Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 29 października 2025, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak robić sobie drzemkę od 7 rano już xd 🤣

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 29 października 2025, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego właśnie leci pierwsza. Tak to jest jak się wstaje 5.30🥲
    Nie wiem jak go przestawić po tej zmianie czasu. Późniejsze kładzenie spać skutkuje krótszym nocnym snem.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 29 października 2025, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    U mojego właśnie leci pierwsza. Tak to jest jak się wstaje 5.30🥲
    Nie wiem jak go przestawić po tej zmianie czasu. Późniejsze kładzenie spać skutkuje krótszym nocnym snem.
    No u nas też pobudka o 5:30, dziubala mnie po nosie gadała gadała i o 7 odcina 🙈 szkoda że ja takiej odcinku złapać nie mogę
    Ale koleżanka wpada koło 9 do nas, to akurat się wyśpi

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6146 4247

    Wysłany: 29 października 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my grasujemy na przystanku bo jedziemy do laryngologa. Takie korki,że auto zostaje w domu a ja jakimiś bokami komunikacją objadę. Pewnie na 12 w domu będziemy dzięki temu😅

    event.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 29 października 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Niedużo. Nie marudzi? Zauważyłam, że jak ma za mało snu to się wścieka nawet po wstaniu z drzemki.

    Przed zmianą czasu od 12-14h. Przez weekend 11h. Od wczoraj jak daje się uśpić na drzemki wlatuje 13-14h. Tylko skrócił nam się czas spania w nocy z 11h do ok. 9h.

    Zazwyczaj nic nie marudzi, pełno energii, tak jakby mu tyle starczało... Wczoraj 11h 15 min, a zapisuję wszystko, każde kilka minut drzemki przy cycku. Jak pytałam pediatry, czy tych drzemek w dzień nie za mało i że chyba sobie odbija ciągłym snem w nocy, to powiedziała, że tak, powinno być więcej drzemek w dzień, ale jak nie ma, to co ma mi zrobić? Nie przepisze tabletek nasennych 😆

    Kkk, dzięki za ostrzeżenie, zamówiłam śpiworki S :)

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 29 października 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Zazwyczaj nic nie marudzi, pełno energii, tak jakby mu tyle starczało... Wczoraj 11h 15 min, a zapisuję wszystko, każde kilka minut drzemki przy cycku. Jak pytałam pediatry, czy tych drzemek w dzień nie za mało i że chyba sobie odbija ciągłym snem w nocy, to powiedziała, że tak, powinno być więcej drzemek w dzień, ale jak nie ma, to co ma mi zrobić? Nie przepisze tabletek nasennych 😆

    Kkk, dzięki za ostrzeżenie, zamówiłam śpiworki S :)

    To też zawiążecie nogi na supeł 🤣

    Nocka u nas nieźle i bez temp, krótka pobudka o 4, ale zasnął dalej, później przed 6 i o 6.40 zasnęliśmy jeszcze w łóżku do 8. Teraz ma 37,4, więc obstawiam, że tak jak ostatnio gorzej będzie się czuł teraz przez 2 dni

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6146 4247

    Wysłany: 29 października 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Zazwyczaj nic nie marudzi, pełno energii, tak jakby mu tyle starczało... Wczoraj 11h 15 min, a zapisuję wszystko, każde kilka minut drzemki przy cycku. Jak pytałam pediatry, czy tych drzemek w dzień nie za mało i że chyba sobie odbija ciągłym snem w nocy, to powiedziała, że tak, powinno być więcej drzemek w dzień, ale jak nie ma, to co ma mi zrobić? Nie przepisze tabletek nasennych 😆

    Kkk, dzięki za ostrzeżenie, zamówiłam śpiworki S :)
    To po co pytałaś 😅

    Szarotka12 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 29 października 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Zazwyczaj nic nie marudzi, pełno energii, tak jakby mu tyle starczało... Wczoraj 11h 15 min, a zapisuję wszystko, każde kilka minut drzemki przy cycku. Jak pytałam pediatry, czy tych drzemek w dzień nie za mało i że chyba sobie odbija ciągłym snem w nocy, to powiedziała, że tak, powinno być więcej drzemek w dzień, ale jak nie ma, to co ma mi zrobić? Nie przepisze tabletek nasennych 😆

    Kkk, dzięki za ostrzeżenie, zamówiłam śpiworki S :)
    Oddam Wam drzemki w dzień a wezmę nocny sen 😅bo wczoraj w dzień zrobił 4.5h. Dziś muszę chyba ograniczyć drzemki i zobaczymy jak noc.

    Oklejcie wózki taśma odblaskową. Teraz szybko ciemno się robi. Ja mam czarną ramę i szare poszycie i gówno widać. Teraz z daleka go chyba nawet w dzień widać 😅

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3298 4096

    Wysłany: 29 października 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero pierwsza drzemka 🫢 ząbki męczą. Na dotyk idą góra i dół i nie wiem co będzie pierwsze xd

    Moja mama załatwiła nam po znajomości salę na chrzciny za 300 zł, więc weźmiemy tylko catering i robimy w styczniu chrzciny od razu z urodzinami córki 👌🏼 Ale się cieszę, możemy zaprosić całą najbliższą rodzinę, czyli 42 osoby, a nie tylko 20 😅

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 29 października 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wie ktoś co to takie coś: od kilku dni na macie na brzuchu mały zaczął podciągać pod siebie nogi i podnosić tyłek, głowę wtedy opuszcza na rączki - to jakieś przygotowanie pod pełzanie czy coś?

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 29 października 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    My dopiero pierwsza drzemka 🫢 ząbki męczą. Na dotyk idą góra i dół i nie wiem co będzie pierwsze xd

    Moja mama załatwiła nam po znajomości salę na chrzciny za 300 zł, więc weźmiemy tylko catering i robimy w styczniu chrzciny od razu z urodzinami córki 👌🏼 Ale się cieszę, możemy zaprosić całą najbliższą rodzinę, czyli 42 osoby, a nie tylko 20 😅
    O panie kochany. Za taką cenę też bym całą rodzinę zaprosiła XD
    Nam krzyknęli 240 zł za talerzyk także właśnie ograniczamy się do 24 osób

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 29 października 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po szczepieniu mały ma lekka biegunkę, mam nadzieję że to się unormuje.
    W nocy był lekko marudny, więc dostał druga dawkę paracetamolu i już było lepiej. A od rana mamy turbo drzemki na cycku i marudzenie, ale bez gorączki.

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6146 4247

    Wysłany: 29 października 2025, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyki dzieci po szczepieniach mają się okej. Dobrze!

    My po laryngologu. Przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa. Alergia w sensie. Jednak kota do wora a wór do jeziora. Ma leki zapisane,Ma brać 3 miesiące. I zyrtec też mam jej dawać.....

    event.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 29 października 2025, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Czyki dzieci po szczepieniach mają się okej. Dobrze!

    My po laryngologu. Przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa. Alergia w sensie. Jednak kota do wora a wór do jeziora. Ma leki zapisane,Ma brać 3 miesiące. I zyrtec też mam jej dawać.....
    Ojej :/ przykro mi
    My się też baliśmy, że mała będzie miała alergię na naszego psa. Nawet zrobiliśmy plan B dla niego, jakby się tak stało.
    Macie komu oddać kota?

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 29 października 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola słabo z kotem :/

    Moja też tak prostuje nóżki i pupa w górę jakby chciała do przodu. Wg mnie to przygotowanie do pełzania jest własnie ale no ja nie lekarz i nie fizjo 😅

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • przygodami66 Autorytet
    Postów: 943 837

    Wysłany: 29 października 2025, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podnoszenie pupy jest też chyba przygotowaniem do siadu dziecka tak jak i do pełzania.

  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 29 października 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...tak jak i "pływanie" podczas leżenia na brzuchu, jak ćwiczenie wysokiego podporu. Rozmawiałam dzisiaj o tym z fizjo młodego, bo od wczoraj zaczął się podnosić na rękach.
    Nam zostały już tylko masaże na głowę, bo ruchowo jest dobrze 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2025, 13:42

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1968 1711

    Wysłany: 29 października 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    ...tak jak i "pływanie" podczas leżenia na brzuchu, jak ćwiczenie wysokiego podporu. Rozmawiałam dzisiaj o tym z fizjo młodego, bo od wczoraj zaczął się podnosić na rękach.
    Nam zostały już tylko masaże na głowę, bo ruchowo jest dobrze 💪

    A dużo tak może „plywac”? Bo moja ma na to fazę dłuższy czas i się zastanawiałam czy to ok. Od dwóch dni mamy próby wysokiego podporu, a obrotów wziąć brak 😂

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 29 października 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    A dużo tak może „plywac”? Bo moja ma na to fazę dłuższy czas i się zastanawiałam czy to ok. Od dwóch dni mamy próby wysokiego podporu, a obrotów wziąć brak 😂
    Tak. Mój dłuższy czas tak ćwiczył i robi to do teraz. Ona mi mówiła, że "pływa", żeby właśnie do tego podporu ćwiczyć.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5199 3891

    Wysłany: 29 października 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pływanie to już bardzo długo trwa

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
‹‹ 2330 2331 2332 2333 2334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ