Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    U nas młoda też dzisiaj głównie śpi. Pewnie jedno to pogoda a drugie odsypia weekend emocjonujący.
    Ja właśnie jadę do fizjo z plecami, liczę na magiczna naprawę

    Nieeee on kiepsko spi w dzień dzisiaj
    Dzisiaj tylko w wozku I muszę chodzić. W nocy za to od 20 do 9.30 z pobudka o 1 i o 6

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 16:31

  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1652 1029

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna to macie podobnie jak my z tàą temperaturą i ubraniem do spania.

    Laura kombinezon w sensie taki wełniany? Ja kupiłam na vinted z name it oraz reimę w Muminki i wydają się spoko jakości, ale my jeszcze nie ubraliśmy. Ubrałabym dzisiaj na spacer ten z name it chętnie, bo też był huragan ale jeszcze był nie wyprany, bo się nie mogłam zebrać do Rossmanna po płyn do wełny.

    Revolutionary jak dla mnie warto zainwestować w to lub to, duża ulga dla pleców :D

    Luna30, Revolutionary , Lauraa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9289 8064

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę sobie też Revolutionary że może młodemu się będzie mniej ulewać w takiej chuście? Bo go sobie będziesz w pionie miała po jedzeniu

    Nosa, Blackapple, KarolaKinga, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    Od jakiego wieku te tule można używać? My nie mamy ani chust ani nosidła, może warto sie zainteresować..
    Też się muszę zainteresować żeby ręce uwolnić. Wcześniej myślałam, że chusta nie dla mnie, ale czekałam żeby zobaczyć jaki będzie bobas, teraz widzę, że spróbować muszę 😄

    Na spacery ubieramy mojego jeszcze w bawelniany kombinezon na body, skarpetki, kocyk i jeśli zimny wiatr to przykrycie gondoli to zapinane. Dziś byliśmy ja fajnym 2h spacerze, ekstra pogoda, zachmurzenie bez deszczu i ciepło w miarę, przyjemny wiatr.
    Luna huraganu nie zazdroszczę, ale też bym chodziła. Chwilowo mały się lituje i nie płacze już tak dużo, więcej się da odłożyć, a w nocy ubrałam go w spiworek, to chyba 1 lub 1.5 tog, a że to zmarzluch to zobaczyć bloga minę na tym slodkim pyszczku i brak płaczków było nagrodą. Zasnął ladnie na 5h w pierwszym bloku🥰 drugi standardowo już 3h.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 16:49

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    U nas młoda też dzisiaj głównie śpi. Pewnie jedno to pogoda a drugie odsypia weekend emocjonujący.
    Ja właśnie jadę do fizjo z plecami, liczę na magiczna naprawę
    Elza, mój też dzisiaj śpi. Poszedł spać na 2 drzemkę o 13 i tylko obudzil sie na butle i poszedł spac dalej.... jeszcze nie wstał.



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2954 3280

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba tylko ja mam zmarzlucha. Na spacer ubrany ciepło w body, spodenki, skarpetki, grubszy sweter, czapkę... kwękał, bo mu zimno i dopiero przykrycie kocem pod brodę pomogło, a ok. 17-18°.
    W nocy śpi pod grubym kocem, wszystko inne za zimne.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn, które już dostały okres lub pamiętają po poprzednich ciążach jak było- czy Was przed przyjściem okresu bolało podbrzusze? Jajniki? Bardziej niz wcześniej? Oczywiście wiem, że u każdej inaczej, jestem ciekawa jak Wy miałyście.

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1397 945

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kombinezon planuję kupić zafiro wełniany, widziałam u kumpeli i nawet po dluuuugim czasie użytkowania wygląda jak nowy. To mi się strasznie w Engelach nie podoba, że mam wrażenie, że te używane na vinted to wyglądają brzydko 🙈

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie przestało boleć po porodach. Za to po drugim zaczęłam mieć bolesne owulacje. Wg mojego lekarza tak się zdarza

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2954 3280

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam bolesną owulację w lipcu i bezbolesny okres, ale ciekło jak z kranu przez 3 dni. W sierpniu nie wiem czy była owulacja czy nie, nie czułam, czekam na okres w tym tygodniu chyba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 18:03

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    To chyba tylko ja mam zmarzlucha. Na spacer ubrany ciepło w body, spodenki, skarpetki, grubszy sweter, czapkę... kwękał, bo mu zimno i dopiero przykrycie kocem pod brodę pomogło, a ok. 17-18°.
    W nocy śpi pod grubym kocem, wszystko inne za zimne.
    U nas zawsze kocyk pod brode, nawet jak gorąco w czerwcu czy lipcu było 😅 tak więc piąteczka!

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1397 945

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosa wrote:
    U nas zawsze kocyk pod brode, nawet jak gorąco w czerwcu czy lipcu było 😅 tak więc piąteczka!

    Masz też potrzebuje ciepełka i kocyka 🤣 no i do zaśnięcia szmatke przy twarzy 🤣

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2487 2464

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, dlatego chyba pora sie zainteresować tematem.

    U nas tez wieje okrutnie dzisiaj. Poszliśmy na spacer licząc że może chociaż tak młody pośpi ale gdzie tam, 20 minut to jego maks. Dzisiaj jest tragedia z tym ogolnie od nocy...

    No i młody okrutnie ulewa. :( co chwile mu się ulewa albo odbija, niezależnie ile wcześniej jadł. No dramat jest.

    I to co wyczynia przy cycku to też jakieś nieporozumienie. Tak sie odgina, szarpie, stęka... mam dość 🫣
    Musi to być po tym szczepieniu😑😒

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2023 1835

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wasze dzieci śpią pod kocami to je jakoś zabezpieczacie?
    Muszę naszą teraz otulaczamn muslinowym przykrywać, bo kwęka, ale ja mam pierdolca że sobie zarzuci na twarz i się udusi. Wciskam rogi pod materac, ale i tak się budzę żeby sprawdzić, czy nie ma go na twarzy

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2954 3280

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Jak wasze dzieci śpią pod kocami to je jakoś zabezpieczacie?
    Muszę naszą teraz otulaczamn muslinowym przykrywać, bo kwęka, ale ja mam pierdolca że sobie zarzuci na twarz i się udusi. Wciskam rogi pod materac, ale i tak się budzę żeby sprawdzić, czy nie ma go na twarzy
    Nie, nie zabezpieczam, pod pachami wciskam pod niego. Prędzej się skopie niż zarzuci na twarz. A w ciągu dnia jak ma pod brodę to jestem obok i tak.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podobnie jak u Nineq, ale dlatego testuje spiworek i jak zaakceptuje to odkładam kocyki do odwołania.

    Daje znać, że w La Millou letnia wyprzedaz do 60% (niby), ceny i tak zabójcze 😅

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2954 3280

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosa wrote:
    U nas podobnie jak u Nineq, ale dlatego testuje spiworek i jak zaakceptuje to odkładam kocyki do odwołania.

    Daje znać, że w La Millou letnia wyprzedaz do 60% (niby), ceny i tak zabójcze 😅
    Ja chce kupić, ale nie ma żadnego wzoru z rozmiaru L🙄a chce taki od razu. Widziałam, ze 1 września nowa kolekcja to pewnie będą wtedy.

    Kołdrę w sensie 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2025, 20:32

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 792 1206

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Jak wasze dzieci śpią pod kocami to je jakoś zabezpieczacie?
    Muszę naszą teraz otulaczamn muslinowym przykrywać, bo kwęka, ale ja mam pierdolca że sobie zarzuci na twarz i się udusi. Wciskam rogi pod materac, ale i tak się budzę żeby sprawdzić, czy nie ma go na twarzy
    Mój normalnie spi pod kocem tylko jest nim przykryty w sumie do połowy ciała,tak by rączki mial na wolności albo spowijam go kocem.

    Bardziej boję sie mu pieluche położyć kolo twarzy by sobie nie zarzucił



    05.10. ⏸
    🏨👶🍼 22.06. 2830g

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1397 945

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak parę razy go przykrywałam kocykiem to robiłam z niego coś w stylu rożka - co najwyżej to z siebie skopał

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 25 sierpnia 2025, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    No wlasnie, dlatego chyba pora sie zainteresować tematem.

    U nas tez wieje okrutnie dzisiaj. Poszliśmy na spacer licząc że może chociaż tak młody pośpi ale gdzie tam, 20 minut to jego maks. Dzisiaj jest tragedia z tym ogolnie od nocy...

    No i młody okrutnie ulewa. :( co chwile mu się ulewa albo odbija, niezależnie ile wcześniej jadł. No dramat jest.

    I to co wyczynia przy cycku to też jakieś nieporozumienie. Tak sie odgina, szarpie, stęka... mam dość 🫣
    Musi to być po tym szczepieniu😑😒


    Niekoniecznie po szczepieniu. Mój miał taki dzień że cały dzień nie mogłam go nakarmić. A ogólnie juz od 3tyg wieczorami są dramy z karmieniem

‹‹ 2133 2134 2135 2136 2137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ