Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 13 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, spokojnej podróży ;)

    Mój też wisi na rączce od piekarnika, boję się, że się otworzy i go uderzy. Wchodzi mi pomiędzy stolik i kanapę i grzebie w szafce pod spodem. Jak go zauwaze to szybko ucieka 🤭jakoś urósł ostatnio, bo do blatów dostaje i ściągnął mi wczoraj paczkę sera.
    Wczoraj usnął ojcu 19.10 i spał do 19.40. Usypialismy go do 21.30 - nie wiem co odwalił.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 918 288

    Wysłany: 13 maja, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat współczuję.
    Elza też nie wiem co będzie z mojej zmywarki, bo mała ciągle się na niej wiesza i muszę ją ładować w 10 sekund, a tak to non stop zamknięta 😆 Pralki jeszcze nie ogarnęła. Miłego wyjazdu!
    Też mam glonojada okiennego. Strasznie się w ogóle dzisiaj rozgadała. Kłóci się ze mną cały dzień i gestykuluje śmiesznie tymi rączkami.
    Smerfetka nie poszłam jeszcze, ale mam alab do 13 to może się wyrobię dzisiaj, a jak nie to pójdę jutro, bo mąż jest w domu. Jakoś tak mi wstyd iść z takim małym dzieckiem na betę, nie wiem czemu. Jestem czasami głupia w takich kwestiach. A ty jak tam? Testowałaś dzisiaj?

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 13 maja, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, Elza kurde kusicie tym przeniesieniem bobasa do łóżeczka 🫣

    Elza udanego wyjazdu 😍

    Mój też jest miłośnikiem sprzętów AGD, zmywarka, suszarka, kuchenka, lodówka, no wszystko go interesuje.

    Kitikat współczuję ciężkiej nocy. Może jakiś skok rozwojowy?

    Elza1234, Blondi29 lubią tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 13 maja, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, tak, ale negatyw. Weź wgl się nie przejmuj, znam pary które zaszły w kolejną ciążę w połogu XD u nas to już jest taka fajna różnica moim zdaniem 😁

    U nas też zmywarka jest punktem zainteresowania, piekarnik mamy wyżej więc na szczęście tam nie dosięga 🫣

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1122 593

    Wysłany: 13 maja, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe bo nic innego nie przychodzi mi do glowy

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8048

    Wysłany: 13 maja, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Katikat współczuję.
    Elza też nie wiem co będzie z mojej zmywarki, bo mała ciągle się na niej wiesza i muszę ją ładować w 10 sekund, a tak to non stop zamknięta 😆 Pralki jeszcze nie ogarnęła. Miłego wyjazdu!
    Też mam glonojada okiennego. Strasznie się w ogóle dzisiaj rozgadała. Kłóci się ze mną cały dzień i gestykuluje śmiesznie tymi rączkami.
    Smerfetka nie poszłam jeszcze, ale mam alab do 13 to może się wyrobię dzisiaj, a jak nie to pójdę jutro, bo mąż jest w domu. Jakoś tak mi wstyd iść z takim małym dzieckiem na betę, nie wiem czemu. Jestem czasami głupia w takich kwestiach. A ty jak tam? Testowałaś dzisiaj?
    Ty się wstydzisz iść na betę z córką a mój mąż ostatnio poszedł do apteki po prezerwatywy z córką, bo byli na spacerze 🙈🤡

    Truuskaawka, Blondi29, Anabbit, Margareetka, KarolaKinga, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 13 maja, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat u nas podobnie. Już kolejna nocka z rzędu. Nie wiem czy to skok czy ten ząbek... Dostaje ibufen,smaruje dziąsła a nocki nadal beznadziejne.
    Śpi spokojnie przez pierwsze dwie godziny a później jakieś egzorcyzmy... Raczkuje po całym łóżku,siada,wstaje i ciągle rzuca sie na mnie żeby mnie przytulać. Najchętniej to by spała mi na rękach. Ululam ją,położymy się i jak tylko się przękreci na drugi bok i nie czuje mnie to znowu egzorcyzmy.
    Mam nadzieje że niedlugo wroci do normalnosci bo juz jestem na wyczerpaniu.

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3298 4096

    Wysłany: 13 maja, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi ja jeździłam na bety z córką i też się głupio czułam 😆 ale to dlatego że dosyć młodo wyglądam i jeszcze się nie maluję, więc czuję się oceniana potem xD

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1122 593

    Wysłany: 13 maja, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Katikat u nas podobnie. Już kolejna nocka z rzędu. Nie wiem czy to skok czy ten ząbek... Dostaje ibufen,smaruje dziąsła a nocki nadal beznadziejne.
    Śpi spokojnie przez pierwsze dwie godziny a później jakieś egzorcyzmy... Raczkuje po całym łóżku,siada,wstaje i ciągle rzuca sie na mnie żeby mnie przytulać. Najchętniej to by spała mi na rękach. Ululam ją,położymy się i jak tylko się przękreci na drugi bok i nie czuje mnie to znowu egzorcyzmy.
    Mam nadzieje że niedlugo wroci do normalnosci bo juz jestem na wyczerpaniu.
    No podobnie tylko już nawet na rękach nie chciał spac

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 13 maja, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie nebulizatory polecacie? Nie miałam potrzeby kupować, ale zbliża się żłobek i chyba trzeba, żeby nie zostać z 👉w🍑

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Grzegrzula Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 13 maja, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Katikat u nas podobnie. Już kolejna nocka z rzędu. Nie wiem czy to skok czy ten ząbek... Dostaje ibufen,smaruje dziąsła a nocki nadal beznadziejne.
    Śpi spokojnie przez pierwsze dwie godziny a później jakieś egzorcyzmy... Raczkuje po całym łóżku,siada,wstaje i ciągle rzuca sie na mnie żeby mnie przytulać. Najchętniej to by spała mi na rękach. Ululam ją,położymy się i jak tylko się przękreci na drugi bok i nie czuje mnie to znowu egzorcyzmy.
    Mam nadzieje że niedlugo wroci do normalnosci bo juz jestem na wyczerpaniu.

    Dołączam do teamu Kitkat i Truskawki, świetne nocki. Rzucanie, pokrzykiwanie pol nocy. Mamy dwie opcje wyglada że idą trójki u góry. A dwa w żłobku u starszej bostonka i wydaje mi sie że sie mu robią kropki wokół ust. 🙃

    age.png

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 13 maja, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po urodzinach i koncercie Podsiadło jedziemy nad morze - jeszcze tylko nie wiem gdzie 😂 szukamy apartamentu na tydzień, bo z psem, później mój tata przywozi moją mamę, zgarnia niemęża i psa i kolejny tydzień w jakimś hotelu już z mamą, bo ona jest wygodniejsza niż my 😂 ale ten tydzień stawia, więc nie będę narzekać 😂 mam parę na oku, ale jak coś polecacie to dajcie znać

    Dla mnie ósemki to koszmar , 2 miałam usuwane chirurgicznie i byłam jak ziemniak 🙈

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 13 maja, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Jakie nebulizatory polecacie? Nie miałam potrzeby kupować, ale zbliża się żłobek i chyba trzeba, żeby nie zostać z 👉w🍑

    My mamy Flaem NebulAir+, inhalator pneumatyczno-tłokowy dla dzieci i dorosłych i moge polecić

    Grzegrzula bostonka jest okropna,współczuje. Etap jak skóra się łuszczy wywoluje u mnie ciarki.

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 13 maja, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy flaem alphaneb 4.0

    age.png
  • Grzegrzula Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 13 maja, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    My mamy Flaem NebulAir+, inhalator pneumatyczno-tłokowy dla dzieci i dorosłych i moge polecić

    Grzegrzula bostonka jest okropna,współczuje. Etap jak skóra się łuszczy wywoluje u mnie ciarki.

    No starsza miała już dwa razy, raz zeszły jej paznokcie po paru miesiącach, no nie polecam i jak słyszę bostonka to tez mam ciarki okropne to jest. Najgorzej bo mój Mąż tez już dwa razy chorowal razem z córką.

    age.png

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8048

    Wysłany: 13 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi znajomi jak słyszą bostonka to mają zespół stresu pourazowego bo kolega miał w buzi, w gardle też, a koleżance się bostonka nakazała angina
    Ja mam z tej firmy też co dziewczyny piszą

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3298 4096

    Wysłany: 13 maja, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma złapała Bostonke od dzieci jak prowadziła warsztaty i też mówiła że takiego bólu w buzi to jeszcze nie czuła 😅 ale szef stwierdził że nie ma takiej choroby jak Bostonka i musiała przyjść do pracy zarażać kolejne dzieci xd

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 13 maja, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Moja znajoma złapała Bostonke od dzieci jak prowadziła warsztaty i też mówiła że takiego bólu w buzi to jeszcze nie czuła 😅 ale szef stwierdził że nie ma takiej choroby jak Bostonka i musiała przyjść do pracy zarażać kolejne dzieci xd

    Uwielbiam ten typ szefów 🤦🏽‍♀️

    age.png
  • Grzegrzula Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 13 maja, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bostonka u nas ma drugie miejsce w rankingu najgorszych chorób jakie łapała starsza, jednak wygrywa tygodniowy pobyt w szpitalu z zapaleniem pluc polączonym z rotawirusem, no tez nie polecam.

    Najlepsze jest, że moja mama nie wiedziała co to bostonka, za jej czasow jak byla mloda mama nie bylo takiej choroby. Takze Tanashi szef chyba w tej samej grupie.

    age.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5199 3891

    Wysłany: 13 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam ten co Truskawka, ale z racji, że my z Mężem padaliśmy, a jej nic nie było jak byliśmy chorzy w zimie raz to mam jedynie na sobie testowany i mi pomógł bardzo

    Małej jak miała w październiku pierwszy raz i ostatni odpukać katar robiłam inhalacje, ale nie dala sobie założyć maseczki więc jakby w stronę noska i buzi jej to kierowałam, w ogóle mi tonciezko sobie wyobrazić niemowle które nie ściąga tej maski, ale może istnieją takie😃

    Grzegrzula ja również z forum dowiedziałam się, że takie coś istnieje. Starczy mi wiedza teoretyczna xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 15:01

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
‹‹ 2820 2821 2822 2823 2824 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ