CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Blondi29 wrote:Ja to już powiedziałam, że nie sprawdzam tych testów ani bet. Jak kiedyś wypadnie ze mnie jakieś dziecko to znaczy, że byłam w ciąży xd
Margaretka też czuję u was chłopaka, nie wiem czemu. A zawsze czuję dobrze. Tylko u siebie się myliłam.
Blondi weź wyczuj inaczej 😅😅 marzą mi się te falbaneczki, kwiatki i róż 🙈
Tanashi kciuki żebyś czuła się dobrze po tym wyrwaniu 🤞 no i zdecydowanie nie możesz dyskutować z dentysta, skoro kazał jeść lody 😅
Grzegrzula Michalina, jeśli dobrze kojarzę to u Karoli jest właśnie Misia
drugi typ to Matylda.
Tanashi, Grzegrzula lubią tę wiadomość
-
Ja mam wrażenie że moja już pyskuje, a na pewno trzaska mi drzwiami w domuMargareetka wrote:Laura jeśli zaglądasz to najlepsze życzenia dla małego ❤️🎉🎉
Ale wzrusz, że te bobaski tak rosną 🥹 jeszcze chwila i zaczną nam pyskować xD
100 lat dla małego Laury!
Lauraa lubi tę wiadomość
-
Anabbit wrote:Laura przekaż najlepsze życzenia bobasowi!
A odnośnie ciąż to ja właśnie wyłapałam pik 22 dnia cyklu xd nigdy nie miałam tak późno owulacji 🙄🙄🙄
O no to trzymam kciuki już teraz 😁 może się spotkamy w wątku na luty 😅
Anabbit lubi tę wiadomość
-
Sto lat dla kolejnego malucha!
Margaretka moze po swojej córce straciłam dar xd Życzę ci falbanek, ale wyczuwam trzecią nóżkę.
Zabrałam dziś mała na salę zabaw w galerii. Byłyśmy same, a mąż boi się zarazków z takich miejsc i tak mnie natywnie nastawił, że teraz się boję, że będzie chora od smarków i śliny które zostały na tych zabawkach. Niby nic nie brała do buzi i umyłam jej ręce, ale kurde mam mieszane uczucia względem takich miejsc. Akurat jak raz się przemogłam to wyszło jak wyszło xd
Michalinka slicznie. Najbardziej lubię Karolka Karoli mimo wszystko. Ja mam Apoloniusza
Lauraa lubi tę wiadomość
-
Blondi29 wrote:Sto lat dla kolejnego malucha!
Margaretka moze po swojej córce straciłam dar xd Życzę ci falbanek, ale wyczuwam trzecią nóżkę.
Zabrałam dziś mała na salę zabaw w galerii. Byłyśmy same, a mąż boi się zarazków z takich miejsc i tak mnie natywnie nastawił, że teraz się boję, że będzie chora od smarków i śliny które zostały na tych zabawkach. Niby nic nie brała do buzi i umyłam jej ręce, ale kurde mam mieszane uczucia względem takich miejsc. Akurat jak raz się przemogłam to wyszło jak wyszło xd
Michalinka slicznie. Najbardziej lubię Karolka Karoli mimo wszystko. Ja mam Apoloniusza
A jak sie malej podobalo? -
Blondi, ja dziś też byłam w sali zabaw i moja była zachwycona. No z tym, że ja jestem totalnie pato matka, nie przejmuje się zarazkami, chorobami itp. Będzie, co będzie, nie uchronię jej przed wszystkim. No, ale ja też nie jestem absolutnie pedantyczna i u nas nie ma odkurzania 10 razy dziennie i zmywania podłogi kilka raz w ciągu dnia.
-
Anabbit wrote:Blondi, ja dziś też byłam w sali zabaw i moja była zachwycona. No z tym, że ja jestem totalnie pato matka, nie przejmuje się zarazkami, chorobami itp. Będzie, co będzie, nie uchronię jej przed wszystkim. No, ale ja też nie jestem absolutnie pedantyczna i u nas nie ma odkurzania 10 razy dziennie i zmywania podłogi kilka raz w ciągu dnia.
Kurczaki muszę też wziąć naszego, bo jeszcze nie miał takiej atrakcji -
Anabbit wrote:Blondi, ja dziś też byłam w sali zabaw i moja była zachwycona. No z tym, że ja jestem totalnie pato matka, nie przejmuje się zarazkami, chorobami itp. Będzie, co będzie, nie uchronię jej przed wszystkim. No, ale ja też nie jestem absolutnie pedantyczna i u nas nie ma odkurzania 10 razy dziennie i zmywania podłogi kilka raz w ciągu dnia.
Tez się nie przejmuje zarazkami i nie uważam się z tego powodu za patomatkę. Moje dziecko chyba jakiś ciężkich niedoborów odporności nie ma, bo na razie dosłownie 1x miał covid jesienią i teraz tą tzydniówkę.
Poza tym uważam, że lepiej jak odchoruje co ma odchorować w wieku żlobkowo-przedszkolnym niż w podstawówce. Mnie tak trzymali pod kloszem dopóki nie poszłam do zerówki i z pierwszych kilku klas to mam wspomnienia, że więcej w domu leżałam chora niż byłam w szkole.
Dołączam się do życzeń dla bobasa Laury. Sto lat 🥳
Anabbit, Lauraa lubią tę wiadomość













