Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 12 maja, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za polecenie tej zabawki do kąpieli z lidla! Kupiłam dzisiaj kaczkę na próbę i to jest Game changer 😅 bardzo zadowolony, aż myślę żeby mu dokupić jakieś inne zwierzątko 🫢 nawet mi i mężowi się spodobała 🤣

    Szarotka12 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6146 4247

    Wysłany: 12 maja, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple mąż mówił,że może mieć spadek odporności po szczepieniu i jakąś infekcje dróg oddechowych. Podwyższona temp. 39.2 dostanie antybiotyk i leki do domu, robią morfologię z rozmazem i antybiogram. Jutro będą dzwonić z wynikami. Raczej wykluczają jakieś choroby neurologiczne. Czekam aż wrócą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 21:11

    event.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5199 3891

    Wysłany: 12 maja, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola kciuki za Kota

    Też dziś się czułam całkiem zrelaksowana u dentysty. Leżysz sobie, odpoczywasz. Tylko tv mi Babka nie wyciągnęła bo za szybko się uwinela z tematem. Kiedyś cały sezon przyjaciół tam obejrzałam, bo miałam tyle wizyt i to takich strasznie nieprzyjemnych, długich 😅 także Tanashi spa coraz bliżej, chociaż akurat wyrywania 8 bym aż tak nie nazwała mimo wszystko 😃

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3298 4096

    Wysłany: 12 maja, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak serio to spodziewam się że będzie to wątpliwa przyjemność, zwłaszcza że potem w niedzielę mamy komunię i będę pewnie spuchnięta jak bokser po walce xD ale miałam już kiedyś wyrywane dwie czwórki pod aparat ortodontyczny więc przeżyję

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 12 maja, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    No tak serio to spodziewam się że będzie to wątpliwa przyjemność, zwłaszcza że potem w niedzielę mamy komunię i będę pewnie spuchnięta jak bokser po walce xD ale miałam już kiedyś wyrywane dwie czwórki pod aparat ortodontyczny więc przeżyję

    Niekoniecznie spuchniesz, ja tylko przy mojej najbardziej dziko ulokowanej (pod skosem i pod siodemką) spuchlam, ale na pewno jest to wątpliwa przyjemność. Wolałabym rodzic 4x niż mieć 4x wyrywaną ósemkę xD

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 12 maja, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Blackapple mąż mówił,że może mieć spadek odporności po szczepieniu i jakąś infekcje dróg oddechowych. Podwyższona temp. 39.2 dostanie antybiotyk i leki do domu, robią morfologię z rozmazem i antybiogram. Jutro będą dzwonić z wynikami. Raczej wykluczają jakieś choroby neurologiczne. Czekam aż wrócą

    Ok, oby się potwierdziło, że tylko infekcja.

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 12 maja, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymam kciuki za kota!

    Z tym wyrywaniem osobnej to chyba też jakaś ruletka, pamiętam że moje dwie koleżanki z pracy miały wyrywane ósemki w jednym terminie, jedna na drugi dzień przyszła i jakby jej nic nie było, a druga miała ponad tydzień l4 bo była cała spuchnięte i coś tam się babralo 🫣 oby poszło sprawnie i bez zbędnych atrakcji 😁

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 12 maja, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola kciuki za kicię 🤞 oby to nic poważnego, tylko niedoleczona infekcja.

    My też poza prezentami dostaniemy kasę, póki co każde pieniądze, które dostaje młody odkładamy i mówimy, że w razie jakby nam brakło przy wykończeniu domu to będzie na jego pokój 🤣

    Tanashi ja też w piątek idę do dentysty 🫣 i jestem z tych co wolą rodzić niż leczyć zęby 😅 a jeszcze nie wiem czy mogę znieczulenie w obecnej sytuacji, ale nastawiam się, że pewnie nie.

    U nas przejście na jedną drzemkę raczej daleko, dziś na pierwszą już poszedł po 2h od wstania. Jak się uda wydłużyć to pierwsze okno aktywności to wtedy może się udać.

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6146 4247

    Wysłany: 12 maja, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka mi wciąż normalnie znieczulenie dawali.
    Ja jutro idę do dentysty i z synem do ortodonty. Mąż ma zdalne z małą, a na nie bedzie pewnie z 5 h.
    Ale za to w czwartek.......zawożę ich rano na samolot i mam wolną chatę do poniedziałku.

    Tamasi z tymi ósemkami to różnie bywa. Ja miala dwie usunięte tak,że nawet nie poczułam. Nic mi nie było. Córka to masakra. Chirurgiczne usuwane,pół twarzy suchnietej. Jeść nie mogła z tydzień. Tylko papki z łyżeczki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 22:05

    event.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 13 maja, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Obudził mnie zły sen, był tak realny że normalnie czułam przeciąg z okna i szuranie krzesła 🫣 budząc się prawie krzyknęłam, oby dzień był lepszy niż ta pobudka 🫣

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 13 maja, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Margaretka mi wciąż normalnie znieczulenie dawali.

    Czyli jest nadzieja 🫣

    Smerfetka u nas też dzień nie zaczął się przyjemnie. Mąż zaspał na autobus do pracy 😅 oczywiście stwierdził, że mogłam go obudzić, bo przecież ja zawsze nie śpię. Auto zostawia mi, bo mam rehabilitację z młodym i jeszcze do urzędu musze jechać. Oczywiście bobas też postanowił wstać wcześniej i inaczej rozplanować ten dzień niż ja 🤦
    Jeszcze nie ma 9, a ja już zmęczona jestem 🫠

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 13 maja, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Czyli jest nadzieja 🫣

    Smerfetka u nas też dzień nie zaczął się przyjemnie. Mąż zaspał na autobus do pracy 😅 oczywiście stwierdził, że mogłam go obudzić, bo przecież ja zawsze nie śpię. Auto zostawia mi, bo mam rehabilitację z młodym i jeszcze do urzędu musze jechać. Oczywiście bobas też postanowił wstać wcześniej i inaczej rozplanować ten dzień niż ja 🤦
    Jeszcze nie ma 9, a ja już zmęczona jestem 🫠

    O to wgl możemy wzbić piątkę, bo mój mąż też zaspał do pracy 😅

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3298 4096

    Wysłany: 13 maja, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka mi też w ciąży dawali znieczulenie tylko zaczęli od mniejszej dawki :) jak mówiłam że złapało to nie dawali więcej.

    Ja mam z tymi ósemkami tylko obawę o nerw, bo podobno idzie bardzo blisko zęba, dlatego musiałam jeszcze tomograf szczęki robić. Mam nadzieję że chirurg ma wprawne ręce i nie będę do końca życia bez czucia na połowie twarzy xD

    U nas znowu drama o schody od rana 🫣. Chyba urodziłam następnego Adama Bieleckiego, ziomek odkrył wspinanie i nie chce robić nic innego w życiu

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 918 288

    Wysłany: 13 maja, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja witam się z wami dobrymi wiadomościami. Wczoraj udało mi się uśpić małą bez większych krzyków w łóżeczku. Dziś pierwszy raz podjęłam też próbę położenia jej tak na drzemkę. Tu więcej protestowała, ale bardziej ze złości niż żalu więc byłam konsekwentna. Póki co zajmuje nam to tak 40 minut do godziny więc jest stabilnie. No i warto, bo w naszym przypadku noce są teraz w pełni przespane albo mamy jedną pobudkę na mleko. Wreszcie nie jestem zombie. Faktycznie re zalecenia od lekarza działają i czuję wreszcie, że żyję. Jedyny minus jest taki, że schodzi się długo i udaje nam się ją na razie położyć dopiero 21/22 więc mamy zero czasu dla siebie, no ale coś za coś.
    Margaretka ja też normalnie brałam znieczulenie w ciąży i to dość duże dawki i często.
    Tanashi mam podobną ósemkę i boję się ją wyrwać, bo już mam trochę porażony nerw po operacji i póki co mam lekką asymetrię na twarzy, której aż tak nie widać, ale jeśli ta ósemka też mi coś uszkodzi to będę zła XD Niemniej trzymam kciuki żeby u Ciebie dobrze się skończyło. Kameleon chce na schody, a moja ma fazę na chodzenie za ręce i płacze, bo chce to robić cały czas. Ja nie jesyem zwolenniczką prowadzania dzieci w ten sposób zbyt długo, a ona już jak się zapomni to da dwa kroki sama więc czekam aż się odważy i serio pójdzie, bo awanti jest 24/7

    Revolutionary , Margareetka lubią tę wiadomość

  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 13 maja, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy sporo okien do ziemi w domu i aktualnie jest zabawa bo mały chodzi od jednego do drugiego okna i w nie puka 😅

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8048

    Wysłany: 13 maja, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka moja córka robi mi wiecznie glonojada w oknie balkonowym albo w kuchni xD
    Nasze noce, od kiedy mała śpi u siebie, to też dzień do nocy, tak jak czułam - obie się wzajemnie budziłyśmy a swoje trzy grosze dokładał mąż

    Pozdrawiamy z trasy do Szklarskiej :) póki co młodzież śpi, więc jedziemy ile się da

    Revolutionary , Katikat, Margareetka, Anabbit lubią tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 13 maja, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi super że wasze noce wyglądają o wiele lepiej! ☺️ byłaś na becie? 😁

    Elza oby trasa szybko minęła! No i przyjemności! 😁

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 13 maja, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi super! Oby to szlo ku lepszemu i coraz szybciej, moze odzyskacie i wieczory! ❤️

    Elza udanego wyjazdu!

    U nas za to jest ciągła próba wejścia do.klatki psa/legowiska i zabrania jej zabawek plus wiszenie na rączce od piekarnika 🫣 wczoraj nam już urwał pokrętło od piekarnika, nie wiem jak on to zrobil...

    Ogólnie to moje dziecko jest WSZĘDZIE. 🙈🤣

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8048

    Wysłany: 13 maja, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję że u nas niedługo zmywarka padnie, bo młoda robi to co Kamaleon ze zdj na fb
    Na pralce też mi się wiesza 🙈 no ja mam to samo, mam wrażenie że jest wszędzie.

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1122 593

    Wysłany: 13 maja, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pol nocy mieliśmy wyjca.. nie wiem czemu. Jedzenie dostal nie pomogło, kopie wyrywa się, leżeć nie chce, łazić nie. Jak go bolał ząb to inaczej się zachowywał. A o 8 wstał chętny do zabawy bez marudzenia.

    Zdrowia dla kotka

    Szklarskiej zazdroszcze moje ulubione wakacje tam mieliśmy

    Blondi kciuki

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
‹‹ 2819 2820 2821 2822 2823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ