X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2024
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 569 468

    Wysłany: 26 kwietnia, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola wrote:
    Ja spotkałam się z wymiennym określeniem fotelik - łupina, na ten pierwszy fotelik. :)
    Mi wczoraj lekarz powiedział, że gdyby od kilku dni sączyły mi się wody, to prawdopodobnie bym urodziła albo dostała temperatury i zgłosiła się na IP, a szyjkę mam zamknięta i długą.

    Nie wiem czy lekarz mówił jakby to wyglądało konkretne u Ciebie, ale jeśli miał na myśli ogół to niestety nie musi tak to wyglądać. Znajoma ze szkoły rodzenia od tygodnia jest w szpitalu. Bieliznę miała kilka dni po prostu mokrą, a ponieważ nie wiedziała czy to siuski czy wydzielina to się nie przejmowała, aż rano wstała i zobaczyła, ze woda przybrała lekko różowe zabarwienie. Jest w szpitalu, podali jej steryd, antybiotyki i czekają, ale jednoznacznie stwierdzili sączenie się wód płodowych. Żadnych innych objawów. Teraz jest w 35tc.

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1307 1461

    Wysłany: 26 kwietnia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiatuszek666 wrote:
    Nie wiem czy lekarz mówił jakby to wyglądało konkretne u Ciebie, ale jeśli miał na myśli ogół to niestety nie musi tak to wyglądać. Znajoma ze szkoły rodzenia od tygodnia jest w szpitalu. Bieliznę miała kilka dni po prostu mokrą, a ponieważ nie wiedziała czy to siuski czy wydzielina to się nie przejmowała, aż rano wstała i zobaczyła, ze woda przybrała lekko różowe zabarwienie. Jest w szpitalu, podali jej steryd, antybiotyki i czekają, ale jednoznacznie stwierdzili sączenie się wód płodowych. Żadnych innych objawów. Teraz jest w 35tc.

    Chyba chodziło mu typowo o mnie. U mnie było po prostu mokro na bieliźnie ale też nie jakoś bardzo. Możliwe, że to przez infekcję, chociaż dla mnie to było dziwne, że ta wydzielina nie miała w ogóle zapachu i w niczym nie przypominała śluzu, jak woda. Szyjkę mam twardą i zamkniętą, nie wiem ile ma cm, ale długa. Gdyby nie to, że miałam teraz wizytę, to pewnie sprawdziłabym i tak co się dzieje. Dobrze, ze znajoma jest pod opieką :)

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Skarbek001 Przyjaciółka
    Postów: 67 81

    Wysłany: 26 kwietnia, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się dziś obudziłam z mokrą bielizną i zastanawiam się co to było. Pierwszy raz taka sytuacja. Na razie obserwuję czy to się powtórzy, wizytę u swojego gin mam dopiero za 2 tyg.

    preg.png
  • Riptide Ekspertka
    Postów: 158 223

    Wysłany: 26 kwietnia, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktusowa wrote:
    Dziewczyny czy Wy też nie macie siły? Ja to zawsze w 2 godziny miałam odsprzątane mieszkanie, oczywiście jak na bieżąco ogarniałam z grubsza porządek. No i zaplanowałam, że jutro z mężem posprzątamy... ale ja jestem narwana i stwierdziłam, że zacznę dzisiaj bo akurat męża nie ma w domu. No i pół godziny minęło a ja umyłam szafki i lodówkę w kuchni, rozładowałam i załadowałam zmywarkę i tyle, i padam.. usiadłam na kanapie i odpoczywam. Chciałam chociaz kurze wytrzeć na półkach, łazienkę ogarnąć i podłogi zostawić mężowi do mycia, ale chyba zostawię mu większość 😅😅

    Nadrabiam Wasze wpisy i Kaktusowa - ja mam identycznie. Jak tylko zaczynam coś robić to mam wrażenie, że mi serce wyskoczy. Wszystko mnie męczy 😅 jutro mam swój baby shower i marzę, żeby być pełna sił 😋

    Kaktusowa lubi tę wiadomość

  • Coffeebreak Autorytet
    Postów: 359 235

    Wysłany: 26 kwietnia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1988 wrote:
    Ja też nie mam baby shower. I nie ubolewam nad tym. Ta ciąża przeorała mnie psychicznie, teraz też jeszcze poleguje dużo bo jestem dopiero 34+5.

    Co do narzeczonego to bardzo dużo ogarnia. Samochody zawsze są w jego gesti, dom też ogarnia i obiady. Ostatnio czyścił kabinę prysznicową bo ja już nie chciałam wąchać tych środków. A łazienkę ogarniam zazwyczaj ja bo lubię tam mieć po swojemu. On natomiast kuchnię ogarnia lepiej ode mnie 😅 tyle że u nas jest takie coś że go nie ma 😅 6 tyg pracuje za granicą i przyjeżdża na 3. Teraz też go nie ma i przyjedzie tydzień przed porodem.
    Ja teraz tzn w maju wezmę Panią do okien i firanek. Żeby chociaż to było zrobione. I dywan muszę dać do prania.
    Piona z brakiem chłopa w domu 😅
    Mój też ma wrócić hmmm nie wie dokładnie kiedy. Miał być w domu w sumie 3 tyg przed terminem ale ze wezmą mnie wczesniej do szpitala na wywołanie to może będzie też jakoś tydzień przed szpitalem . W najczarniejszym scenariuszu przyjedzie już kilka dni po wszystkim 🙈 ale o tym nie chce myśleć.

    Kasia1988 lubi tę wiadomość

  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1411 1279

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja generalnie większość ciąży mam wiecznie mokrą bielizne 🤷🏼‍♀️🙈 Mnie bardziej niepokoją te moje skurcze…. wczoraj miałam calutki dzień i aż do ok 1 w nocy… spać nie mogłam bo co około 10 min mnie łapał skurcz, ból porównywalny jakbym była podczas 1 dnia miesiączki :/ I z jednej strony sobie myśle, że byłam w niedziele na IP było wszystko ok, a z drugiej nawet jak to przepowiadające to losie cały dzień i cześć nocy i takie bolesne? Z pierwszą tak nie miałam… Jak będzie mi się to tak powtarzać i nasilać to chyba jednak dam się położyć pod tą kroplówkę….

    Kasia1988 lubi tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • Kaatii Ekspertka
    Postów: 202 172

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam baby shower, nie czuję takiej potrzeby, ale ja jestem odludkiem 🫣

    Odnośnie sprzątania to mój mąż generalnie więcej sprząta ode mnie i jest większym pedantem, ale odkąd ja jestem w domu to większość była ogarnięta w ciągu dnia zanim wrócił z pracy. Jemu zostawiałam jakieś szorowanie łazienki czy okna. A teraz zostawiłam mu wszystko, wolę książkę poczytać niż pranie ogarniać ;)

    Madzia35 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 658 637

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie nie wiem sama co Ci doradzić. Skurcze przepowiadające chyba nie powinny boleć, tak czytałam. Mój mąż akurat jedzie w maju na 2 tygodnie za granicę i nie chciał bo się boi, że co jak zacznę rodzić, ale ja go namówiłam. Jest to dla niego szansa na rozwój, marzył o tym, a ja wiem, że dam sobie radę, mam jak coś pomoc od rodziców i przyjaciół. W sumie to pojadę do rodziców na te 2 tygodnie i będę mieć all inclusive😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 13:21

    Kasia1988 lubi tę wiadomość

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Riptide Ekspertka
    Postów: 158 223

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do baby shower, to mi organizuje to przyjaciółka dla najbliższych mi koleżanek. Ogromnie się z tego cieszę, bo w maju nie będę mieć pewnie już sił na spotkania, a chcę się nimi nacieszyć. Ja z mojej strony też robiłam prezenciki (pokażę Wam 🙂) i opłaciłam fotografkę, żeby mieć pamiątkę - ja kocham robić albumy. Reszta pozostaje dla mnie niespodzianką.

    Moja mała jest spokojna przez całą ciążę i tych ruchów nie ma wybitnie dużo - zależy od dnia, ale rzeczywiście są inne 😊 byłam na basenie, żeby się przekręciła, po weekendzie wdrażam też ćwiczenia w tym celu. Zobaczymy.

    Mnie okropnie bolą pachwiny i krocze, jak poleżę i wstaje. Wręcz mam wrażenie, że nie mogę zrobić kroka. Jak się rozruszam, to jest ok. Skurcze takie typowe mnie jeszcze nie łapią.

    Powiem Wam, że mało się ostatnio udzielałam tu, ale lubię do Was wracać. Tu jest tak bezpiecznie i miło, nie ma nakręcania. Dodałam się na chwilę do messengerowej grupy czerwcowych mam i to jest jakiś kosmos, co tam się dzieje, sama zaczęłam się nakręcać czy z moją ciążą jest wszystko ok.. ciągle straszenie, że trzeba już koniecznie jechać na IP i takie tam. Wolę w spokoju przeżyć ostatnią prostą 😊

    Nowa_Ola lubi tę wiadomość

  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 658 637

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Riptide właśnie słyszałam, że te grupy na Facebooku to jakiś koszmar. Mam koleżankę co ma termin na lipiec i powiedziała, że była na chwilę w takiej grupie i wyszła bo straszne toksycznie tam było. Ja tak miałam z pachwinami tydzień temu, ale przeszło na szczęście.

    Co do zdjęć to też uwielbiam. Dzisiaj przyszły mi właśnie zdjęcia bo zamówiłam do wywołania i jutro będziemy wieszać. Reszta pojdzie do albumu. Odebraliśmy też zdjęcia z sesji brzuszkowej i są cudowne. No i jutro składamy łóżeczko i przewijak bo wreszcie dotarły. Potem mamy w planach grilla 😊

    Riptide, Katt lubią tę wiadomość

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Anuska0907 Ekspertka
    Postów: 236 212

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do baby shower, to w żadnej ciąży nie mialam i w tej tak samo. Od wczoraj miałam ochotę na truskawki i dzisiaj już musiałam kupić, wypiłam koktajl, poprawiłam lodem i czuję się szczęśliwa 😂

    Nowa_Ola, Katt, Emimo lubią tę wiadomość

    👩40 🧑41
    31.12.2008 💒
    24.12.2007💙
    19.08.2011💙
    14.06.2015💙
    Termin 🤰04.06.2024 czekamy na córeczkę

    preg.png
  • Kasia1988 Ekspertka
    Postów: 190 149

    Wysłany: 26 kwietnia, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggie94 wrote:
    Ja generalnie większość ciąży mam wiecznie mokrą bielizne 🤷🏼‍♀️🙈 Mnie bardziej niepokoją te moje skurcze…. wczoraj miałam calutki dzień i aż do ok 1 w nocy… spać nie mogłam bo co około 10 min mnie łapał skurcz, ból porównywalny jakbym była podczas 1 dnia miesiączki :/ I z jednej strony sobie myśle, że byłam w niedziele na IP było wszystko ok, a z drugiej nawet jak to przepowiadające to losie cały dzień i cześć nocy i takie bolesne? Z pierwszą tak nie miałam… Jak będzie mi się to tak powtarzać i nasilać to chyba jednak dam się położyć pod tą kroplówkę….
    Dokładnie miałam takie skurcze i położyli mnie na szpital w 32 tyg dostałam też luteinę do domu do 36 tyg ciąży. Tyle że moje skurcze trwały co 10 minut przez 4 g. A to że parę dni temu byłaś na IP o niczym nie świadczy. Ciąża to nie przewidywany stan 😁 zrób sobie prysznic polewaj się ciepłą wodą wes siebie magnez i przeciwskurczowy. Mi położna na szpitalu też mówiła ze skurcze porodowe przybierają na sile co jakiś czas.

    meggie94 lubi tę wiadomość

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1307 1461

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie, na szkole rodzenia położna mówiła, że skurcze przepowiadające nie powinny boleć. Lekarz mi wczoraj mówił, że skoro moje dziecko jest aktywne bardzo, a ja je jeszcze pobudzam masowaniem brzuszka i dotykaniem go, to ta macica będzie ćwiczyć. Dopóki nie wchodzi w regularną czynność skurczowa, to jest spoko. Może dla świętego spokoju podepnij się pod tę kroplówkę. A musisz zostawać w szpitalu, nie możesz dostać po prostu kroplówki? Zagadaj do nich :)

    Ja też lubię tutaj być. Ta grupa czerwcowa na fb nawet w postach jest dziwna 🫣 czasem poczytam co dziewczyny biorą do szpitala, ale rady i porady omijam szerokim łukiem 😅 Sprzątam mieszkanie od 3 godzin, jestem w połowie 😂

    Riptide, Kaktusowa lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1411 1279

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1988 wrote:
    Dokładnie miałam takie skurcze i położyli mnie na szpital w 32 tyg dostałam też luteinę do domu do 36 tyg ciąży. Tyle że moje skurcze trwały co 10 minut przez 4 g. A to że parę dni temu byłaś na IP o niczym nie świadczy. Ciąża to nie przewidywany stan 😁 zrób sobie prysznic polewaj się ciepłą wodą wes siebie magnez i przeciwskurczowy. Mi położna na szpitalu też mówiła ze skurcze porodowe przybierają na sile co jakiś czas.

    Tylko ze ja biorę nospe 3x dziennie i magnez tak samo i wczoraj nic mi nie pomagało… Dziś mnie nie łapią, ale jeszcze jedna taka akcja i już chyba pojadę :/

    Kasia1988 lubi tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1411 1279

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola wrote:
    Meggie, na szkole rodzenia położna mówiła, że skurcze przepowiadające nie powinny boleć. Lekarz mi wczoraj mówił, że skoro moje dziecko jest aktywne bardzo, a ja je jeszcze pobudzam masowaniem brzuszka i dotykaniem go, to ta macica będzie ćwiczyć. Dopóki nie wchodzi w regularną czynność skurczowa, to jest spoko. Może dla świętego spokoju podepnij się pod tę kroplówkę. A musisz zostawać w szpitalu, nie możesz dostać po prostu kroplówki? Zagadaj do nich :)

    Ja też lubię tutaj być. Ta grupa czerwcowa na fb nawet w postach jest dziwna 🫣 czasem poczytam co dziewczyny biorą do szpitala, ale rady i porady omijam szerokim łukiem 😅 Sprzątam mieszkanie od 3 godzin, jestem w połowie 😂

    Niestety to tak nie działa :( wiem jak byłam na patologii ciąży z Wiką, to oni mają taką nawet procedurę, że załóżmy podają Ci 3 dni nospe w kroplowce i nie mogą Cię wypuścić następnego dnia tylko musisz przeleżeć, bo to jest dzień na obserwacje odstawienia 🙄

    age.png

    preg.png
  • Andzia2519 Przyjaciółka
    Postów: 94 73

    Wysłany: 26 kwietnia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle grupy "matczyne" na fb są dziwne. Weszłam sobie na jedną odnośnie laktacji, to jakieś 70% jest okej, ale te 30% treści sprawia, że człowiek stresuje się wszystkim i daje sobie wmówić jakieś chore standardy.

    Całe szczęście grupy krakowskie "Rodzę w..." nie są aż tak toksyczne. Na miesięczne typu "czerwcowe" nawet nie wchodzę. I tak dzisiaj stwierdziłam do męża, że to jakieś nietypowe, że jeszcze w tej ciąży ani razu nie byłam w szpitalu :D

    Riptide lubi tę wiadomość

  • Paatka Autorytet
    Postów: 1972 1414

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggie94 wrote:
    Ja generalnie większość ciąży mam wiecznie mokrą bielizne 🤷🏼‍♀️🙈 Mnie bardziej niepokoją te moje skurcze…. wczoraj miałam calutki dzień i aż do ok 1 w nocy… spać nie mogłam bo co około 10 min mnie łapał skurcz, ból porównywalny jakbym była podczas 1 dnia miesiączki :/ I z jednej strony sobie myśle, że byłam w niedziele na IP było wszystko ok, a z drugiej nawet jak to przepowiadające to losie cały dzień i cześć nocy i takie bolesne? Z pierwszą tak nie miałam… Jak będzie mi się to tak powtarzać i nasilać to chyba jednak dam się położyć pod tą kroplówkę….


    Miałam identycznie ostatnich kilka dni. Ale jak lekarz zobaczył w apce, że wieczorami są powtarzalne co 15 minut i usłyszał, że są bolesne, to mi powiedział, że to nie jest ok na tym etapie ciąży. 2x dziennie mam przypisaną luteinę i po 2 dawkach już było lepiej, a teraz już sporadyczne są i niebolesne, czyli zalozeniowo tak jak być powinno.

    meggie94 lubi tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 607 660

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggie94 wrote:
    Tylko ze ja biorę nospe 3x dziennie i magnez tak samo i wczoraj nic mi nie pomagało… Dziś mnie nie łapią, ale jeszcze jedna taka akcja i już chyba pojadę :/

    Jeszcze podpowiem, że w szpitalu podepną pod ktg i wtedy będzie jasność co do całej aktywności skurczowej. I raczej pobyt 2-3 dni ale zależy pewnie od szpitala i podejścia lekarzy.
    Skurcze przepowiadające nigdy nie bolą.

    U mnie np czasem na ktg zapisują się w miarę regularne skurcze np w ciągu godziny są 4 o różnej wielkości, ale nie czuje ich wcale i lekarze mówią, że jest ok, do obserwacji. Ale jak bolą to już nie jest ok i trzeba działać lekami wyciszajacymi.
    U mnie to już inny kaliber leków ze wzg na brak szyjki.

    Kasia1988 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017 r.
    Ona - 36l, mthfr, hashimoto, b. niskie amh, b. duży problem z endo
    On - 36l, wszystko ok

    I IUI - 2019 nieudane
    I IVF - 25.09.23
    7dpt - Beta Hcg - 71 ; prog 231
    11dpt - Beta Hcg - 745 ; prog 172
    15dpt - Beta Hcg - 4174
    24dpt - jest zarodek z ❤️ (szpital, jednorazowe krwawienie bez przyczyny)
    31dpt - CRL 10mm 💓
    11+2 - CRL 45mm 🧡
    13+3 - CRL 70 mm, I prenatalne ok 💝
    17+3 - 200 g., 17 cm dziewczynki 😍
    20+3 - połówkowe, 340 g dziewczynki 🤩 skr. szyjka
    22+3 - 510 g., 28 cm gwiazdeczki 🥰 skr. szyjka
    26+3 - 910 g., 37 cm gwiazdeczki 💖 skr. szyjka
    30+3 - III prenatalne, 1580 g. dzielnej dziewczynki ❤️ od dziś szpital - b. skr. szyjka
    32+2 - 1980 g. 😍
    33+2 - 2150g. 🤩
    35+2 - 2600g. 💖

    Trzymaj się moja gwiazdo jak najdłużej! 🙏

    preg.png
  • Natka9106 Autorytet
    Postów: 365 322

    Wysłany: 26 kwietnia, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coffeebreak wrote:
    Piona z brakiem chłopa w domu 😅
    Mój też ma wrócić hmmm nie wie dokładnie kiedy. Miał być w domu w sumie 3 tyg przed terminem ale ze wezmą mnie wczesniej do szpitala na wywołanie to może będzie też jakoś tydzień przed szpitalem . W najczarniejszym scenariuszu przyjedzie już kilka dni po wszystkim 🙈 ale o tym nie chce myśleć.
    Też przybijam pionę, mój wyjeżdża na koniec maja na miesiąc i wraca równy tydzień przed terminem. Także nie wiem czy zdąży, ale chyba będę zaciskać nogi żeby tak było, bo nie wyobrażam sobie załatwiać tych wszystkich formalności samej, tyle tego jest a czasu tak mało. Nie wiem jak sobie z tym radzą samotne matki, które np muszą zostać dłużej w szpitalu z dzieckiem.

  • Kasia1988 Ekspertka
    Postów: 190 149

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi fajnie że się odezwałaś. Widzę że zaczynasz 34 tydzień więc super, bądź z siebie dumna❤️

    I masz rację że zapisy na ktg są trzy razy dziennie i na nich można dużo zobaczyć. Ja leżałam równo od środy do środy a teraz raz w tyg mam planowane ktg na IP.

    Natka też podziwiam takie kobiety ale czasem nie mają wyjścia. Ja też mam nadzieję że mój zdąży bo jeszcze dwa tyg ma być w pracy. A ja termin mam na 2 czerwca 😅.

    Saimi lubi tę wiadomość

‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ