CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Kurde z mojego to wychodzi party animal xd dzisiaj na gordonkach to prawie że sam je prowadził xD później szalał w sali zabaw, chociaż tradycyjnie zaczął od literatury 😂 później jeszcze zjadł 2 miski pomidorowej z kluseczkami, łyżkę ziemniaków i 3 biszkopty u prababci, a teraz śpi mi drugą godzinę na ramieniu i chyba przestała mi krew do dłoni dopływać
-
U nas w gminie otworzyli w tym tygodniu bawialnie, ale kurde po tym co jest na fb to taka lipa, nie ma tam za wiele do zabaw. Są chyba bardziej nastawieni na przyjęcie urodzinowe. A do Krakowa trochę średnio mi się chce jeździć 🙈
Moja wizyta u dentysty okazała się tylko przeglądem, bo o dziwo zęby zdrowe. A to co mnie pobolewa to nadwrażliwość po prostu.
Kkk musi odespać tyle atrakcji
-
Dołączam do teamu wolę rodzic niż wyrywać ósemki, a przypomnę że rodziłam bez znieczulenia 🤣 tak mi ten ból promieniuje nawet na ucho że ledwo głową ruszam, masakra. Słabo widzę tę komunię szczerze, zwłaszcza że ja młodego nie mogę nosić za bardzo, a tam tylko noszenie bo to w lokalu xd Wiadomo mąż jest, no ale mimo wszystko, myślałam że mu drzemkę w chuście będę robić w razie czego 🫠
-
Tanashi kurde może jeszcze Cię puści do niedzieli 😓
Mój syn mimo idealnego początku RD stał się totalnym gluten baby aktualnie 🫠 dla niego mógłby istniej tylko makaron, gniocchi, ziemniaki, bułki, no i owoce i warzywa. Tak jak wcześniej uwielbiał mięsko, tak teraz jak nawet próbuje mu przemycić jakieś mięso zawiete w ziemniaku to wyczuje i pluje 🤦 -
Zerknęłam na powt z fejsa i moim zdaniem Truskawka nasza Karola jest o wiele bardziej urodziwa 😃
A na 1 zdj to ta bratowa wygląda jak ktoś kompletnie inny 🤔23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Margaretka, zdjęcia Ci pewnie nie robili z racji ciazy?23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Margareetka wrote:Nie zapomnę ile my żeśmy wybierali imię dla małego... Z każdym jakieś skojarzenia 😅 no i padło na Marcela, bo w sumie znamy tylko jednego i jest bardzo spoko.
Teraz musi być córka, bo już mamy wybrane 🙈 gorzej jak będzie drugi chłopak (co niestety jakoś przeczuwam).
Dziś o 7 obudził nas pan z Tauronu, bo dziś będą nam montować skrzynkę i podłączać prąd na działkę.
Mi się zawsze podobało włoskie imię Marcello, także właśnie nasz Marcel😃 jak widać zresztą po moim wyborze imienia.
To ja Ci zwiastuję Michalinkę, żeby była równowaga🤣Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 19:04
23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
https://we.tl/t-06TAT3y8bQz8PhsiAnabbit wrote:Dziewczyny, które podróżują z bobasami, macie jakąś listę rzeczy do zabrania? Musze jutro usiąść i pozamawiac spf, coś na owady itp i chętnie skorzystam z gotowca, jeśli ktoś sobie robił takową listę już.
Ja korzystałam z tych trzech. Nie pamiętam, czy na nich było coś na zaparcia, a ja nie spakowałam, ale kolejnym razem bym brała.
Anabbit lubi tę wiadomość
-
Cel95 wrote:Zerknęłam na powt z fejsa i moim zdaniem Truskawka nasza Karola jest o wiele bardziej urodziwa 😃
A na 1 zdj to ta bratowa wygląda jak ktoś kompletnie inny 🤔
A to nie ma wątpliwości co do tego 😁
Ale ja też nie mam tych zdjęć za dobrych i takich aktualnych. Ona na zywo i Karola ze zdjecia są naprawde mocno podobne 😅
A te 1 zdjecie to bez makijazu i chyba miesiac po porodzie 😅 -
Margaretka, jeszcze apropo imienia to dla mnie wybór to był jakiś koszmar, bo większość się z kimś kojarzyła komuś z nas i to zazwyczaj źle - za dużo osób nie lubimy xD pamiętam, że jeszcze na sali operacyjnej anestezjolog jak mnie próbował zagadywać przy znieczuleniu „a jak ten młodzieniec będzie miał na imię” to mu wystękałam przez tę maskę, że jeszcze nie wiem, na co on, że proponuje Adam, a ja wtf ale dlaczego, a on „bo ja jestem Adam!” I to było ostatnie co pamiętam 😂 no ale ostatecznie z nikim nam się nie kojarzył właśnie Tymek, no i został Tymkiem. Też nie pamiętam tej decyzji tak szczerze mówiąc xD rozważaliśmy jeszcze Maksa, Dawida, Józka i Julka 😂 dla dziewczynki przewidziałam jedno - Wanda, ale uznaje, że przepadło 😂
-
Weszłam na fb i niby podobna ale nie do końca. W ogóle wygląda jakby lubiła sobie dziabnąć.
Na pewno mamy w ten sam sposób "opadniętą twarz".
Annabit a gdzie Ty jedziesz? Na ten (to?) Kos?
I czy masz duży bagaż
Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 20:26
-
Cel95 wrote:Margaretka, zdjęcia Ci pewnie nie robili z racji ciazy?
No nie. Dentysta stwierdził, że to mu wygląda na nadwrażliwość, bo zaboli mnie jak coś zimnego się napije czy jem słodkie. Ogólnie powiedział, że mogli się zrobić od tego że miałam niedawno ściągany aparat i polerowane te zęby z kleju.
Ej ja od kiedy byliśmy pierwszy raz w listopadzie z małym we Włoszech to mówię do niego Marcello 🥰Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 20:48
Cel95 lubi tę wiadomość
-
Karola3xJ:D wrote:Weszłam na fb i niby podobna ale nie do końca. W ogóle wygląda jakby lubiła sobie dziabnąć.
Na pewno mamy w ten sam sposób "opadniętą twarz".
Annabit a gdzie Ty jedziesz? Na ten (to?) Kos?
I czy masz duży bagaż
Tak, na Kos. Tak, mamy duże bagaże. -
Margaretka pilnuj tego zęba bo ja miałam tak długi czas po aparacie i się okazało, że kanałowe, a właśniemi wmawiali nadwrażliwość. Po ciąży zrób zdjęcie, zwłaszcza gdybys miała dolegliwości nawet czasem
Margareetka lubi tę wiadomość
23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Dziękujemy bardzo dziewczyny za życzenia ❤️ oglądałam sobie fotki sprzed roku i łezka się w oku kręci 😇 dopiero co był przytulas a teraz już zdarzyło mi się dostać po twarzy z ekscytacji, nie wiem co będzie później 🙈
Próbuję Was nadgonić od kilku dni, ale ostatnio mamy kumulację wizyt u specjalistów i nie wiem kiedy ten czas leci 😬
Margaretka gratulacje 🙌 rozczula mnie to, że zaczyna się druga tura bobasów 💪🏻
Elza1234, Margareetka, KarolaKinga, Werzol lubią tę wiadomość












