya. Opinie słyszałam różne, także sama muszę pojechać i sprawdzić :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4254 1256

    Wysłany: 3 kwietnia, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina i udało się Oman?
    My w Sunmelinie 🤣 dopłacaliśmy jakieś 200 zł do widoku na morze. I to była dobra decyzja patrząc na tamten moloch 😅 przynajmniej wschody i zachody słońca były fajne. A że byliśmy bez rodziców to wieczory na balkonie z widokiem na morze. Przyjemniej. A takie pieniądze przy takich kosztach to 😅
    Jakie okulary brałaś dla chłopaków? Małego Izipizi muszę wymienić na większe

  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4209 758

    Wysłany: 3 kwietnia, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zainstalowałam aplikację z nowego żłobka a tam co druga wiadomość o wszach. Co prawda to dotyczyło grupy przedszkolnej, ale na samą myśl już zaczęło mnie swędzieć 🙈
    Dzisiaj Lisa została już sama, ale tylko na 3 godziny. Bez sensu, bo nie chciała wracać a oni to do jutra.

    Karolina udanego odpoczynku.

    Kasia trzymam kciuki żeby samo ruszyło. Okna umyte?😉

    OrT4p2.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4713 3472

    Wysłany: 3 kwietnia, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak ;) udało sie Oman ;) hotel Fanar ;)
    Teraz oczywiście cena już spadła na 5198 🤣 szkoda, ze ja wczoraj zapłaciłam 5598. Niepotrzebnie patrzę 😅

    Ehh… SunMelina ❤️ miło wspominam ten pobyt ;)
    Co do okularów to dla Kajo mam po Iggim właśnie izipizi ale dla Ignacego zapomniałam zamówić 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia, 07:41

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • espoir Autorytet
    Postów: 4410 5584

    Wysłany: 3 kwietnia, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie już 2/5 z ospą, plus dwójka z gorączką, więc pewnie i oni dojdą...
    kurwa, a tak się cieszyłam, że mam to z głowy 2 lata temu...

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4418 1873

    Wysłany: 4 kwietnia, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, super! zazdroszczę bardzo! Wypocznij, ile się da, należy Ci się.
    Espoir, zdrówka. Kwiecień to mi się kojarzył zawsze,że to już koniec chorób, a teraz się przeciągnęło.
    U nas dzieci już względnie zdrowe. Olaf kaszle, pójdę z nim jutro osłuchać, ale myślę,że to już poinfekcyjny. A dziewczyny mają dużo siły i od razu awanturki i krzyki. A takie fajne spokojne dni były.
    Akurat dokazuja, kiedy mnie zlamalo. Wierzę,że to ostatnia choroba i do jesieni spokój.

  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4418 1873

    Wysłany: 4 kwietnia, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam hamak wydaje się spoko opcja, na pewno lepsze to niż dostawka!
    znalazłam to jak już miałam dostawke, bo bym na pewno kupiła.

  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3889 1185

    Wysłany: 4 kwietnia, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wrzuć jakąś fotke z tego wyjazdu :)
    My za 2 tyg Egipt. Zobaczymy jak bedzie. Pozmieniali nam godziny lotu na koszmarne i potwornie sie zirytowalismy. Powrot 6 rano. To oznacza budzenie chlopakow o 4 rano..
    No nic..

    Syrenka szkoda ze Twoja rodzina taka.. ja zawsze uwielbiam ogladac fotki z podrozy. Jak ktos u nas gdzies wyjezdza to zawsze spotykamy sie i ogladamy. Najlepsza historie opowiedziała teraz moja siostra cioteczna jak polecieli z narzeczonym do Tajlandii. Zabrali dwojke znajomych ktorzy chcieli sie "pobawić". Podobno jednej nocy zerwał ich histeryczny krzyk. Wychodzą na zewnatrz a tam znajomi i dwóch nagich facetow przebranych za kobiety 🤣 no się chłopaki zdziwili 🤣🫣

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4713 3472

    Wysłany: 4 kwietnia, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sumi oplulam telefon haha 😅 fajne zabawy 😅 my jutro mamy wylot 5:55 czyli na lotnisku o 3:55, to musimy chłopaków obudzić przed 3. Liczę że Kajtka to po prostu przeniose na śpiocha i pewnie na lotnisku się obudzi. A Iggi to pewnie wstanie, ale może usnie w samolocie.
    A zamówiłam tą walizkę Jet kids. Powiem że szczerze że spodziewałam sie większego wow. Ale no może faktycznie w podróży okaże się pomocną, chociaż wydaje mi się że Iggi jest na nią jeszcze za mały.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4418 1873

    Wysłany: 4 kwietnia, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sumi, słyszałam,że tam się właśnie można tak naciąć;D Cóż.. się znajomi zabawili;D
    będą bardziej uważni później;)
    Egipt znowu? ale będzie skwar. fajnie w sumie. Też bym chciala, ale już nie mamy z czego odłożyć na coś. A dziewczyny by chciały taki aquapark całymi dniami.
    Widziałam takie hamaki do samolotu, słyszałaś może o czymś takim? myślę,czy nie kupić, bo to by była fajna opcja na dłuższy lot, ale nie wiem ile miejsca to zajmuje.
    Karolina, ja nie wiem skąd Ty takie drogie gadżety bierzesz;D My mamy zwykła trunki, nie jest może tak stylowa, ale pelni taka samą funkcję. I dziewczyny lubią. ale też nie ma aż takiego wow. A widziałam jak dzieci na lotniskach sobie na nich za rodzicami grzecznie jeżdżą.
    Nam się 6 jako godzina wylotu sprawdza najlepiej. Dziewczyny przygotowane już dzień przed na wstawanie, czasem uda się na spiku zaprowadzic do samochodu. Na lotnisku buszują, a później odsypiają. Serio, to dla mnie lepsza godzina niż taka 15.00.

  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4254 1256

    Wysłany: 4 kwietnia, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir może teraz przejdą szybko i łagodniej skoro już przechodzili. Trzymam kciuki za to

    My ostatnio musieliśmy wyjść z domu o 7 żeby zdążyć na samolot. Dobrze że chwilę wcześniej byliśmy bo tłumy były okropne. Jakbyśmy na styk wyszli to byłoby gorąco. Olbrzymi samolot załadowany pod korek. Dobrze że z małymi dziećmi można przechodzić tą szybszą bramką 😁 ten wylot przeżyliśmy najgorzej. Mąż i ja byliśmy umordowani. Jak zajechaliśmy wieczorem do hotelu to zjedliśmy kolację i spać. Mały był w porządku. Fajne, szerokie miejsca w samolocie. Powrót z pobudką o 2 był super. Zarówno dla małego i dla nas. Drzemki w samolocie. W domu byliśmy w południe.
    Już pytałam męża czy na prawdę nie możemy kupić kanapy do salonu w następnym roku a w tym gdzieś wyskoczyć 🙂 nie zgadza się. Pojedziemy na przedłużony weekend nad morze

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4713 3472

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka właśnie powrót mamy o 16 i lot jest dłuższy, bo 7.5 h (w pierwsza stronę 6.5) ale liczę na to, ze Kajtek ok 20 już padnie spać. I jakoś przeżyjemy 😅
    Co do walizki to widziałam te trunki, ale sama nie wiem w sumie czemu wybrałam jet kids 😅 może mniej pstrokata. Przy Kajtku się zastanowię dwa razy 😅

    W ogóle jakimi liniami lecicie do Tajlandii? Mogę spytać ile płaciliście za przelot? Orientowałas sie jaka jest różnica w cenie między economy, a biznes klasą? Tez chciałabym jeszcze gdzieś wybyć dalej dopóki Kajo nie skończy 2 lat, żeby sie załapać na ostatanio tańsze wakacje 🤣

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4713 3472

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir kurczę współczuje :( mam nadzieje ze przejdą łagodnie. Dużo zdrówka!

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4209 758

    Wysłany: 4 kwietnia, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z pytaniem z zupełnej innej beczki.
    Co zrobiłyście ze sukniami ślubnymi? My mamy niedługo 10 lat po ślubie i tak sobie wymyśliłam sesję zdjęciową i może w tych samych strojach😅 Dzisiaj odkopałam moją suknię na poddaszu. Nadal pasuje, ale bardzo bruda jest po tym naszym ślubie i sesji zdjęciowej w Wenecji. Chyba pozamiatałam tam wszystkie uliczki 😅🙈 Trochę mam wyrzuty sumienia, że nie oddałam jej odrazu po ślubie do czyszczenia. Wszystkie macie zostaiwone na pamiątkę? Ja nie mam takiego sentymentu, ale wyrzucić suknię ślubną chyba też słabo 😅🙈

    OrT4p2.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4713 3472

    Wysłany: 4 kwietnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oddałam ją krawcowej, która mi ją uszyła. Tylko mi zajmowała miejsce w szafie :p

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4418 1873

    Wysłany: 4 kwietnia, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama pp, doczytałam o wszach. Aż mnie dreszcze przeszły. Obyście nie złapali. My dzisiaj mamy ostatnia kurację, ale Iga coś się drapie i boje się,że coś tam po niej jeszcze chodzi. Obrzydlistwo. Najgorsze to wszy i owsiki. Brr.
    A z suknia nie pomogę, my nie braliśmy kościelnego, większość znajomych też nie, a te, które brały, sprzedały swoje suknie.
    Karolina, będzie dlugo 😂😂
    Lecimy KLM. Linia jest dosc dobra, na dłuższej trasie oferuje posiłek, może też jakieś gadżety dla dzieci będą, samolot jest duży, więc nie powinno być dramatu. Płaciliśmy 3k za lot z Gdańska. Po godzinie jest przesiadka w Amsterdamie, ale to na jednym bilecie, czyli jeśli będzie jakiekolwiek opóźnienie, to i tak polecimy dalej. I potem 11 godz w samolocie. Tego się boje. Ale spróbuję ogarnąć miejsce z kołyska. Olaf już tam pewnie nie wlezie, ale to miejsce, przed którym jest toaleta czy coś i nie ma siedzeń. Tam można normalnie rozłożyć nogi, czy kocyk i położyć dziecko czy cokolwiek.
    Różnica w cenie między biznes a economy jest ogromna. Z tego, co widziałam, to prawie drugie tyle. Nas zdecydowanie nie stać, a z biznes klasy by nas z naszymi krzykami pogonili;D
    Ale jakbyś kiedyś leciała lotem rejsowym ta duża maszyna 3-4-3 z niemowlakiem, to pamiętaj;) Przeważnie te miejsca przysługują nieodpłatnie, tylko trzeba dość szybko je zarezerwować. Właśnie o tym zapomniałam i będę pisać dzisiaj do linii, jest dużo czasu, więc może mam farta i jest wolne;)
    Jeszcze co do naszego lotu, to cena nie jest super atrakcyjna, bo można znaleźć lot za 2k. Ale.. Albo linia Air China, czyli siedzisz cały lot w takim ryanairze, ściśnięta i bez posiłku albo długie przesiadki. i wtedy w jedną stronę łącznie 30godz. Albo dobra linia, ale startuje się z Wiednia. To ja dziękuję. Doliczyć dojazd i nocleg w obie strony to jeden gwizdek.
    Jest jeszcze możliwość z przesiadka w Dubaju, co jest opcja bardzo atrakcyjna, bo to 2x6 godz. Ale to też już inna cena. I my mamy bez bagazu. Wzięliśmy jeden rejestrowany na wszystkich. Zupełnie celowo, bo bagaże podręczne w tych liniach są wystarczające, inne wymiary, waga, a na miejscu bardzo tania odzież. A my będziemy kilka razy zmieniać wyspę, więc im mniej ze sobą, tym lepiej. na powrót może dokupimy jeden rejestrowany, bo bym chciała sporo przywiezc.
    Ogólnie jestem zadowolona z tych biletów, jak obserwuje sytuację, to naprawdę spoko i cena i czas i tylko boje się,że dzień przed ktoś mi zacznie rzygać i tyle będzie z urlopu marzeń;D

  • Ann11 Ekspertka
    Postów: 540 61

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka to zachęcę Cię jeszcze bardziej, mazelaki można też użyć jako hamak w samolocie 😄
    Co do wakacji to np jak wrócimy moja rodzina zawsze chce oglądać zdjęcia i pytają jak było, co widzieliśmy. Za to w rodzinie męża nie ma tematu 🤪 nie są ciekawi zdjęć, czy naszych wrażeń z podróży. Oni sami nigdy nie jeżdżą za granicę, teście nigdy nie ruszają się z domu. Nawet na obiad do restauracji.
    Ja swoją suknię ślubną sprzedałam za śmieszne pieniądze, bo zajmowała mi miejsce w szafie. Dziewczyna się bardzo nakreciła, kupiła ją chociaż była na nią sporo za mała. Ale widziałam ten jej błysk w oku jak ją zobaczyła. Także finalnie cieszę się, że ktoś ją jeszcze założył i że przyniosła komuś tyle radości.

  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4254 1256

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja suknia jeszcze wisi. Nie było osoby której by się nie podobała 🙃 wszyscy do ślubu wtedy chodzili w bieli, ja nie 😂
    https://slubne.pl/wedding-dress-madison-james-mj250/

    Moja rodzina też tak samo. Wszyscy oglądają zdjęcia. Pytają jak było. Mało tego. Nawet relacje na bieżąco wysyłamy. Jak dzień opóźnienia to zaraz się dopominają. Teściowa też jest obdarowana zdjęciami. Dzwoni i pyta jak lot, jak hotel. Jedynie jego siostra powie „fajnie”.

  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3889 1185

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka a kiedy lecicie? Jejku chetnie poczytam jak przezyliscie 11h z trójką. Chyba wam wyśle jakiś złoty puchar.. 🤣

    Ano koledzy mieli duży szok jak zobaczyli swoje "tajskie niunie" nago 🤣🫣

    Z suknią też nie pomoge. Nie brałam ślubu. Znajomi w sumie w wiekszosci też nie a jesli juz to taki cywilny na szybko bo do kredytu czy coś. Jak patrze teraz na ceny od talerzyka za wesele to mi słabo.

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3889 1185

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe łał piekna!

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
‹‹ 2319 2320 2321 2322 2323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ