Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 16 maja, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola uroczo brzmi ta babymatcha😃

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 16 maja, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Karola uroczo brzmi ta babymatcha😃
    Uroczo brzmi nazwa babymacha😅

    Annabit duży wozek pakowałam w torbę na poduszki ogrodowe jysk a mała w dimpa z ikea.
    Myśmy ostanio lecieli z fotelikiem,wózkiem i łóżeczkoem ,to do łóżeczka dałam mate plażową i basen. Ale to pod kątem zabezpieczenia kółek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 21:30

    event.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 16 maja, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stary miał zapalenie trzustki parę lat temu, a że od lat ma (podejrzenie, bo nikt nie daje 100% 🤡) Crohna albo ibd albo wzj albo wszystko na raz to jak go brzuch zaboli to powiedzmy że jest przyzwyczajony. A jeśli przy trzustce pozwolił mi się zawieźć do szpitala (jak zobaczyłam te amylazy i lipazy to też nie dałam mu za bardzo wyboru xd) to znaczy, że naprawdę bolało. Oczywiście też wmawiali mu alkoholizm, człowiekowi, który jak wypije pół piwa raz na ruski rok XD jeden lekarz mnie z tym wkurzył, bo akurat przyszłam jak się wymądrzał to dostał zjebe, żeby nie mierzył wszystkich swoją miarą bo nie każdy chleje. Ciul głupi

    Blondi też nie jestem cierpliwa, nie zliczę ile razy doprowadził mnie na skraj cierpliwości, wrzuciłam go do łóżeczka i wyszłam do pokoju obok. Nie wspominając o tym, że od lat nie palę, a raz zostawiłam go ze starym, wzięłam od niego fajkę i wyszłam zapalić w krzakach na ogródku, żeby mieć tam święty spokój. Tak się odzwyczaiłam od tego smrodu, że wróciłam do domu, musiałam się przebrać i umyć zęby xD

    Ekspres do kawy i thermomix to ulubione zabawki młodego, obsługuje kawę od kiedy umie klikać guziki, jak słyszy włączanie to biegnie na złamanie karku 😂😂 jak ma zły humor to robimy kawę, wmawiam sobie wtedy, że ją wypijam, żeby się nie zmarnowała 😂

    Jeszcze do ulubionych urządzeń należy pralka, całe szczęście odkryłam, że da się zablokować przyciski i może sobie naciskać do woli. Jak jeszcze tego nie wiedziałam to wyłączył mi wirowanie - myślałam że się pralka zepsuła, skoro wyciągam mokre, ociekające pranie. Ale jednak się zorientowałam xD

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 16 maja, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel ja mam takie samo zdanie jak truskawka co do tego fb. Nie mam presji więc tak na spokojnie, ja się nie obrazę. Wrzucacie tam na pewno sporo prywaty i ja też nie wiem co bym sobie myślała. Ale miło, że pomyślałaś :)
    Tanashi trzymam kciuki żeby to Cię szybko puściło i nie skończyło się antybiotykiem.
    Milo/niemiło czytać o waszym braku cierpliwości. Ja w sumie mogę co najwyżej zrobić sobie dłuższą kąpiel raz w tygodniu albo wyjść gdzieś jak rodzice zajmą się małą czy tak jak ten wyjazd ostatnio. Ale to rzadko. Na co dzień też klnę pod nosem i już myślałam, że tylko ja. Zdarza mi się też wyjść z pokoju i zostawić ją w łóżeczku jak już odstawia. A ostatnio jak była masakra to ignorowałam jej kwękanie i czułam się jak wyrodna matka.
    Zdrówka wszystkim chorującym.
    Cel uważaj na ten chat gpt. Jeśli chodzi o kwestie księgowości i w ogóle prawne to baaaaardzo często się myli i zwyczajnie mówi głupoty. Sprawdziliśmy ostatnio z mężem. Dobrze, że wpadłam na pomysł żeby zadzwonić do znajomego księgowego, bo bylibyśmy kilkanaście tysięcy w plecy, a mój mąż ufa sztucznej inteligencji jak babcie metodzie na wnuczka 🫣

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 16 maja, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk no ja wstając o poranku robiąc jogę zostałam oskarżona o alkoholizm więc raczej lecą od razu z takim podejrzeniem do każdego xD ale to było lata temu i akurat wcześniej raz rzeczywiście wyszłam do znajomych na imprezę, wypiłam z 3 różne shoty. Nie wiem tylko czy taka ilość trunków raz na miesiąc, dwa to alkoholizm był😃

    Mąż mi zawsze mówił nie mieszaj, jak pijesz to jeden typ alkoholu. Wtedy nie mógł iść i zrobiłam jak chciałam...

    Od tej pory nie pije w ogóle alkoholu juz parę lat.

    Blondi no właśnie wiem stąd konsultacja, jakby był taki nieomylny to prawnicy już by się pakowali

    Czy znacie kogoś kto jeździ chińczykiem i jest zadowolony?

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 16 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq a ty jeszcze mówiłaś chyba, że się opłaca na pierwszy miesiąc żłobka wziąć aktywnie w pracy i dopiero później przejść na aktywnie w żłobku, tak?

    Revolutionary zdrówka dla babci.

    Anabbit super, że sen się Wam poprawił.

    Tanashi ja miałam 38.3 przez 2 dni pomimo brania ibuprofenu (i antybiotyku również) przy tej najbardziej skomplikowanej do usunięcia ósemce, więc chyba to jeszcze nic aż tak niepokojącego u ciebie.

    Tanashi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 17 maja, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple, tak. Jak dogadasz ze żłobkiem i podpiszesz umowę na miesiąc, że to tylko adaptacja, a dziecko idzie na 3h max to nie powinnaś płacić całości tylko tyle ile zadeklarujesz w godzinach. A awp masz 1500 zł do przodu, bo żłobek wyjdzie np. 700.

    Ja tak przykombinować nie mogę, bo od 1 czerwca mam umowę na 3 lata od razu.

    Anabbit, torby na wózek nie miałam. 2 bagaże rejestrowane, 3 podręczne, wystarczyło nam miejsca.

    Revolutionary, za babcie 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 07:07

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 17 maja, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Obudziłam się dzisiaj po 6, zalałam 🩸 i jakoś już nie mogłam zasnąć 🫣 teraz siedzę z kawą i myślę czy piec ciasto, mam borówki, szkoda ich nie wykorzystać 😅

    Czyli niedługo grono żłobkowiczów się rozszerzy? 😁 u nas mały pójdzie dopiero do przedszkola

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 17 maja, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Blackapple, tak. Jak dogadasz ze żłobkiem i podpiszesz umowę na miesiąc, że to tylko adaptacja, a dziecko idzie na 3h max to nie powinnaś płacić całości tylko tyle ile zadeklarujesz w godzinach. A awp masz 1500 zł do przodu, bo żłobek wyjdzie np. 700.

    Ja tak przykombinować nie mogę, bo od 1 czerwca mam umowę na 3 lata od razu.

    Anabbit, torby na wózek nie miałam. 2 bagaże rejestrowane, 3 podręczne, wystarczyło nam miejsca.

    Revolutionary, za babcie 🤞

    Ok, dzięki, dopytam. Na pewno mi mówili, że za pierwsze 2 tygodnie nie płaci się za wyżywienie, to może się uda przykombinować.

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 17 maja, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej. Jeszcze ja. Bo znowu sie zgubiłam
    Mam macierzynski do 7 czerwca. Pozniej urlop. Do pracy wracam 17.08. Mała do żłobka idzie od 1.09. Kiedy co mam wypisać. Ja jestem ciemna w tych sprawach

    event.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 17 maja, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka my też team przedszkolaki. Ewentualnie mamy tu w okolicy bardzo fajny klub (sama do niego chodziłam jako dziecko) i można zapisać już dwulatka na kilka godzin dziennie. Pewnie ja zapiszę żeby nabierała odporności i oswajała się z placówką. Tym bardziej, że tam są grupy maksymalnie 10 osobowe, a atmosfera taka typowo domowa, bez tych dni kropek, święta lasu itp. Spacery, czytanie książek i zabawa. Nic poza tym. Mi to bardzo pasuje akurat na początek. U mnie dalej brak okresu więc chyba jednak się wybiorę na te betę, bo jak mi jakimś cudem żadna komórka nie wędruje po organizmie to może powinnam sobie wziąć jakiś medykament na rozwój sytuacji. Nie lubię takiego czekania, bo ze mnie jak chluśnie to w minutę jestem cała do przebrania 🥲
    Revolutionary trzymam kciuki za babcie. Straszne są te trzustki. Właśnie ta fotograf, u której wczoraj byliśmy powiedziała mi, że ma chorą trzustkę i leczy ją już dwa lata. Masakra. Też zdrowo się prowadzi całe życie, alkohol to może miała z raz w ustach.
    Tanashi jak ząb? Też uważam, że warto rozważyć jakiś mocniejszy lek typu ibuprofen. Nie ma co, zęby lubią się babrać. Tu już nie chodzi o ból tylko o jakieś rozwinięcie się stanu zapalnego. Choć wiem, że chodzi ci o młodego ❤️
    U nas nocka z dupy. Budziła się co chwila, a rano zdjęła sobie pieluchę (na moich oczach) i zasikała całe prześcieradło i materac więc mam pranie od rana 🫣😅 Mąż próbuje odespać, a młoda koncertuje i ma dziś jakiś dzień bycia w szale. Tuliłyśmy się dwie godziny; ale dalej ma bąka w dupie. Nie mam już na nią dzisiaj pomysłu, a i nerwy powoli się kończą. Chyba też machnę jakieś ciasto na uspokojenie xd

  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 17 maja, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i my też robimy razem kawę. Musimy też gasić każde światło razem, wstawiać pralkę i zmywarkę. Jak ostatnio zgasiłam światło samodzielnie to była drama. Wkraczam chyba w etap sklejania banana taśmą jak na tych filmikach xd

  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 17 maja, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Ej. Jeszcze ja. Bo znowu sie zgubiłam
    Mam macierzynski do 7 czerwca. Pozniej urlop. Do pracy wracam 17.08. Mała do żłobka idzie od 1.09. Kiedy co mam wypisać. Ja jestem ciemna w tych sprawach
    W czerwcu aktywnie w pracy, a we wrześniu aktywnie w żłobku.

    Ja dziś byłam matką patolką. W nocy obudził się i milion razy próbowaliśmy go położyć i jak kolejny raz stanął w łóżku to głośniej jego imię powiedziałam, bo mnie wkurzał. Popłakał się więc go uspokoiłam na rękach, ale położył się i usnął SAM🫣

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 17 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi a czy ty robiłaś w ogóle test dla spokoju głowy?
    Ja to jestem w gorącej wodzie kąpana, nie dałabym rady tak żyć w niewiedzy

    Cel95 lubi tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 17 maja, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi u nas sytacja taka, że nie mamy żłobka u nas w mieście, jest z 10km dalej, ale przy naszych godzinach pracy to i tak większy sens jak zostanie po prostu pod opieką w domu. No i nie ukrywajmy, liczę na to że to ja z nim zostanę 😅

    Wczoraj widziałam taką rolkę, jestem zmęczona, nie mam czasu się wysikać, a zrobię ciasto. To często ja 😅🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 08:57

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 17 maja, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Blondi a czy ty robiłaś w ogóle test dla spokoju głowy?
    Ja to jestem w gorącej wodzie kąpana, nie dałabym rady tak żyć w niewiedzy

    Ja się wtrącę bo mnie to ekscytuje haha, robiła, ale nawet jak była w ciąży z małą to test chyba wyszedł jej po dwóch tygodniach od daty planowanej miesiączki? Prosze Blondi popraw mnie jakby co, ale to dla mnie nadal hit 🫣😅

    Anabbit, Blondi29 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 17 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi trochę się dziś zmniejszyła ta opuchlizna, teraz wyglądam jakbym miała pod policzkiem mandarynkę, nie pomarańczę 😅 zobaczymy jak będzie w ciągu dnia.

    My też z przedszkolem najszybciej będziemy próbować, ale kiedy to zobaczymy. Jakbym miała rodzic trzeciego Bobcia to nie będzie mi się spieszyło też z przedszkolem dla Kameleona, żeby mi nie znosił wszystkich patogenów 😅 no chyba że będzie szybciej szukał towarzystwa niż siostra, to pomyślimy.

    Smerfetka też jestem tym typem co świat się wali więc wstawiam ciasto 😆 w tym tygodniu muszę zrobić i zamrozić cake sicles na roczek xD

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 17 maja, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To.mozna siedzieć na urlopie i brać to 1500 zł? Wybaczcie ale mi takie rzeczy sie sto razy tłumaczy

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

    event.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 17 maja, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    To.mozna siedzieć na urlopie i brać to 1500 zł? Wybaczcie ale mi takie rzeczy sie sto razy tłumaczy

    Tak! Nawet na l4 i macierzyńskim można, tylko trzeba mieć dziecko w wieku 12msc-35msc 😁

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 17 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola tak, też tak robię, bo wracam też od sierpnia:) jesteś zatrudniona, urlop niczego nie zmienia.

    age.png
‹‹ 2834 2835 2836 2837 2838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ