CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
W ogóle mi też te testy jakoś słabo wychodzą. Jak byłam w ciąży to przez dwa tygodnie biel, potem złapałam jakiś losowy z apteki i była meeega jasna kreska, a na drugi dzień beta 980. Potem jeszcze z ciekawości robiłam kilka testów drogeryjnych żeby sprawdzić czy będę mieć ciemna kreskę i nie mogłam złapać chociaż byłam już na końcówce pierwszego trymestru. A chciałam test z taką mocną kreską żeby wysłać zdjęcie do dalszej rodziny. Coś nie mam farta do tych testów 😆
-
Ja najbardziej lubiłam pinki. Zawsze mi się dobrze wybarwiały. Z młodym robiłam ok 13 dpo i beta była 601. W pierwszej ciąży też jakoś 13-14 dpo robiłam i mocne krechy. Do dziś mam chyba 4 pinki zachowane 😁
Trochę zazdroszczę tego testowania chociaż jak widziałam biel to byłam rozczarowana. Ale to taka ekscytacja 😁 -
Karola to robią po 1 dziecku tylko? U nas zawsze masówka.
Ja też mam problemy tyle że z chrzestnym i tymi papierkami.. i rece mi już opadają nie wiem najwyżej będzie bez jednego bo miesiąc przed ja nie będę zmieniać chrzestnych.
Zazdroszcze pozytywnego nastawienia do testowania u mnie to nigdy nic miłego nie było ale taki już mój los i się z tym pogodziłam 🙃 -
Blondi i Margaretka no wasze historie mnie trzymają trochę przy nadziei, chociaż tak jak wam pisałam, wydaje mi się to już fizycznie niemożliwe, no chyba że moja komórka też zwiedza każdą tkankę

Wgl zapytałam dzień małego czy chce brata albo siostrę i mówi że tak 😅🤣 mama nadal nie potrafi powiedziećWiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 13:51
Blondi29, Margareetka, Elza1234, Revolutionary , Werzol lubią tę wiadomość
-
Katikat bez znaczenia ile dzieci na raz. Raczej nie ma tyle chętnych na chrzest ,żeby robili razem . Skoro robią kiedy to rodzic chce ,to bez różnicy czy dla jednego czy 5.
Mi tez pinki się wybarwiały najlepiej. Ale.no ja mało testów robiłam . Chyba po dwa na ciążę. Moze pierwszym dzieckiem.
wiecej,bo łudziłam się,że tamte dwie kreski to pomyłka. -
xSmerfetkax wrote:Ja właśnie jak się już na coś zdecyduje to na całego u mnie nie ma czegoś na pół gwizdka 🫣 jak już z mężem stwierdziliśmy że można zacząć starania to niby na spokojnie ale ja od 6dpo już siedze jak na szpilkach
Mam dokładnie tak samo xD
Testy owulacyjne robię od 8 dc a owulacji ni widu ni słychu 🙄🙄 więc nawet nie wiem kiedy i czy jest sens test robić -
Anabbit wrote:Mam dokładnie tak samo xD
Testy owulacyjne robię od 8 dc a owulacji ni widu ni słychu 🙄🙄 więc nawet nie wiem kiedy i czy jest sens test robić
Ja też robilam i żaden nie wyszedł xd
Mam jeszcze jedną prawie całą nowa paczkę 24szt, bo jeden zużyłam. Chętnie przekażę dalej jakby któraś chciała
Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 15:56
-
Wiem że temat już był, ale u mnie dopiero teraz zaczęły się częste pytania o prezenty na roczek 🫣 macie coś do polecenia?
Na dzień dziecka planuje kupić małemu na pewno autko które polecała chyba Tanashi? Z wadera, bo nie mamy w domu żadnego autka takiego mniejszego a mały bardzo lubi ☺️ muszę wymyślić coś jeszcze -
Smerfetka moja córka na roczek dostała kuchnię i kitchen Helper i obie rzeczy się fajnie sprawdziły
teraz młody dostanie ten jeździk CAT. A od dziadków chyba zmienimy prezent j zamiast placu zabaw w domu będzie przyczepka rowerowa, bo nie zdążymy ogarnąć na razie tego drugiego pokoju, za dużo wydatków i brakuje mi regałów i szaf żeby go opróżnić z pierdolnika 😅
-
Zgadzam się z teoria o hazardzie. Ja z nudów i uzależnienia zrobiłam test na zasadzie jest 5 dni do terminu więc na pewno będzie biel, do której muszę się przyzwyczaić. A tu niespodzianka.
Oczywiście głupi toczeń już mam i nadal siedzi, ciekawe jak 2 pozostałe i any wyjdą
Byłam dziś u dentysty na 2 zębach, a potem robiłam ceramikę z przyjaciółką więc moc atrakcji. Jak wracam musi być przytylanie, a po znieczuleniu 5h to chciałam kreatywnie spędzić ten czas. Dopiero wracam do domu, zrobiłam Mamie kubek na dzień Mamy😃 czułam się dziś z przyjaciółką jakby "starą sobą" trochę, fajnie było23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀













