Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1470 1522

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaKinga gratulacje! 🥳

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    age.png
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaKinga gratuluję mamusiu🥳🥳🥳

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6184 4256

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaKinga wrote:
    I powiem Wam ta pełnia działa , w moim szpitalu dzis niesamowity młyn porodowy 😅
    To nie pełnia tylko od dawna zapowiadany boom porodowy na czerwiec. Sporo razy słyszałam.ze w czerwcu duzo dzieci ma się rodzić.

    My w czwartek decyzja czy nerki są okej czy mała pojedzie na nefrologię. Zjadla dzisiaj 15 ml mleka także na nią super.
    Na pustym cycku też wisi. Byle do przodu.
    Syn jak ja zobaczyl to płakał, tak się rozczulił

    Magdalena321 mi mała też wyciągali przez zrosty. Dwie osoby ja ciągnęły i nie umieli dać rady. Tylko słyszałam.żeby naciąć wiecej i więcej. Okropne to było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2025, 21:59

    Elza1234, Biedronka@, Truuskaawka lubią tę wiadomość

    event.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1303 1449

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nagadalam swojemu A. jak to w pełnię zaczyna się dużo porodów- tak się wystraszył że odkąd wyszedł do pracy to dzwoni do mnie co pół godziny sprawdzić czy nie rodze 😅🙈

    Elza1234, Margareetka, amoze, Yumi, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3339 4121

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Karola Kinga!

    Ja zasnęłam z młodą i się wyciszyło totalnie, wstałam pół h temu to jakieś z dwa skurcze przyszły. Stwierdzam, że jak chcę urodzić, to chyba muszę przestać spać, bo mój twardy sen chyba skutecznie zabija wszystkie próby porodu 😅🫣

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1656 1030

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie jak kiedyś widziałam jakieś statystyki to czerwiec jest chyba jednym z miesięcy na szczycie listy jeśli chodzi o ilość porodów (jeszcze dużo miały na pewno lipiec i wrzesień, ale dokładnej kolejności nie pamiętam).

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1656 1030

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i gratuluję KarolaKinga, wydawało mi się, że tylko chwilę nie wchodziłam i nie zauważyłam, że mi przeskoczyło już na kolejną stronę 😅

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9293 8065

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Ogólnie jak kiedyś widziałam jakieś statystyki to czerwiec jest chyba jednym z miesięcy na szczycie listy jeśli chodzi o ilość porodów (jeszcze dużo miały na pewno lipiec i wrzesień, ale dokładnej kolejności nie pamiętam).
    Wrzesień na pewno - bo to takie świąteczno/noworoczne poczęcia
    Ale czemu czerwiec to pojęcia nie mam. Co niby październik ma w sobie 😅
    Ja mam wrażenie że jakbym nie miała pessara to młoda by mi wyszła dzisiaj. Jestem już aż obita w środku tym jej wierceniem się

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaKinga - no coś tak czułam, że u Ciebie to będzie dzisiaj szybka akcja, wielkie wielkie gratulacje! 🎉

    U mnie też cisza, jakieś pojedyczne bóle czasem czuję, ale nic szczególnego. Jedyne co mnie niepokoi, to że ktg zaczęło nam kiepskie wychodzić, bo młoda przez połowę zapisu miała tętno 180-197… ciekawe co jutro zaproponują no i nie wiem czy się dalej zgadzać na indukcję, czy nie lepiej trochę odpuścić, bo czas nadal mamy 🙄

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @magdalena Ja to byłam przerażona ilością sprzętu medycznego i personelu 😄 To rzeczywiście długo trwało to twoje cięcie. A twoja lekarka poleca jakąś konkretną fizjoterapeutkę od blizn? Bo sama o tym myślę.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2029 1846

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaKinga gratulacje! 🩵
    No to mamy 2/5 bobasów, które przeczuwam. Czekam jeszcze na co najmniej 3 w najbliższych dwóch dniach 😂

    KarolaKinga, Yumi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1303 1449

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm coś Revolutionary jest cichutko 🤭 Czyżby coś tam się zadziało?


    @Koktajlowa a jak wam się sprawdza ten Owlet?

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1751 1344

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaKinga gratulacje ❤️❤️

    Ciekawa jestem co ta dzisiejsza noc nam przyniesie 🫣

    Koło 21 pożaliłam się mężowi, że mały nie kopie, a to jego pora największej aktywności. To jak zaczął chwilę później szaleć w brzuchu, to do teraz wbija mi swoje kończyny wszędzie gdzie tylko się da, momentami aż się wzdrygam z bólu.

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaKinga o tak, ta ulga po jest cudowna! Gratuluję 🥂

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9293 8065

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie koktajlowa - jak owlet?
    Jesteś jedyną osobą poza influ którą znam i to używa :D

    age.png
  • CelinaJan Autorytet
    Postów: 260 519

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaKinga gratulacje 🥰
    Dużo zdrówka dla Was. !

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    28.08.23r ⏸️
    06.10.23 poronienie chybione 💔
    16.10.24⏸️

    12.06.2025 Iga 2960, 52 ❤️
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 642 1008

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wysyp dzieciaczków! Wielkie gratulacje dla wszystkich nowych Mam!

    Gusia, trochę się zbierało i wyciszało, ale w efekcie jaki szybki poród!

    Karola, trzymam kciuki, żeby te sprawy medyczne Córeczki okazały się jak najmniej poważne.

    Magdalena, jakie długie cc, dobrze że to już za Tobą!

    KarolaKinga, fajnie, że też już jesteście w komplecie na zewnątrz! Szybkiego zagojenia rany!

    Awokado, niech tętno tak nie szaleje i życzę sprawnego przebiegu porodu, dobrze, że szyjka zaczęła w końcu współpracować.

    Ja dzisiaj jakiś taki memłaty dzień miałam, aż położyłam się spać o 14 na 3h. Jutro jadę na ostatnią morfologię i badanie moczu przed porodem, a o 18 KTG. Z rana sobie dorzucam jeszcze pilates. Wczoraj Synek pracował ładnie nad rozkopaniem sobie szyjki, co chwila przechodziły mnie prądy, mam nadzieję, że to wszystko mnie ładnie doprowadzi do porodu w terminie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2025, 23:32

    Gusia_, KarolaKinga lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    @magdalena Ja to byłam przerażona ilością sprzętu medycznego i personelu 😄 To rzeczywiście długo trwało to twoje cięcie. A twoja lekarka poleca jakąś konkretną fizjoterapeutkę od blizn? Bo sama o tym myślę.

    No ja Ci powiem też jak zobaczyłam ilu ludzi dookoła mnie lata to mówię ja pierdziele jak na jakimś konsylium 🤣 ale bardzo miałam fajną ekipę do cięcia począwszy od lekarzy do tych Pań które mnie za rękę trzymały i sprawdzały małą. Na prawdę super mili i w ogóle tacy życzliwi ludzie.

    Jutro moja prowadząca ma jeszcze dyżur to zapytam jej czy zna kogoś, czy poleca i napiszę tu jak co a jak nie to będę szukała gdzieś po bielskich opiniach i też dam Ci znać ☺️

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 10 czerwca 2025, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    To nie pełnia tylko od dawna zapowiadany boom porodowy na czerwiec. Sporo razy słyszałam.ze w czerwcu duzo dzieci ma się rodzić.

    My w czwartek decyzja czy nerki są okej czy mała pojedzie na nefrologię. Zjadla dzisiaj 15 ml mleka także na nią super.
    Na pustym cycku też wisi. Byle do przodu.
    Syn jak ja zobaczyl to płakał, tak się rozczulił

    Magdalena321 mi mała też wyciągali przez zrosty. Dwie osoby ja ciągnęły i nie umieli dać rady. Tylko słyszałam.żeby naciąć wiecej i więcej. Okropne to było.

    No u mnie też mówiła mi lekarka że nie umieli jej przez zrosty wyciągnąć, że mi je powycinali i w ogóle mówi że co szyli to im sie skora pod igłą rozpadała, także jestem pewnie połatana niezle, mówiła że na pewno zrobią się znowu ale żeby pomyśleć i iść z tym pracować jednak. Nie obejdzie się bez fizjo.
    Mam na szczęście teraz wszystkie rozpuszczalne szwy ✌🏻

    U mnie też tylko słyszałam jakieś tam gadki i wgl ten dźwięk nożyc jak się tnie i później jak zdjęli już kotarę to jak zobaczyłam ich po łokcie w krwi i zakapaną podłogę to mówię „o chu… słodki” 🤣🤪

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6184 4256

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja łeb roku. Usnęłam na chwilę i zerwałam.sie przerażona że nie czuje ruchów...

    Powiem Wam ,że już zapomniałam jak to jest wstawać co 20 minut do dziecka🫣🤣Ja się serio świadomie na to pisałam? Niemożliwe,kałamiecie mnie....

    Jeszcze mam jakiś felerny monitor który wyje bez powodu więc go wyłączyłam i ciągle sprawdzam czy mała oddycha.
    Jeszcze raz zapytam,dla jasności. Ja serio sama chciałam to powtarzać?😅

    event.png
‹‹ 1743 1744 1745 1746 1747 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ