Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2017
Odpowiedz

Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • madzialenaa Ekspertka
    Postów: 186 97

    Wysłany: 6 listopada 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka u mnie to samo,nie ma rosołu niedziela stracona:D ja dziś samopoczucie kiepskie,totalny brak energii,mdlosci...jestem mega głodna,a jak już sobie pomyślę co bym zjadla to mnie mdli...dziwnie:/
    Moja następna wizyta 17.11,mam nadzieję,że szybko zleci,a co do detektora to ja kupie dla samej siebie z racji straconej poprzedniej ciąży... Miłej niedzieli dziewczyny:*

    thgf43r8f6d704ya.png
  • Lila26 Autorytet
    Postów: 358 222

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez rosół musi byc ;)

    Lila


    4c3t3e3kw88kz09h.png

    10.11.16 SERDUSZKO <3

    iv09vcqggbuo5eac.png
  • oltiqa Znajoma
    Postów: 21 28

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zakrecilam sie totalnie jak sloik. Oswieccie mnie... OM 17.09.2016 cykle ok 33 dniowe. Wg mnie so zaplodnienia doszlo ok 6 pazdziernika. Ile na dzien dzisiejszy trwa ciaza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 14:16

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oltiqa wrote:
    Dziewczyny zakrecilam sie totalnie jak sloik. Oswieccie mnie... OM 17.09.2016 cykle ok 33 dniowe. Wg mnie so zaplodnienia doszlo ok 6 pazdziernika. Ile na dzien dzisiejszy trwa ciaza?

    wpisz w kalkulator na belly.

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • oltiqa Znajoma
    Postów: 21 28

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgckalulatora tego na tej stronie w ciaze zaszlam dzien po rozpoczeciu ostatniej miesiaczki a to raczej malo prawdopodobne :-D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oltiqa wrote:
    Dziewczyny zakrecilam sie totalnie jak sloik. Oswieccie mnie... OM 17.09.2016 cykle ok 33 dniowe. Wg mnie so zaplodnienia doszlo ok 6 pazdziernika. Ile na dzien dzisiejszy trwa ciaza?

    Wiek ciazy liczymy zwykle od dnia ostatniej miesiączki. Chyba ze do zapłodnienia doszło ze znacznym opóźnieniem...
    wpisz w kalkulatorze tak jak pisze Belldandy


    Olcia, ja w ciazy z Emmą zwymiotowalam raz. Jeden jedyny!
    Właśnie po jabłku. Na ulicy. Do reklamoweczki z apteki ^^


    Jejku ale sie dzis fatalnie czuje :( nie dosc ze prawie wcale nie spałam to mi sie telepie :/ ręce mi drżą, serce mi wali, słabo mi bez przerwy i mdli. Nie lubię takiego stanu

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oltiqa wrote:
    Wgckalulatora tego na tej stronie w ciaze zaszlam dzien po rozpoczeciu ostatniej miesiaczki a to raczej malo prawdopodobne :-D

    Om 17.09
    A kiedy owulacja?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Szaron Autorytet
    Postów: 728 391

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też się zapowiadam na czerwiec więc pozwolę się dołączyć :)
    Ciąża pierwsza, wyczekana, wystarana, choć niespodziewanie gładko poszło (3cs, a mam PCOS i Hashimoto). Mam 33 lata.

    Muli mnie i mdli, właściwie czuję się jak na permanentnym kacu, z bólami głowy, słabością i pełnym zestawem atrakcji. Ale poza tym full szczęście ;)

    Przyznam że jestem zupełnie zielona w tematach około-lekarskich, nigdy nie byłam w szpitalu, u lekarza z NFZ ostatnio byłam jako dziecko. Obecnie mnie czeka zapisanie się do przychodni i wybór położnej, ogólnie nie wiem jak się za to zabrać ;D

    grzeszna24 lubi tę wiadomość

    tb7382c324e9cpbx.png
  • oltiqa Znajoma
    Postów: 21 28

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Om 17.09
    A kiedy owulacja?

    Wg mnie 3.10

  • MagM Koleżanka
    Postów: 44 28

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Dziękuję Wam za przyjęcie do grona czerwcówek :)
    U mnie infekcja od piątku. Do tego dzisiaj wyszła mi opryszczka na ustach :(
    Mam nadzieję, że Maluszek jeszcze tam będzie jutro.

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oltiqa wrote:
    Wg mnie 3.10

    No to wg OM dzisiaj 7t 1d a według owulacji 7t 0d

    Nie prowadzisz kalendarza Belly?



    Szaron, hej ;) faktycznie szybko poszło ;) u mnie ta ciaza 2 cs
    Poprzednia za to 36, wiec i tak średnia "piękna".
    Wpisz sie w tabelce z pierwszej strony

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 14:47

    Szaron lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    też chorowałam wiele lat na zaburzenia odżywiania, także ten problem nie jest mi obcy i nigdy z niego nie żartuję bo nie żartuje z chorób;)
    Każdy inaczej radzi sobie z problemami. Mi żartowanie bardzo pomogło, szczególnie w zdystansowaniu się. Nie tylko w tym przypadku.

    Dziewczyny, rosół rosołem, ale pomidorowa "zrobiona z rosołu z wczoraj" to mój poniedziałkowy standard :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagM a gdzie maluszek miałby pojsc? :D
    Chyba nigdzie sie nie wybierał :D
    Bedzie bedzie :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 6 listopada 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Villemo, Haha! U mnie nie inaczej! :D
    Pomidorowa z niedzielnego rosołu :D

    A masz patent na kurczaka?

    Ja robię rosół zwykle na udkach i skrzydełkach
    I w poniedziałek to mięsko obskubuje... gotuje sobie ryż, a w woku dusze na maśle pieczarki i marchewkę, do tego dodaje ten ryż, kurczaka i kukurydze z puszki :) i jest drugie!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Lila26 Autorytet
    Postów: 358 222

    Wysłany: 6 listopada 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe brzuchatki ! I oby do czerwca ;)

    Lila


    4c3t3e3kw88kz09h.png

    10.11.16 SERDUSZKO <3

    iv09vcqggbuo5eac.png
  • Lila26 Autorytet
    Postów: 358 222

    Wysłany: 6 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo tak pomidorowa z rosolu w poniedzialek pycha !
    Zjadlam obiad i mi trochę lepiej...
    A o ta ciążę staralam sie pol roku ;)

    Lila


    4c3t3e3kw88kz09h.png

    10.11.16 SERDUSZKO <3

    iv09vcqggbuo5eac.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 6 listopada 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagM wrote:
    Witam :)
    Dziękuję Wam za przyjęcie do grona czerwcówek :)
    U mnie infekcja od piątku. Do tego dzisiaj wyszła mi opryszczka na ustach :(
    Mam nadzieję, że Maluszek jeszcze tam będzie jutro.


    Nie lubie takiego pesymistycznego mówienia:) ma byc dobrze, idziesz podglądnac kropka i tyle! Tak masz myśleć

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Sowaa Autorytet
    Postów: 447 151

    Wysłany: 6 listopada 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie niedzielne lepiej późno niz w całe :-)
    Fajnie ze dołączają do nas nowe ciężarówki.

    U mnie podobnie, ze nie ma niedzieli bez rosłu, niestety dzis z powodu przeziebienia nie ma go hehe i taka dziwna ta niedziela



    Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji...

    34bwyx8dfkd7ouw5.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 179

    Wysłany: 6 listopada 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rosol schodzi w calosci jakos rosol :) zbyt lubie, zeby zmieniac go w inna zupe ;)
    A na mieso z rosolu mam ciut podobny patent, ale bardziej kaloryczny ;) moj maz nie znosi gotowanego miesa, wiec musze kombinowac. Robie potrawke z oskubanym miesem, marchewka, groszkiem, brokulami, kukurydza i co tam mi jeszcze wpadnie w rece, w takim lekkim sosiku zaciagnietym maka. To do naczynia zaroodpornego, na to puree z ziemniakow (lub zdrowiej z batatow) i zapiekam. Taka wariacja shepard's pie :)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 6 listopada 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie zjedliśmy rosołek... Mogłabym jeść rosół/pomidorową i spaghetti non stop, ale młodemu coś innego też jest potrzebne.

    Za chwilę będą pierogi z kapustą i grzybami także dwa dania załatwione:-)

    Mięsko z rosołu skubię i wrzucam od razu do niego. Niestety poniedziałkowa pomidorowa nie istnieje, bo jemy cały rosołek...

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ