Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 15 maja, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Ja to już powiedziałam, że nie sprawdzam tych testów ani bet. Jak kiedyś wypadnie ze mnie jakieś dziecko to znaczy, że byłam w ciąży xd
    Margaretka też czuję u was chłopaka, nie wiem czemu. A zawsze czuję dobrze. Tylko u siebie się myliłam.

    Blondi weź wyczuj inaczej 😅😅 marzą mi się te falbaneczki, kwiatki i róż 🙈

    Tanashi kciuki żebyś czuła się dobrze po tym wyrwaniu 🤞 no i zdecydowanie nie możesz dyskutować z dentysta, skoro kazał jeść lody 😅

    Grzegrzula Michalina, jeśli dobrze kojarzę to u Karoli jest właśnie Misia :) drugi typ to Matylda.

    Tanashi, Grzegrzula lubią tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 15 maja, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi trzymam kciuki żeby było dobrze no i koniecznie jedź te lody!

    Wszystkiego najlepszego dla kolejnego roczkowego bobasa, ja cały czas jestem w szoku jak ten czas leci 🫣

    Tanashi, Elza1234, Lauraa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 15 maja, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura jeśli zaglądasz to najlepsze życzenia dla małego ❤️🎉🎉

    Ale wzrusz, że te bobaski tak rosną 🥹 jeszcze chwila i zaczną nam pyskować xD

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 15 maja, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka piękne imiona, ale chyba coś pomyliłaś, przecież Karola ma Karolka 🤣😅

    KarolaKinga lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 15 maja, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wszystkiego najlepszego od nas również 🥰🥰🥰🥳

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 15 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Laura jeśli zaglądasz to najlepsze życzenia dla małego ❤️🎉🎉

    Ale wzrusz, że te bobaski tak rosną 🥹 jeszcze chwila i zaczną nam pyskować xD
    Ja mam wrażenie że moja już pyskuje, a na pewno trzaska mi drzwiami w domu

    100 lat dla małego Laury!

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 15 maja, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola dodalam zdjecie 😅

    Laura sto lat dla bobasa 🥳

    Lauraa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1968 1711

    Wysłany: 15 maja, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura przekaż najlepsze życzenia bobasowi!

    A odnośnie ciąż to ja właśnie wyłapałam pik 22 dnia cyklu xd nigdy nie miałam tak późno owulacji 🙄🙄🙄

    xSmerfetkax, Lauraa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 15 maja, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Margaretka piękne imiona, ale chyba coś pomyliłaś, przecież Karola ma Karolka 🤣😅
    Karolka po matce,Stanisławe po babci😅

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 15 maja, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit ja miałam z córką tak późno bo mi covid przesunął o tydzień cykl 😅

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 15 maja, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spuchlam jak Quasimodo. Dobrze że nie jestem chrzestną na tej komunii xd

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 15 maja, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Laura przekaż najlepsze życzenia bobasowi!

    A odnośnie ciąż to ja właśnie wyłapałam pik 22 dnia cyklu xd nigdy nie miałam tak późno owulacji 🙄🙄🙄

    O no to trzymam kciuki już teraz 😁 może się spotkamy w wątku na luty 😅

    Anabbit lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 15 maja, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Laura przekaż najlepsze życzenia bobasowi!

    A odnośnie ciąż to ja właśnie wyłapałam pik 22 dnia cyklu xd nigdy nie miałam tak późno owulacji 🙄🙄🙄

    Przy karmieniu to te cykle to loteria, u mnie wychodzi ze miałam owulacje około 20dnia cyklu.

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 918 289

    Wysłany: 15 maja, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla kolejnego malucha!
    Margaretka moze po swojej córce straciłam dar xd Życzę ci falbanek, ale wyczuwam trzecią nóżkę.
    Zabrałam dziś mała na salę zabaw w galerii. Byłyśmy same, a mąż boi się zarazków z takich miejsc i tak mnie natywnie nastawił, że teraz się boję, że będzie chora od smarków i śliny które zostały na tych zabawkach. Niby nic nie brała do buzi i umyłam jej ręce, ale kurde mam mieszane uczucia względem takich miejsc. Akurat jak raz się przemogłam to wyszło jak wyszło xd
    Michalinka slicznie. Najbardziej lubię Karolka Karoli mimo wszystko. Ja mam Apoloniusza

    Lauraa lubi tę wiadomość

  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 918 289

    Wysłany: 15 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka życzę ci wędrującej komórki jajowej. Może się zgubiła i siedzi teraz w dwunastnicy.

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 15 maja, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Smerfetka życzę ci wędrującej komórki jajowej. Może się zgubiła i siedzi teraz w dwunastnicy.

    Kto wie 😅 aktualnie to się czuję jakbym miała dwubiegunówke bo niby okres ale jednak nie 🤦🏽‍♀️ sama nie wiem co myśleć XD

    age.png
  • Grzegrzula Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 15 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Sto lat dla kolejnego malucha!
    Margaretka moze po swojej córce straciłam dar xd Życzę ci falbanek, ale wyczuwam trzecią nóżkę.
    Zabrałam dziś mała na salę zabaw w galerii. Byłyśmy same, a mąż boi się zarazków z takich miejsc i tak mnie natywnie nastawił, że teraz się boję, że będzie chora od smarków i śliny które zostały na tych zabawkach. Niby nic nie brała do buzi i umyłam jej ręce, ale kurde mam mieszane uczucia względem takich miejsc. Akurat jak raz się przemogłam to wyszło jak wyszło xd
    Michalinka slicznie. Najbardziej lubię Karolka Karoli mimo wszystko. Ja mam Apoloniusza

    A jak sie malej podobalo?

    age.png

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1968 1711

    Wysłany: 15 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, ja dziś też byłam w sali zabaw i moja była zachwycona. No z tym, że ja jestem totalnie pato matka, nie przejmuje się zarazkami, chorobami itp. Będzie, co będzie, nie uchronię jej przed wszystkim. No, ale ja też nie jestem absolutnie pedantyczna i u nas nie ma odkurzania 10 razy dziennie i zmywania podłogi kilka raz w ciągu dnia.

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 15 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Blondi, ja dziś też byłam w sali zabaw i moja była zachwycona. No z tym, że ja jestem totalnie pato matka, nie przejmuje się zarazkami, chorobami itp. Będzie, co będzie, nie uchronię jej przed wszystkim. No, ale ja też nie jestem absolutnie pedantyczna i u nas nie ma odkurzania 10 razy dziennie i zmywania podłogi kilka raz w ciągu dnia.

    Kurczaki muszę też wziąć naszego, bo jeszcze nie miał takiej atrakcji

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 15 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Blondi, ja dziś też byłam w sali zabaw i moja była zachwycona. No z tym, że ja jestem totalnie pato matka, nie przejmuje się zarazkami, chorobami itp. Będzie, co będzie, nie uchronię jej przed wszystkim. No, ale ja też nie jestem absolutnie pedantyczna i u nas nie ma odkurzania 10 razy dziennie i zmywania podłogi kilka raz w ciągu dnia.

    Tez się nie przejmuje zarazkami i nie uważam się z tego powodu za patomatkę. Moje dziecko chyba jakiś ciężkich niedoborów odporności nie ma, bo na razie dosłownie 1x miał covid jesienią i teraz tą tzydniówkę.

    Poza tym uważam, że lepiej jak odchoruje co ma odchorować w wieku żlobkowo-przedszkolnym niż w podstawówce. Mnie tak trzymali pod kloszem dopóki nie poszłam do zerówki i z pierwszych kilku klas to mam wspomnienia, że więcej w domu leżałam chora niż byłam w szkole.

    Dołączam się do życzeń dla bobasa Laury. Sto lat 🥳

    Anabbit, Lauraa lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 2828 2829 2830 2831 2832 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ