X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2024
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Skarbek001 Przyjaciółka
    Postów: 78 97

    Wysłany: 8 maja, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u okulisty, dostałam zaświadczenie że mogę rodzić siłami natury 😁

    Kasia1988, Emimo, Kaatii lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 595 492

    Wysłany: 8 maja, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, mówisz że ten otulacz super? Ja kupiłam 2 dni temu przez przypadek takie coś, taka torebka na nóżki a na górze dwie części na rzep, biały kolor, bawełna organiczna, masz na myśli to samo? Słyszałaś o tym jakieś dobre opinie? Zgarnęłam przedostatnią sztukę bo naoglądałam się w necie filmików zagranicznych odnośnie otulania, że dzieci otulone super śpią i dlatego kupiłam.

    Coffee, mnie spojenie boli od kilku tygodni jak się przekręcam na łóżku, ale od tygodnia mniej więcej napieprza tak, że nie mogę się przekręcić :( muszę powiedzieć o tym lekarzowi, bo nie idzie spać w nocy :( tak samo jak próbuję stanąć na jednej nodze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 17:03

  • Domi_95 Autorytet
    Postów: 281 249

    Wysłany: 8 maja, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiatuszek666 wrote:
    Domi, mówisz że ten otulacz super? Ja kupiłam 2 dni temu przez przypadek takie coś, taka torebka na nóżki a na górze dwie części na rzep, biały kolor, bawełna organiczna, masz na myśli to samo? Słyszałaś o tym jakieś dobre opinie? Zgarnęłam przedostatnią sztukę bo naoglądałam się w necie filmików zagranicznych odnośnie otulania, że dzieci otulone super śpią i dlatego kupiłam.

    Coffee, mnie spojenie boli od kilku tygodni jak się przekręcam na łóżku, ale od tygodnia mniej więcej napieprza tak, że nie mogę się przekręcić :( muszę powiedzieć o tym lekarzowi, bo nie idzie spać w nocy :( tak samo jak próbuję stanąć na jednej nodze.

    Tak dokładnie ten otulacz. Moja koleżanka mi go poleciła i na jakiejś grupie mamowej też widziałam 2 albo 3 dziewczyny go polecały. Myślałam o zakupie tulika na stronie otulacz.pl ale stwierdziłam że lepiej wydać 20 zł i jak się nie sprawdzi to chociaż nie będzie szkoda.

    Kfiatuszek666 lubi tę wiadomość

    👩🏻 - 28 lat - PCOS
    🧔🏻‍♂️ - 29 lat

    Mama - 🐶

    Starania od 04.2023 r.
    09.2023 r. - I miesiąc stymulacji (Aromek, ovitrelle, duphaston)

    05.10.2023 - ⏸️
    🩵chłopiec🩵
  • Andzia2519 Przyjaciółka
    Postów: 111 86

    Wysłany: 8 maja, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, nie po drodze mi do Pepco, ale w sumie brzmi spoko :)

    Ja właśnie wróciłam ze spaceru, mąż mówi, że 10 tysięcy kroków zrobiliśmy :) Wcześniej poćwiczone na piłkach na mieście i w ogóle aktywny dzień. Mam nadzieję, że się jutro będę mogła ruszać, bo mam sesję zdjęciową :)

    A po zajęciach wpadłam na jedną dziewczynę, która już urodziła i się pytała, czy ja też już jestem po, bo mam taki mały brzusio :D No kompaktowy jest :)

  • Domi_95 Autorytet
    Postów: 281 249

    Wysłany: 8 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meldujemy się po wizycie. Dziś 34+3 i mały waży 2430 g. Szyjka skróciła mi się 0,5 cm z 3,5 na 3 cm.
    Kolejna wizytę mam za 2 tygodnie i jeśli się mały nie obróci to wyznaczymy już termin cesarki.

    Emimo lubi tę wiadomość

    👩🏻 - 28 lat - PCOS
    🧔🏻‍♂️ - 29 lat

    Mama - 🐶

    Starania od 04.2023 r.
    09.2023 r. - I miesiąc stymulacji (Aromek, ovitrelle, duphaston)

    05.10.2023 - ⏸️
    🩵chłopiec🩵
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 8 maja, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brzuszek mam spory. Ale ostatnio ciągle mnie miłe gesty od innych spotykają.
    Nad morzem chodziliśmy do restauracji, w której zawsze była kolejka do stolików. Pan, który stoliki w niej przydzielał zawsze wyławiał nas jak tylko dostrzegł, że czekamy i sadzał przed innymi.
    Jak wracaliśmy to panie przepuściły mnie w kolejce do WC w macu.
    Wczoraj przepuścili mnie w kolejce w Biedronce.
    A dzisiaj Pan w warzywniaku zawołał mnie z końca kolejki na początek. W Rossmannie jak czekałam po te pieluszki to jak podeszłam do kasy, to sprzedawczyni mnie przepraszała, że nie zauważyła.
    Także chyba wyglądam jakbym już miała rodzić, bo tyle miłych gestów co przez ostatnie 1,5 tygodnia nie miałam przez 2 ostatnie ciąże. 😅🫣 Albo może świadomość wreszcie się zwiększyła w tej kwestii.

    Anuska0907, Kaktusowa, Katt, Nowa_Ola, Coffeebreak, Emimo lubią tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • agnieszkallo Ekspertka
    Postów: 121 86

    Wysłany: 8 maja, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś umieram. Tak mnie kręgosłup i wogole całe plecy i łopatki bolą, że nie wiem. Pomaga tylko leżenie. Wychodzi mi prasowanie przez 3 dni, wczorajsza drzemka na zbyt miękkim materacu i siedzenie na próbie komunijnej córki na twardej ławce przez 1,5h.

    01.2007🩵
    09.2014🩷
    04.2017🩵
    06.2024 czekamy na 🩷🥰
  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 694 672

    Wysłany: 8 maja, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka to ja dzisiaj w Biedrze zebrałam gratulacje i pytały się panie ekspedientki czy chłopak czy dziewczynka i kiedy rodzę 😊 ale ostatnio w Biedrze musiałam podejść na przód kolejki I powiedzieć, że proszę o przepuszczenie że względu na ciążę bo stałabym chyba z 30 min 🤣

    agnieszkallo lubi tę wiadomość

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1389 1581

    Wysłany: 8 maja, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, Maluch waży niecałe 2800 gramów, jest w 48 centylu. Tak to wszystko dobrze. Szyjka długa i zamknięta. Pobrali mi wymaz na gbs, nie było to tylko przejechanie patyczkiem w moim przypadku 🫣😁
    Zgłosiłam, że od kilku dni ze spojeniem jest masakra, boli mnie, po przejściu 200-300 m ledwie się ruszam, no ogólnie ciężko i boli. Dziś rano nawet przed wstaniem z łóżka czułam, że mnie boli, a nawet nie zaczęłam dnia. Lekarz powiedział, że za dwa tygodnie ostatnia wizyta i jeśli ból spojenia będzie taki sam lub mocniejszy, to umawiamy cc. Jeśli jednak będzie znośnie, to robimy podejście do porodu SN, a w przypadku dużego bólu, problemu z rozłożeniem nóg, cokolwiek ze spojeniem, od razu polecę pod nóż. Mam teraz mętlik w głowie. Z jednej strony czuję, że dał mi wybór po części - jeśli za dwa tygodnie powiem, że boli, to umówi mi cc. Z drugiej strony boję się podejścia do porodu SN jeśli ma i tak zakończyć się cc, nie chce się męczyć dwa razy. Muszę to przegadać z mężem i przemyśleć. Cholerne spojenie… :/

    Patka, super, że tak dobrze Cię traktują, ale obawiam się, że świadomość ludzi nadal jest niska. Mam naprawdę duży brzuch, a raz kasjerka w lidlu zamiast zamknąć kase (była kartka, że już ostatni klient), to zaprosiła mnie jeszcze do siebie i raz panie w kolejce do onkologa pozwoliły mi bez problemu i krzyków zapytać się czy mnie przyjmie. Nigdy nikt mnie nie przepuścił w kolejce w maku, na badaniach itp. I luxmedzie mają osobny gabinet dla ciężarnych co jest super, ale jak w poniedziałek przed nim stałam 10 min czekając na swoją kolej, to nikt mi nawet nie ustąpił miejsca siedzącego. No cóż :D

    Co do wizytujących dziś wraz ze mną - super, że wszystko dobrze 🥰

    Agnieszka, oby ból przeszedł i Cię nie męczył!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 21:24

    Emimo, Skarbek001, agnieszkallo, Kfiatuszek666, meggie94, Domi_95, Katt, Riptide lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Skarbek001 Przyjaciółka
    Postów: 78 97

    Wysłany: 8 maja, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola a na ile mm masz rozejście? Mam podobne objawy i jutro mam wizytę u ortopedy.

    preg.png
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1389 1581

    Wysłany: 8 maja, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarbek001 wrote:
    Nowa_Ola a na ile mm masz rozejście? Mam podobne objawy i jutro mam wizytę u ortopedy.

    Ja miałam rozejście badane w 31 tc i było 0,4 cm, później już nie badałam. Lekarz powiedział, że skoro dolegliwości są, to rozchodzi się dalej. Mówił, że mogę mieć problem przy nacisku główki Małego z ogromnym bólem, bo to uraz, a to może być baaaardzo bolesne, mogę mieć problem żeby rozłożyć nogi na fotelu, cokolwiek i wtedy i tak zrobi mi cc. Dlatego nie wiem czy nie lepiej iść od razu na cc i męczyć się raz - po cesarce. Chyba dziś nie zasnę ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 22:32

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 595 492

    Wysłany: 8 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaOla, na spokojnie, jeszcze masz te kilka dni. Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu, zobaczymy co mój powie, też muszę z nim pogadać, bo on długo wspominał o możliwości cc u mnie, potem przestał i jak ja zaczęłam ruszać temat to mówił, że czekamy bliżej porodu. A ja wczoraj podjęłam decyzję o zmianie szpitala, bo w tym w którym miałam rodzic nie podają znieczulenia w razie czego. W drugim tak. A ja jednak boję się sytuacji, że okaże się, że bobas duży, ale za mały na cc. I będę zmuszona do porodu SN bobasa np 4kg. W takiej sytuacji wolałabym mieć dostęp do znieczulenia. Mój lekarz to poważany człowiek w mieście, ale nie pracuje już w szpitalu, a ja do cc nie mam żadnych wskazań poza ewentualną wagą dziecka. I nie wiem na jakiej zasadzie mój lekarz miałby mi wystawić skierowanie na cc, chociaż długo twierdził, że luz. Ufam mu, wizyta we wtorek także też będę z nim o tym rozmawiać. Abstrahując od tego, że wyżej napisałam, że spojenie od jakichś 2 tygodni nie daje mi spać, bo ból podczas zmiany pozycji na łóżku jest nie do opisania. Na jednej nodze też nie stanę. Reszta czynności luz.
    No cóż, zbliża się poród i chyba zaczynamy się martwić i mieć wątpliwości… :)

    Nowa_Ola lubi tę wiadomość

  • Kaatii Ekspertka
    Postów: 212 187

    Wysłany: 8 maja, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola, nie zdążyłam Ci odpisać przed Twoją wizytą, ale u mnie pobranie gbs to też ewidentnie nie było tylko smyrnięcie patyczkiem 🫣 chyba najgorsza procedura od początku ciąży jak dla mnie. Ale mój lekarz też nie należy do jakichś wirtuozów subtelności 😅

    Współczuję bóli spojenia, u mnie czuć, że mała się obniża i obija się główką o miednicę przy chodzeniu, bardzo nieprzyjemne uczucie i zdecydowanie skraca mi to spacery. Dzisiaj zrobiłam 3km i na końcówkę podtrzymywałam już brzuch rekami, bo tak mnie ciągnął…

    Nowa_Ola lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Coffeebreak Autorytet
    Postów: 384 244

    Wysłany: 8 maja, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te dolegliwości ze spojeniem to się cofają?
    Do ortopedy to już przed porodem i tak nie zdążę 🙄

    Kurcze nie miałam tego w pierwszej ciąży.
    Serio mam nadzieję że to "przeciążenie" po wczoraj i mi przejdzie ale z drugiej strony... No boli przy przekręcaniu na boki , przy chodzeniu oczywiście. Na jednej nodze stanę bez problemu ale już jak np. Ubieram bieliznę na stojąco to boli.
    Jak mam wstać z podłogi to też tragedia.
    Obawiam się jednak że właśnie od wczoraj cis się podziało ze spojeniem.
    A w weekend muszę jechać z młodym po buty. No dramat. Nie wiem w jakim stanie wrócę i czy dam radę go zabawiać resztę dnia 😔

  • Coffeebreak Autorytet
    Postów: 384 244

    Wysłany: 8 maja, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że bardziej niż brak edukacji (Choc to też) mamy problem z indywidualizmem mylonym z egoizmem oraz z nienawiścią do matek - czy tam "darmozjadów 500+ za moje podatki". Ale to dłuższy temat :(

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1389 1581

    Wysłany: 8 maja, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku, jeśli lekarz mówił, że może zrobić Ci CC, to nie martw się, on już tak ogarnie dokumentację, że będzie wskazanie do cc. Porozmawiaj z nim i będziesz wiedziała na czym stoisz :)

    Kati, no właśnie mój był do tej pory delikatny, nawet wziernik mnie nie bolał, a to było takie średnio przyjemne 😅 ale to już za nami!

    Coffee, po porodzie spojenie powinno się zejść na spokojnie, bo rozejście powoduje relaksyna, a to hormon, który wytwarzamy tylko będąc w ciąży. Dlaczego miałabyś nie zdążyć przed porodem do ortopedy? Lekarz rodzinny może wystawić skierowanie nawet jutro, a ortopeda musi mieć termin w ciągu max tygodnia dla Ciebie. Ja dostałam się do ortopedy w 8 dni od wystawienia skierowania. Ewentualnie droga prywatna. Weź pod uwagę konsekwencje porodu naturalnego przy rozejściu spojenia :/ Mam nadzieję jednak, że to chwilowe bóle i miną.

    Ja generalnie przekręcać się na łóżku nie mogę mniej więcej od 27-28 tc, dlatego zgłosiłam się do ortopedy. Miałam i mam caly czas mam problem z tym, żeby podnieść jedną nogę np. zdejmując spodnie czy skarpetki, po prostu to nie możliwe. Nie mogę też stanąć na jednej nodze, boli mnie jak chce przepchnąć coś jedną nogą. Po spacerach widzę bardzo jak rozwija się sytuacja, staram się wychodzić z mężem i psem codziennie. Jeszcze pół biedy jak jesteśmy na placu treningowym, oni sobie ćwiczą, a ja siedzę na ławce, ale jak idziemy z nim żeby się załatwił to 200-300 m i to już mój koniec, ledwie się toczę, ciężko mi nogi podnosić. Teraz siedzę na kanapie i mimo zerowego ruchu czuję spojenie, taki tępy ból. Jak nacisnę palcem, to boli bardzo. Mały jest już nisko, dziś lekarz mi głowica usg wjeżdżał nawet pod brzuch i była główka. Boję się jaki to będzie okropny ból, gdy zaczną się skurcze, a zanim będę mogła dostać znieczulenie. Boję się też partych z tym spojeniem. Z drugiej strony boję się cesarki, to operacja. Boże, mam sieczkę zamiast mózgu dziś. Wybaczcie, że tak smęcę o tym, ale już miałam wszystko w głowie poukładane, a tu klops. Ja jestem osobą, która uwielbia zaplanować wszystko od a do z, a tu chyba nici z moich planów 🫣 Jeśli mam nadal cierpieć, to wolę zakończyć ciążę CC, im szybciej tym lepiej.

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1455 1314

    Wysłany: 9 maja, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola wrote:
    Kwiatuszku, jeśli lekarz mówił, że może zrobić Ci CC, to nie martw się, on już tak ogarnie dokumentację, że będzie wskazanie do cc. Porozmawiaj z nim i będziesz wiedziała na czym stoisz :)

    Kati, no właśnie mój był do tej pory delikatny, nawet wziernik mnie nie bolał, a to było takie średnio przyjemne 😅 ale to już za nami!

    Coffee, po porodzie spojenie powinno się zejść na spokojnie, bo rozejście powoduje relaksyna, a to hormon, który wytwarzamy tylko będąc w ciąży. Dlaczego miałabyś nie zdążyć przed porodem do ortopedy? Lekarz rodzinny może wystawić skierowanie nawet jutro, a ortopeda musi mieć termin w ciągu max tygodnia dla Ciebie. Ja dostałam się do ortopedy w 8 dni od wystawienia skierowania. Ewentualnie droga prywatna. Weź pod uwagę konsekwencje porodu naturalnego przy rozejściu spojenia :/ Mam nadzieję jednak, że to chwilowe bóle i miną.

    Ja generalnie przekręcać się na łóżku nie mogę mniej więcej od 27-28 tc, dlatego zgłosiłam się do ortopedy. Miałam i mam caly czas mam problem z tym, żeby podnieść jedną nogę np. zdejmując spodnie czy skarpetki, po prostu to nie możliwe. Nie mogę też stanąć na jednej nodze, boli mnie jak chce przepchnąć coś jedną nogą. Po spacerach widzę bardzo jak rozwija się sytuacja, staram się wychodzić z mężem i psem codziennie. Jeszcze pół biedy jak jesteśmy na placu treningowym, oni sobie ćwiczą, a ja siedzę na ławce, ale jak idziemy z nim żeby się załatwił to 200-300 m i to już mój koniec, ledwie się toczę, ciężko mi nogi podnosić. Teraz siedzę na kanapie i mimo zerowego ruchu czuję spojenie, taki tępy ból. Jak nacisnę palcem, to boli bardzo. Mały jest już nisko, dziś lekarz mi głowica usg wjeżdżał nawet pod brzuch i była główka. Boję się jaki to będzie okropny ból, gdy zaczną się skurcze, a zanim będę mogła dostać znieczulenie. Boję się też partych z tym spojeniem. Z drugiej strony boję się cesarki, to operacja. Boże, mam sieczkę zamiast mózgu dziś. Wybaczcie, że tak smęcę o tym, ale już miałam wszystko w głowie poukładane, a tu klops. Ja jestem osobą, która uwielbia zaplanować wszystko od a do z, a tu chyba nici z moich planów 🫣 Jeśli mam nadal cierpieć, to wolę zakończyć ciążę CC, im szybciej tym lepiej.

    Kurde czytam o tych objawach i ja mam prawie identyczne, ale u mnie to idzie kregoslup, a dokładniej promieniuje mi od mięśnia pośladkowego na kręgosłup i nogę często 🙈 współczuje bardzo :( trzymam kciuki za podjęcie najlepszej dla Ciebie decyzji ❤️❤️

    Nowa_Ola lubi tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • Coffeebreak Autorytet
    Postów: 384 244

    Wysłany: 9 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Ola nie ma szans. Prywatnie to wiadomo terminy masakra. Akurat umawiałam dziecko do ortopedy ostatnio. 6 tyg czekania z rzecza dość pilna 🙄
    NFZ wiadomo od razu, no tak do max 10 dni ale trzeba chodzić po kilka razy. Najpierw po skierowanie do rodzinnego, potem do ortopedy, potem na USG ( bo u nas ostopeda nie ma USG w gabinecie) i tu może być dłuższy czas ale nawet jakby mnie wcisnęli to nadal kolejny tydzień czekania. A potem znów do ortopedy z wynikami USG
    Więc w sumie też wyjdzie podobny czas , no tak do 4 tyg😅 serio nie zdążę 😅 za 4 tyg to już będę z dzieckiem na zewnątrz

    Akurat ortopedów mam obcykanych bo mąż często chodzi.
    Prędzej poproszę gin na wizycie za kilka dni żeby zerknęła. Ewentualnie jak cos zobaczy to powinna mi karteczkę wypisac na dodatkową konsultację przy przyjęciu do szpitala przed wywołaniem. Już mówiła że kardiologa mi dopisze przez to ciśnienie.

  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 9 maja, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat dzisiaj idę do ortopedy ze spojeniem. Zapisywałam się wczoraj, ale to w LuxMed.
    Też mi spojenie dokucza cały czas, także chcemy z ginekolog się upewnić, że nie ma przeciwwskazań do porodu SN, na co bardzo liczę. 🫣

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ