Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1131 599

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Czy jest tu ktoś, kto wciąż wstaje co 3-3,5h na karmienie nocne?
    Jak czytam, że wasze maluchy śpią po 5h to się zastanawiam, czy zostałam sama na polu bitwy 🫠 u nas zazwyczaj 3 nocne bloki snu 3,5/2,5/3 😔
    My dzisiaj tak równo co 3 godz. Może jakby nie zasypiał przy cycku to by dłużej pospal. Jak dam butelką ilość wyliczoną to więcej śpi ale za to nad ranem potrafi szczać co 10min i wyć 😆

    Powodzenia na szczepieniach

    Nineq gratulacje udanej imprezki. Ja to nawet nie zaczęłam planować tego chrztu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 10:21

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6172 4255

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ano właśnie wszystko ta komisja.

    Pytam, bo nie spotkałam się z tym wcześniej. Ale fajnie, że coś takiego istnieje i można ten macierzyński o te pół roku wydłużyć :)
    To pozostaje trzymać kciuki, żeby Ci sie udało. Będziesz miała spokojną głowę na dalszą diagnostykę
    Całe to "za zyciem" powstało, żeby zachęcić matki do rodzenia kadłubków. Decydujesz się urodzić z wadą zagrażającą życiu i cyk,dostajesz 4 koła za urodzenie plus dużo obietnic. A później radź sobie sama. .

    event.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1651 1028

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Czy jest tu ktoś, kto wciąż wstaje co 3-3,5h na karmienie nocne?
    Jak czytam, że wasze maluchy śpią po 5h to się zastanawiam, czy zostałam sama na polu bitwy 🫠 u nas zazwyczaj 3 nocne bloki snu 3,5/2,5/3 😔

    No ja, 5 godzin to się nam raz zdarzyło xD
    Chociaz widzę światełko w tunelu, 3 dzień z rzędu zasnął koło 22.30 zamiast o północy, ale za to następne karmienie raz było o o 1.30, raz o 24.00 a raz o 2.30 (luksus), no ale na nastepne już się budzi co te 2.5-3. Generalnie zawsze robi jakieś nieco dłuższe przerwy w weekend i się zastanawiam czy to nie kwestia tego że mężowi budzik nie dzwoni rano lub czy ogólnie nie jest bardziej zmęczony jak ma cały dzień z tatusiem.

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1737 1333

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Czy jest tu ktoś, kto wciąż wstaje co 3-3,5h na karmienie nocne?
    Jak czytam, że wasze maluchy śpią po 5h to się zastanawiam, czy zostałam sama na polu bitwy 🫠 u nas zazwyczaj 3 nocne bloki snu 3,5/2,5/3 😔

    My wstajemy, najdłuższy blok snu to 4h, raz się zdarzyło 4,5h ale to bardzo w drodze wyjątku. Potem kolejne bloki snu to już coraz krótsze 2-3h.

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    My dzisiaj tak równo co 3 godz. Może jakby nie zasypiał przy cycku to by dłużej pospal. Jak dam butelką ilość wyliczoną to więcej śpi ale za to nad ranem potrafi szczać co 10min i wyć 😆

    Powodzenia na szczepieniach

    Nineq gratulacje udanej imprezki. Ja to nawet nie zaczęłam planować tego chrztu..
    My mamy jeszcze 10 miesięcy więc póki co jakoś nie myślę o tym
    Ostatnio Dec na Jasnej Gorze znowu pierdzielnal takim tekstem ze mi sie odechciewa być częścią tej społeczności.

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3329 4113

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Czy jest tu ktoś, kto wciąż wstaje co 3-3,5h na karmienie nocne?
    Jak czytam, że wasze maluchy śpią po 5h to się zastanawiam, czy zostałam sama na polu bitwy 🫠 u nas zazwyczaj 3 nocne bloki snu 3,5/2,5/3 😔

    U nas ostatnio karmienie około 18:30-19, potem 22-23, potem 2, potem 5 i o piątej zaczynamy dzień 🫡

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1395 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    I to zupełnie przypadkowo pewnie się zapaliło. Powinni m walić kary w milionach za to.

    Ja sobie obmyśliłam taki plan,że (jeśli lekarz się zgodzi w co wątpię) wystapie o świadczenie "za życiem" co da mi dodatkowe 26 tygodni urlopu rodzicielskiego. Ciekawe co mi z tych moich planów wyjdzie

    To zawsze jest przypadek, pewnie ktoś niechcący kiepa rzucił 🤡

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2953 3280

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    My dzisiaj tak równo co 3 godz. Może jakby nie zasypiał przy cycku to by dłużej pospal. Jak dam butelką ilość wyliczoną to więcej śpi ale za to nad ranem potrafi szczać co 10min i wyć 😆

    Powodzenia na szczepieniach

    Nineq gratulacje udanej imprezki. Ja to nawet nie zaczęłam planować tego chrztu..
    Nas przypiliło gdy okazało się, że osoby pracujące za granicą będą w tym samym czasie w Polsce. Potem może byłoby to na Boże Narodzenie, ale chcieliśmy latem. Z fartem udało się z miejscem, bo ostatni wolny termin, a cenowo okej. W kościele ksiądz na luzie, nawet żadnego "ale", że ślubu nie mamy. Gorzej, że teraz wypadałoby po kolędzie go przyjąć, jak będzie 🫣

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Całe to "za zyciem" powstało, żeby zachęcić matki do rodzenia kadłubków. Decydujesz się urodzić z wadą zagrażającą życiu i cyk,dostajesz 4 koła za urodzenie plus dużo obietnic. A później radź sobie sama. .
    To już wiem co to. Pamiętam już, że jakoś po ten aferze aborcyjnej wprowadzili i byłam wstrząśnięta że uważają że ktoś się połasi na 4 tys, które starcza na miesiąc rehabilitacji, a gdzie reszta życia

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2021 1835

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    No ja, 5 godzin to się nam raz zdarzyło xD
    Chociaz widzę światełko w tunelu, 3 dzień z rzędu zasnął koło 22.30 zamiast o północy, ale za to następne karmienie raz było o o 1.30, raz o 24.00 a raz o 2.30 (luksus), no ale na nastepne już się budzi co te 2.5-3. Generalnie zawsze robi jakieś nieco dłuższe przerwy w weekend i się zastanawiam czy to nie kwestia tego że mężowi budzik nie dzwoni rano lub czy ogólnie nie jest bardziej zmęczony jak ma cały dzień z tatusiem.

    Nie wierzę, że to pisze, ale potwierdza się teza bratnich dusz 😂 nasza też już nauczyła się zasypiać między 22 a 23 xd
    Ostatnio udało nam się położyć ją w spiworku (ale rozpiety od dołu żeby mogła kopać tymi szalonymi nogami). Możesz też spróbować, czy to już ten czas 😂

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2021 1835

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    U nas ostatnio karmienie około 18:30-19, potem 22-23, potem 2, potem 5 i o piątej zaczynamy dzień 🫡

    Niesamowite. U nas o 5 to dopiero druga pobudka nocna 😂

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3329 4113

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Niesamowite. U nas o 5 to dopiero druga pobudka nocna 😂

    Myślę, że u nas też by tak było, ale on od 5 do 6 ma przerwę na stękanie i kupę i o 6 by zasnął, ale wtedy mój mąż wstaje do pracy, więc córka zazwyczaj też się budzi i już nie ma szansy na spanie dla młodego 😅

    Młoda mi zrobiła dziś taką aferę że czuję się jak ten rozjechany lis z memów. Dobrze że najbliższe dwa tygodnie będzie ją ogarniał ojciec, bo i can't 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 10:47

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1395 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A komuś zasypia bombelek o 19-20? Bo tak czytam, że u Was głównie 22-23 a mój jakoś szybko te najdłuższą odcinkę sobie robi 🙈

    Rozmiar 74 mamy już zabezpieczony, poluje jeszcze tylko na jakieś fajne ogrodniczki z newbie albo nexta 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 10:57

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi o co poszło? 😀

    Zwolnił się na jutro termin u mojej urofizjo, w końcu do niej zawitam po porodzie ❤️ i akurat dzień przed wyjazdem mojej mamy więc zajmie się małą w tym czasie

    Ja za to kolejną noc budzę małą na jedzenie po 6 godzinach przerwy bo bolą mnie piersi, w ciągu dnia nadrabiamy bo je co półtorej godziny 🤪

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2953 3280

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    A komuś zasypia bombelek o 19-20? Bo tak czytam, że u Was głównie 22-23 a mój jakoś szybko te najdłuższą odcinkę sobie robi 🙈

    Rozmiar 74 mamy już zabezpieczony, poluje jeszcze tylko na jakieś fajne ogrodniczki z newbie albo nexta 🙈
    20-21 u nas. Jak mocno zmęczony to chwilę po kąpieli ok. 19.30.
    Przed urodzenie się młodego chodziliśmy spać 21.30, teraz chodzimy 21 także i dziecko podobnie 😅nie da się go przeciągnąć dłużej zresztą nie chce.

    Kkk77 lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3329 4113

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werzol wrote:
    Tanashi o co poszło? 😀

    Zwolnił się na jutro termin u mojej urofizjo, w końcu do niej zawitam po porodzie ❤️ i akurat dzień przed wyjazdem mojej mamy więc zajmie się małą w tym czasie

    Ja za to kolejną noc budzę małą na jedzenie po 6 godzinach przerwy bo bolą mnie piersi, w ciągu dnia nadrabiamy bo je co półtorej godziny 🤪

    Obraziła sie jak powiedziałam że nałożę jej jogurt tylko odłożę młodego, bo zasnął mocno. Zaczęła krzyczeć misiu obudź się i trzaskać garnkami w zabawkowej kuchni, obudziła młodego, a jogurtu nie zjadła finalnie 🤡 lord help me

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2025, 11:04

    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    A komuś zasypia bombelek o 19-20? Bo tak czytam, że u Was głównie 22-23 a mój jakoś szybko te najdłuższą odcinkę sobie robi 🙈

    Rozmiar 74 mamy już zabezpieczony, poluje jeszcze tylko na jakieś fajne ogrodniczki z newbie albo nexta 🙈
    U nas spi juz 20-21 zawsze.
    Potem pobudka o 1 w nocy i ok. 4 bo wtedy wie ze tata idzie do pracy i będzie spal U nas w lozku a nie w łóżeczku i wtedy juz pobudka kolejna o 6/7 i po 9 wstajemy.
    Chociaż od 2 dni nowa pobudka po 2:00 sie wdala 😬😪🫩

    Kkk77 lubi tę wiadomość



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1395 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas jak zaśnie o tej 19-20 to zawsze ma pobudkę o 3.30 praktycznie co do minuty, czasami jest w rozrywkowym nastroju i zasnie dopiero 4.30 i później już z zegarkiem w ręku co 3h, chociaż ostatnio często głodnieje po 2,5h, więc chyba czas na zwiększenie porcji 🫠

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Obraziła sie jak powiedziałam że nałożę jej jogurt tylko odłożę młodego, bo zasnął mocno. Zaczęła krzyczeć misiu obudź się i trzaskać garnkami w zabawkowej kuchni, obudziła młodego, a jogurtu nie zjadła finalnie 🤡 lord help me
    Omg 🙈 drama queen

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 19 sierpnia 2025, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też zasypia koło 20. Nieraz przed ósmą, nieraz w pół do 9, ale nie siedzimy do późna. I wtedy pierwszą pobudkę ma koło 1, potem między 3-4 a potem już co godzina się budzi zwykle ale to też może dlatego, że nasza dwulatka nad ranem też ma już płytki sen i gada coś pod nosem, wierci się itd. Generalnie mała spi w nocy najlepiej z naszych wszystkich dzieci jak na ten moment.

    U nas chrzciny zaplanowane, zostało mi zamówić balony na hel. Może nawet dziś to ogarnę i będzie wszystko :)

    Maj.a lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
‹‹ 2106 2107 2108 2109 2110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ