Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kolejnych wątkowych dzieciaczków! ❤️🍀

    Serio, teraz rozumiem wszystkie Mamy, które były rozpakowane przede mną o tym, że na forum wchodzi się wtedy kiedy ma się te "5" minut. Czasoprzestrzeń przy dziecku to inny wymiar czasu :)

    Słuchacie pytanie - czy Wy po porodzie też tak cholernie pocicie się w nocy podczas snu? Śpię już tylko w samych gaciach, jeszcze tych siateczkowych i staniku do karmienia, przykrywam się lekkim bawełnianym kocem i wybudzam się po jakimś czasie ze względu na to, że płynę i to dosłownie - twarz, szyja, dekolt normalnie mam kałużę potu. Pytam pod tym względem czy to normalne? Bo podobno można się pocić, ale żeby aż tak? 😅 Od piątku spadło mi już 11kg, a po samym porodzie 10kg. Nie to żebym się nie cieszyła, ale nie chcę też jakoś tak drastycznie tego gubić żeby ten mój organizm szoku nie doznał.

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 02:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    No ja Ci powiem też jak zobaczyłam ilu ludzi dookoła mnie lata to mówię ja pierdziele jak na jakimś konsylium 🤣 ale bardzo miałam fajną ekipę do cięcia począwszy od lekarzy do tych Pań które mnie za rękę trzymały i sprawdzały małą. Na prawdę super mili i w ogóle tacy życzliwi ludzie.

    Jutro moja prowadząca ma jeszcze dyżur to zapytam jej czy zna kogoś, czy poleca i napiszę tu jak co a jak nie to będę szukała gdzieś po bielskich opiniach i też dam Ci znać ☺️
    A wiesz kto z lekarzy Cię ciął? Ok to będę czekać czy się coś dowiesz 🙂

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 02:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Owleta super. Skarpetkę używamy tylko na noc, cały czas monitoruje i można spać spokojnie. Kamera ma bardzo dobry obraz, można zrzut na pulpit na telefonie zrobić i jednocześnie coś przeglądać mając podgląd. Minus jaki zauważam ilość powiadomień na telefon z kamerki. Wykrywa płacz i hałas nadmiernie. Nie tylko od dziecka. Już próbowaliśmy zmniejszyć czułość to jest troszkę lepiej.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amoze to są te słynne zlewne poty po porodzie. Po pierwszym też je miałam. Budziłam się mokra, jakby ktoś na mnie wylał wiadro. Ale to mija, luzik ;)

    Ps. Nie śpię, bo jestem smoczkiem 🫣👌

    amoze, Werzol, Anuncja, Yumi, Revolutionary , ezra lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 03:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    A wiesz kto z lekarzy Cię ciął? Ok to będę czekać czy się coś dowiesz 🙂

    Wiesz co miał być taki młody lekarz na specjalizacji z moją prowadzącą, a była moja prowadząca i taki starszy ale nie był to Fender, taki siwy te byl ale sympatyczny bardzo 🤗

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dziś jest u położnych bo kazały mi się przespać i odpocząć, przebudziłam się teraz na siku i chyba puściły przeciwbólowe całkiem - no idzie oszaleć z bólu nie powiem 🫣😳 ale myślę że od rana jak już znów zacznę chodzić a nie leżeć jak w nocy to będzie o niebo lepiej.
    Może za 2h mi ją przywiozą.

    Z ciepłem to pamiętam miałam tak po pierwszym porodzie zalewające poty a teraz póki co to mi jest zimno jak wyszłam z pod kołdry i wstałam.
    Pewnie to normalne wszystko 🫣

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 03:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łącze się w bólu, chociaż ja jeszcze bez dzieciaczka po tej stronie brzucha 😅 Od godziny nie mogę spać przez silny ból krzyżowy, niesamowicie mnie boli i jestem pewna, że to od długiego leżenia, więc zrobiłam już cały zestaw ćwiczeń na łóżku szpitalnym i trochę udało mi się odciążyć ten krzyż 😅

    Weronka, jak tam u Ciebie? Czy Ty nie miałaś mieć jakoś teraz na dniach cc?

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avocado nie mów hop, mnie potwornie bolał krzyż jak się robiło przed porodem rozwarcie, czego w poprzednich ciążach nie doświadczałam 🫣 daj rano znać co dalej planują z Tobą lekarze!

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Weronka Autorytet
    Postów: 939 2090

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awokado 🥑 wrote:
    Łącze się w bólu, chociaż ja jeszcze bez dzieciaczka po tej stronie brzucha 😅 Od godziny nie mogę spać przez silny ból krzyżowy, niesamowicie mnie boli i jestem pewna, że to od długiego leżenia, więc zrobiłam już cały zestaw ćwiczeń na łóżku szpitalnym i trochę udało mi się odciążyć ten krzyż 😅

    Weronka, jak tam u Ciebie? Czy Ty nie miałaś mieć jakoś teraz na dniach cc?

    No ja jestem dzisiaj w kolejce. 🙈 Nocka nieprzespana. Położne co 2 godziny przychodziły sprawdzać tętno młodego. Dzieciaczki płakały, ale to mi jakoś nie przeszkadzało. O 6:00 mam dostać kroplówkę nawadniającą o 8:00 obchód i decyzja, która jedzie jako pierwsza.

    Nadal uważam, że jestem jakaś za spokojna, gdyby nie to tętno i dziwne zachowania sąsiadki z sali to chyba bym przespała całą noc. Żebym na stole jakiegoś skumulowanego ataku paniki nie dostała. 😂

    👩🏻 29 | 👨🏻 30
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    ❌Niedoczynność tarczycy
    ❌ Gruczolak przysadki mózgu, hiperprolaktynemia
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 03/2023 ➡️ Niedrożność prawego jajowodu ❌
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc 💔
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu ✅
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc 💔
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna 💔
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc 💔
    📆 10/2024 ➡️ Dwie kreseczki (10.10)… 🤞🏻
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P. Mamy nadzieję 🩷💙🩷
    📆 01/2025 ➡️ 164 g zdrowego chłopca, zostań 🥹 💙💙💙

    2025 r. będzie Nasz. 💙
    preg.png
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka trzymam kciuki 🍀

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 642 1008

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka, powodzenia! :)

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1399 945

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola idź na noworodki wymienić ten monitor.

    Rany mnie tak łeb boli od wczorajszego wieczora, że to jest dramat jakiś, coś w stylu migrenówki typowej, paracetamol nie pomaga, wyślę Statego jeszcze po Ibuprom 🙄🙄

    Trafił nam się egzemplarz śpiocha, śmiałam się kiedyś ze Starego, że życzę mu, żeby musiał kiedyś budzić kogoś kto śpi jak on sam… ŻAŁUJE ŻE TO POWIEDZIAŁAM 🙈 teraz mam dwójkę z kamiennym snem. To dziecko się nie budzi wściekle w ogóle. Trzeba go prawie że polewać wodą, żeby łaskawie obudził się na jedzenie. Czasem go wkurwi mokra pielucha, osikane ubranie (lol zapominam ustawić siura do dołu…). Z jednej strony słyszę „ciesz się że śpi” z drugiej musi jeść regularnie, bo stracił trochę na wadze w trakcie pobytu w szpitalu, wczoraj jak była położna było już trochę odbicie, ale no musimy tego pilnować. I kurde śpi to źle, nie śpi to też źle 🤡🤡🤡

    Nosa, amoze, Yumi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Jeszcze raz zapytam,dla jasności. Ja serio sama chciałam to powtarzać?😅
    Zawsze możesz mówić, że to wpadka była 😄

    Gusia ja to czekam na ten stan żeby być smoczkiem zamiast odczuwać ilość i siłę tych ruchow na końcówce 😄 też u Ciebie/u Was laski taka wzmożoną ilość ich była? Czy to kwestia tego mojego gagatka? Bo wczoraj skopał mnie tak, że byłam pewna, że zaraz pęcherz z wodami chłopak przebije 😅 taki mnie też nerwobol w tyłku i krzyzu złapał w jednym momencie, że aż mi siłę w prawej nodze odebrało na chwilę..

    Weronka kciuki za Ciebie dziś!🤞
    Awokado i oczywiście za Ciebie, żebyś nas już raczyła opowieściami o swojej małej po tej stronie brzucha 🤞🩷

    Ile to człowiek cierpliwości musi w sobie odnaleźć w te ostatnie dni ..

    Anuncja, awokado 🥑, amoze lubią tę wiadomość

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosa u mnie przed samym porodem młoda miała jakieś wyciszenie, baaardzo mało się ruszała i ktg przez to wychodziło jakieś płaskie, cuda wianki trzeba było kombinować, żeby trochę pokopała i zapis nie był płaski. Ale pewnie kazdy bobas inaczej.

    Tanashi jak u Ciebie?

    Weronka a za Ciebie oczywiscie mocno zaciskam kciuki!

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6184 4256

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka wrote:
    No ja jestem dzisiaj w kolejce. 🙈 Nocka nieprzespana. Położne co 2 godziny przychodziły sprawdzać tętno młodego. Dzieciaczki płakały, ale to mi jakoś nie przeszkadzało. O 6:00 mam dostać kroplówkę nawadniającą o 8:00 obchód i decyzja, która jedzie jako pierwsza.

    Nadal uważam, że jestem jakaś za spokojna, gdyby nie to tętno i dziwne zachowania sąsiadki z sali to chyba bym przespała całą noc. Żebym na stole jakiegoś skumulowanego ataku paniki nie dostała. 😂
    No to trzymamy kciuki za Ciebie dzisiaj!

    event.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosa wrote:
    Zawsze możesz mówić, że to wpadka była 😄

    Gusia ja to czekam na ten stan żeby być smoczkiem zamiast odczuwać ilość i siłę tych ruchow na końcówce 😄 też u Ciebie/u Was laski taka wzmożoną ilość ich była? Czy to kwestia tego mojego gagatka? Bo wczoraj skopał mnie tak, że byłam pewna, że zaraz pęcherz z wodami chłopak przebije 😅 taki mnie też nerwobol w tyłku i krzyzu złapał w jednym momencie, że aż mi siłę w prawej nodze odebrało na chwilę..

    Weronka kciuki za Ciebie dziś!🤞
    Awokado i oczywiście za Ciebie, żebyś nas już raczyła opowieściami o swojej małej po tej stronie brzucha 🤞🩷

    Ile to człowiek cierpliwości musi w sobie odnaleźć w te ostatnie dni ..
    U mnie zdecydowanie te ruchy są słabsze, owszem raz po raz jak przywali to aż łzy w oczach mam, ale odnoszę wrażenie jakby zbierał siły przed dniem 0 😅💪

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka kciuki za Ciebie i za Julka 🙂

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3339 4121

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:


    Tanashi jak u Ciebie?

    Próbowałam do północy rozkręcić ten poród piłka, masażem, słodyczami i chodzeniem i do 23 miałam fajne, regularne skurcze, a potem się wyłączyły zupełnie 🥴 po północy poszłam spać. Idę dziś na ktg. Ale jak przede mną kolejny taki dzień skurczowo-nie wiadomo jaki, to powiem wam, że na samą myśl chce mi się płakać 🥲. Nie mogę się skupić ani na córce, ani na tym porodzie, marzę już o tym żeby wyszedł w końcu ten bąbel 😭

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3339 4121

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika trzymam kciuki!

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9293 8065

    Wysłany: 11 czerwca 2025, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika kciuki za dziś
    U nas jest taka ulewa że świata nie widać.
    W nocy jak się przekręcałam na lewą stronę to młoda zaczęła uciskać mi jakieś nieznane elementy wnętrzności, myślałam że rozrywa mnie żywcem, tak bolało 🤡 wiecie co, ja chyba nie chce rodzić. Mogę jeszcze cofnąć moją decyzję? 🤦‍♀️🤡🤡

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 1744 1745 1746 1747 1748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ