X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018
Odpowiedz

CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że teraz będzie kolejna Wonderland :)

    age.png
  • Wonderland Autorytet
    Postów: 701 760

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, ogromne gratulacje i jaka niespodzianka, bo czekałyśmy na jutro :) jak się czujesz?
    welonka wrote:
    Ja myślę że teraz będzie kolejna Wonderland :)

    Nawet mi nie mów. Jestem dzisiaj nie do życia - najchętniej przespałabym cały dzień, więc nie dałabym nawet rady urodzić ;)

    Magda33 lubi tę wiadomość

    <3
    MRqfp2.pngAnMUp2.png
  • kokkosanka Autorytet
    Postów: 330 199

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ja myślę że teraz będzie kolejna Wonderland :)
    Hihi ja też tak typuję;) i jeszcze Tini lada dzień;)

    Magda ogromne gratulacje! :*


    Magda33 lubi tę wiadomość

    dqprj48abcqcj6gc.png
    km5sdf9h2wz9wpdb.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ogromne gratulacje ❤

    Magda33 lubi tę wiadomość

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratuluję!!!!

    Magda33 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Tròjka Autorytet
    Postów: 848 549

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klarunia1978 wrote:
    Wiecie jak się wzruszyłam, dziś mój mąż pojechałz dziewczynami na ostatnie zakupy przed Sobotnia kumunią( sweterki rajstopy balerinki itp) i wrócili między innym z nude szpilkami dla naszej szestnastki. Aż mi się łza zakręciła ze mam takie duże dziecko, trochę szkoda że nie ze mną taki przełomowy zakup, ale czuję się dumna jak paw z dziewczyn:)
    Wyobrażam sobie te uczucia <3 też czekam na takie momenty, wiem ,że będą trochę inne bo to jednak chłopaki :P

    klarunia1978 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgku0ijq5v.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokkosanka wrote:
    Hihi ja też tak typuję;) i jeszcze Tini lada dzień;)

    Magda ogromne gratulacje! :*

    Wonderland też typuje ale ja? U mnie wszystko ucichlo- pewnie ze strachu :-) Choć jeszcze tydzień temu chciałam urodzić 18-tego czyli jutro. A dziś nie jestem gotowa

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, moje gratulacje <3 Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Michałka :)

    Magda33 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • witaminkab Autorytet
    Postów: 1257 1981

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje!

    Magda33 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5eug8d3245.png
    wnidvcqg5wbp23cu.png
  • kokkosanka Autorytet
    Postów: 330 199

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini wrote:
    Wonderland też typuje ale ja? U mnie wszystko ucichlo- pewnie ze strachu :-) Choć jeszcze tydzień temu chciałam urodzić 18-tego czyli jutro. A dziś nie jestem gotowa

    Hihi czyli coś jest na rzeczy;)

    Ale jak w poniedziałek w nocy dostałam skurcze to też doszłam do wniosku, że jeszcze mam czas i w sumie to nie muszę rodzić;) Choć pewnie jak się tu na czerwcówkach rozkręci i zaczną się porody, to też będziemy chciały mieć to za sobą;) no i oczywiście dzidziusia obok siebie!

    Sonia94 lubi tę wiadomość

    dqprj48abcqcj6gc.png
    km5sdf9h2wz9wpdb.png
  • malinka201666 Autorytet
    Postów: 414 286

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda,gratulacje :D
    Duży chłopak :)

    Magda33 lubi tę wiadomość

    iv09epokg488jyph.png
    200910232070.png
    20090704640114.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, ale niespodzianka, gratuluję maleństwa na świecie :-)!!!!

    Klarunia, fajne uczucie jak córa dostaje pierwsze szpilki. Ale masz duża córę :-)
    A tu jeszcze przed nami takie sprawy :)

    Zaczyna do mnie docierać, że coraz bliżej...
    Ale maluszków nam się już posypało, zaczniemy niedługo pękać po kolei :-)

    Magda33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratuluję ;) dużo zdrówka dla Was :)

    kobiety, co do chłopów i ich "grana w gry" to uspokoiłyście mnie troszkę bo już myślałam że tylko mój taki lekkoduch ;) też muszę go zaganiać do roboty - szkoda że do konsoli nie trzeba go zapraszać...

    dziś na szkole rodzenia zwiedzaliśmy porodówkę! Powiem Wam że jak po tym zwiedzaniu to zamiast wyluzować to ja raczej się wystraszyłam :) chyba i mnie dopada atak paniki.
    Za to jak weszliśmy do jednej sali poporodowej była tam pacjentka która rodziła dzień wcześniej z mężem i jej mały okruszek, na widok maluszka od razu oczy zalały mi się łzami :D wzruszyłam się na widok obcego maluszka :) ach te hormony :D

    Magda33 lubi tę wiadomość

  • anieszka Ekspertka
    Postów: 159 236

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o stosowaniu oleju z wiesiolka? O naparaach z liści malin już wiem ale o wiesiolku dowiedziałam się dzisiaj i to przez przypadek

    oar8yx8dab4u94zl.png
  • Dika Autorytet
    Postów: 277 198

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - ale niespodzianka :) gratulacje dla Was!! Czekamy na relację co i jak :)

    Joaszo - ja dziś tez się wzruszyłam aż mi się łezka zakręciła kiedy zobaczylam tego kilkugodzinnego noworodka ;)

    Andziula - chyba źle wyraziłam swoje odczucia co do przepuszczania w kolejkach, oczywiście że dobrze że skorzystałaś ze swoich praw i nikomu się tłumaczyć nie musiałaś. Tak tylko wyraziłam swoje przemyślenia, ze to prawo nie zawsze jest konieczne do wykorzystania. Ale jak ktoś nie korzysta to i puszczać komentarzy jak do Ciebie nie powinien. Franca jakaś i tyle.

    Andziula_1988, Magda33 lubią tę wiadomość

    klz9hdgetuhl70jy.png
  • Annaya Ekspertka
    Postów: 233 282

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Magda! <3 Dużo zdrówka dla Was obojga, czekamy na relację :)

    Ja melduję się po ważnej dla mnie wizycie, na której miało się rozegrać po wszystkich moich perypetiach czy mogę odbyć podróż i wrócić do męża czy zostaję na poród tutaj ;)
    Posiew czyściutki, GBS ujemny, na KTG oczywiście żadnego skurczu (w sumie szkoda, bo ciekawa byłam na jakim poziomie pisałyby się te moje twardnienia).
    Wody w porządku, a malutki waży sobie ok 2,5kg <3
    Pessar cały czas ładnie trzyma szyjkę, nic tam się nie pogorszyło, nie rozwarło bardziej. No generalnie sama w to wszystko nie wierzę!

    Alphelia, Dika, zielonooka7, lotka1990, Tròjka, summer86, Agnella, anieszka, welonka, Andziula_1988, Magda33 lubią tę wiadomość

    2r8rk6nl0p40hkvi.png
    7u229jcgg4p5jd4c.png
  • Dika Autorytet
    Postów: 277 198

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunice. wrote:
    Co do tych emerytek to też różnie bywa, bo często o to miejsce się chyba biją te co zaraz pobiegna kopać ogródek a usiąść czy przejść w kolejce chcą nie dlatego,że się źle czują tylko " bo im się należy" albo bo się poczują w ten sposób ważniejsze. Albo po prostu chcą już iść te swoje pomidory sadzić. Często też te, co naprawdę wyglądają na schorowane się nie kłócą.
    Racja, zgodzę się :)
    Ale czy ten opis też do ciężarówek nie pasuje czasem? Może nie do pomidorów się śpieszą, ale do innych przyjemniejszych spraw mimo dobrego samopoczucia i posiadanego czasu na zwolnieniu ;)

    O matko, ale się uczepiłam tematu, w ciąży jestem czy co? ;)
    dodam tylko już obiecuję, ostatni raz, że popieram korzystanie z praw w razie gorszego samopoczucia, uciążliwego głodu ;) zagrożenia ciąży itp. Wtedy to wiadomo że konieczne i żal że inni tego nie rozumieją wówczas.

    Klarunia - będzie mi raźniej na porodówce w takim razie :)
    Wow, szpilka? poważny skok.
    Ja mojej jedenastolatce ostatnio wybijałam z głowy buty z obcasem, zanim się obejrzę i faktycznie będzie chciała już szpilki, jak te dzieci rosną szybko.

    Annaya - Super, a co z podróżą? Masz zielone światło?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 21:41

    klarunia1978 lubi tę wiadomość

    klz9hdgetuhl70jy.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda! Ależ cudownie! Gratulacje :) Piękny i duży chłopak! :)

    Magda33 lubi tę wiadomość

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 17 maja 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarunia, dziękuję!!!

    Wizyta na szczęście ok, jakoś się dziwnie stresowałam cały dzień dziś. Ale ciśnienia narazie dobrze mierze i tylko jeśli będą ciągle się wznosić lub będą wysokie to do szpitala. I jeśli zaboli mnie głowa/brzuch na górze.

    Maluszek waży 3300g! I jest długi :-D Szyjka 2.6 czyli się skróciła centymetr w ciągu tygodnia - to pewnie stąd te bóle miesiączkowe w nocy.

    Z nowych rad mojego lekarza: jak wody odpłyną to od razu jechać do szpitala a nie czekać jak uczą na szkołach rodzenia - tłumaczył że pępowina może się naprawdę różnie ułożyć i nie zaszkodzi sprawdzić czy np. główka jej nie uciska jak wylecial płyn. W sumie logiczne to co mowil i mówił to tak że czasem naprawdę lepiej zrobić wszystko co można niż później sobie wypominać. To tak z jego praktyki.

    Druga rada: jeśli skurcze są regularne, to nie jak są co 5min, ale też jak są co 10 min, bo nie jesteśmy w stanie powiedzieć jakie jest tak naprawdę rozwarcie. I że też od razu się pakować i jechać żeby później nie żałować.

    To tak z rad mojego wrażliwego ale w sumie bardzo doświadczonego lekarza :)

    Ale się cieszę że z maluszkiem wszytsko ok, niby za tydzień się znów widzimy z lekarzem ciekawe czy dotrzymamy :-D

    kokkosanka, Alphelia, Dika, klarunia1978, Annaya, anieszka, Anitka201, Lucy010, Andziula_1988, Magda33 lubią tę wiadomość

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 17 maja 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale męczący za mną dzień. Chcę jak najwięcej porobić i przygotować przed porodem więc pranie, sprzątanie, okna, trochę ugotowałam na zapas a do tego jeszcze dwojka dzieci bo mąż do 22 w pracy. Aż sama się dziwię że miałam tyle energii

    ug37gu1r4avkpjo0.png
‹‹ 889 890 891 892 893 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ