Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 19 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola tak jest, 640 to sporo lepiej niż 10000 (10tys)

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6147 4247

    Wysłany: 19 maja, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel czaje. Nie zwróciłam uwagi ,że tam 640 bylo bez "tys"

    Margaretka ciąża,maluch i budowa domu. Chciałabym Cie pocieszyć ale nie umiem😅

    event.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 19 maja, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Ja tylko przyszłam tu napisać, że moje dziecko spało dziś w nocy 12h (z pobudkami) i właśnie ma drzemkę 2h15min. Czy mam się martwić ? Czy ktoś żyje takim życiem na co dzień?

    Ja nie xd i wiesz co powinnaś zrobić 😅😅

    Cel95, Anabbit lubią tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 19 maja, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Cel czaje. Nie zwróciłam uwagi ,że tam 640 bylo bez "tys"

    Margaretka ciąża,maluch i budowa domu. Chciałabym Cie pocieszyć ale nie umiem😅

    Jak Ty tak już mówisz 🫣 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 14:02

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 19 maja, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Ja nie xd i wiesz co powinnaś zrobić 😅😅

    To brzmi lepiej niż spa jak jest poniżej 3 pobudek i samodzielna drzemka 2h🤣

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 19 maja, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka ale pomyśl jakie będziecie mieli spokojne życie za dwa/trzy lata.. 😅 Podziwiam wszystkich budujących się. My po konsultacjach zdecydowaliśmy, że jednak kupujemy gotowy dom. Nie mamy nerwów ani czasu na budowę

  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 19 maja, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam dzisiaj małej w Lidlu za 18 złotych taką książkę z serii „Akademia Mądrego Malucha”. Idę wykupić całą resztę. To są te książki, w których można przesuwać palcem, ale są wyjątkowo sztywne i podpasowały małej. Od pół godziny się sama bawi. Najdłuższy okres bez krzyków od tygodni 😮‍💨 POLECAM

    Margareetka, KarolaKinga lubią tę wiadomość

  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 19 maja, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Ja tylko przyszłam tu napisać, że moje dziecko spało dziś w nocy 12h (z pobudkami) i właśnie ma drzemkę 2h15min. Czy mam się martwić ? Czy ktoś żyje takim życiem na co dzień?

    Cóż… Ja 😂 tzn jak jest jedna drzemka to 2h pośpi, jak 2 to zazwyczaj 2x1h xD w nocy od 19.30 (w porywach do 21 jak pajacuje xD) i może z 2 razy w nocy postęka, ale rzadko 😂 budzi się ok 6-7, ale tylko dlatego, że budzi go budzik Starego xD oczywiście nie muszę dodawać, że Starego ten budzik nie budzi?

    Cel, mi tak tarczyca po ciąży z powrotem oszalała, miałam 2 lata spokoju, jak mi waga jakiś czas temu przestała spadać i zrobiłam badania to wielki come back Hashimoto - ale to chyba jakieś szaleństwo pociążowe tylko, bo już wraca do normy. Oby u Ciebie też tak było 😏

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 19 maja, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Margaretka ale pomyśl jakie będziecie mieli spokojne życie za dwa/trzy lata.. 😅 Podziwiam wszystkich budujących się. My po konsultacjach zdecydowaliśmy, że jednak kupujemy gotowy dom. Nie mamy nerwów ani czasu na budowę

    My nie mamy hajsu na kupno gotowego domu. Także została nam budowa, bo te koszta można rozłożyć na kilka lat. Wiadomo sumarycznie i tak nas to wyjdzie milion i to nie za pałac xD

    Kkk wygrałaś na loterii z tym spaniem 😍

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 19 maja, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam wszystkich Bobów Budowniczych 🫡 mnie aż otrząsa jak pomyślę o wykańczaniu. Jeszcze bardziej mnie otrząsa jak pomyślę o wyprowadzce w przyszłym tygodniu. Ostatniego maja robimy młodemu roczek i w planach jest zrobić już to u mojej mamy😱

    Anabbit, los Ci teraz wynagradza te miesiące niespania.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 19 maja, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to przyszłam się pochwalić,że dziś pierwszy raz od porodu wsiadłam za kółko i sama z dzieckiem pojechałam do tej znajomej 😁
    Zostałam tez sama z dziećmi na pół godziny i było ok. Nastepnym razem zostane godzine 😃
    I dogadałyśmy się już na kwotę za te pojedyncze godziny i ile od nowego roku- i powiem wam że zacnie mi to wychodzi.
    Więc póki co jest super 😊

    Margareetka, Blondi29, Anabbit, Elza1234, KarolaKinga, Blackapple, Marsol lubią tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 19 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka ekstra, że się przełamałaś ❤️ teraz to już z górki, a jeszcze jak mówisz że fajne pieniądze to już w ogóle super 😊

    Nineq powodzenia w przeprowadzce 🤞

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 19 maja, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Cel ja tez myślałam ze niższa wartość to lepszy wynik. Nie pamiętam jak sie te przeciwciała ocenia.

    Moja ciupie w elektronicznego pop it jak chcę ją czymś zająć.
    Ja też byłam święcie przekonana że to bardzo słabe świecenie
    Ale mój mózg nie działa póki co

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 19 maja, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka trzymaj się dzielnie w tej podróży, dalej jest tylko gorzej xD

    Dojechał mnie ten dzień. Młody miał tylko dwie drzemki po pół h, dół wygląda jakby tornado przeszło, bo ciągle tylko próbuje się wspinać i nic nie ogarnęłam, katar mu się leje z nosa strumieniami, ale jak odciagam odkurzaczem to prawie nic nie leci 🫠. Ciągle płacze, chyba że jest na rękach, ale na rękach ciągle uderza mi głową w tę ranę po zębie i już widzę gwiazdy z bólu. A do wieczora jeszcze daleko 🫣 właśnie wzięłam poranną dawkę antybiotyku, bo nie zdążyłam wcześniej 🫠 wiem że nie powinno się tak robić ale wolę nie ryzykować nadkażenia rany xD ale chociaż sztachnelam się bzem w ogrodzie i mi lepiej xd szkoda że musiałam nosić młodego 1.5 h bo wszystko mokre xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 15:39

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 19 maja, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka gratulacje! Pasmo sukcesów.
    Nineq trzymam kciuki. Deweloperski wykańcza się dość łatwo, ale ja i tak czuję, że to mój max 😆 No tak, bo my tu mamy pierwszoczerwcowego chłopaka 😍 Życzę wam udanych urodzin i szybkiej przeprowadzki

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 19 maja, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Margaretka trzymaj się dzielnie w tej podróży, dalej jest tylko gorzej xD

    Wiem 🙈🙈

    Współczuję chorego Kameleona :( jeszcze jak sama masz z tym zębem przeboje.

    U nas nie zapowiada się na drugą drzemkę póki co 🤦 pierwszą spał niecałe półtorej godziny

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 19 maja, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Kupiłam dzisiaj małej w Lidlu za 18 złotych taką książkę z serii „Akademia Mądrego Malucha”. Idę wykupić całą resztę. To są te książki, w których można przesuwać palcem, ale są wyjątkowo sztywne i podpasowały małej. Od pół godziny się sama bawi. Najdłuższy okres bez krzyków od tygodni 😮‍💨 POLECAM
    Też dziś wzięłam trzy, w tym jedną pachnącą 🤣

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 919 289

    Wysłany: 19 maja, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi trzymaj się dzielnie. Podziwiam twój względny optymizm w całej sytuacji. Na twoim miejscu chyba już bym wyła z tymi dziećmi.
    Moja ma już tylko jedną drzemkę. Czasem nawet nie więc mam ogólnie wesoło. Ale cieszę się mimo wszystko, bo nie zniosłabym usypiania jej trzeci raz. Tak to śpi około godziny, czasem półtorej i mam chwilę oddechu, ale usypianie to godzina więc ja bym się już chyba zabiła xd

  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1385 942

    Wysłany: 19 maja, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bałabym się mieć drugie dziecko, że nie będzie mnie tak rozpuszczać jak obecne xD

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 19 maja, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    Bałabym się mieć drugie dziecko, że nie będzie mnie tak rozpuszczać jak obecne xD

    Ja czuję że to drugie mnie dojedzie XD

    age.png
‹‹ 2841 2842 2843 2844 2845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ