Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq ja lanoliną z ziaji smarowałam, mnie wystarczała :)

    I też kciuki mocne za dziewczyny, co mają w najbliższych dniach cięcia! Coraz bliżej spotkań z maluszkami ♥️

    magdalena321, Nineq lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe fajnie jakbyście spotkały się na porodówce ☺️

    age.png

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medela szpitala jest super to prawda. Ale te domowe też dają radę. Koleżanka od trojaczków rozkręcała laktacje mamcozy i też dała radę.

    age.png

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Też tak robię. Młody najpierw z cycka, a potem laktator. Wolę mieć coś w zapasie, bo on czasem nie doje i muszę butlą dokończyć.
    Teraz jeszcze podrażnił mi jednego, że nie dostawiam do tego, a tylko odciągam, bo chce wygoić.

    Pytanie do dziewczyn z dziećmi: czym smarować? Mam próbki Lansinoh i jest spoko, nie wiem czy kupować, czy coś innego, kosztuje ok. 35 zł za 10 ml, Maltan ok. 24 zł za 40 g, czy coś jeszcze innego.
    Maltan odradzam to pożywka dla bakterii i grzybów. Czysta lanolina, fajna jest Ziaja mamma mia

    Nineq lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Anan@s Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex_92 wrote:
    Leczenie pasożytów dopiero po zakończonej ciąży, a czasem czekają lekarze aż do zakończenia okresu karmienia. Niestety u mnie wyszła lamblia. Dziewczyny a może to nabiał?

    @Alex_92 odkopałam wątek lamblii, czy możesz mi powiedzieć czy lamblie wykryto u Ciebie już w trakcie ciąży?

  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3336 4119

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq u mnie też ta zwykła lanolina z ziaji super się sprawdzała i wychodzi korzystnie cenowo na tle innych :)

    Dziewczyny trzymam kciuki za cesarki 👌🏼 mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu czekają nas tu już tylko same pozytywne historie porodowe :)

    Nineq, magdalena321, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymam mocno kciuki, przyszły tydzień odczaruje nam forum i już każda historia będzie taka jak być powinna 🙂

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9292 8064

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zapytam we wtorek o te dłonie lekarza, bo powiem wam że dzisiaj to już mnie trochę boli trzymanie kubka w rękach :/ jakbym się z kimś biła

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla wszystkich na cc ❤️ szybkich porodow dla reszty dziewczyn, które leza w szpitalach. Zdrówka dla Was 🍀

    preg.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto idzie dzis na cc albo na indukcję?

    event.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️🍀 jaki tu spokój... czekamy na buum 💥💣🍼👶
    Powodzenia na wizytach i przyjęciach do szpitala 🍀👍 a kobietkom na patologii, by bobasy w końcu zdecydowały się wyjść na świat

    U mnie nocka pod względem wstawania siku lajtowa, ale zgadze sie przypomnialo na koniec, ze jeszcze mnie pomęczy. Dodatkowo ciągle mi brzuch się spinał, a obrót z lewego na prawy bok był bolący do zrobienia. Teraz Młody imprezę kręci w środku i co jakiś czas igiełki czuje na dole jak mi się wbijają.



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9292 8064

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj kiepska noc. Nie spałam od 0:30 do 3, każdy przekręt na bok bolał, a dłonie do teraz mam sztywne..
    byle do jutrzejszej wizyty

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3336 4119

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!

    Gusia jak tam po nocy?

    Ja powiem Wam, że śpię tak twardo w nocy, że mogłabym być pierwszą osobą, która przespała swój poród naprawdę 🤣 codziennie jak wstaję to sprawdzam czy ten brzuch tam jeszcze jest xD

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Powodzenia dziewczyny!

    Gusia jak tam po nocy?

    Ja powiem Wam, że śpię tak twardo w nocy, że mogłabym być pierwszą osobą, która przespała swój poród naprawdę 🤣 codziennie jak wstaję to sprawdzam czy ten brzuch tam jeszcze jest xD
    Zazdroszczę, ja ostatnio budzę się koło 3 i nie śpię do 5, a od tej 5 to i tak są to bardziej drzemki niż takie fajne spanie.

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dziś spałam jak zabita 🫣 u mnie cisza na razie

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spałam beznadziejenie,gardło mnie bolało ,jakieś poty mnie oblewały.

    Dzisiaj tutaj zamieszanie bo 4 cc planowe i jutro też. Wszyscy biegają zdziwieni,że tak dużo. Czyki to była prawda,że będzie młyn

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2025, 08:22

    event.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-8863.jpg

    Pozdro z ktg ✌🏻

    Luna30 lubi tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1747 1338

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś team kiepska noc :(

    W środę wizyta ale nie wiem, czy wcześniej nie odwiedzimy szpitala, bo tak mnie brzuch boli okresowo i krzyż. Do tego to uczucie od wczoraj, że mały się przekręcił i jakoś zupełnie inaczej go czuję. O dziwo aktualnie to mój mąż bardziej panikuje niż ja i co chwilę pyta, czy jedziemy 😅

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 641 1006

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla oczekujących na cc i tych, które termin za chwilę dogoni, żeby zaczęło się wtedy, kiedy powinno :)

    U mnie stoi druga komoda, ooo, będę dzisiaj szaleć z układaniem reszty rzeczy. Spanie dość krótkie, idę kusić los na ćwiczeniach z gimnastyki ciążowej. Jak wrócę to niewykluczone, że to odeśpię ;)

    Magdalena, zdjęcie mi się nie otwiera :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2025, 08:27

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 9 czerwca 2025, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj spokojna nocka, nawet się wyspałam. Pogoda jakoś nie sprzyja, od rana szaro i mży, więc dzisiaj chillera bez wyrzutów

    Karola, mam nadzieję że to przeziębienie sie nie rozkręci i zrobią planowo cc

    Magdalena, powodzenia!

    age.png
‹‹ 1725 1726 1727 1728 1729 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ