X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018
Odpowiedz

CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 18 maja 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella dlatego już mówię ze niech raz a porządnie rozkręca się te bóle i niech będzie już po:) bo takie straszaki są męczące

    Ha musisz pierw zaprosić do przyjaciółek Basie dopiero będziesz mogła napisać wiadomość.

    age.png
  • malinka201666 Autorytet
    Postów: 414 286

    Wysłany: 18 maja 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) jaki miałam sen...byłam w szpitalu po cc,pokój był moim starym pokojem ze starego mieszkania.Chciałam nakarmić dziecko piersią i coś tam ciągnęło.Nagle mały się odzywa że nie mam pokarmu Oo to zaczęłam odciągnąć laktatorem.Z jednej piersi leciało mleko a z drugiej taka jakby posypka co jest czasami na babeczkach takie małe okrągłe kulki.Dałam młodemu butlę i wszystko zjadł.Od paru dni mam właśnie sny że mam iść do szpitala na cc,chyba niedługo oszaleję :p

    Kropka89, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    iv09epokg488jyph.png
    200910232070.png
    20090704640114.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 18 maja 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella czytasz w moich myślach niby do przodu każdy dzień, ale też tak mam że to jeszcze za mało... Chociaż tak obiektywnie naprawdę robi się już bezpiecznie:) Takie 37 już by mnie satysfakcjonowało.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 18 maja 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisia wrote:
    Moj e-mail: [email protected]

    Napisz prosze

    Wysłane

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 18 maja 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:


    Tini, pamiętam jak męczyły nas twardnienia, a u Ciebie już 38 tc.
    Liczę, że i ja wytrwam do 38tc.
    Bo Ty wszystkie porody sn miałaś i teraz też zamierzasz?

    Tak wszystkie sn bo cc boję się jeszcze bardziej niż sn. Ale generalnie od wczoraj już powiedziałam mezowi ze wypisuje sie z porodu i niech znajdzie jakis sposob na teleportacje malej na druga strone brzucha bo ja rodzic nie bede. I podejrzewam ze przez to ucichlo u mnie wszystko. Ani boli ani twardnien a szyjka o dziwo trzyma. Najwyzej przenoszę ciaze o rok lub dwa az strach minie :-D

    klarunia1978, lotka1990, ScarlettKate, Andziula_1988 lubią tę wiadomość

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka mi też się dziś śniła porodówka, nic konkretnego, jakieś przebłyski z sali porodowej... To chyba po tym wczorajszym zwiedzaniu.
    Dobrego dnia Dziewczyny :)

    Kropka89 lubi tę wiadomość

  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 18 maja 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponawiam swoje pytanie :)
    lotka1990 wrote:
    a teraz pytanie z serii trochę głupie :p
    jak piszecie o rozwarciu to zawsze chodzi o rozwarcie szyjki w środku? ja mam teraz 2 cm rozwarcia właśnie tak jakby w środku widziałam to dokładnie na usg dopochwowym, ale zastanawiam się jak pojawią się skurcze i rozwarcie się pogłębia to nadal tylko tam w środku czy normalnie pochwa się jakby otwiera?


    Magda gratulacje, super wiadomość!!!

    Magda33 lubi tę wiadomość

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 18 maja 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratauluje !:)

    Ja po wizycie, wszystko zamkniete, lekarz zartuje, ze jeszcze 5 tygodni. Powiedzialam, ze nie mam zamiaru tyle czasu czekac :D

    Ratujcie moje kolana! Nie chca mnie nosic... zamiast boles brzuch, bola kolana.

    Pojemne macie te torby do wozka, ja jak Wam juz pisalam mialam zamiar wlasnie w taka spakowac dzieciatko, ale wg listy szpitalnej polowa weszla tylko i oooo tak sie spakowalam haha ale nie ma tego zlego. Jak mi czegos ma zabraknac to wole miec wieksza torbe. Moj M pracuje od rana do nocy, to nie wiem kiedy by mi mial cos dowiezc. Mam nadzieje, ze szpital wystawi mu opieke nade mna. Zawsze to dodatkowe 2 tygodnie :)

    welonka, Kropka89, Magda33 lubią tę wiadomość

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 18 maja 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy Twój ginekolog też moze wypisać opiekę mężowi na Ciebie :)
    U mnie w szpitalu wypisują po sn na tydzień na resztę mąż musi sobie jechać do mojego lekarza :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 18 maja 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka mysle, ze jakos sie dogadam z lekarzem :) oo w sumie to nawet go moge za tydzien zapytac o to.
    Za tydzien GBS, juz sie boje drogi do labu... akurat tamta czesc miasta cala rozkopana a w mpk to tylko urodzic na naszych drogach ,,gladkich,,

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 18 maja 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do torby to wreszcie wczoraj spakowałam!!! ja za radą którejś z dziewczyn kupiłam taką torbę z ikei
    https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10330509/
    tylko że czarną i nie spodziewałam się, że jest aż tak pojemna :D
    mam 2 duże i 1 mały ręcznik, 3 koszule, rożek, pieluszki tetrowe i flanelowe, ok 14 pampersów (resztę dowiezie mąż a może będą w szpitalu - nie wiem), podkłady belli (1 paczkę 10 sztuk, powinny być w szpitalu a jak nie to mąż dowiezie na drugi dzień), kosmetyczkę, japonki, podkład do przewijania, wkładki laktacyjne, majtki siateczkowe, chusteczki nawilżane,kubek, sztućce. Wode i biszkopty mam przygotowane obok, do siatki na zakupy spakuję. jeszcze zostały pierdoły typu papier toaletowy, ręcznik papierowy, biustonosz po który właśnie zamierzam jechać do h&m (nie mam pojęcia jak dobrze kupić biustonosz do karmienia..)
    no i mam spakowane 2x body z krótkim , 2x body z długim, 3 pajacyki - w sumie nie wiem co jeszcze z ubranek bo nawet jak nie będzie upału to w szpitalu przecież ciepło i można zawinąć w rożek lub pieluszki

    Kropka89, Leira lubią tę wiadomość

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 maja 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę mi się poród śnił w II trymestrze, teraz póki co cisza ;)
    Muszę dziś spakować torbę do szpitala.. rzeczy już poprasowałam, więc kwestia spakowania kosmetyczki i pozbierania wszystkiego co trzeba z różnych kątów.


    Dziewczyny mam do Was pytanie, czy macie teraz bóle głowy? U mnie od 4 dni pojawiają się codziennie. Mierzę codziennie ciśnienie i jest w normie, więc raczej nie tu leży przyczyna.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 18 maja 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też muszę w końcu się spakować. Ciągle nie umiem bo muszę wpierw je poprasowac. Dzień zaczynam o 11-12 i potem tak szybko mija .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kurczę mi się poród śnił w II trymestrze, teraz póki co cisza ;)
    Muszę dziś spakować torbę do szpitala.. rzeczy już poprasowałam, więc kwestia spakowania kosmetyczki i pozbierania wszystkiego co trzeba z różnych kątów.


    Dziewczyny mam do Was pytanie, czy macie teraz bóle głowy? U mnie od 4 dni pojawiają się codziennie. Mierzę codziennie ciśnienie i jest w normie, więc raczej nie tu leży przyczyna.


    Trochę się pogoda zmienia, to może być dlatego. Ja wczoraj też trochę miałam. Mogło Ci tez zawiac zatoki lekko i to czasem wystarczy. A ciśnienie mierz, bo jak będzie wyższe niż 140/90 (którakolwiek wartość) plus te bóle głowy to wg. mojego lekarza jest to wskazanie na bezpośrednie zgłoszenie się do lekarza/szpitala bo w późnych tyg. ciąży może to świadczyć o początkach zatrucia ciążowego. Nie chcę w żaden sposób straszyć, tylko powtarzam co mi mówił gin :) Aha jeszcze kazał patrzeć czy brzuch nie boli u góry. Ile razy dziennie mierzysz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2018, 11:11

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy010 wrote:
    Moj M pracuje od rana do nocy, to nie wiem kiedy by mi mial cos dowiezc. Mam nadzieje, ze szpital wystawi mu opieke nade mna. Zawsze to dodatkowe 2 tygodnie :)

    Na początek to ma 2 dni z okazji urodzin dziecka, potem szpital może wystawić chyba max 14 dni na opiekę, a potem jeszcze 14 dni ojcowski :)

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • witaminkab Autorytet
    Postów: 1257 1981

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis wrzucilam ostatnie rzeczy do torby, czego nie spakowalam mam spisane na kartce na torbie. Jakoś czuje sie spokojniejsza.

    Kropka89, Dika, Joaszo lubią tę wiadomość

    mhsv3e5eug8d3245.png
    wnidvcqg5wbp23cu.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy010 wrote:
    Fufka mysle, ze jakos sie dogadam z lekarzem :) oo w sumie to nawet go moge za tydzien zapytac o to.
    Za tydzien GBS, juz sie boje drogi do labu... akurat tamta czesc miasta cala rozkopana a w mpk to tylko urodzic na naszych drogach ,,gladkich,,

    Haha Lucy, skąd ja te drogi znam :-D wczoraj myślałam że urodzę po drodze do lekarza mimo że jechaliśmy autem, ale akurat droga w tę część miasta jest jakby (albo rzeczywiście) niezmieniona po wojnie :-P trzymałam się cały czas za brzuch na tej kostce :-P Ja to się zawsze śmieje że moje miasto- stolica kultury i bruku :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2018, 11:10

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, mierzę 2-3 razy dziennie. Nie miałam nigdy przekroczonych tych wartości, jedynie przy mierzeniu na wizycie, ale od zawsze tak mam (syndrom białego fartucha ;)).
    Brzuch odpukać mnie nie boli, wyniki morfo i moczu z wtorku również ok.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • KlaudiaS Ekspertka
    Postów: 242 174

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Melduję odejście czopa sluzowego śluzowego teraz będę czekać jak na szpilkach bo może się zacząć niedługo a może dopiero za 2 tyg :) ale już poczułam lekki dreszczyk emocji :D

    Kropka89, zielonooka7, Dika, Annaya, klarunia1978, ScarlettKate, Joaszo, Alphelia, Agnella, Andziula_1988, Magda33, Lucy010, pumka1990 lubią tę wiadomość

    02.07.2017 Aniołek 8tc [*]
    5a1a819071e77.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kropka, mierzę 2-3 razy dziennie. Nie miałam nigdy przekroczonych tych wartości, jedynie przy mierzeniu na wizycie, ale od zawsze tak mam (syndrom białego fartucha ;)).
    Brzuch odpukać mnie nie boli, wyniki morfo i moczu z wtorku również ok.

    No to chyba jest ok, ja bym zwaliła na pogode, ale zawsze możesz się lekarza spytać na następnej wizycie :) Ja mam tak że nawet w dniu wizyty juz skacze :-P także doskonale Cię rozumiem :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
‹‹ 891 892 893 894 895 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ