X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018
Odpowiedz

CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018

Oceń ten wątek:
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Fasola u nas mala tak sie wyginala przy puersi jak mila okolo 3 m u nas to byko spowodowane asymetri, byl moment z epierw mala bujalam na rekach zeby usnela i dopieoe na spiocha dostawla cyka.


    Kurcze dziewczyny u nas ciagle cos juz mi i mezowi na ten monet odechcialo sie drugiego dziecka, bylismy bylismy w poniedziałek u neurologa rozowj bardzo dobry jest dalej prblem ze stopami dal nam skierowanie na badanie krwi tak or picu , we wtorek mielismy miec szepienie doktorka cale szczecie powiedziala ze jak mamy badania to pierw zrobmy badania a potem szczepienie. Sytuacja rozwinela sie tak ze mamy poki co odrocozne szczepienie nie próby watrobowe wyszly podwyzszone plus kinaza kreatynowa, nasz pediatra nie pozwolil jej biegac malo chodzic zeby nie wywracala sie i kazala pilnie skontaltowax sie z neurologiem, udalo nam sie zlapalc go w spzitalu ja oddziale powiedział ze moze chodizx ale zeby oszczedzac ja i mamy sie umowix na styczen. Po swietach mamy powtorzyc badania mamy nadzijeje ze to wszyatko jest wirusowe a nie ma problemu z miesniami. Odkad pomyslelismy o dziecku co chwile pojawia sie jakis problem.


    U nas jak tylko ja usadze to już się wygina czasami łapie piers ale co chwila się odstawia i wygina do tylu ;/ nikt nie zdiagnozował nic niepokojącego wręcz wszyscy mówią ze zdrowa dziewczynka .
    Dziś kończy 3 m i uwaga patrzę leży na macie i chciała się obrócić na brzuch ;D byłam w szoku nie małym jak bardzo się męczyła w końcu tyłek ciężki ma ponad 6,5 kg . Kurczę to moje drugie dziecko a tak zupełnie odmienne ! Robi tak szybko postępy . misia zdecydowanie wolniej wszystko szło .

    Welonka trzymam kciuki żeby wszystko było okej u was ! Ściskamy z moimi dziewczynami !

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola moja się tak męczyła kilka dni, ale się zawzięła i w niedzielę przewróciła się z pleców na brzuszek. Za tydzień mamy 4 miesiące :)

    Welonko bardzo współczuję, ale wierzę, że w końcu zaświeci dla was słońce i zacznie się układać. Dużo zdrówka dla Oliwki :*

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola1234 wrote:
    U nas jak tylko ja usadze to już się wygina czasami łapie piers ale co chwila się odstawia i wygina do tylu ;/ nikt nie zdiagnozował nic niepokojącego wręcz wszyscy mówią ze zdrowa dziewczynka .
    Dziś kończy 3 m i uwaga patrzę leży na macie i chciała się obrócić na brzuch ;D byłam w szoku nie małym jak bardzo się męczyła w końcu tyłek ciężki ma ponad 6,5 kg . Kurczę to moje drugie dziecko a tak zupełnie odmienne ! Robi tak szybko postępy . misia zdecydowanie wolniej wszystko szło .

    Welonka trzymam kciuki żeby wszystko było okej u was ! Ściskamy z moimi dziewczynami !
    U mnie ma a ma 2,5 miesiąca i też się wygina do tyłu i co chwila puszcza pierś. Karmie na poduszce do karmienia. Co to jest a symetria? Myślą am że to nadmierne napięcie mięśniowe. To to samo? W styczniu będę chodzić na rehabilitację . Syn też tak robił. Wcześniej mała nie miska tak. Dopiero 9d 3 dni.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy010 wrote:
    Sarrra, usuniesz zdjęcie z cytatu?
    😊
    Bardzo przrpraszam. Nawet nie zauwazylam że zacytowalam zdjęcia. Sorki

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Lucy powiem Ci że minimalną poprawę widzę ale generalnie tata jest numerem jeden. Chyba trochę to zaakceptowałam i czekam aż minie 😉
    Fasola niestety nie pomogę bo mój też co godzinę na cycu był a spał nieregularnie. Powiem tylko że podziwiam Cię i inne mamy co mają taką dwójkę małych dzieci. My chcemy zacząć starania w przyszłym roku, ale ja jestem za tym żeby to była druga połowa roku 😁
    Mały je łyżeczką i widelcem jenadk ja mu podaje tylko gęste potrwy, taki kit 😊 zupa by mu się wylała bo obraca łyżeczkę nim włoży do buzi.
    W poniedziałek robiłam małemu badania krwi i powiem Wam że jak zobaczyłam wyniki badań to łzy mi w oczach stanęły z radości. Nie miał jeszcze tak pięknych!! A najlepsze jest to że od 3 miesięcy nie suplementował żelaza tylko zmieniliśmy dietę.
    Byłam też z małym na konsultacji u logopedy, bo wydaje mi się że mało mówi. Pani jednak powiedziała że ma jeszcze czas więc się uspokoiłam.

  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fc29b72325ee.jpg

    Spokojnych świąt :)

    Magda33, summer86, zielonooka7, Annaya, Kropka89, Fasola1234, Alphelia, Tomania2806 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt! Rodzinnie z miłością spędzonych.

    Anna najlepszy prezent :) Gratuluję
    I super fotki.

    anna23 lubi tę wiadomość

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 25 grudnia 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda33 wrote:
    Wesołych Świąt! Rodzinnie z miłością spędzonych.

    Anna najlepszy prezent :) Gratuluję
    I super fotki.
    Dziękuję bardzo :)

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 25 grudnia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna gratulacje i dużo zdrówka dla was! :)

    Wesołych Świąt! :)

    anna23 lubi tę wiadomość

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 29 grudnia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u Was po świętach?
    U nas była gorączka 38.5 w pierwszy dzień. A tak to jedzenia pełno i brzuchy nasze pełne smakowitości. Jutro ide do pracy i w sylwestra też :(
    Stwierdzam że moje dziecko potrzebuje regularności, bo po całym zamieszaniu ze świętami się rozregulował ze snem. Bo oprócz świąt u nas urodziny męża były. Oprócz tego mały łapał ze stołu co popadło, łącznie ze słodyczami, których nikt nie nadążał mu zabierać. Więc CIUT sobie podjadł, ale tylko ciut.

    Hi i bylismy dzisiaj pierwszy raz na sankach. Ale było śmiesznie. Bał sie troszkę, ale nie poddał. Jechał ostro zaciekawiony co będzie dalej :D Trochę wystraszony. Zjechał pierwszy raz z maleńkiej górki na sankach ;D Jeszcze pójdziemy jak pogoda pozwoli, albo pojedziemy w góry.

    62effc7307cb.jpg

    summer86, anna23, Annaya, Kropka89 lubią tę wiadomość

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szczęśliwego Nowrhp roku obyl nowy rok byl dla każdego lepszy od obecnego :)

    Magda super my jescze sanek nie mamy bo poki co nawet sniegu nie ma :)

    Magda33, Kropka89 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u nas mala nie pojadla. Od 2 miesięcy nie je prawie nic. Odrzuciła mięso i parę innych rzeczy, posiniala pod oczami trochę. Zrobię badania na pasożyty chyba. Ale na spokojnie. Teraz taki czas że ma prawo nie jeść a dwa, po 80% w żłobku tak wygląda hehe nie będę matka panika😂 3 przed nami a za każdym razem na żeby przestawala jeść.
    Magda ale super! U nas śniegu nie ma, więc wujek zrobił bałwana że styropianu hahaha

    Dziewczyny, życzę Wam dużo szczęścia, miłości i spokoju na ten Nowy Rok 😘

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i zagadka rozwiązana. Już wiem skąd gorączka i cała reszta. Ospa zawitała w naszym domu.

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy010 wrote:
    Noo i zagadka rozwiązana. Już wiem skąd gorączka i cała reszta. Ospa zawitała w naszym domu.
    O mamo :O co za podstępne choróbsko. U nas wielki katar po tych sankach :/

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam w nowym roku :) U nas ciężko, Ignaś ma wzmożony skok 18 miesiąca czyli Toddler Sleep Regression... Na wszystkie objawy, nie śpi, budzi się, jest mega nerwowy, krzyczy...No jest ciężko. Mąż na urlopie żeby mi pomóc z maluchem a tu więcej trzeba ze starszakiem...Do żłobka nie chodzi bo się boimy o maluszka. Maluszek narazie ok, brzuszek już coraz lepiej, walczę o karmienie bo ciągle na nakładkach jesteśmy jeszcze trochę. Raz jest lepiej raz gorzej. Ale udaje mi się wyjść czasem na paznokcie, do kościoła czy do sklepu. U nas temat nr 1 to i tak teraz mieszkanie. Jest nam już bardzo ciasno, powoduje to dużo napięć...Ceny niestety z kosmosu i załamka. Już od roku szukamy a teraz naprawdę już jest potrzeba. Porządnie uszkodziłam sobie palca (jeśli nie złamałam) przez ciasnotę. Trzymajcie kciuki żeby się coś znalazło. Piękne zdjęcia Waszych maluchów!

    Magda, zazdroszczę zimy! U nas we Wrocławiu zero śniegu!

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka witam się.... Zosia nas ostatnio zaszczycila i poszła spać o 3.... Nigdy nie spała dobrze, ale to to już przegięcie.
    Dziś wielki dzień! Pierwszy raz odkąd naklafam jej na talerz tak zwane 2 danie zjadla je! Do dziś wszystkim gardzila, wrzeszczala, nie ruszyła nic. Dziś nastał dzień kiedy widziałam jak moje dziecko je ziemniaka, jak nadziewa na widelec kotleta 😍 stanie rzeczy trwaj!

    A poza tym mamy bunt, bunt, bunt. Teraz zdwojony bo przez ospe ani na dwór, ani długa kąpiel. AZS wywaliło bo trzeba było odstawić stedydzik.

    Kropka my mieszkamy tu 3 lata i przez ten czas mieszkanie stało się warte ok 60 tysięcy więcej od ceny zakupu.... Kosmos jak w górę wystrzeliły ceny mieszkań u nas.

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)
    Kropko tak sobie przeczytałam o Toddler Sleep Regression i lekko się wystraszyłam :D bo moje dziecko po skończeniu 1,5 roku zaczeło lepiej spać :D ma jedną pobudkę ostatnio i niech ta chwila trwa !! fakt, że zasypianie stało się trudniejsze, ale za to w nocy nie ma 6 pobudek jak dawniej :) Młody też jakiś taki pogodniejszy :D

    u nas też było jedno wyjście na sanki :D i im tata szybciej ciągnął tym było weselej :D
    Szczęśliwego nowego roku dziewczyny :)

  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    I jak się macie?
    Kropka jak się teraz macie, poprawiło się z Ignasiem?
    Lucy ospa już minęła?
    Joaszo powtórzę za Tobą, "niech ta chwila trwa" ;)

    U nas czasu brak na wszystko. Kater już mija ale i tak długo się to ciągnie. Kupiłam tym razem aspirator do odkurzacza i jestem mega zadowolona jakie to jest proste i idealne urządzenie. Wykorzystany na maksa. hehe Michał sam przychodził żeby włączyć odkurzacz.

    Strasznie jest kochany :) <3

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u nas ospa powoli mija. Przeszła łagodnie. 2 dni ja swedzialo trochę i to by było na tyle.
    U nas od dawna nie da ściągać gila. Na szczęście już długi czas potrafi dmuchać nos, więc potrzebny zapas chusteczek :)
    Mam nadzieję, że ta ospa zamknie nasz chorobowy czas ja dłużej bo aż boję się wracać do pracy...

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Przede wszystkim dużo zdrowia dla was i waszych maluchów :)

    Franio będzie miał rodzeństwo.... Jestem w ciąży! I jestem przerażona. Nie wiem jak sobie poradzę z dwójka maluchow... Ale jak Was teraz przeczytałam to Przeciez Wasze dzieci jeszcze młodsze były! I radzicie sobie! W poniedziałek mam pierwsza wizytę i zobaczymy.

    Magda33, zielonooka7, summer86, Kropka89, Joaszo, Tomania2806 lubią tę wiadomość

‹‹ 1445 1446 1447 1448 1449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ