Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 16 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mięso ostatnio też nie wchodzi, ale zupa gołąbkowa z mielonym mięsem wołowym to wyjątek - wchodzi zawsze i w każdej ilości 😅

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 16 maja, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka dawaj co to za tajemny składnik 😅
    Czyżby teściowa podjechała? 🙈

    Ja mojemu jak ostatnio zrobiłam ogórkowa to wypijał samą wodę prosto z miseczki, a stare ogórki i ziemniak dla odmiany były be.

    Revolutionary super, że się udało ze żłobkiem 🎉

    Elza jaki to hotel? Fajnie, że mieliście tak udany wyjazd 😊 Mnie tak kusi się gdzieś wybrać chociaż na weekend. Może się uda namówić męża.

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 16 maja, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi jak sytuacja po wyrwaniu?
    Zupa gołąbkowa? Brzmi ciekawie, podzielisz się przepisem? 😀

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 16 maja, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie :)
    My wyrwaliśmy super cenę na Travelist

    Margareetka, Anabbit lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 16 maja, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Tanashi jak sytuacja po wyrwaniu?
    Zupa gołąbkowa? Brzmi ciekawie, podzielisz się przepisem? 😀

    Dzięki, za pytasz, no słabo niestety. Zostaliśmy bo mogę tylko brać paracetamol i nic nie pomaga 😅 a dziś wyglądam jeszcze gorzej niż wczoraj xD

    Do bulionu dodaję pokrojoną białą kapuste i kasze jaglaną oraz podsmażone z cebulą mięso wołowe. Gotuje do miękkości, dodaję passate pomidorowa i oregano :) i już. Pychotka. Można też marchewki z bulionu dodać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 12:34

    kasssia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 16 maja, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Dzięki, za pytasz, no słabo niestety. Zostaliśmy bo mogę tylko brać paracetamol i nic nie pomaga 😅 a dziś wyglądam jeszcze gorzej niż wczoraj xD

    Do bulionu dodaję pokrojoną białą kapuste i kasze jaglaną oraz podsmażone z cebulą mięso wołowe. Gotuje do miękkości, dodaję passate pomidorowa i oregano :) i już. Pychotka

    Kurcze, liczyłam że napiszesz, że jesteś jak nowo narodzona 😓

    Ja uwielbiam gołąbki, więc chyba będę musiała przetestować. Ciekawa jestem jak brzuszek młodego zareaguje na kapuste, bo jeszcze nie jadł.

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 16 maja, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Dzięki, za pytasz, no słabo niestety. Zostaliśmy bo mogę tylko brać paracetamol i nic nie pomaga 😅 a dziś wyglądam jeszcze gorzej niż wczoraj xD

    Do bulionu dodaję pokrojoną białą kapuste i kasze jaglaną oraz podsmażone z cebulą mięso wołowe. Gotuje do miękkości, dodaję passate pomidorowa i oregano :) i już. Pychotka. Można też marchewki z bulionu dodać :)

    Czemu tylko paracetamol? Boisz się krwawienia po ibuprofenie? Ja sobie waliłam Ibuprom max po wyrywaniu ósemek co 8 godzin i było jako tako.

    A i dużo lodów do jedzenia polecam.

    Spoko przepis, wypróbuję.

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 16 maja, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi moj maz po wyrwaniu ósemek dostał aulin ale zgaduje ze przy kp nie mozna. 😕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 20:29

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 16 maja, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,teście podjechali.
    Zapytalam A co mają za problem żeby podejsc te pare krokow do nas na kawe.
    Uwaga- bo nie są zaproszeni
    (Zapraszalam ich do nas jak byliśmy u nich na Wielkanoc)
    Trzeba chyba imienne zaproszenie wreczyc z datą i godziną 🤦🏼‍♀️ No ale wyszedl,zaprosił- no to przyjadą za tydzien.
    Gdzie już miałam plany na weekend,bo mielismy jechac do moich znajomych w koncu...

    Uwaga co wrażliwsi nie patrzą na to i omijają szybciutko 😅
    Mój magiczny skladnik
    79fcbaf061a07.jpghttps://zapodaj.net/plik-lOuCuSdMgf
    Normalnie nastawiam zupe mięso+warzywa i na koniec gotowanja dodaje tego niedużo,łyżeczke na 1,5l
    Ale chyba robi robote,bo serio zajada się zupami jaką bym nie zrobiła.

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 16 maja, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanasi a okładasz zimnym? Takiego jedzenia lodów bym jednak unikała.bo takie zimno jednak podrażnia. Wiem,że mówią inaczej ale praktyka pokazuje co innego. Jak jest rana to trzeba unikać dużej różnicy temperatur.


    Elza super wycieczkę mieliście. Miałam wczoraj pytać jak mala zniosła szlak.

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 16 maja, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple mam trochę opory z ibuprofenem, bo młody i tak go dużo dostawał, nie chcę mu jeszcze z mlekiem serwować :( paracetamol chyba trochę słabiej przenika mimo wszystko

    Karola okładam, ale nic to nie dało póki co xD ale dentystka mówiła że ekstrakcja zatrzymanyxh ósemek jest niestety najgorsza bo muszą mocno kość usuwać i ta największa opuchlizna zaczyna się w 2-3 dobie

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 16 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Blackapple mam trochę opory z ibuprofenem, bo młody i tak go dużo dostawał, nie chcę mu jeszcze z mlekiem serwować :( paracetamol chyba trochę słabiej przenika mimo wszystko

    Karola okładam, ale nic to nie dało póki co xD ale dentystka mówiła że ekstrakcja zatrzymanyxh ósemek jest niestety najgorsza bo muszą mocno kość usuwać i ta największa opuchlizna zaczyna się w 2-3 dobie
    Wiesz,prawda jest taka ,ze cudów nie zrobisz w dwa dni. To jeszcze sie bedzie przemieszczać trochę. Tylko pytam o te lody,żebyś sobie nie pogorszyła

    event.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 16 maja, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi współczuję bólu. Mam nadzieję, że szybko minie.
    Truskawka też jestem pato. Moja córka nie chce w ogóle obiadów więc zawsze muszę jej coś tam mocniej doprawić. Czasem się uda samymi ziołami, a czasem muszę takim shitem. W Rossmannie masz kostki z nieco lepszym składem niż te buliony. Ja używam na zmianę. Smak ma po mężu.
    Revolutionary gratuluję żłobka miejskiego!
    Elza ekstra wyjazd!
    Zazdroszczę wam jedzących dzieci. Moja znowu ma regres z tym i krztusi się chyba na pokaz według logopedy, ale jednocześnie to za mocne dławienie się żeby to olać i pozwolić jeść dalej. Będzie na papkach do 18.
    Wracamy dziś z sesji. Pokłóciłam się z mężem wczoraj 50 razy, dzisiaj rano prawie odwołałam, ale końcowo się dogadaliśmy i wyszło ekstra. Miałam wziąć 12/20 zdjęć, a wzięłam 40 Xd Podobno jestem też mocno fotogeniczna i mam wpaść sama we wrześniu. Poza tym mała była mega dzielna. Urodzona modelka. W aucie od razu nam padła.

    Revolutionary lubi tę wiadomość

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 16 maja, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka ja kiedyś wkroiłam młodemu trochę kiełbaski do zupy, żeby miał lepszy smak jak miał bunt na jedzenie 🫣
    Ja to mam podejście pareto 80% dobrego jedzonka, a te 20% to dostanie posolone ziemniaki z obiadu czy ciasto drożdżowe 😅

    Blondi jak będziecie mieć fotki to ocenzuruj i wrzuć nam tutaj 🥰

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 16 maja, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi oby ból jak najszybciej minął!

    Blondi też czekam na fotki! 🫢

    Orientujecie się kiedy powinniśmy złożyć wniosek aktywnie w pracy? 🤔

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 16 maja, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pato może być to, że jemy 2x w tyg porządna porcje ryby, ale mięso musimy zacząć ogarniać na poważnie. Przez to, że my w ogóle nie jemy to ciężko z tym, a nie chce, żeby miała niedobory. Ale no waga super, wyniki też więc może nie jest źle

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 16 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi, brzmi super. U nas też Maluch był zachwycony na sesji😃

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 16 maja, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi przypomniałaś mi że miałam wybrać zdjęcia z naszej sesji na dzień mamy 🙈
    Super że dobrze się bawiliście,też czekam na foteczki 😁

    Moje dziecko ma nową zabawę w trakcie jedzenia. Chowa sobie jedzenie pod tyłek 🙈

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 16 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 1 dzień po tym jak dziecko skończy roczek możesz składać :)

    Cel myślę że jak ogarniacie odżywczo dietę to nawet nie musicie wprowadzać mięsa. Moja koleżanka wieloletnia weganka ma lepsze wyniki krwi niż ja 😅

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 16 maja, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Smerfetka 1 dzień po tym jak dziecko skończy roczek możesz składać :)

    Cel myślę że jak ogarniacie odżywczo dietę to nawet nie musicie wprowadzać mięsa. Moja koleżanka wieloletnia weganka ma lepsze wyniki krwi niż ja 😅
    1 dnia miesiąca, w którym kończy 12 miesięcy.

    xSmerfetkax, Revolutionary lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
‹‹ 2831 2832 2833 2834 2835 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ