Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2952 3280

    Wysłany: 19 września 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdole 🤬przychodnia każe dzwonić dziś, zeby umówić szczepienie na kolejny tydzień, a jak dzwonię to mówią, że nie ma miejsc.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3328 4113

    Wysłany: 19 września 2025, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka ja bym nie jechała, bo teraz się zaczął sezon grypowy i covidowy i maluch czasem złapie coś gorszego w kolejce. Ale moja pediatra zawsze mówi żeby z samym katarem nie przyjeżdżać właśnie z tego powodu :)

    Gusia zdrowia dla Was!

    Elza udanej zabawy:)

    Ja już po szczepieniu na grypę, jeszcze młoda i mąż w przyszłym tygodniu i wszyscy załatwieni 👌🏼

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1291 1446

    Wysłany: 19 września 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza nocka nie najgorsza. Zasnęła o 20.30,pobudka na jedzenie o 1 i dalej poszla spać. Później pobudka o 5.20,jedzonko i śmiechy do 6.50 i śpi do tej pory 😅

    Elza udanej zabawy 💃🏼🕺

    My odwołaliśmy wizytę u pediatry. Nie chce ryzykować wlasnie że mała coś złapie. I tak trzeba u nas długo czekać na rehabilitację,wiec będziemy chodzić prywatnie do fizjo.

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1734 1327

    Wysłany: 19 września 2025, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się ale teraz jak tak czytam to nie wiem właśnie czy dobrze... Z jednej strony boję się, że jak mu coś tam spływa to pójdzie na oskrzela i chciałabym, żeby ktoś go osłuchał, z drugiej właśnie że coś złapie gorszego :(

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 19 września 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Czy ktoś ma kombinezon engela i wypowie się jak wypadają rozmiarowo? Myślę jaki zamówić 🤔

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 19 września 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Mówiła jedynie, żeby mu próbować dawać po 40ml, żadnych trików jak bezbolesnie próbować go dokarmiać. Kontrole u niej mamy 29.09. Mam też do niej telefon ale chyba z takim czymś to średnio jej zawracać głowę.
    Spadku na wadze na szczęście nie mamy, ale przybiera mizernie, waży ledwo 4600 teraz :(

    Dobrze jest mieć te apke monitor wagi i jak jest spadek to wtedy uderzać do lekarza. Sprawdzać trzeba czy dziecko idzie swoim kanałem. O ile pamiętam dokarmia się przy spadku o 2 kanały na wykresie. Alergia właśnie tym się objawia że jest słaby przyrost lub spadek wagi. Jeśli dziecko jest w dolnym centylu to też może mało przybierać. Ważne żeby szło swoim kanalem

  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1291 1446

    Wysłany: 19 września 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Dzień dobry!
    Czy ktoś ma kombinezon engela i wypowie się jak wypadają rozmiarowo? Myślę jaki zamówić 🤔

    62/68 jest znacznie większy. Później mogę Ci go zmierzyć jeśli chcesz.

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 19 września 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kryzys drugi dzień jakiś. Jedzenie co 30min pare łyków itp. Ale ważyłam go i jest 7450 jakimś cudem nie wiem jak się najada. Płaczki ciągle nie wiadomo o co

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2025, 09:50

  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2019 1830

    Wysłany: 19 września 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupio mi tu pisać jak widzę wasze ciężkie noce…
    U nas niby 3 pobudki w nocy, ale wstałyśmy obie o 10 😂 dopiero robię pierwszą kawę 😀
    Mąż powiedział, że jesteśmy niepoważne 😀😀😀

    KarolaKinga, Tanashi, Margareetka, kasssia, Werzol, koktajlowa, Revolutionary , Luna30 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Lauraa Autorytet
    Postów: 987 1684

    Wysłany: 19 września 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Głupio mi tu pisać jak widzę wasze ciężkie noce…
    U nas niby 3 pobudki w nocy, ale wstałyśmy obie o 10 😂 dopiero robię pierwszą kawę 😀
    Mąż powiedział, że jesteśmy niepoważne 😀😀😀

    Księżniczki 👸Moje marzenie 🤣

    👩 33
    08.24 biochemiczna 💔
    10.24 ⏸️🤰
    05.25 💙👶 34+3

    age.png
  • Lauraa Autorytet
    Postów: 987 1684

    Wysłany: 19 września 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia zdroweczka 👌
    Margaretka my mamy ten bebilon pepti syneo jedna butle dziennie i bardzo powoli pije, ale pije. A już trochę minęło. Ale czuć, że bardziej gorzkie są te mleka a ten bebilon podobno i tak najbardziej lajtowy.
    Elza baw się dobrze 🥳

    Ja po pierwszym wyjściu z dziewczynami, chłopaki dali radę ponad 3h sami 🙏

    Anabbit, Margareetka lubią tę wiadomość

    👩 33
    08.24 biochemiczna 💔
    10.24 ⏸️🤰
    05.25 💙👶 34+3

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6165 4254

    Wysłany: 19 września 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza udanej zabawy.
    Ja z dziećmi też dzisiaj spałam do 10😅 Ale to przez to ,że wróciliśmy z lotniska o 2. Bez lotniska spaliśmy do 9😅

    Anabbit lubi tę wiadomość

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3328 4113

    Wysłany: 19 września 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Głupio mi tu pisać jak widzę wasze ciężkie noce…
    U nas niby 3 pobudki w nocy, ale wstałyśmy obie o 10 😂 dopiero robię pierwszą kawę 😀
    Mąż powiedział, że jesteśmy niepoważne 😀😀😀

    Zazdro! Ja już po dwóch kawach i za godzinę serwuję zupę 🤣

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 19 września 2025, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj na kontroli u neantologa. Waskulopatia nadal jest, ale się nie powiększa. Pobrali też jej krew, tylko kicha trochę bo tą wit D dawałam jej w kratkę, więc znów pewnie będzie miała niską… płuca po tym katarze też ok.

    Gusia, masakra, oby szybko przeszło i zaraziło pozostałych dzieci :(

    Elza, baw się dobrze!

    age.png

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1649 1028

    Wysłany: 19 września 2025, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Głupio mi tu pisać jak widzę wasze ciężkie noce…
    U nas niby 3 pobudki w nocy, ale wstałyśmy obie o 10 😂 dopiero robię pierwszą kawę 😀
    Mąż powiedział, że jesteśmy niepoważne 😀😀😀

    My to prawie codziennie o 10.00, z tym, że ja już nie śpię tak od 8.00, tylko leże i czytam książkę w oczekiwaniu aż panicz się obudzi 😅

    A dzisiaj to zaliczył jakiś rekord, spał od 22.00 do 4.40, potem do 7.10, no i ostatecznie o 10.00 się obudził. Chyba wyczuł, że matka ma wieczorem imprezę firmową i musi jakoś wyglądać 😆

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1394 943

    Wysłany: 19 września 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem wykończona po 5 dniach jak Stary nie może dotykać Młodego xd jadę jutro na cały dzień do rodziców i zamierzam leżeć do góry brzuchem, no może wyskoczę jeszcze zrobić jakieś zakupy 🫠
    A to jeszcze taki bezproblemowy bobas 🤣 nie wyobrażam sobie być tak cały czas praktycznie sama 🙈 wezmę go na spacer po następnym jedzeniu i czas nam zleci, ale nogi już mi chyba do dupy wejdą na wieki wieków 🙈 jeszcze po karmieniu o 4 był wyspany i w zabawowym nastroju, pobawiliśmy się z 40 min i zasnął na godzinę, bo zaczęła go męczyć kupa i się rzucał po łóżeczku. To go wzięłam do siebie na kanapę i tymsamym jak się rozwalił to zostało mi jakieś 30cm na krawędzi 🤣 ale przynajmniej dospał do 9 i zwalił kupsko przy śniadaniu 🤣

    Stary dogorywa, takie to paskudztwo, że jak to złapię ja albo młody pomimo wszelkich swoich starań to się wścieknę 🙈 już tak paranoicznie myję ręce czegokolwiek dotknę, że mam już suchą skorupę zamiast skóry 🤡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2025, 11:37

    age.png
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 19 września 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też już ubraniowo 74, 68 już dawno pochowane do kartonu 😅 a Aniela waży 6300. Właśnie kończę prasowanie całej szafy. Zmieniliśmy jej tą lovelę a formil baby i tfu tfu nie jest już taka bordowa, więc jeden kryzys zarzegnany.

    Dziś pomimo tego, że wstała równo co 2h mam tak piękny dzień, że nic mi go dziś już nie zepsuje 😎

    Równo rok temu o 10:07:07 mieliśmy transfer małej kropeczeki, to była nasza rocznica ślubu. Dziś jest ten dzień, kiedy marzenia stają się rzeczywistością i równo 5 rocznicę możemy świętować we troje 🥰

    Jestem wdzięczna za ten rok, chociaż bywało różnie to jednak nasz związek umocnił się jeszcze bardziej. Niektórzy mówią, że dziecko "zabija" małżeństwo, ja myślę, że to zależy, kto jaki niesie ze sobą ciężar, nas dziecko uzdrowiło.

    Dobrego dnia ❤️

    Elza1234, Anabbit, Kkk77, Blackapple, Margareetka, xSmerfetkax, Revolutionary , KarolaKinga, awokado 🥑, kasssia, Truuskaawka, Werzol, CelinaJan, Alex_92 lubią tę wiadomość

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2952 3280

    Wysłany: 19 września 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoze wrote:
    My też już ubraniowo 74, 68 już dawno pochowane do kartonu 😅 a Aniela waży 6300. Właśnie kończę prasowanie całej szafy. Zmieniliśmy jej tą lovelę a formil baby i tfu tfu nie jest już taka bordowa, więc jeden kryzys zarzegnany.

    Dziś pomimo tego, że wstała równo co 2h mam tak piękny dzień, że nic mi go dziś już nie zepsuje 😎

    Równo rok temu o 10:07:07 mieliśmy transfer małej kropeczeki, to była nasza rocznica ślubu. Dziś jest ten dzień, kiedy marzenia stają się rzeczywistością i równo 5 rocznicę możemy świętować we troje 🥰

    Jestem wdzięczna za ten rok, chociaż bywało różnie to jednak nasz związek umocnił się jeszcze bardziej. Niektórzy mówią, że dziecko "zabija" małżeństwo, ja myślę, że to zależy, kto jaki niesie ze sobą ciężar, nas dziecko uzdrowiło.

    Dobrego dnia ❤️
    Piękny dzień 🧡kolejnych lat pełnych wspaniałości razem z Aniela.

    amoze lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6165 4254

    Wysłany: 19 września 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoze wrote:
    My też już ubraniowo 74, 68 już dawno pochowane do kartonu 😅 a Aniela waży 6300. Właśnie kończę prasowanie całej szafy. Zmieniliśmy jej tą lovelę a formil baby i tfu tfu nie jest już taka bordowa, więc jeden kryzys zarzegnany.

    Dziś pomimo tego, że wstała równo co 2h mam tak piękny dzień, że nic mi go dziś już nie zepsuje 😎

    Równo rok temu o 10:07:07 mieliśmy transfer małej kropeczeki, to była nasza rocznica ślubu. Dziś jest ten dzień, kiedy marzenia stają się rzeczywistością i równo 5 rocznicę możemy świętować we troje 🥰

    Jestem wdzięczna za ten rok, chociaż bywało różnie to jednak nasz związek umocnił się jeszcze bardziej. Niektórzy mówią, że dziecko "zabija" małżeństwo, ja myślę, że to zależy, kto jaki niesie ze sobą ciężar, nas dziecko uzdrowiło.

    Dobrego dnia ❤️
    Super ,że udało się tak szybko pozbyć problemów ze skórą. Lovela przez te środki zapachowe potrafi namieszać.
    Wszystkiego dobrego z okazji potrójnej rocznicy.
    Rozdzicielswo nie zabije związku dwojga mądrych i dojrzałych ludzi. Takie rzeczy dzieją się raczej kiedy w związku jest ktoś niedojrzały.

    amoze, KarolaKinga, Anabbit lubią tę wiadomość

    event.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 19 września 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Głupio mi tu pisać jak widzę wasze ciężkie noce…
    U nas niby 3 pobudki w nocy, ale wstałyśmy obie o 10 😂 dopiero robię pierwszą kawę 😀
    Mąż powiedział, że jesteśmy niepoważne 😀😀😀
    Chwal się, chwal. U nas też tak większość nocy ze dwie pobudki i jak się da to spałyśmy do 10 ale to było w wakacje. Starsza teraz wstaje do szkoły to zawsze mnie obudzi 🙃 Teraz wiadomo chorzy to noce są różne.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
‹‹ 2217 2218 2219 2220 2221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ