Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2022
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2022

Oceń ten wątek:
  • Alimama Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 1 listopada 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

    Alicja 👶 2019
    OM 20.09
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 1 listopada 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimama wrote:
    Dziękuję. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

    Najważniejsze to leż ,wstawaj tylko jak już musisz ( chociaż wiem ,że przy takim maluszku to ciężka sprawa )
    Koleżanka też miała krwiaka , urodziła śliczna córeczkę 🙂

    Alimama lubi tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • zetakasiaa Przyjaciółka
    Postów: 108 434

    Wysłany: 1 listopada 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc
    u mnie juz po usg.
    5mm dzidzi wszystko ok.
    serce 120
    uff na chwilke ulzylo.

    Ona_89', Madlene28, Domi93, Moni**, TuRuda, Bu, Dorrotaaa lubią tę wiadomość

    1Ivf ,2 komorki ,transfer w 3 dniu 2 zarodkow nieudany
    2Ivf przerwane 2 komorki.
    3 Ivf 8 komorek z czego 4 dobre,4 sie zaplodnily .
    Mamy 2 blastki 4 AB 3 BA
    Swiezy transfer 4 AB
    5dpt 15
    7dpt 54
    9dpt 179
    12dpt 693
    usg 6t3d 5mm dzidzi
    usg 16t3d 10 cm 179g dziewczynka:)
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 1 listopada 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też codziennie zakładacie wkładkę? U mnie codziennie dużo żółtej wydzieliny. U Was tak samo?

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 1 listopada 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zetakasiaa wrote:
    czesc
    u mnie juz po usg.
    5mm dzidzi wszystko ok.
    serce 120
    uff na chwilke ulzylo.

    Gratulacje :) cudownie

    P. S. Witam nowe dziewczyny i powodzenia 😘

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 1 listopada 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_89' wrote:
    Dziewczyny czy Wy też codziennie zakładacie wkładkę? U mnie codziennie dużo żółtej wydzieliny. U Was tak samo?

    Szczerze mówiąc nie stosuję wkładek. Uważam, że pogarszają one problem zamiast pomagać. Wolę przebrać bieliznę jeśli zachodzi taka potrzeba, niż męczyć się z infekcjami :) u mnie wydzielina jeśli już jest to biała jak mleko 🙈

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 1 listopada 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_89' wrote:
    Dziewczyny czy Wy też codziennie zakładacie wkładkę? U mnie codziennie dużo żółtej wydzieliny. U Was tak samo?

    Mam tak samo 🤔
    Miałam już pisać do lekarza,ale zero zapachu więc stwierdziłam,że tak ma być i czekam do wizyty...
    Oczywiście również bez wkładek się nie obejdzie u mnie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 22:15

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • TuRuda Koleżanka
    Postów: 49 41

    Wysłany: 1 listopada 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z doświadczenia wiem, że wkładki tylko potęgują problem i tej wydzieliny jest więcej i mogą się pojawiać infekcje, także kiedy tylko możecie to noście tylko bawełniane majtki, albo w ogóle bez majtek. Po paru dniach zauważycie że wydzieliny jest mniej i pewnie zmieni kolor na prawidłowy.

    f2w3xm5e9k2qgzsv.png

  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 2 listopada 2021, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wizyta a ja jestem po lekturze wątku o pustym jaju na ovufriend. Zaczynam się bać... Szpitala, pigułek, skurczy, krwotoku ;(

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Bea8407 Przyjaciółka
    Postów: 74 23

    Wysłany: 2 listopada 2021, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam tą wydzielinę właśnie żółtą, panikowałam na początku ale z czasem przeszła. W sumie też myśle, że ona się zwiększa od globulek, bo najwiecej jest jej z rana. Jak dziewczyny pisały, lepiej częściej zmienić bieliznę, ciało powinno oddychać. Mi już pomału przechodzą mdłości, natomiast brzuch zaczyna rosnąć jak głupi na potęgę. Śmiejemy się z mężem, że może lekarz nie zauwazył drugiego. Żołądek mi się podniósł jakoś do góry, wyglądam jak w 5 miesiącu. To moje trzecie dziecko więc może dlatego?

    w4sq3e3kxjq5ipta.png
  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 2 listopada 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakin wrote:
    Dziś wizyta a ja jestem po lekturze wątku o pustym jaju na ovufriend. Zaczynam się bać... Szpitala, pigułek, skurczy, krwotoku ;(

    Anakin o której wizyta? Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🍀

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 2 listopada 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz o 15. Nie wiem jak wysiedze w pracy.

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Gosik34 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 2 listopada 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś wizyta na 11.10 z pracy na godzinkę się urwe. Zobaczymy co powie.

  • Madlene28 Autorytet
    Postów: 566 759

    Wysłany: 2 listopada 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki. Dajcie znać po wizytach 👍

    Córeczka - 25.12.2017r.
    Synek- 25.08.2020r.
    25.10.2021r- mamy ❤️

    w57v3e3kc4ld4kpi.png
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 2 listopada 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wizyty!! Czekamy na dobre wieści 😘✊✊

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 2 listopada 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach i dajcie znać zaraz.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 2 listopada 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    Powodzenia na wizytach i dajcie znać zaraz.
    Moni a Ty o której wizytujesz?

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Puldzia Autorytet
    Postów: 295 343

    Wysłany: 2 listopada 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizyty!

    Ja też mam właśnie dużo takiej żółtawej wydzieliny . Myślałam, że to jakaś infekcja ale nie ma to zapachu , ani nie odczuwam pieczenia czy swędzenia. Czytałam , że na początku może właśnie taka wydzielina się pojawiać.

    Marysia 02.08.2017 😍
    Starania o 2 malucha od VI. 2020
    CB 12.03.2021 😔
    23.09.2021 - 10dpo II,
    15 dpo beta 348, 77 , 17 dpo 789,90
    18.10.2021 - 0,8 człowieka i <3
    13.12.2021 - SYNEK! <3
    11.04.2022 - 32+1 - 2100 gram <3
    02.05.2022 - 35+1 - 2480 <3
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 2 listopada 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Moni a Ty o której wizytujesz?
    O 17, ale znając życie to będzie przynajmniej godzinne opóźnienie. ja niby nie mam dużo wydzieliny ale czasem takie dziwne brudy wylatują ale to chyba po tym żelu.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 2 listopada 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cały czas jest plamienie, ale koloru ciemno brązowego. Krwi odpukac ani razu nie było. Wizyta w poniedziałek więc muszę cierpliwie czekac. Nie mam za bardzo jak iść wcześniej bo do czwartku starszak ma kwarantannę 😬
    Co ma być to będzie, nie jestem w stanie nic więcej zrobić. Dupka biorę więc zostało tylko wierzyć, że te plamienia będą tak jak w poprzedniej ciąży niegroźne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2021, 10:23

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ