Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1656 1030

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Interesujące objawowo popołudnie zaliczyłam, lekkie skurcze przez godzinę, biegunka przez 2.5 a potem jeszcze ból jak na okres, ale trochę go przespałam I chyba się wyciszyło. Ciekawe czy na ktg jutro się coś zapisze czy nadal takie 30 max.

    Cel nie dziwię się reakcji, niestety taki to już etap, że hormony dają o sobie znać, ja już zaliczyłam histerię z powodu problemów z wydepilowaniem nóg z tydzień temu a wczoraj 'bo nic się nie dzieje'.

    Anabbit możesz za mnie też trzymać kciuki, ale ja się tymczasowo przestałam spinać, że jeszcze nie rodzę, wczoraj miałam trochę załamkę z tego powodu, ale mąż mnie uspokoił, nie wiem jak na jak długo, pewnie max do środy 😅

    Maj.a coś się nie odzywa albo przegapiłam? Ciekawe czy urodziła.

    Maj.a lubi tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1301 1448

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    1. Zdj z pokoju
    2. Na polu

    No więc na klatce i w pokoju w ciemnościach to było zupełnie co innego, a na polu w sumie podobny lekko ciemniejszy odcień

    b7f43f77c1870.jpghttps://zapodaj.net/plik-BkAMFrcGLk

    To ja tylko dodam że mój sezam nawet w świetle dziennym jest ciemniejszy od Twojego. Właśnie miał być taki fajny jak na Twoim zdjęciu z podwórka.
    Więc mam wrażenie że zależy jaka partia materiału się trafi 🤷🏼‍♀️

    age.png
  • Anuncja Ekspertka
    Postów: 241 533

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary, bo Ty masz termin na jutro tak? Tak przynajmniej wychodzi z Twojwgo paska w stopce :) z kolei na 1 stronie masz 25.06, więc stąd może się wydawać, że teraz Cel na prowadzeniu ;)

    No i Maja się rzeczywiście nie odzywała.. ciekawe co tam u Niej?

    Ale nas garsteczka została na tej końcówce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2025, 22:53

    Revolutionary , Maj.a lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2487 2464

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuncja wrote:
    Revolutionary, bo Ty masz termin na jutro tak? Tak przynajmniej wychodzi z Twojwgo paska w stopce :) z kolei na 1 stronie masz 25.06, więc stąd może się wydawać, że teraz Cel na prowadzeniu ;)

    No i Maja się rzeczywiście nie odzywała.. ciekawe co tam u Niej?

    Ale nas garsteczka została na tej końcówce

    Aaa no faktycznie, bo ja wstępnie sama sobie wyliczałam ten 25ty z owulacji, ale z pierwszego prenatalnego wychodził 23ci, czyli jutro. ;) I ja się tego trzymam 😊 tylko moja lekarka twierdzi że 19sty, więc tutaj w szpitalu biorą tą datę pod uwagę również.

    Anuncja lubi tę wiadomość

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple a ktg masz może w uniwersyteckim czy gdzieś indziej?

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    To ja tylko dodam że mój sezam nawet w świetle dziennym jest ciemniejszy od Twojego. Właśnie miał być taki fajny jak na Twoim zdjęciu z podwórka.
    Więc mam wrażenie że zależy jaka partia materiału się trafi 🤷🏼‍♀️

    A to Ci powiem ze mi się bardzo spodobała fota która tu wrzucałaś kiedyś więc na tym zdj co dałaś bym powiedziała że lekko jaśniejszy masz niż mój 🤣

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1656 1030

    Wysłany: 22 czerwca 2025, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Blackapple a ktg masz może w uniwersyteckim czy gdzieś indziej?

    W Rydygierze, bo ja tam chce rodzić ;)

    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 04:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że 22.06 21:25 przyszedł na świat Filip 2800g.

    Ok. 14 wzięli mnie na indukcje mimo porannego 1,5 cm rozwarcia po anguscie to szyjka jeszcze taka kiepska byla. O 19 po prysznicu, kilku załamaniach psychiki ze na mnie żaden środek nie działa i rozwarcie się nie posuwa do przodu było ledwo 5 cm. Mimo mojej niechęci do zastrzyku z opoidami, zdecydowałam sie na niego, oksy pokręcona 6. I wtedy zaczął sie po jakieś chwili hardcore w skurczach. Myślałam ze mi tylek rozewie mimo tego ze mąż dzielnie siedział za mną na krześle i mi masował pośladki na skurczu. Wtedy szybkie badanie i juz było 8 cm a za 2 skurcze juz 10. I 4 5 partych które ciężko musiałam logicznie w głowie uporządkować jak je robic i co polozna mowi i Filip na świecie juz był. Trochę mnie w środku pokiereszował bo szedł razem z rączką przy policzku.

    xSmerfetkax, Cel95, ezra, Maniaaa., Katikat, Werzol, Anabbit, asiun, Nineq, Revolutionary , Kkk77, Truuskaawka, przygodami66, Blackapple, Elza1234, Kindziukowa, Margareetka, amoze, Anuncja, Natalia1992, KarolaKinga, Klaudek11 lubią tę wiadomość



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Maj.a! Dużo zdrówka dla Ciebie i bobaska 🐻❤️

    Maj.a lubi tę wiadomość

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja gratulacje! U nas też była raczka przy buzi, tacy z nich bohaterowie 😅 super, że dałaś radę

    Cel, ten kolor wydaje się fajny 😊 nastresowałaś się, ale to może serio kwestia partii. Nasza Cocoa z kolei wygląda na jaśniejszą niż katalogowo

    Maj.a lubi tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2026 1840

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja gratulacje !

    Ja się muszę pożalić… druga doba rozpoczęła sie wczoraj o 19. Moja córa po przebudzeniu o 22:30 do tego momentu nie dała się odłożyć nawet na minutę. Większość nocy to cyc, ulewanie, przebranie, powtórz w zapętleniu. Dosłownie o 5:30 zasnęła mi na rękach i udało się ją odłożyć.
    Padam na ryj 😢

    Maj.a lubi tę wiadomość

    age.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a gratulacje !
    Dobrze to okreslilas z tym rozwalaniem tyłka, też to czułam, a mój mąż dzielnie masowal mi plecy w tym czasie.

    Maj.a lubi tę wiadomość

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit a odessały ja?

    event.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2487 2464

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a wrote:
    Melduję, że 22.06 21:25 przyszedł na świat Filip 2800g.

    Ok. 14 wzięli mnie na indukcje mimo porannego 1,5 cm rozwarcia po anguscie to szyjka jeszcze taka kiepska byla. O 19 po prysznicu, kilku załamaniach psychiki ze na mnie żaden środek nie działa i rozwarcie się nie posuwa do przodu było ledwo 5 cm. Mimo mojej niechęci do zastrzyku z opoidami, zdecydowałam sie na niego, oksy pokręcona 6. I wtedy zaczął sie po jakieś chwili hardcore w skurczach. Myślałam ze mi tylek rozewie mimo tego ze mąż dzielnie siedział za mną na krześle i mi masował pośladki na skurczu. Wtedy szybkie badanie i juz było 8 cm a za 2 skurcze juz 10. I 4 5 partych które ciężko musiałam logicznie w głowie uporządkować jak je robic i co polozna mowi i Filip na świecie juz był. Trochę mnie w środku pokiereszował bo szedł razem z rączką przy policzku.

    Ale cudownie że jesteście już razem! 🙏🏻 wielkie gratulacje! 😍 i super że się udało SN, brzmi to jak naprawdę spoko poród 😃🥰

    Maj.a lubi tę wiadomość

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2954 3280

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj.a gratki🥳też myślałam, że mnie rozerwie, najważniejsze, że już jesteś po. 💪

    Maj.a, przygodami66 lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1301 1448

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja Gratulacje 🥳

    To teraz myślę że Was zaskocze moje drogie Panie- Witam się z sali porodowej 😅
    W nocy o 2.30 obudziłam się z całym tyłkiem mokrym i plamą pod sobą. Wyleciał czop i posączyly sie wody. Umylam sie,ogolilam i założyłam wkładkę amniocheck. Cały czas czułam ze mi mokro,wkładka lekko sie zabarwiła.
    Później pojawiło sie troche krwi. I jako ze mam gbs dodatni to o 5 pojechaliśmy sprawdzić.
    Niestety raczej bedzie indukcja,bo nie ma zadnych skurczy. Szyjka miękka skrócona i drożna. A wody to mówią ze jakies wysokie pęknięcie musi być bo nadal jest ich sporo i nie leją się tylko bardzo delikatnie po troszku sączą.
    Proszę trzymać za nas kciuki 🥹

    Maj.a, Revolutionary , przygodami66, Blackapple, asiun, Elza1234, Anabbit, Lauraa, Margareetka, ezra, amoze, Anuncja, Biedronka@, xSmerfetkax, Werzol, Natalia1992, KarolaKinga, Klaudek11 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🥰😍
    Powodzenia dla kolejnych w kolejce.
    Truuskaawka wrote:
    Maja Gratulacje 🥳

    To teraz myślę że Was zaskocze moje drogie Panie- Witam się z sali porodowej 😅
    W nocy o 2.30 obudziłam się z całym tyłkiem mokrym i plamą pod sobą. Wyleciał czop i posączyly sie wody. Umylam sie,ogolilam i założyłam wkładkę amniocheck. Cały czas czułam ze mi mokro,wkładka lekko sie zabarwiła.
    Później pojawiło sie troche krwi. I jako ze mam gbs dodatni to o 5 pojechaliśmy sprawdzić.
    Niestety raczej bedzie indukcja,bo nie ma zadnych skurczy. Szyjka miękka skrócona i drożna. A wody to mówią ze jakies wysokie pęknięcie musi być bo nadal jest ich sporo i nie leją się tylko bardzo delikatnie po troszku sączą.
    Proszę trzymać za nas kciuki 🥹

    Trzymam kciuki. Powodzenia, by indukcja poszła sprawnie.

    Mi jak w sobote o 19 odeszły wody to lało sie i lało ze mnie. Chyba z 10 podkładów tych podpasek zużyłam.



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2487 2464

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Maja Gratulacje 🥳

    To teraz myślę że Was zaskocze moje drogie Panie- Witam się z sali porodowej 😅
    W nocy o 2.30 obudziłam się z całym tyłkiem mokrym i plamą pod sobą. Wyleciał czop i posączyly sie wody. Umylam sie,ogolilam i założyłam wkładkę amniocheck. Cały czas czułam ze mi mokro,wkładka lekko sie zabarwiła.
    Później pojawiło sie troche krwi. I jako ze mam gbs dodatni to o 5 pojechaliśmy sprawdzić.
    Niestety raczej bedzie indukcja,bo nie ma zadnych skurczy. Szyjka miękka skrócona i drożna. A wody to mówią ze jakies wysokie pęknięcie musi być bo nadal jest ich sporo i nie leją się tylko bardzo delikatnie po troszku sączą.
    Proszę trzymać za nas kciuki 🥹

    O proszę i takie zaskoczenia to ja lubię! 😃🙏🏻

    Może jeszcze coś samo ruszy, a jak nie to kciuki za szybką i znośną indukcje 💪 dzisiaj fajna data na poród 😃🥰

    Ej kurcze bo jeszcze się okaże że to ja będę zamykać stawkę 🙈🤣 jestem po porannym KTG, mały znów spał i nie szło go obudzić. Co oni od niego chcą o 6 rano, jak to nie jego godzina na szaleństwa?! 😝
    Oczywiście skurczy też całe zero, ja zaczynam myśleć że mój organizm to nie ogarnia totalnie że czas wyprosić tego małego lokatora 🙈
    Ciekawa jestem czy coś dzisiaj powiedzą czy będę sobie tak leżeć dalej 🤔

    Cel powodzenia na wizycie dzisiaj! ✊️
    A dziewczynom juz z dzieciaczkami miłego dnia życzę, bez kolek, płaczków i innych ekscesów 💪🙏🏻

    Cel95, przygodami66 lubią tę wiadomość

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja, gratulacje! Witamy kolejnego bobasa na świecie 🎉

    Truskawka no ładnie widzę że się pospieszylas, kciuki za szybki postęp😊

    I powodzenia wszystkim czekającym jak ja😅

    Maj.a, Anuncja lubią tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1656 1030

    Wysłany: 23 czerwca 2025, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Maja Gratulacje 🥳

    To teraz myślę że Was zaskocze moje drogie Panie- Witam się z sali porodowej 😅
    W nocy o 2.30 obudziłam się z całym tyłkiem mokrym i plamą pod sobą. Wyleciał czop i posączyly sie wody. Umylam sie,ogolilam i założyłam wkładkę amniocheck. Cały czas czułam ze mi mokro,wkładka lekko sie zabarwiła.
    Później pojawiło sie troche krwi. I jako ze mam gbs dodatni to o 5 pojechaliśmy sprawdzić.
    Niestety raczej bedzie indukcja,bo nie ma zadnych skurczy. Szyjka miękka skrócona i drożna. A wody to mówią ze jakies wysokie pęknięcie musi być bo nadal jest ich sporo i nie leją się tylko bardzo delikatnie po troszku sączą.
    Proszę trzymać za nas kciuki 🥹

    Mówiłam, że mnie wyprzedzisz 😅

    age.png
‹‹ 1836 1837 1838 1839 1840 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ