Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1131 599

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Czy jest tu ktoś, kto wciąż wstaje co 3-3,5h na karmienie nocne?
    Jak czytam, że wasze maluchy śpią po 5h to się zastanawiam, czy zostałam sama na polu bitwy 🫠 u nas zazwyczaj 3 nocne bloki snu 3,5/2,5/3 😔
    My dzisiaj tak równo co 3 godz. Może jakby nie zasypiał przy cycku to by dłużej pospal. Jak dam butelką ilość wyliczoną to więcej śpi ale za to nad ranem potrafi szczać co 10min i wyć 😆

    Powodzenia na szczepieniach

    Nineq gratulacje udanej imprezki. Ja to nawet nie zaczęłam planować tego chrztu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 10:21

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6172 4255

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ano właśnie wszystko ta komisja.

    Pytam, bo nie spotkałam się z tym wcześniej. Ale fajnie, że coś takiego istnieje i można ten macierzyński o te pół roku wydłużyć :)
    To pozostaje trzymać kciuki, żeby Ci sie udało. Będziesz miała spokojną głowę na dalszą diagnostykę
    Całe to "za zyciem" powstało, żeby zachęcić matki do rodzenia kadłubków. Decydujesz się urodzić z wadą zagrażającą życiu i cyk,dostajesz 4 koła za urodzenie plus dużo obietnic. A później radź sobie sama. .

    event.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1651 1028

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Czy jest tu ktoś, kto wciąż wstaje co 3-3,5h na karmienie nocne?
    Jak czytam, że wasze maluchy śpią po 5h to się zastanawiam, czy zostałam sama na polu bitwy 🫠 u nas zazwyczaj 3 nocne bloki snu 3,5/2,5/3 😔

    No ja, 5 godzin to się nam raz zdarzyło xD
    Chociaz widzę światełko w tunelu, 3 dzień z rzędu zasnął koło 22.30 zamiast o północy, ale za to następne karmienie raz było o o 1.30, raz o 24.00 a raz o 2.30 (luksus), no ale na nastepne już się budzi co te 2.5-3. Generalnie zawsze robi jakieś nieco dłuższe przerwy w weekend i się zastanawiam czy to nie kwestia tego że mężowi budzik nie dzwoni rano lub czy ogólnie nie jest bardziej zmęczony jak ma cały dzień z tatusiem.

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1737 1333

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Czy jest tu ktoś, kto wciąż wstaje co 3-3,5h na karmienie nocne?
    Jak czytam, że wasze maluchy śpią po 5h to się zastanawiam, czy zostałam sama na polu bitwy 🫠 u nas zazwyczaj 3 nocne bloki snu 3,5/2,5/3 😔

    My wstajemy, najdłuższy blok snu to 4h, raz się zdarzyło 4,5h ale to bardzo w drodze wyjątku. Potem kolejne bloki snu to już coraz krótsze 2-3h.

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    My dzisiaj tak równo co 3 godz. Może jakby nie zasypiał przy cycku to by dłużej pospal. Jak dam butelką ilość wyliczoną to więcej śpi ale za to nad ranem potrafi szczać co 10min i wyć 😆

    Powodzenia na szczepieniach

    Nineq gratulacje udanej imprezki. Ja to nawet nie zaczęłam planować tego chrztu..
    My mamy jeszcze 10 miesięcy więc póki co jakoś nie myślę o tym
    Ostatnio Dec na Jasnej Gorze znowu pierdzielnal takim tekstem ze mi sie odechciewa być częścią tej społeczności.

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3329 4113

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Czy jest tu ktoś, kto wciąż wstaje co 3-3,5h na karmienie nocne?
    Jak czytam, że wasze maluchy śpią po 5h to się zastanawiam, czy zostałam sama na polu bitwy 🫠 u nas zazwyczaj 3 nocne bloki snu 3,5/2,5/3 😔

    U nas ostatnio karmienie około 18:30-19, potem 22-23, potem 2, potem 5 i o piątej zaczynamy dzień 🫡

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1397 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    I to zupełnie przypadkowo pewnie się zapaliło. Powinni m walić kary w milionach za to.

    Ja sobie obmyśliłam taki plan,że (jeśli lekarz się zgodzi w co wątpię) wystapie o świadczenie "za życiem" co da mi dodatkowe 26 tygodni urlopu rodzicielskiego. Ciekawe co mi z tych moich planów wyjdzie

    To zawsze jest przypadek, pewnie ktoś niechcący kiepa rzucił 🤡

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2953 3280

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    My dzisiaj tak równo co 3 godz. Może jakby nie zasypiał przy cycku to by dłużej pospal. Jak dam butelką ilość wyliczoną to więcej śpi ale za to nad ranem potrafi szczać co 10min i wyć 😆

    Powodzenia na szczepieniach

    Nineq gratulacje udanej imprezki. Ja to nawet nie zaczęłam planować tego chrztu..
    Nas przypiliło gdy okazało się, że osoby pracujące za granicą będą w tym samym czasie w Polsce. Potem może byłoby to na Boże Narodzenie, ale chcieliśmy latem. Z fartem udało się z miejscem, bo ostatni wolny termin, a cenowo okej. W kościele ksiądz na luzie, nawet żadnego "ale", że ślubu nie mamy. Gorzej, że teraz wypadałoby po kolędzie go przyjąć, jak będzie 🫣

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Całe to "za zyciem" powstało, żeby zachęcić matki do rodzenia kadłubków. Decydujesz się urodzić z wadą zagrażającą życiu i cyk,dostajesz 4 koła za urodzenie plus dużo obietnic. A później radź sobie sama. .
    To już wiem co to. Pamiętam już, że jakoś po ten aferze aborcyjnej wprowadzili i byłam wstrząśnięta że uważają że ktoś się połasi na 4 tys, które starcza na miesiąc rehabilitacji, a gdzie reszta życia

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2021 1835

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    No ja, 5 godzin to się nam raz zdarzyło xD
    Chociaz widzę światełko w tunelu, 3 dzień z rzędu zasnął koło 22.30 zamiast o północy, ale za to następne karmienie raz było o o 1.30, raz o 24.00 a raz o 2.30 (luksus), no ale na nastepne już się budzi co te 2.5-3. Generalnie zawsze robi jakieś nieco dłuższe przerwy w weekend i się zastanawiam czy to nie kwestia tego że mężowi budzik nie dzwoni rano lub czy ogólnie nie jest bardziej zmęczony jak ma cały dzień z tatusiem.

    Nie wierzę, że to pisze, ale potwierdza się teza bratnich dusz 😂 nasza też już nauczyła się zasypiać między 22 a 23 xd
    Ostatnio udało nam się położyć ją w spiworku (ale rozpiety od dołu żeby mogła kopać tymi szalonymi nogami). Możesz też spróbować, czy to już ten czas 😂

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2021 1835

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    U nas ostatnio karmienie około 18:30-19, potem 22-23, potem 2, potem 5 i o piątej zaczynamy dzień 🫡

    Niesamowite. U nas o 5 to dopiero druga pobudka nocna 😂

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3329 4113

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Niesamowite. U nas o 5 to dopiero druga pobudka nocna 😂

    Myślę, że u nas też by tak było, ale on od 5 do 6 ma przerwę na stękanie i kupę i o 6 by zasnął, ale wtedy mój mąż wstaje do pracy, więc córka zazwyczaj też się budzi i już nie ma szansy na spanie dla młodego 😅

    Młoda mi zrobiła dziś taką aferę że czuję się jak ten rozjechany lis z memów. Dobrze że najbliższe dwa tygodnie będzie ją ogarniał ojciec, bo i can't 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 10:47

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1397 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A komuś zasypia bombelek o 19-20? Bo tak czytam, że u Was głównie 22-23 a mój jakoś szybko te najdłuższą odcinkę sobie robi 🙈

    Rozmiar 74 mamy już zabezpieczony, poluje jeszcze tylko na jakieś fajne ogrodniczki z newbie albo nexta 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 10:57

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi o co poszło? 😀

    Zwolnił się na jutro termin u mojej urofizjo, w końcu do niej zawitam po porodzie ❤️ i akurat dzień przed wyjazdem mojej mamy więc zajmie się małą w tym czasie

    Ja za to kolejną noc budzę małą na jedzenie po 6 godzinach przerwy bo bolą mnie piersi, w ciągu dnia nadrabiamy bo je co półtorej godziny 🤪

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2953 3280

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    A komuś zasypia bombelek o 19-20? Bo tak czytam, że u Was głównie 22-23 a mój jakoś szybko te najdłuższą odcinkę sobie robi 🙈

    Rozmiar 74 mamy już zabezpieczony, poluje jeszcze tylko na jakieś fajne ogrodniczki z newbie albo nexta 🙈
    20-21 u nas. Jak mocno zmęczony to chwilę po kąpieli ok. 19.30.
    Przed urodzenie się młodego chodziliśmy spać 21.30, teraz chodzimy 21 także i dziecko podobnie 😅nie da się go przeciągnąć dłużej zresztą nie chce.

    Kkk77 lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3329 4113

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werzol wrote:
    Tanashi o co poszło? 😀

    Zwolnił się na jutro termin u mojej urofizjo, w końcu do niej zawitam po porodzie ❤️ i akurat dzień przed wyjazdem mojej mamy więc zajmie się małą w tym czasie

    Ja za to kolejną noc budzę małą na jedzenie po 6 godzinach przerwy bo bolą mnie piersi, w ciągu dnia nadrabiamy bo je co półtorej godziny 🤪

    Obraziła sie jak powiedziałam że nałożę jej jogurt tylko odłożę młodego, bo zasnął mocno. Zaczęła krzyczeć misiu obudź się i trzaskać garnkami w zabawkowej kuchni, obudziła młodego, a jogurtu nie zjadła finalnie 🤡 lord help me

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 11:04

    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    A komuś zasypia bombelek o 19-20? Bo tak czytam, że u Was głównie 22-23 a mój jakoś szybko te najdłuższą odcinkę sobie robi 🙈

    Rozmiar 74 mamy już zabezpieczony, poluje jeszcze tylko na jakieś fajne ogrodniczki z newbie albo nexta 🙈
    U nas spi juz 20-21 zawsze.
    Potem pobudka o 1 w nocy i ok. 4 bo wtedy wie ze tata idzie do pracy i będzie spal U nas w lozku a nie w łóżeczku i wtedy juz pobudka kolejna o 6/7 i po 9 wstajemy.
    Chociaż od 2 dni nowa pobudka po 2:00 sie wdala 😬😪🫩

    Kkk77 lubi tę wiadomość



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1397 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas jak zaśnie o tej 19-20 to zawsze ma pobudkę o 3.30 praktycznie co do minuty, czasami jest w rozrywkowym nastroju i zasnie dopiero 4.30 i później już z zegarkiem w ręku co 3h, chociaż ostatnio często głodnieje po 2,5h, więc chyba czas na zwiększenie porcji 🫠

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Obraziła sie jak powiedziałam że nałożę jej jogurt tylko odłożę młodego, bo zasnął mocno. Zaczęła krzyczeć misiu obudź się i trzaskać garnkami w zabawkowej kuchni, obudziła młodego, a jogurtu nie zjadła finalnie 🤡 lord help me
    Omg 🙈 drama queen

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też zasypia koło 20. Nieraz przed ósmą, nieraz w pół do 9, ale nie siedzimy do późna. I wtedy pierwszą pobudkę ma koło 1, potem między 3-4 a potem już co godzina się budzi zwykle ale to też może dlatego, że nasza dwulatka nad ranem też ma już płytki sen i gada coś pod nosem, wierci się itd. Generalnie mała spi w nocy najlepiej z naszych wszystkich dzieci jak na ten moment.

    U nas chrzciny zaplanowane, zostało mi zamówić balony na hel. Może nawet dziś to ogarnę i będzie wszystko :)

    Maj.a lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
‹‹ 2106 2107 2108 2109 2110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ