CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Blondi29 wrote:Wasze dzieci nie zjadają książek? Ja mam misia pracusia i już opierdzielila pół karetki.
Mój zjada 🫣
No i jeśli chodzi o zabawki to królują u nas takie plastikowe kubeczki, z których można układać wieże, wkładać w siebie. Także ja siebie i układam, on burzy, rozkłada, gryzie, rzuca 😅
I po prostu pudełko, w którym ma wrzucone zabawki, siada i wyciąga po kolei, ja wrzucam spowrotem, a on wyciąga.
I ostatnio faza na miski i garnki, do tego drewniana łyżka i mamy koncert, im głośniejsze dźwięki coś wydaje tym bardziej mu się podoba 🫣 -
O, u nas te kubeczki Mushie w sumie też dają radę ostatnio. A co do książek, to moja z jakieś dwa tygodnie temu przestała je jeść. Siada i przegląda, ewentualnie wyłamie elementy które jej się nie podobają, typu szczoteczka do zębów misia pracusia xd nawet zaczęła ogarniać że książeczka zapachowa pachnie i trzeba zbliżyć nos 😅i o dziwo jej nie zjada
Blondi29 lubi tę wiadomość
-
A tak sobie jeszcze myślę, że moja najbardziej to lubi jeść xd i mówię tu o normalnym jedzeniu. Jak tylko zobaczy jakieś owoce w misce to wyciąga rękę i każe sobie obrać 😅 dzień bez jednego banana i jakiegoś innego owocu to dzień stracony. Ostatnio ma fazę na arbuza
Blondi29 lubi tę wiadomość
-
A tak dodam żeby nie zabrzmiało, że ona siedzi sama i się bawi xd tak, siedzi głównie na macie w ciągu dnia lub na blacie ale pod warunkiem, że ja jestem obok. Jeśli wstanę napić się wody lub wyjąć jedzenie z lodówki to od razu wrzask xD żeby było jasne 😅
-
Blondi29 wrote:Wasze dzieci nie zjadają książek? Ja mam misia pracusia i już opierdzielila pół karetki.
Zjeść nie zjada, z otwieranych wyrwał już kilka okienek i jedną rozerwał na pół 😅 ale była już wielokrotnie oglądana przez córkę, więc uznaję winę za obopólną xD -
U nas też zabawki tylko na sekundę. Ewentualnie kubi wrzucać różne przedmioty do większych zabawek/pudełek. Raz wrzucił pada od Xboxa do swojego samochodziku clementoni 😄 a raz nie kołami znaleźć magnesu silikonowe go z lodówki (często sie nim bawi) a maz po kilku dniach znalazl go u siebie w torbie na laptopa 😄
Update babciowy: zabiegu nie będzie, chyba wyniki musiały sie sporo poprawić, bo babci dali dzisiaj obiad. Pierwszy posiłek od w czwartku.
Oby juz najgorsze za nami 🙏🏻🤞
Elza1234, Blondi29, Anabbit lubią tę wiadomość
2cs 🤞
17.10.2024 ⏸️🍀
18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙
👩 30🧑 34 🐶 4
A journey of a thousand miles begins with a single step...

-
Dziewczyny ktore mają jeszcze baze FamilyFix Slide Pro od Maxi Cosi- sprawdzcie czy wasza partia nie została wycofana,jeśli tak to wymienią na nową.
https://www.maxi-cosi.pl/c/zweryfikuj-swoj-produkt?fbclid=IwVERDUAR4AztleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR6-ksGfHY4Ue7SQtGBTGIGSLag26ZKeUP7II732-yggvAHBn3cbwXGRHE0-MA_aem_9Rh3fRiAuDHSp1G4nQkNmw -
Truuskaawka wrote:Dziewczyny ktore mają jeszcze baze FamilyFix Slide Pro od Maxi Cosi- sprawdzcie czy wasza partia nie została wycofana,jeśli tak to wymienią na nową.
https://www.maxi-cosi.pl/c/zweryfikuj-swoj-produkt?fbclid=IwVERDUAR4AztleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR6-ksGfHY4Ue7SQtGBTGIGSLag26ZKeUP7II732-yggvAHBn3cbwXGRHE0-MA_aem_9Rh3fRiAuDHSp1G4nQkNmw
To chyba bazy produkowane od listopada (?) 2025, wiec chyba nikogo tutaj nie powinno dotyczyć, tak cos kojarzę 🤷♀️2cs 🤞
17.10.2024 ⏸️🍀
18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙
👩 30🧑 34 🐶 4
A journey of a thousand miles begins with a single step...

-
Ja dobrze wiem, że trzeba też odpocząć i to poczucie winy jest irracjonalne xD Nineq gdzie się wybierzesz na ten weekend? U mnie to nocki odpadają bo jest karmienie do snu, Maz stawał na rzęsach ale po 19 jest mamoza totalna
U nas też książki obgryzione
Polecam Wam serie pierwsze słowa, mamy jedzenie, pojazdy, kolory, ubrania, ciało isuper są te książeczki. Przesuwne elementy nie do wyrwania daje gwarancję 🤣
Kupiłam też taki stolik muzyczny mamabrum i wieże z zabawkami zwierzakami, też fajne
Czy kupujecie takie dmuchane baseniki na plażę? Co poza namiotem, strojem kąpielowym, czapka długa, kremem z filtrem trzeba zabrać? Mam jakieś jedno wiaderko z grabkami też🤪 nie chce za dużo też brać, ale żeby było akurat
Leki, pielęgnacja, ubranka, termos, bidon, zabawki to wiadomo jak na każdy wyjazd
Kasia Ty chyba używasz na codzień moomin, co kupujesz w wersji do wody?
Ktoś używał bambo nature swim?23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Revolutionary te trzustki chyba czasem tak mają
Moja sugestia to zobaczyć czy Babcia nie ma io, mi to wyszło po tym incydencie także polecam chyba, że już robili jej glukozę i insulinę chociaż? Najlepiej krzywa dla obu23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Cel, Kazimierz Dolny. Wprowadzamy z dziewczynami tradycję spotkań przynajmniej raz w roku, żeby się spotkać. Bo ciężko biorąc pod uwagę, że każda teraz w innym mieście.
Najlepsze zabawki mojego dziecka: pilniczek papierowy, sciągaczka do okien, pilot (dostał swojego, ale zaczaił, że to nie prawdziwy), gary + łyżka.
Książek nie je, rozwala i ślini. Najlepiej jeździć nimi po podłodze i wsuwać pod meble.Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 20:13
Elza1234, Blondi29, Margareetka lubią tę wiadomość
-
O brzmi fajnie, moja Mama była i polecała mi kiedyś
No to takie minimum jak najbliższe przyjaciółki są gdzie indziej, to musisz odliczać 😃
Ja mam takie 2 najbliższe i marudzimy, że każda na innym krańcu miasta🤪23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Ehh i co miałam przeciwciala 1;640 zawsze, a teraz 1:10 tysięcy
Super❤️ ciekawe jak aps wyjdzie23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Ja z zabawek właśnie zamówiłam jeszcze klocki magnetyczne - byliśmy dzisiaj w bawialni i siedział z nimi z 20 minut i rozkminiał 🙈 jednak dużo łatwiej się łączą niż te klasyczne, które woli rozwalać xD hitem są jeszcze kubeczki z ikei co się wkłada jeden w drugi, koparka i ciężarówka z samochodami w środku, która ma guziczek udający warkot silnika 😂 no i fajnie bawi się kuchnią, wrzuca do szafek, wywala z nich, rzuca zlewem i takie tam. Przyszły też warzywa i owoce te na rzep do krojenia drewniane z lidla - jak na ich śmieszną cenę na promce to są super 😂 mamy też od paru dni kitchen helpera i łatwiej mi zrobić obiad i śniadanie jak widzi co robię 🙈
Książki to najlepsze są te z okienkami, kicia kocia mu najbardziej odpowiada 😅 oczywiscie miś pracuj i te książki z guziczkami co wydają różne dźwięki typu zwierzątka albo pojazdy. Mamy jeszcze starą 15-letnią książkę z okienkami po angielsku o farmie i ogląda ją od kilku tygodni codziennie rano jak się ogarniam w łazience 😂 ostatnio hitem też jest czereśniowa. Ogólnie wszędzie pokazuje mi koty, nie wiem co poszło nie tak
pewnie nasze suczysko obrzydziło mu psy
ale no chłop ma taką fazę na książki ostatnie kilka dni, że jakbym mu schowała zabawki i zostawiła książki to by był i tak szczęśliwy 😂










