Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6167 4254

    Wysłany: 17 września 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Też mamy problem z czapkami.
    Właśnie miałam pytać czy nie macie do polecenia jakiś czapek które ciężko ściągnąć z głowy, ale nie mają tak debilnie zrobionych tych troczków po boku, żeby wchodziły drobnemu dziecku na pół buzi jak się zawiąże, bo u nas przez cały spacer było kombinowanie jak ściągnąć czapkę z głowy (czasem mu się trochę uda zsunąć nawet).

    Ściągnęłam mu w końcu na chwilę bo już był ryk i chciałam go uspokoić przeglądając na brzuch i dopiero założyć to akurat się sąsiadka napatoczyla 'JEZUS MARIA BEZ CZAPKI???'
    Chciałam o to samo wczoraj pytać. O jakieś normalne czapki. To co robią to dramat. Chyba poszukam na stronach polskich producentów. Będzie nie za ładna pewnie ale oni potrafią szyć
    Coś takiego https://allegro.pl/oferta/szary-komplet-panda-czapka-apaszka-r-34-36-15145017642

    albo
    https://allegro.pl/oferta/komplet-dzieciecy-podwojny-czapka-bawelniana-apaszka-wiosna-jesien-46-48-15262909397

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2025, 16:35

    event.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 17 września 2025, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, mam nadzieję. Dzisiaj znowu idę na laser. Ale czytałam na jakiejś grupie ortodontyczne j że czasami ludziom po tym tracę czucie i nie wraca.

    A mi ciasto nie wyszło cholera. Pierwszy raz w życiu zrobiłam na drożdżach w proszku i W ogóle nie urosło. nawet nie będę go piec.

    age.png

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9284 8062

    Wysłany: 17 września 2025, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam czapkę z Minimki, do tego komin i opaskę
    Ale to co wysłałaś Karola - bardzo fajne w sumie :)

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6167 4254

    Wysłany: 17 września 2025, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podobają z pomponami ale kurcze,dzieciom w tym niewygodnie,zaczepia się to,wypycha głowę ...

    event.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9284 8062

    Wysłany: 17 września 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam aż wrzucą tą kominiarkę co Tanashi pisała, bo nie widzę małych rozmiarów póki co

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9284 8062

    Wysłany: 17 września 2025, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jaka jestem głupia
    Przecież te 62 cm to nie obwod głowy tylko długość dziecka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 czyli są te kominiarki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2025, 16:52

    KarolaKinga, Lauraa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2952 3280

    Wysłany: 17 września 2025, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Boże jaka jestem głupia
    Przecież te 62 cm to nie obwod głowy tylko długość dziecka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 czyli są te kominiarki
    To byłby łeb jak sklep🤣

    Elza1234, Revolutionary lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6167 4254

    Wysłany: 17 września 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Boże jaka jestem głupia
    Przecież te 62 cm to nie obwod głowy tylko długość dziecka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 czyli są te kominiarki
    😅😅😅

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9284 8062

    Wysłany: 17 września 2025, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    To byłby łeb jak sklep🤣
    Tam było napisane 62-80/86 i myślę sobie w końcu ej ej 80 cm głowa? U człowieka? XD ale ogólnie to dopiero dziś dało mi to do myślenia 🤡

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1291 1446

    Wysłany: 17 września 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy kombinezon dresowy cienki z i love milk,dresowy ocieplany Zyzio i merino Engel-ale ten jest ogromny,wątpię ze tyle urosnie do zimy. Wiec czekam na przesyłkę z następnym kombinezonem z merino ale z innej firmy,mam nadzieje że ten juz bedzie dobry.Wszystko polowane na Vinted w trakcie nocnych sesji z laktatorem 😅

    A kominiarkę też znalazłam na Vinted za śmieszne pieniądze- 70% merino i 30% kaszmir. Mięciutka i wyglada super,z takimi małymi uszkami misia. Aż nie mogę sie doczekać aż jej ją założe 😊
    Na szczęście u nas nie ma problemu z noszeniem czapek albo opasek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2025, 17:21

    Elza1234, Anabbit lubią tę wiadomość

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 17 września 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja kupuję bonetki, nie spadają i dziecko nie ściąga. Teraz mam z Zary i widziałam że mają też ładne dzianinowe to też kupię. Moim dzieciom pasują na kształt głowy. Ale fakt miałam kiedyś jakieś czapki ze smyka bez wiązania to ciągle spadały na oczy - badziew jakiś

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1735 1328

    Wysłany: 17 września 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie baza wirusów została zaktualizowana o grypę. Trzymajcie kciuki, żebym tylko dobrze się czuła, bo tego bardzo się boję.

    Elza1234, KarolaKinga lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9284 8062

    Wysłany: 17 września 2025, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    U mnie baza wirusów została zaktualizowana o grypę. Trzymajcie kciuki, żebym tylko dobrze się czuła, bo tego bardzo się boję.
    Powiem Ci że mnie tylko dwa dni ręka bolała. Tak to nic :) mój mąż dzisiaj się zaszczepił także mamy z głowy na ten sezon

    Margareetka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1650 1028

    Wysłany: 17 września 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Karola, chyba spróbuję zamówić, którąś z tych czapek z allegro.

    Margaretka mnie bolała ręka, głowa i jeszcze miałam obrzęk i zaczerwienienie przez 2 dni, ale życzę Ci, żebyś tak nie miała.

    Muszę się jeszcze zapisać na szczepienie na covid, ale widze, że jakoś niemrawo im działa ta strona z zapisami.

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1735 1328

    Wysłany: 17 września 2025, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wszelki wypadek kazałam mężowi wziąć laptopa do domu, żeby jak coś to jutro miał home office.

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 17 września 2025, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też jest dramat, gdy zakładamy czapkę. Dzisiaj pierwszy raz ubrałam jej te kominiarkę z manymonths i całe szczęście została zaakceptowana! Jutro pierwszy basen, jedyne czego się boję, to że jedziemy na niego prosto z mojego szczepienia na grypę, więc trzymajcie kciuki żebym dała radę 😅

    Ja to chyba mam jakiegoś śpiocha, bo u nas okienka aktywności nadal trwają max godzinę. Już po godzinie jest bardzo rozdrażniona i zmęczona. Przetrzymanie jej dłużej kończy się awanturą

    Natalia1992 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2020 1834

    Wysłany: 17 września 2025, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awokado 🥑 wrote:
    U nas też jest dramat, gdy zakładamy czapkę. Dzisiaj pierwszy raz ubrałam jej te kominiarkę z manymonths i całe szczęście została zaakceptowana! Jutro pierwszy basen, jedyne czego się boję, to że jedziemy na niego prosto z mojego szczepienia na grypę, więc trzymajcie kciuki żebym dała radę 😅

    Ja to chyba mam jakiegoś śpiocha, bo u nas okienka aktywności nadal trwają max godzinę. Już po godzinie jest bardzo rozdrażniona i zmęczona. Przetrzymanie jej dłużej kończy się awanturą

    Zazdroszczę! To ile macie drzemek w ciągu dnia?
    U nas 3-4 i to jest jakieś 3-4 godziny snu w ciągu dnia

    age.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 662 548

    Wysłany: 17 września 2025, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awokado 🥑 wrote:
    U nas też jest dramat, gdy zakładamy czapkę. Dzisiaj pierwszy raz ubrałam jej te kominiarkę z manymonths i całe szczęście została zaakceptowana! Jutro pierwszy basen, jedyne czego się boję, to że jedziemy na niego prosto z mojego szczepienia na grypę, więc trzymajcie kciuki żebym dała radę 😅

    Ja to chyba mam jakiegoś śpiocha, bo u nas okienka aktywności nadal trwają max godzinę. Już po godzinie jest bardzo rozdrażniona i zmęczona. Przetrzymanie jej dłużej kończy się awanturą

    U nas też najczęściej około godziny wytrzymuje na aktywności. W ogóle mam wrażenie że on cały czas śpi 🙈

  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 18 września 2025, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas do niedawna było 1,5h.

    Teraz niestety nie da się przewidzieć. Aktualnie np. nie chce spać tylko zwiedzać od jakiejś 15,16?? Tylko trochę pospała przy cycku. Teraz znowu karmie i mam nadzieję, że już da się odłożyć 🥵

    age.png

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 18 września 2025, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Zazdroszczę! To ile macie drzemek w ciągu dnia?
    U nas 3-4 i to jest jakieś 3-4 godziny snu w ciągu dnia
    U nas jest bardziej 5-6 drzemek, ale to są serio turbo drzemki po 20-30 min. To też się jej zmienia względem pory dnia, bo do południa to max 50 min wytrzyma, a właśnie po 16 marudzi już po godzinie, ale zasypia po półtorej 😅

    age.png
‹‹ 2214 2215 2216 2217 2218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ