Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkodnik, to u nas podobnie. Po odstawieniu laktatorów piersi mi się uspokoiły, ale teraz dziecko znów nakręciło laktację i mam znów klęskę urodzaju, ale widocznie tyle potrzebuje.

    Kindziukowa, a macie tą wagę? Może spróbuj tym sposobem ze szpitala z ważeniem przed i po karmieniu, może będziesz spokojniejsza.

    Wizyta w POZecie zakończona sukcesem mimo spóźnienia 😅 dr i pielęgniarka zachwycone moim dzieckiem i to mi wystarczy 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2025, 13:37

    Nosa, Kindziukowa, Anuncja, Maj.a lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie skomentuje historii paznokciowo-cewkowej 😅 tylko napisze, że mi przykro, że Cie boli, Awokado

    Mój maz próbował sam z siebie zmotywowac wczoraj małego do wyjścia tymi tekstami w stylu "to kiedy wychodzisz", ale nic to nie dało póki co 🤣 ja się nadal czuje zmeczona i dziś znowu drzemka. Zjadłam śniadanie i poszłam spać 🫣 jestem w szoku co się dzieje,nigdy tak nue miałam, no ale malutki jest aktywny i może wysysa ze mnie energię na wspol z pogoda, kto wie.

    Bardzo tu u nas znowu cicho porodowo się zrobiło dziewczyny, naprawdę 😀 może jakieś porodowe emocje mnie rozbudza 🤭

    awokado 🥑 lubi tę wiadomość

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba jednak mąż nie jest wiedźmą i nie przewidział dnia porodu, bo kompletnie nic się nie dzieje. Wkurzam się tylko od rana, bo milion osób do mnie pisze „jeszcze nie urodziłaś?” 🙄 Jeny jakie to jest irytujące, przecież wiadomo, że jakby się coś działo, to najbliższa rodzina by wiedziała. Sama też jestem wkurzona, że „jeszcze nie urodziłam”, więc takie wiadomości działają na mnie jak płachta na byka

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1745 1337

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    To chyba dziecko samo w sobie jest taką pamiatką😅

    Hahaha no w sumie 😅😅😅

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9292 8064

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awokado 🥑 wrote:
    U mnie chyba jednak mąż nie jest wiedźmą i nie przewidział dnia porodu, bo kompletnie nic się nie dzieje. Wkurzam się tylko od rana, bo milion osób do mnie pisze „jeszcze nie urodziłaś?” 🙄 Jeny jakie to jest irytujące, przecież wiadomo, że jakby się coś działo, to najbliższa rodzina by wiedziała. Sama też jestem wkurzona, że „jeszcze nie urodziłam”, więc takie wiadomości działają na mnie jak płachta na byka
    Też już ludzie zaczynają do mnie pisać „jak tam sytuacja”
    Też mnie ociupinę to drażni. Także powtarzam że turlam się dalej i jak coś się zmieni to się odezwę

    awokado 🥑 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1745 1337

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to cisza przed porodową burzą w przyszłym tygodniu 😀

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no ale Tanasi coś tam kombinuje,amoze tez. Nie jest cicho porodowo

    event.png
  • eeemakarena Autorytet
    Postów: 644 850

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie wiem kiedy Was nadrobię.

    Napiszę tylko że już od wczoraj jesteśmy w domu,
    Ja gratuluje wszystkim nowym pisklakom powitanym na świecie ❤️

    Obiecuje, ze jak sie z Szymkiem juz dotrzemy choć trochę nadrobię ile dam radę ❤️


    Czy jeżeli położyłam się na lewym boku i miałam sekundowa panikę ze nie czuję ruchów dziecka (które notabene leży w łóżeczku) to to chyba lekkie zmęczenie nie 😅?

    Dużo sił dla wszystkich mam !

    KarolaKinga, Elza1234, Anuncja, Truuskaawka, Szarotka12, Maj.a, Nosa, Nineq, awokado 🥑, Werzol, Miśka00, CelinaJan, Margareetka, Moooniii, Lauraa, xSmerfetkax, Yumi, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    💑


    21.02.2024 ⏸

    12.04.2024 💔

    〰️

    02.10.2024 ⏸

    02.10 BHCG 41, PROG 26 🙏

    04.10 BHCG 136, PROG 49

    07.10 BHCG 488

    03.04.2025 1500g <3
  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 1064 1645

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makarena! To klasyk! Ja czasem czuje z kolei fantomowe ruchy w brzuchu, po czym muszę sobie uświadomić „halo, ale gościu jest już na zewnątrz, ogarnij się” 🤡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2025, 12:46

    age.png

    Zespół Sjögrena, Endometrioza, Przegroda macicy

    SYN 🩵👶🏼 12.2019
    09.2021 💔
    09.2024 💔
    15.10.24 beta 6,26
    16.10. 2024 ⏸️ na tescie w łazience
    19.10.24 beta 141,7
    21.10.24 beta 454,8
    04.11.24 🦐 6,3 mm
    21.11.24 🧸 20,2 mm
    05.12.24 ❤️ 40,4 mm / usłyszałam bicie serducha
    13.12.24 USG genetyczne OK 🩵 jest 6 cm chłopaka
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruchy to ruchy, dla mnie najgorsza rzecz to fantomowy płacz. Chcesz w spokoju wziąć prysznic a wydaje ci się, że dziecko płacze w niebogłosy i lecisz z łazienki - mój znienawidzony klasyk połogowy 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2025, 12:46

    Kindziukowa lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeemakarena wrote:
    Hej dziewczyny, nie wiem kiedy Was nadrobię.

    Napiszę tylko że już od wczoraj jesteśmy w domu,
    Ja gratuluje wszystkim nowym pisklakom powitanym na świecie ❤️

    Obiecuje, ze jak sie z Szymkiem juz dotrzemy choć trochę nadrobię ile dam radę ❤️


    Czy jeżeli położyłam się na lewym boku i miałam sekundowa panikę ze nie czuję ruchów dziecka (które notabene leży w łóżeczku) to to chyba lekkie zmęczenie nie 😅?

    Dużo sił dla wszystkich mam !
    Ja czułam ruchy po porodzie 🤣🤣, a potem panikowałam jak ich nie czułam.
    Wszystko z Tobą dobrze 😜

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A potem jak wyjdziecie z domu na zakupy bez dziecka to będziecie bujać wózek sklepowy 🤣🤣🤣...oj zdarzało się.

    Kindziukowa, Revolutionary lubią tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj zdychanie po tej sesji, postałam sobie 1,5h, a czuję się, jakbym przebiegła maraton 😅
    Byłam rano na ćwiczeniach z wypierania dziecka ze szkoły rodzenia. Życzą, żeby dla tych po 38 tc były one ostatnimi, ale trochę jednak dziwnie myśleć o tym, że ten poród już za chwilę. Mój Mąż też twierdzi, że nie jest gotowy, jeszcze nie skręcił tej komody, którą kupiliśmy w poniedziałek, próbuje sobie kupić trochę czasu :D

    Na 17:30 wizyta, więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko tam w porządku :)

    Anuncja, Elza1234, Nosa, Werzol, Anabbit, CelinaJan, Margareetka lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Klaudek11 Autorytet
    Postów: 283 517

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk, Toja - ogromne gratulacje dla Was!! 🥰

    amoze - kciuki za rozwój akcji ✊️✊️

    avokado - współczuję tego paznokcia...

    Szarotka12 - powodzenia na wizycie✊️

    U nas covidowo.. młoda się ode mnie zaraziła od wczoraj gorączka nawet do 39, nocka słaba a do tego młoda z brzucha pcha się w kolejkę, od wczoraj już trzy duże kawałki czopu mi odpadły, no moment na porod byłby teraz w chorobie idealny 😅

    🧔👩 30l
    👶3l

    03.2023 cb 💔
    05.2023 poronienie w 9tc 💔
    11.2023 cb 💔
    01.2024 poronienie w 9tc 💔 (acard)

    04.2024 badanie na trombofilie
    mutacje Pai-1 hetero i MTHFR hetero
    następna ciąża na acardzie i heparynie

    17.10 II kreski✊️
    28.10 pecherzyk w macicy
    14.11 zarodek 1,24cm i ❤
    4.12 CRL 3,89cm
    12.12 prenatalne
    17.02 połówkowe

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudek11 wrote:
    Kkk, Toja - ogromne gratulacje dla Was!! 🥰

    amoze - kciuki za rozwój akcji ✊️✊️

    avokado - współczuję tego paznokcia...

    Szarotka12 - powodzenia na wizycie✊️

    U nas covidowo.. młoda się ode mnie zaraziła od wczoraj gorączka nawet do 39, nocka słaba a do tego młoda z brzucha pcha się w kolejkę, od wczoraj już trzy duże kawałki czopu mi odpadły, no moment na porod byłby teraz w chorobie idealny 😅


    Współczuję combo.....

    event.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Ruchy to ruchy, dla mnie najgorsza rzecz to fantomowy płacz. Chcesz w spokoju wziąć prysznic a wydaje ci się, że dziecko płacze w niebogłosy i lecisz z łazienki - mój znienawidzony klasyk połogowy 😅

    Jezu myślałam ze tylko ja tak mam 😅

    Ja też sie ciachnęłam nie raz golarką po paznokciu 😭 ale częściej jednak w kuchni nożem. Ale ja to hardcorowiec jestem w kuchni, co chwilę jestem poparzona, pocięta albo coś innego.

    age.png

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Klaudek, współczuję… niech młoda się na razie nie wychyla, musicie wszyscy dojść do siebie

    Rozwaliłyście mnie tymi ruchami już po porodzie, muszę sobie nagrać kilka akrobacji brzucha, bo już czuję że będę za tym tęsknić 🥲

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny Klaudek, ale Ci się nawarstwiło 😰 Oby jednak najmłodsza zechciała jeszcze chociaż kilka dni poczekać

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do pytań o samopoczucie i poród… wkurza mnie już że każdy tak dopytuje, zwłaszcza, że w większości są to kobiety z rodziny, których na oczy nie widziałam jak one były w ciąży, a nagle na końcówce dopytują czy uda nam się jeszcze gdzieś zobaczyć 🙃 sorry, ale ja już nie mam ochoty na spotkania 😂

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5228 3897

    Wysłany: 6 czerwca 2025, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Na którą godzinę idziesz na warsztaty?

    Dalej nie wiem jak to się stało, że u nas gradu nie było, jakiś fart stulecia, wszędzie dookoła był i nawet wybiegaliśmy na balkon zerknąć na auto jak tak zaczęło dudnić mocno, ale to były tylko wielkie krople.

    Ja już tyle się zbieram że o 10 się zabrałam za 2 śniadanie z myślą żeby wyjść przed 11 i sobie coś spróbować z chlebianskiej a finalnie ledwo się wyrobiłam na 12🤣 a w piekarni już pustki mnie zastały po zajęciach :c

    I jak wrażenia po warsztatach? Moim zdaniem spoko, te masaże brzuszka nie wydawały się trudne. No i tej asymetrii wiadomo trzeba pilnować. Z każdymi zajęciami utwierdzam się, że sporo tego wszystkiego:P

    Skwar jak nie wiem, o tej 11 coś to było nawet ok a teraz to już ciężko. Po tych dwóch 40 min spacerach to muszę teraz odpocząć sobie i mam plan dopiero wyjść z jaskini po 19

    No mieliscie mega fuksa z tym gradem! Ja to dalej nie dowierzam, że szklane daszki na osiedlu nam nie popękały i auto całe

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
‹‹ 1705 1706 1707 1708 1709 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ