Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 1064 1645

    Wysłany: 17 maja 2025, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura co za historia!!! ❤️❤️❤️ dużo zdrówka dla Was, zbierajcie siły

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png

    Zespół Sjögrena, Endometrioza, Przegroda macicy

    SYN 🩵👶🏼 12.2019
    09.2021 💔
    09.2024 💔
    15.10.24 beta 6,26
    16.10. 2024 ⏸️ na tescie w łazience
    19.10.24 beta 141,7
    21.10.24 beta 454,8
    04.11.24 🦐 6,3 mm
    21.11.24 🧸 20,2 mm
    05.12.24 ❤️ 40,4 mm / usłyszałam bicie serducha
    13.12.24 USG genetyczne OK 🩵 jest 6 cm chłopaka
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 17 maja 2025, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura omg ale akcja! 🫢 odpoczywajcie i dużo zdrowia 💗

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 17 maja 2025, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura, czyli podobnie było jak u mnie. A pozwolili ci rodzić w pozycji wertykalnej? Mi pod. Koniec powiedzieli, że ze względu na to że wcześniak to muszę się położyć. Leżałam na boku i było ok, ale jak przez chwilę stałam i parłam to było niebo lepiej.

    Kindziukowa, przesyłam dużo siły 🙏 wysłałam ci wiadomość.

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6142 4247

    Wysłany: 17 maja 2025, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauraa super ze pozwolili Ci na "normalny "pprod. Te taśmy do trzymania są ponoć mega przy porodzie.
    W jakim województwie rodziłaś? Ciekawe czy wszędzie takie przepełnienia

    Lauraa lubi tę wiadomość

    event.png
  • Lauraa Autorytet
    Postów: 987 1684

    Wysłany: 17 maja 2025, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    Laura, czyli podobnie było jak u mnie. A pozwolili ci rodzić w pozycji wertykalnej? Mi pod. Koniec powiedzieli, że ze względu na to że wcześniak to muszę się położyć. Leżałam na boku i było ok, ale jak przez chwilę stałam i parłam to było niebo lepiej.

    Kindziukowa, przesyłam dużo siły 🙏 wysłałam ci wiadomość.

    Na samym końcu już nie mogłam właśnie dlatego że wcześniak, także dokładnie tak samo 🥵 ale te prześcieradła u mnie zrobiły mega robotę na koncu

    Karola wielkopolskie, podobno ten jeden dzień był taki 🙈 teraz już pytałam to spokojnie 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2025, 07:30

    👩 33
    08.24 biochemiczna 💔
    10.24 ⏸️🤰
    05.25 💙👶 34+3

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 17 maja 2025, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura, pięknie 🤩 i szybciutko ❤️.
    Zdrówka dla Was.
    Może u mnie też w końcu załapie...

    Karola, w Oświęcimiu nie ma tłumów. Nadal kameralnie.

    Myślicie, że może to wynikać z tego, że polikwidowano porodówki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2025, 07:34

    Lauraa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 17 maja 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem dziewczyny że jestem w szoku że u mnie ta szyjka wiecie, skróciła się w 25 tc, szpital itd a wy dziewczyny - w dużej części bez ostrzeżenia mialyscie takie problemy. Jaka ta ciąża jest nieprzewidywalna

    Ja się dziś wyłączam z forum - mam baby shower także cały dzień gości.
    Spokojnego dnia!

    Yumi, przygodami66, Alex_92, Lauraa, eeemakarena, ezra, Revolutionary , Anuncja, amoze, Margareetka lubią tę wiadomość

    age.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 17 maja 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura super! Mega że dobrze to wspominasz o to chodzi 👌🏻🥰

    U mnie dziś znów lepsza noc, mam nadzieję że to nie cisza przed burzą, jakoś mniej drętwienia tej dłoni choć nie całkiem ale da się wytrzymać i spać. Wstałam o 6.00 ale to już przyzwyczajenie do wczesnego wstawania codziennie.

    Powoli przygotowuję torbę do szpitala, wczoraj trochę powyciągałam rzeczy które muszę spakować, dziś może reszta? 🧐 męża mam w domu bo pogoda beznadziejna to może mi pomoże, chciałabym go trochę zaangażować chociaż w te przejrzenie co mała ma w komodzie i co jej wziąć do ubrania do szpitala.

    A tak w ogóle bierzecie jakieś body na krótki rękaw?
    Czy wszystko w długi?

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 555 841

    Wysłany: 17 maja 2025, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura, co za historia, dzięki za podzielenie się, teraz życzę Wam duzo zdrowka i siły 💪
    Elza, przepiękne fotki, udanego baby shower!

    Elza1234, Lauraa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1642 1016

    Wysłany: 17 maja 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    Laura super! Mega że dobrze to wspominasz o to chodzi 👌🏻🥰

    U mnie dziś znów lepsza noc, mam nadzieję że to nie cisza przed burzą, jakoś mniej drętwienia tej dłoni choć nie całkiem ale da się wytrzymać i spać. Wstałam o 6.00 ale to już przyzwyczajenie do wczesnego wstawania codziennie.

    Powoli przygotowuję torbę do szpitala, wczoraj trochę powyciągałam rzeczy które muszę spakować, dziś może reszta? 🧐 męża mam w domu bo pogoda beznadziejna to może mi pomoże, chciałabym go trochę zaangażować chociaż w te przejrzenie co mała ma w komodzie i co jej wziąć do ubrania do szpitala.

    A tak w ogóle bierzecie jakieś body na krótki rękaw?
    Czy wszystko w długi?

    Ja brałam też chyba 2 body krótkie i 1 rampersa czy jakoś tak, kiedyś się w końcu musi zrobić gorąco xD Ale mam też 3 długie pajace i 1 body długie + długie spodenki. Zawsze można jeszcze dopakowac bliżej terminu jak już będzie jakaś 2 tygodniowa prognoza a w razie jakby się coś nieprzewidywalnego działo to mąż coś może dowieźć ;)

    magdalena321 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 17 maja 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura, dziękujemy za Twoja historie ❤️ szybkiego dojścia do siebie i siły dla maleństwa, niech szybko ogarnia życie pozabrzuszkowe !

    Elza baw się dobrze na BS! 🎈

    Szkodnik a co z Twoimi skurczami? Są? Nie ma? Ale Ci Witek zrobił psikusa... ile ostatnio ważył na usg? Ciekawe czy wszystkie Witki tak mają 😀

    Lauraa lubi tę wiadomość

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 17 maja 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pakuję komplety: body na długi (lub krotki), polspiochy, pajac, czapeczka, skarpetki, w dwóch rozmiarach. No i niedrapki,bo szpital niby chce. Najwyżej mąż dowiezie jak będzie gorąco i trzeba będzie lżejsze, a wszystkiego przecież ubierać nie trzeba. Wezme rożek tylko rozkminiam który kocyk, szkoda mi trochę na ewentualne plamy ze smolki, ale mam otulacze flanelowe i jeszcze taki bawelniany jeden, to kocyk najwyżej na wyjście do okrycia 🙂

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 17 maja 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza przyjemności na baby shower 💗

    Mi w ubiegły weekend przyjaciółki zrobiły niespodziankę 🫢

    Dzisiaj mam w planach sterylizację, bierzecie do szpitala swoje butelki? Zastanawiam się jak to wygląda w przypadku ewentualnego braku pokarmu, wiem że mm zapewnia szpital ale myślę co z butelkami itp

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 17 maja 2025, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosa wrote:
    Laura, dziękujemy za Twoja historie ❤️ szybkiego dojścia do siebie i siły dla maleństwa, niech szybko ogarnia życie pozabrzuszkowe !

    Elza baw się dobrze na BS! 🎈

    Szkodnik a co z Twoimi skurczami? Są? Nie ma? Ale Ci Witek zrobił psikusa... ile ostatnio ważył na usg? Ciekawe czy wszystkie Witki tak mają 😀


    Witek 02.05 ważył 3300g. Skurcze pięknie regularnie piszą się na Ktg, ale u mnie to tylko odczuwalne twardnienie brzucha. Plamie bardzo delikatnie, czuję się jak przed samym okresem :)

    preg.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 17 maja 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Elza przyjemności na baby shower 💗

    Mi w ubiegły weekend przyjaciółki zrobiły niespodziankę 🫢

    Dzisiaj mam w planach sterylizację, bierzecie do szpitala swoje butelki? Zastanawiam się jak to wygląda w przypadku ewentualnego braku pokarmu, wiem że mm zapewnia szpital ale myślę co z butelkami itp
    U nas w szpitalach dawają jednorazowe butelki z mlekiem.



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1384 942

    Wysłany: 17 maja 2025, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakieś body mam zapakowane, ale w sumie dlatego, że się jakoś bardzo nie ograniczam, bo mam dużo miejsca w walizce 😅

    Byłam wczoraj na warsztatach z fizjo urogin z drugą grupą ze szkoły rodzenia (bo na naszej przegapiłam, bo spalam xD) i co ciekawe mówiła, że ona nie jest fanką tego wewnętrznego masażu krocza i że równie skutecznie można kręcąc się na piłeczce np tenisowej - tak sobie pomyślałam może by to było rozwiązanie dla dziewczyn co mają infekcję?

    Mi w nocy strasznie drętwiały ręce, nie była to najlepsza noc ogólnie, brzuch mi się spinał i twardniał, cieszę sie, że mam wizytę w poniedziałek 🙄

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 17 maja 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura, dziękujemy że się dzielisz z nami swoim przeżyciem. Dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domu, chociaż nie wiem ile będą chcieli trzymać małego. Dzielna jesteś 🥰

    Elza, udanej imprezki!

    Ja wczoraj chyba trochę przegięłam z aktywnością w domu, wieczorem ugotowaliśmy jeszcze z mężem rosół i młoda tak się wierciła, że miałam obawy czy nie będziemy w nocy jechać do szpitala. Była tak aktywna jakby szukała drogi wyjścia i właśnie grzebała mi w szyjce. Na szczęście noc spokojnie przespana, a ja nadal jej powtarzam, że pogoda jest paskudna i nie warto wychodzić :-D

    Ja jeszcze będę robić przegląd ubranek, które mam spakowane, bo liczę na to że 50 które na wszelki wypadek tam popakowałam będą mogły wrócić do komody. Dowiemy się na następnej wizycie ;-)

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 1064 1645

    Wysłany: 17 maja 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassia odpisałam ❤️

    kasssia lubi tę wiadomość

    age.png

    Zespół Sjögrena, Endometrioza, Przegroda macicy

    SYN 🩵👶🏼 12.2019
    09.2021 💔
    09.2024 💔
    15.10.24 beta 6,26
    16.10. 2024 ⏸️ na tescie w łazience
    19.10.24 beta 141,7
    21.10.24 beta 454,8
    04.11.24 🦐 6,3 mm
    21.11.24 🧸 20,2 mm
    05.12.24 ❤️ 40,4 mm / usłyszałam bicie serducha
    13.12.24 USG genetyczne OK 🩵 jest 6 cm chłopaka
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 17 maja 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tak myślę że wezmę może z 2 szt na krótki rękaw i długie spodenki śpiochy z zakrytymi nóżkami, skarpetki też wezmę bo mam też takie spodenki co mają odkryte stópki no a jakby co to właśnie męża przygotuję i zrobię mu osobną torbę w domu w której dam rzeczy takie których mogłoby braknąć albo których nie będę brała do walizki i jeśli będzie trzeba to przywiezie w danym momencie 😊

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 17 maja 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura - piękna historia! Jesteście super dzielni, brawa dla Was ❤️

    Werzol u nas wczoraj podobna sytuacja, najpierw zrobiłam rosół, a później młoda próbowała wyjść przez pępek 😂

    Ja zapakowałam jakieś bodziaki na krótki rękaw do walizki, ale w razie co, to ubierzemy je pod śpiochy na długi rękaw

    Lauraa, Werzol lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 1511 1512 1513 1514 1515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ