Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 25 października 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zazwyczaj jest spanie do 9, więc też nie przejmuje się zmianą czasu. Tylko dzisiaj w nocy dałam ciała, przy pobudce o 2 już pod koniec karmienia zmieniłam pozycje na leżącą i prosiłam męża żeby mi poduchy poprzekładał. Młoda podłapała że rozmawiamy, glodna już nie była i chciała z nami gadać 😅 wiec była prawie godzina usypiania, w tym trochę pomiędzy nami ale nie szło jej ululać. Dopiero w łóżeczku się jakoś wyciszyła, po czasie

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 25 października 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do ktorej śpią wasze dzieci jak chodzą tak wcześnie spac na noc? W sensie 18-19?

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 25 października 2025, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    Do ktorej śpią wasze dzieci jak chodzą tak wcześnie spac na noc? W sensie 18-19?
    Spać chodzi 19 - 19.30, śpi do 7 - 7.30, jedna pobudka na karmienie ok. 3 - 4, czasem nawet do 5 przeciąga. Dziś wyjątkowo zaczął od 6.30 dzień.

    Zaczyna wkładać stopy do buzi. Super, gdyby nie to, że najpierw je skarpetę, cała twarz w farfoclach, a potem skarpeta na bok i palce ciumka🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2025, 20:02

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 25 października 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    Do ktorej śpią wasze dzieci jak chodzą tak wcześnie spac na noc? W sensie 18-19?
    Moja idzie spać o 19, to 5:30 zaczyna się rozbudzać przy drugim jedzeniu ale staram się wtedy po ciemku brać ją na ręce i tak uśpić i tak dosypiam z nią do 7

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 25 października 2025, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O.to ładnie wam śpią naprawdę 👌

    Nineq mój zaczął póki co łapać stopy 😃 ale obrotu samodzielnego na brzuch się nadal nie doczekałam :p

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 25 października 2025, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    O.to ładnie wam śpią naprawdę 👌

    Nineq mój zaczął póki co łapać stopy 😃 ale obrotu samodzielnego na brzuch się nadal nie doczekałam :p
    Ma czas 😄mój, jak pisałam, jest leniem w tym temacie. Robi tylko gdy ma cel i najlepiej jak nikogo wokół.

    W ogóle tak patrzyłam jak robi ten mostek i odpycha się nogami, że się przemieszcza... biorąc pod uwagę jego problem z kształtem głowy to chyba niezbyt dobre co robi😕muszę pogadać z fizjo, bo boję się, że co poprawimy to on przez to "popsuje".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2025, 20:33

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 25 października 2025, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi 2m łóżko wiele wyjaśnia 😅 my mamy tylko 160 cm i teraz żałuję że nie przewidzieliśmy że przy 2 dzieci to będzie mało 😆

    Tanashi lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 25 października 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    O.to ładnie wam śpią naprawdę 👌

    Nineq mój zaczął póki co łapać stopy 😃 ale obrotu samodzielnego na brzuch się nadal nie doczekałam :p

    U nas też obrotu brak. Złapała się za stopy parę razy, ale najchętniej to robi w środku nocy podczas zmiany pampersa.
    Mam wrażenie, że u nas z obrotami jeszcze sporo zejdzie, bo totalnie nie jest zainteresowana zabawkami gdy jej pokazuje po bokach 🙄😔

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 25 października 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    Tanashi 2m łóżko wiele wyjaśnia 😅 my mamy tylko 160 cm i teraz żałuję że nie przewidzieliśmy że przy 2 dzieci to będzie mało 😆

    My mamy 140 i nasz bobas zajmuje więcej niż połowę 😂
    No cóż, projektowaliśmy ta sypialnie 5 lat temu, nie było jeszcze jej w planach 😂😂😂

    Tanashi, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 25 października 2025, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    O.to ładnie wam śpią naprawdę 👌

    Nineq mój zaczął póki co łapać stopy 😃 ale obrotu samodzielnego na brzuch się nadal nie doczekałam :p

    Moja to totalna kłoda. Nie mam co marzyć o obrocie na brzuch bo nawet na boki sie nie przekreca sama. Raz na ruski rok złapie za kolana. A i to tylko za jedno,dwa na raz to dla niej za dużo.
    Wyciaganąć rękę po zabawkę? Zapomnij matka 😒

    Anabbit u mnie tez łóżko 140 i też bobas zajmuje wiecej miejsca 🙈

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 25 października 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma etap ,że wszystko chce dotknąć i pomemlać takze caly dzień chodzę z nią na rękach i podchodzę z nią dać jej pomacać co chce. Jak jest możliwość to dostaje to do ręki i może pomemlać. Wesoło jest

    event.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 25 października 2025, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kojarzycie jakie firmy robią śpiworki 1,5 lub 2 tog?
    W 1 jej za chłodno, a 2,5 jest dla nas stanowczo za gruby.
    Fajnie gdyby miał zamek podwójny.

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 25 października 2025, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    Tanashi 2m łóżko wiele wyjaśnia 😅 my mamy tylko 160 cm i teraz żałuję że nie przewidzieliśmy że przy 2 dzieci to będzie mało 😆

    Ja gdy kupowałam to łóżko to jeszcze byłam w ciąży z córką i zarzekalam się, że nigdy przenigdy nie będę spać z dzieckiem bo SIDS także tak 🤣🤣 opatrzność chyba kazała mi kupić tak duże łóżko bo wiedziała jak to się skończy 🤣

    Revolutionary , kasssia lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 25 października 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie próbowałam go przeciągnąć, bo po 19.30 robi się z niego pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy i już tylko jęczy i stęka. No ale zazwyczaj śpimy do 8-9 po tym jak ok 5-6 ma pierwszą pobudkę, więc może to jakoś ogarniemy. Stary i tak wstaje o 5 na ryby XD więc się nawet nie gnieciemy, tylko całe łóżko nasze.

    Wczoraj i dzisiaj udało mu się samodzielnie obrócić, ale ewidentnie woli robić to bez widowni XD

    A i od wczoraj leżąc na brzuchu, podkurcza czasem nogi i wypina pupę do góry, to dobrze czy źle?XD początkowo myślałam, że robi w ten sposób kupę albo puszczą bąki, ale nic z tych rzeczy się nie wydarzyło 🙈

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1122 593

    Wysłany: 25 października 2025, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a mój zasypia 20/ 21 i co 2 godziny pobudka.. do 8 lub 9. Ale fajnie by było mieć tylko jedna pobudkę w nocy ;(

    Za to obroty non stop, nie poleży spokojnie tylko od razu przewrót i się denerwuje. Zabawki be, książeczki be pewnie chce pełzac


    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 26 października 2025, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja właśnie wietrze mieszkanie w nocy bo u nas jest za ciepło ila to nie pomaga z katarem. A w ogóle nie grzejemy. Za dnia jest tak akurat, a w nocy robi się nieco za ciepło o.O może inni grzeją i to od tego tak się dzieje, dziwne.

    Dziś Maluszek obrócił się na bok i tak zasnęła. Oczywiście ja czuwałam i potem przewróciła się już na plecki, żeby ją ułożyć w kokonie. Spi w kokonie więc na pleckach to jedyna opcja, zreszta ogolnie to najlepsza pozycja. Chyba czas powoli odstawić kokon i kupić spiworki z nogawkami... poprzednie bez używała prawie wcale. Jeden ubrała.. na parę godzin.. a kupiłam nówki 🙈 związana w kokonie tylko chciała spać.

    Co do pieluch my mamy te moominy i tylko ich używamy. Są spoko nic nie przecieka (a siku idzie rano gigantyczne po nocy, bo w nocy nigdy się nie moczy jak spi) chyba że czasem się zdarzy tzw "lisi ogon" ale to rzadko. Teraz mamy 3 ale niedługo trzeba iść na 4 i nie wiem czy wybrać te zwykle czy pantsy? Czy jedne na noc drugie na dzień?

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 26 października 2025, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Dziewczyny, kojarzycie jakie firmy robią śpiworki 1,5 lub 2 tog?
    W 1 jej za chłodno, a 2,5 jest dla nas stanowczo za gruby.
    Fajnie gdyby miał zamek podwójny.

    Ja mam 1,5 z Maylily, zamek z dołu do góry

    Anabbit lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 26 października 2025, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy dzisiaj na weselu i do kitu te słuchawki xD Był ryk, ale bez słuchawek synek się uspokajał. Tylko jak muzyka weszła to trzeba było je mieć. Zwinęliśmy się o 20, co zrobisz jak nic nie zrobisz.

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 26 października 2025, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kiepska noc. Jak pech to pech. Bo ja jakoś lepiej za to bobas pobudki co 2-1.5. Właśnie go bujałam w dostawce. Leżę I rozkminiam czy już wstać po kawę. I chyba wstanę... u nas zazwyczaj sen od 18.30-19 do 6.30. Niestety mąż poszedł na wesele i przez to nie dałam rady go przetrzymać. Za długo spał w dzień i taki efekt. A nie dałam rady przetrzymać bo to oznacza godzinę noszenia 8kg. A ja mam problem z barkiem

    Hmmm ale dzisiaj było cofnięcie czasu tak z 3 na 2? Więc jak mi się obudzil 2.30 to była w rzeczywistości 3.30? :) to jednak był jeden blok dłuższy chyba bo od 24.30

    Ja jestem jakaś zmęczona i tak. No może się rozbudzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2025, 05:20

  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 26 października 2025, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pozytywów: dziewczyny ten krab to ZLOTO! Nie muszę nosić ciągle na rękach bo wjeżdża ON cały na biało:)tzn nosić I tak trzeba ale nawet 40min go zajmuje.

‹‹ 2319 2320 2321 2322 2323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ