Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018
Odpowiedz

CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018

Oceń ten wątek:
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 18:42

    clauxxx lubi tę wiadomość

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klarunia1978 wrote:
    Agnella, ale masz zgrabny brzuszek, cudo:)


    Kupiłaś ten detektor ?:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunice. wrote:
    Hefe, jak wizyta???
    Niestety nie za dobrze :(
    W środę lecę do Polski....
    NT 5mm .... :( pozatym niby wszystko wygląda ok...ale jestem załamana :(
    Rano muszę dzwonić o termin badań mam nadzieję, że mnie szybko przyjmą....

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • Tròjka Autorytet
    Postów: 848 549

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe wrote:
    Niestety nie za dobrze :(
    W środę lecę do Polski....
    NT 5mm .... :( pozatym niby wszystko wygląda ok...ale jestem załamana :(
    Rano muszę dzwonić o termin badań mam nadzieję, że mnie szybko przyjmą....
    A mialas robione jakieś badania z krwi typu pappa albo nifty, harmony? Kość nosowa obecna?

    f2w3rjjgku0ijq5v.png
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobrali mi dzisiaj krew do badań ale powiedziała, że i tak będą wyniki zawyżone.... że mogę robić biposje kosmowki... ale zdecydowaliśmy że lecę do PL zrobie nifty albo hormony.. Albo już sama nie wiem co :(
    I pójdę na normalne badania prenatalne.... tutaj mam tylko napisane w wyniku badań że 4 kończyny i czaszki nie bylo widać dobrze...a że a NT było ciężkie do zmierzenia że wzgledu na zle ułożenie.... Nie tracę nadziei ale smutek straszny :(

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • Tròjka Autorytet
    Postów: 848 549

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jeżeli warunki do badania nie były za dobre to i te wyniki mogą być zafałszowane. Postaraj się nie stresować, wiem że ciężko zachować spokoj. Dobrze, że jedziesz do Pl, może tu coś więcej się dowiesz. Przytulam wirtualnie :*

    pilik lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgku0ijq5v.png
  • Komcia Autorytet
    Postów: 327 156

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem po wizycie. Lekarka powiedziała że wszystko ok i że to chłopiec. Poprzednim razem nas nie zawiodła, ale teraz w trakcie wizyty nie wyłapałam momentu w którym mierzyła fałdy przy karku. A cały czas na to czekałam. Jest możliwe abym nie zauważyła??? Nosek piękny, serduszko też, Skarbek pięknie się ustawiał i pozwalał dokładnie obejrzeć. W opisie mam wpisaną grubość fałdy (chyba 1.2 mm) ale naprawdę nie jestem pewna czy zmierzyła czy wpisała jakąś średnią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 08:46

    Tròjka, Pysiaczek89, Agnella, Arga, witaminkab, nick nieaktualny, Wonderland lubią tę wiadomość

    gyxwroeqzjnzrj19.png
    piu3dqk3ljlr8vpa.png
  • Pysiaczek89 Autorytet
    Postów: 1270 1055

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe, trzymam kciuki za Was! Bedzie, musi byc dobrze!

    Marcelek ❤️❤️
    mhsvj48aydsq5qzs.png
    Mikuś <3 <3
    961lwn15top0zbzy.png


  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe, troszkę spore, rozumiem Twój smutek, ale znam przypadki wyższych NT, a z życia mpjej dobrej koleżanki - NT było 6 i dziecko zdrowe, ważne, aby nosek się pojawił, wtedy dziecko jest zdrowe. Przechodziła to moja dobra koleżanka, była amniopunkcja i wynik zdrowa dziewczynka. Trzeba zrobić badania i czekać. Absolutnie nie tracić nadziei i nie załamywać się.
    Wejdź na forum o wysokim Nt, zobaczysz, że to nie wyrok. Gorzej jak Nt było 2,9-4. Jak były wyżej ok 5-7 dzieci zdrowe. Wiem, trudno uwierzyć, ale tak się zdarza i dzieci okazują się zdrowe.

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe mojej przyjaciółce wyszło NT 6.. po tygodniach stresu czekania na amniopunkcje okazało się, że młoda zdrowa! Tego Ci Kochana życzę i tego się trzymaj!

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komcia wrote:
    Hej. Jestem po wizycie. Lekarka powiedziała że wszystko ok i że to chłopiec. Poprzednim razem nas nie zawiodła, ale teraz w trakcie wizyty nie wyłapałam momentu w którym mierzyła fałdy przy karku. A cały czas na to czekałam. Jest możliwe abym nie zauważyła??? Nosek piękny, serduszko też, Skarbek pięknie się ustawiał i pozwalał dokładnie obejrzeć. W opisie mam wpisaną grubość fałdy (chyba 1.2 mm) ale naprawdę nie jestem pewna czy zmierzyła czy wpisała jakąś średnią.
    gratuluję synka ;D

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty :-)!!!
    Komcia, super, że ok i gratuluję synusia :-)!!
    Hefe, dobrze, że lecisz do Polski, mam przeczucie, że będzie dobrze.
    Odnośnie duphastonu...Mój gin kazał odstawić w 14 tc. Nie wyjaśnił jak to zrobić.
    Ja zrobię tak, że tym 14 tc po jednej już i koniec w 15tc. Biorę 2 razy dziennie.
    Anna, śliczny piesek. Ja mojej suni już dawno nie kąpałam ani nie czesałam, czas zabrać się za to, ale sama tez nie dam rady. Jak często kąpiesz swojego psiaczka?
    Śliczne ciuszki dla maluszka.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 09:03

  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Dziewczyny, kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty :-)!!!
    Hefe, dobrze, że lecisz do Polski, mam przeczucie, że będzie dobrze.
    Odnośnie duphastonu...Mój gin kazał odstawić w 14 tc.
    Ja zrobię tak, że tym 14 tc po jednej już i koniec w 15tc. Biorę 2 razy dziennie.
    Anna, śliczny piesek. Ja mojej suni już dawno nie kąpałam ani nie czesałam, czas zabrać się za to, ale sama tez nie dam rady. Jak często kąpiesz swojego psiaczka?
    Śliczne ciuszki dla maluszka.
    Różnie :) zależy jaka wróci z podwórka, bo najczęściej wtedy ma tylko mycie podwozia. Tak całkiem ją kapiemy jak już ją czuć albo jak jest ciepło żeby później nie przewialo :)

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka trzymam kciuki za wizytę!

    I za inne wizytujace dziś :-)

    malka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Komcia Autorytet
    Postów: 327 156

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! Jednak tak się zdenerwowałam, że umówiłam się dla pewności do innego jeszcze lekarza. Jak mogłam nie zwrócić uwagi na to badanie ;/

    gyxwroeqzjnzrj19.png
    piu3dqk3ljlr8vpa.png
  • witaminkab Autorytet
    Postów: 1257 1981

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe dobrze, ze kedziesz sprawdzić, tak jak dziewczyny piszą, bedzie dobrze! Komcia nie dostałaś zdjęć z badania? Ja na wydruku mam też właśnie NT.
    Ja dziś w domu, bo opiekunka się rozchorowala. A do przyszłego tyg i tak chce wrócić na l4, bo nie dam rady chyba. Nikogo nie interesuje, że jestem w ciąży, mam siedzieć normalnie 8 godz przed komputerem, o 14 jestem już nie do życia, a jak wracam do domu to tylko leżę. Pomyśleć, że w pierwszej ciąży czułam się znakomicie i pracowałam czasem i po 12 godz i nic mi się nie działo! Nie ukrywam, ze myślałam, że często kobiety chowają się za ciążą, żeby nie pracować. To mnie pokaralo :|

    mhsv3e5eug8d3245.png
    wnidvcqg5wbp23cu.png
  • Vero Autorytet
    Postów: 837 1029

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komcia gratulacje

    Hefe trzymamy kciuki

    Udanych wizyt moja na 14.00 badanie genetyczne usg genetyczne itd. Uff ufff

    17.03.2017 <3 Sofia

    f2w39jcgw9mcoxh4.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komcia wrote:
    Dziękuję dziewczyny! Jednak tak się zdenerwowałam, że umówiłam się dla pewności do innego jeszcze lekarza. Jak mogłam nie zwrócić uwagi na to badanie ;/
    Ja na swoim nie widziałam wogóle mierzenia. Babka zrobiła to szybko i dopiero później mu pokazała dziecko i poopowiadała. Oni raczej nie mogą podać wymiarów z powietrza.

    age.png

    age.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj na 11:40 mam prenatalne. Trzymajcie kciuki! Zaczynam się już nieźle denerwować.

    I oczywiście trzymam kciuki za pozostałe wizytujace dzisiaj dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 09:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1204

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Dziewczyny, kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty :-)!!!
    Komcia, super, że ok i gratuluję synusia :-)!!
    Hefe, dobrze, że lecisz do Polski, mam przeczucie, że będzie dobrze.
    Odnośnie duphastonu...Mój gin kazał odstawić w 14 tc. Nie wyjaśnił jak to zrobić.
    Ja zrobię tak, że tym 14 tc po jednej już i koniec w 15tc. Biorę 2 razy dziennie.
    Anna, śliczny piesek. Ja mojej suni już dawno nie kąpałam ani nie czesałam, czas zabrać się za to, ale sama tez nie dam rady. Jak często kąpiesz swojego psiaczka?
    Śliczne ciuszki dla maluszka.


    Zgodnie z tym co moja ginka mówiła to u Ciebie powinno być tak:

    do 14 tygodnia 2x1,
    15 tydzień 1x1 + 1 tabletka magne B6 (lek) w zamian za jeden dusphaston
    16 tydzień i dalej bez dusphastonu, zamiennie 2x1 magne B6 (co 12h)

    Także tak to jest u mnie, tylko ja schodzę z 3x1 :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ