Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Czerwiec 2023 👶
Odpowiedz

👶 Czerwiec 2023 👶

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia9112 wrote:
    Ale skoro odbił to po co z nim siedziec jeszcze ? Ja daje swoje z butli a i tak się robi czasem godzina z tych nocnym karmień. Jakbym jej dawała z cycka to bym się chyba po 40 minut musiała budzić, bo ona poje trochę a zaraz zasypia
    Akurat u nas coś jest na razie nie do końca ok z brzuszkiem, bo mu się mocno cofa, stąd to zalecenie, to raczej nie jest standard. No trochę tak jest u nas, że śpię po max. godzinę, ale liczę, że zacznie efektywniej ssać i będzie lepiej.

  • Kalolika Autorytet
    Postów: 745 685

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunday u nas tak było z pierwszym synem ciągły płacz wyginanie się tyle że nie bo różnicy czy dostawał z piersi czy z butli mm bardzo ulewał tak że i nosem i buzia szło nawet po godzinie czy dwóch bardzo mało spał i ogólnie było brak chęci do jedzenia w końcu uspokoiło się dopiero jak dostaliśmy od piediatry mleko na receptę nutrmagien. Ogólnie to w pierwszych dwóch tygodniach to było dziecko które bardzo ciężko było uspokoić. Jeszcze później pomagał u nas kolzym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2023, 13:28

    Henio 29.05.2023♥️
    Staś 23.12.2019♥️
    [event.png
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem na porodówce. Godzinę temu miałam 6-7 cm. Niestety nie dałam rady bez znieczulenia znowu. Ból był paraliżujący

    edka85, Nadulka, Ulcia9112, aeiouy, Mrówka88 lubią tę wiadomość

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalolika, dzięki za info, trochę to pocieszające, że nie tylko u nas taki problem.
    @zazu- kciuki, pięknego porodu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2023, 14:12

  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu wrote:
    A ja jestem na porodówce. Godzinę temu miałam 6-7 cm. Niestety nie dałam rady bez znieczulenia znowu. Ból był paraliżujący
    Ale czad! Szybko u ciebie się zaczęło! :)

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Kalolika Autorytet
    Postów: 745 685

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu wrote:
    A ja jestem na porodówce. Godzinę temu miałam 6-7 cm. Niestety nie dałam rady bez znieczulenia znowu. Ból był paraliżujący
    Kciuki i daj znać który szpital w końcu wybrałaś:p

    Henio 29.05.2023♥️
    Staś 23.12.2019♥️
    [event.png
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 382

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy zazu ❤️

    Morelka456 lubi tę wiadomość

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Ulcia9112 Autorytet
    Postów: 271 118

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunday czy możesz polecić tą swoja cdl? Jesteś zadowolona ? Mi kolezanka poleciła poradnię "wróżka cycuszka".

    🩷 Julka 25.05.2023
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Udany vbac, bez nacięcia, bez nawet otarcia krocza. Mała od wyjścia z brzucha zainteresowana wyłącznie cyckiem 🤭
    Urodziłam 16:41
    2570 g, 51 cm
    Maleństwo ale zdrowa i świetnie sobie radzi. 10 pkt

    Kalolika, Anulka87, Kapod, edka85, aeiouy, Nadulka lubią tę wiadomość

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • Kalolika Autorytet
    Postów: 745 685

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu wrote:
    Hej dziewczyny.
    Udany vbac, bez nacięcia, bez nawet otarcia krocza. Mała od wyjścia z brzucha zainteresowana wyłącznie cyckiem 🤭
    Urodziłam 16:41
    2570 g, 51 cm
    Maleństwo ale zdrowa i świetnie sobie radzi. 10 pkt
    Gratulacje ♥️

    zazu lubi tę wiadomość

    Henio 29.05.2023♥️
    Staś 23.12.2019♥️
    [event.png
  • Ulcia9112 Autorytet
    Postów: 271 118

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale maluszek ! Prawie jak moja Julcia ;)
    Serdeczne gratulacje ! 🥰

    zazu lubi tę wiadomość

    🩷 Julka 25.05.2023
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 382

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu wrote:
    Hej dziewczyny.
    Udany vbac, bez nacięcia, bez nawet otarcia krocza. Mała od wyjścia z brzucha zainteresowana wyłącznie cyckiem 🤭
    Urodziłam 16:41
    2570 g, 51 cm
    Maleństwo ale zdrowa i świetnie sobie radzi. 10 pkt
    Cudownie, gratulacje ❤️❤️ czekam na opis vbac oczywiście ❤️❤️❤️

    zazu lubi tę wiadomość

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Kapod Autorytet
    Postów: 259 136

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu wrote:
    Hej dziewczyny.
    Udany vbac, bez nacięcia, bez nawet otarcia krocza. Mała od wyjścia z brzucha zainteresowana wyłącznie cyckiem 🤭
    Urodziłam 16:41
    2570 g, 51 cm
    Maleństwo ale zdrowa i świetnie sobie radzi. 10 pkt

    Gratulacje!!! Szybko urośnie :)

    zazu lubi tę wiadomość

  • Ulcia9112 Autorytet
    Postów: 271 118

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które karmią mm lub kpi...Ile wasze maluszki zjadają ml? Moja mała w czwartek kończy 3 tyg. Wiem, że karmi się na żądanie ale zastanawiam się czy nie daje jej za mało. Nie zawsze po jedzeniu woła o jeszcze ale ostatnio budzi się szybciej głodna niż to było wcześniej, stąd rozkminy.

    🩷 Julka 25.05.2023
  • Kapod Autorytet
    Postów: 259 136

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś położna mówiła na wizycie że 2-3 tydzień jest skok rozwojowy i dziecko może być bardziej marudne, nie wiedzieć samo co chce, może wisieć na cycku itp. Może to to? Mówiła że to może trwac 1-3 dni wg niej.

    Ulcia9112 lubi tę wiadomość

  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wszystkim rozpakowanym😍😍😍
    Niech maluszki zdrowo rosna🤗🤗

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia9112 wrote:
    Dziewczyny które karmią mm lub kpi...Ile wasze maluszki zjadają ml? Moja mała w czwartek kończy 3 tyg. Wiem, że karmi się na żądanie ale zastanawiam się czy nie daje jej za mało. Nie zawsze po jedzeniu woła o jeszcze ale ostatnio budzi się szybciej głodna niż to było wcześniej, stąd rozkminy.
    Moja jest tylko na mm, ona w sumie urodzona wtedy co twoja 🤗moja zjada w dzień 50-70ml lejemy jej już 80ml ale zawsze prawie zostawi. W nocy to jest wogole dramat z tym karmieniem bo długo schodzi bo jej dajemy na śpiocha bo często ciężko ją wybudzic. Chociaż od kilku dni sama wybudzac się zaczyna po ok 3,5h. Ale pociumka i zaś zasypia 🙈

    Za to wieczorami mamy mega problemy z usypianiem 😥bo jest bardzo śpiąca i przy butli zasypia a po odlozeniu znowu szuka i usypianie zajmuje ok 1,5h ehh męczy się bidulka z tym zaśnięciem i po godzinie znowu trzeba dokarmiać z 10-20ml żeby zasnęła.

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Ulcia9112 Autorytet
    Postów: 271 118

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też "pierwsze" nocne usypianie jest najgorsze, No ale nie trwa tak długo !

    🩷 Julka 25.05.2023
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia9112 wrote:
    U nas też "pierwsze" nocne usypianie jest najgorsze, No ale nie trwa tak długo !
    A jak u was wygląda???

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Ulcia9112 Autorytet
    Postów: 271 118

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu jak jest czas, że mamy już się kłaść do łóżka, gasimy światło, to to zasypianie trwa najdłużej. Wierci sie wydaje dziwne dźwięki :D w ciągu dnia nie ma takiego problemu.

    🩷 Julka 25.05.2023
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ