Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1697 1302

    Wysłany: 12 maja, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel ceramika brzmi super 😍 musisz się pochwalić efektem 😊 sama kiedyś chciałabym pójść, ale mój talent plastyczny zakończył swój rozwój gdzieś w przedszkolu 😅

    Ja na liście prezentów mam:
    - hulajnoge scoot&ride
    - kitchen helper
    - basen z kulkami
    - pianinko baby einstein
    - magnetyczne klocki zwierzątka
    - ten jeździk CAT co Tanashi
    - książeczki :)

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9261 8049

    Wysłany: 12 maja, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy na liście
    Hitchen helper
    Tablice manipulacyjna taka sensoryczna
    Te klocki zwierzątka magnetyczne, rowerek biegowy i my kupiliśmy domek Dumel :)

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 12 maja, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Mamy to wiesz Margaretka zawsze ma się talent także wybierz się koniecznie:D

    Elza, to jest Odkrywczy domek? Dużo ma takich głośnych dźwięków czy spoko też bez dźwięku do zabawy on jest?

    Margareetka lubi tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2938 3264

    Wysłany: 12 maja, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszyscy mówili, że dadzą kasę, bo nie wiedzą co kupować, a nie chcą bezsensownych zabawek dać 🤭kupiłabym mu cześć rzeczy, które wymieniacie, ale wyprowadzka + remont = brak miejsca

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 12 maja, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq i to chyba dla Was spoko w tej sytuacji sie przyda do nowego mieszkania

    Czuje się jak cheat rodzic, przyszłam a Dziecko spi sobie na Tacie👀

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6151 4249

    Wysłany: 12 maja, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ponarzekam. Mój kot nie przyszedł jeść kolacji. Więc po nią poszłam a ona nie byla w stanie wstać na łóżku. Zniosłam ja na dół,postawiłam a ona jakiś drgawek dostała i sie przewróciła. Od kilku dni i bardzo duzo spała, i nawet małej sie dawała dotknąć ale no ona czasem miała takie okresy,że spała bite 4 dni.
    Ona mi wielkanoc uciekła i z tydzień później mialam ten katar i kaszel. Dostala przeciwzapalne leki,bylo lepiej. Tydzień temu ją zaszczepili ,chyba na ten katar. Zastanawiam się sie czy to powikłania po szczepieniu czy po tym katarze.
    Mąż z nią pojechał na ostry. Kurde szkoda mi tego kota (i kasy).

    event.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6151 4249

    Wysłany: 12 maja, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do roczku to my kasę chcemy. Będziemy małej urządzać pokój to sie przyda. Nich mają ,ze dali na coś porządnego. Dzisiaj sprzedałam karton zabawek ,mam jeszcze ze dwa. Te dzieci i tak maja gdzieś te zabawki.

    event.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1976 1732

    Wysłany: 12 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka, tak jest. Poki okresu nie ma to piłka w grze 😂
    Karola współczuję akcji z kotem. Daj znać co z tego wyjdzie.

    U nas mała już drugi raz przeżywa drzemkę na 11 i w efekcie nie ma drugiej drzemki. Dziś spała raz 1h20 (raptownie umie tyle sama spać bez bujania) i od 12:40 jest na nogach.
    Właśnie ja karmie na noc z nadzieją że łatwo zaśnie bez godzinnej awantury. 🙄
    Myślicie że to możliwe, że już się przestawia na jedną drzemkę? Czy za wcześnie?

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9261 8049

    Wysłany: 12 maja, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Dla Mamy to wiesz Margaretka zawsze ma się talent także wybierz się koniecznie:D

    Elza, to jest Odkrywczy domek? Dużo ma takich głośnych dźwięków czy spoko też bez dźwięku do zabawy on jest?
    Tak, to to :) jako osoba z mizofonia uważam, że jest przyjemny dla ucha

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9261 8049

    Wysłany: 12 maja, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    U mnie wszyscy mówili, że dadzą kasę, bo nie wiedzą co kupować, a nie chcą bezsensownych zabawek dać 🤭kupiłabym mu cześć rzeczy, które wymieniacie, ale wyprowadzka + remont = brak miejsca
    U nas tak to też kasa, bo jak wysłałam te klocki za 100 zł to się śmiali ze chyba 5 takich opakowań kupią
    Ale no zbastowalam pomysły xD wszystkim
    Mówimy że kupimy jej obligacje po prostu za kasę z chrzcinourodzin :)

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9261 8049

    Wysłany: 12 maja, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Smerfetka, tak jest. Poki okresu nie ma to piłka w grze 😂
    Karola współczuję akcji z kotem. Daj znać co z tego wyjdzie.

    U nas mała już drugi raz przeżywa drzemkę na 11 i w efekcie nie ma drugiej drzemki. Dziś spała raz 1h20 (raptownie umie tyle sama spać bez bujania) i od 12:40 jest na nogach.
    Właśnie ja karmie na noc z nadzieją że łatwo zaśnie bez godzinnej awantury. 🙄
    Myślicie że to możliwe, że już się przestawia na jedną drzemkę? Czy za wcześnie?
    Ja myślę, że może próbować ale po dzieciach zbawionych widzę że takie stałe przejście jest jednak już koło 12/14 miesiąca życia
    Choć wiadomo, dziecko dziecku nie równe :)
    Ale moja dziś też spała od 10:50 do 12:20, bo zasnęła w aucie jak wracaliśmy od prywatnego fizjo i od tego czasu już nie, także też ja ogarniam na noc zaraz bo my jutro w góry ruszamy na kilka dni.
    A pogoda ma być iście barowa, dobrze że mamy basen w hotelu 🙈

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9261 8049

    Wysłany: 12 maja, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieciach znajomych xd ale zbawionych mi się te podoba 🤣🤣

    Tanashi, Anabbit, Marsol, Blondi29, KarolaKinga, Margareetka, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1976 1732

    Wysłany: 12 maja, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ona w sumie przejść na jedną będzie musiała w żłobku tak czy siak xD więc albo zrobi to teraz albo za 1,5 miesiąca.
    Chociaż nie powiem, jakby nauczyła się spać raz a dwie godzinki to życie by mi się odmieniło.

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2938 3264

    Wysłany: 12 maja, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    U nas tak to też kasa, bo jak wysłałam te klocki za 100 zł to się śmiali ze chyba 5 takich opakowań kupią
    Ale no zbastowalam pomysły xD wszystkim
    Mówimy że kupimy jej obligacje po prostu za kasę z chrzcinourodzin :)
    My pewnie odłożymy mu tak samo. Z kasą ze chrzcin tak było. Będzie potrzeba to coś kupimy.

    Anabbit, znajomej bliźniaki ok. 11 miesiąca właśnie przeszły na jedną drzemkę.

    Ja tam wolę póki co wam 2. Nie da rady na 1. Do żłobka narazie będzie chodził tak, żeby nie musiał się przedstawiać.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1976 1732

    Wysłany: 12 maja, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    My pewnie odłożymy mu tak samo. Z kasą ze chrzcin tak było. Będzie potrzeba to coś kupimy.

    Anabbit, znajomej bliźniaki ok. 11 miesiąca właśnie przeszły na jedną drzemkę.

    Ja tam wolę póki co wam 2. Nie da rady na 1. Do żłobka narazie będzie chodził tak, żeby nie musiał się przedstawiać.

    Twój chyba całkiem nieźle śpi w dzień, nie? Kojarzę coś ze wspominałaś że 2-2,5h na dzień.
    To wcale się nie dziwię, że Ci pasuje. U nas ostatnio łącznie 1,5h nie dobija 🙄 i nocny sen 9-10h max 😔😔

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 12 maja, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit, mój przeszedł na jedną drzemkę parę tygodni temu, zaraz po skończeniu 10 miesięcy. I śpi zazwyczaj 2 h.

    Anabbit lubi tę wiadomość

  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3303 4097

    Wysłany: 12 maja, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dzień, nic nie ogarnęłam dziś w chacie, bo ziomek cały dzień toczy aferę że chce się wspinać po schodach, a schody zastawione, stoi pod nimi i wyje cały dzień 🫪 a teraz go jeszcze ponad godzinę usypialam, bo a to łóżko minimalnie skrzypnelo, a to moje kolano i oczy szeroko otwarte pięć razy. Kill me. Piątkowe wyrywanie ósemek potraktuje jak spa dla matki 💆🏼‍♀️błagam niech pośpi chociaż godzinę, bo muszę upiec tartaletki na roczek 🫠

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 19:48

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2938 3264

    Wysłany: 12 maja, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Twój chyba całkiem nieźle śpi w dzień, nie? Kojarzę coś ze wspominałaś że 2-2,5h na dzień.
    To wcale się nie dziwię, że Ci pasuje. U nas ostatnio łącznie 1,5h nie dobija 🙄 i nocny sen 9-10h max 😔😔
    Jak teraz chorował to jedna drzemka 2h, druga 1.5h.
    Na co dzień krąży wokół 1.5h i 1h więc to sypialnie ma spoko. Trochę się obawiam tego żłobkowego przejścia na jedną drzemkę.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1466 1509

    Wysłany: 12 maja, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zbawione dziecko 😅 chyba już przeszło na jedną drzemkę, bo mogę na palcach jednej ręki zliczyć ile razy zasnął na drugą XD czasami trwa tylko 30 minut, ale najczęściej tak ok godziny

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 12 maja, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój młody usiłuje od kilku dni przejść na 1 drzemkę, ale nie do końca mu wychodzi, robi rano dramy jak chce go wcześniej odłożyć niż o 12.15 a popołudniu jednak nie jest w stanie dociągnąć do jakiejś 19.00 i robi sobie mikro drzemkę, więc finalnie i tak sen nocny się przesuwa na 20.30. No ale generalnie wygląda, że dąży do tego, żeby ta druga drzemka zniknęła a pierwsza się wydłużyła.


    Karola daj znać co z kotem, trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego.

    Smerfetka 27dc to ja chyba też jeszcze nie miałam drugiej kreski, dopiero w 28 mi wyszła a ja mam cykle 26 dni najczęściej.

    age.png
‹‹ 2818 2819 2820 2821 2822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ