CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Marsol Boże ale stres mieliście. Dobrze, że wszystko skończyło się dobrze.
Nineq kciuki za Ciebie i synka 🤞 nawet sobie nie wyobrażam jakie to trudne musi być 😓
Cel jejku dobrze że się poprawiło Twojemu mężowi, wyślij go chociaż na jakieś podstawowe badania. Może niech przez kilka dni ciśnienie sobie pomierzy w domu.
Tanashi a jak tam Twój mąż? Dajesz radę jeszcze zmieniać te opatrunki?
Cel95, Nineq lubią tę wiadomość
-
Margaretka jak nie ma krwi to spoko 😅 no jeszcze kilka tygodni się pomęczymy z tym, nie może za szybko zarosnąć bo się zrobią powikłania.
Ja coś czuję że jestem na granicy zapalenia pęcherza. Miałam antybiotyk na tę wyrwana ósemkę i zawsze po antybiotyku mnie coś weźmie 🥲 -
No mocno chamscy są tam ludzieKatikat wrote:Ojej wspolczuje. Ten sor to brzmi okropnie.

Później na oddziałach już jest w porządku, a że to jeden z większych pediatrycznych szpitali, to głównie tam się jeździ z dziećmi
Ja rodziłam w tym szpitalu -inna IP, też te baby były średnie mocno, a oddziały już naprawdę w porządku. Pamiętam że tylko raz były dla mnie miłe i się mną przejęły, jak przyjechałam zaryczana, jakoś w kwietniu, z silnym krwawieniem. Stałam i łzy mi kapały na te papiery, byłam bez ubrań na zmianę nawet, bo przyjechałam prosto od ginekologa a mąż pojechał do domu mnie spakować
Wtedy czułam że się wystraszyły -
Tanashi, moja dziś o 4:40 ogłosiła początek dnia xD próbowaliśmy jeszcze ją zmusić do spania, ale po 6 skapitulowaliśmy. Właśnie rozpoczęła drzemkę. Mam nadzieję, że pośpi do 12 chociaż i będzie miała tylko jedną dziś.
Nineq trzymam za was kciuki i bardzo się utożsamiam. U nas młoda za 3 tyg zaczyna żłobek i na samą myśl już mnie kręci w żołądku… -
Karola3xJ:D wrote:Cel ja nie do końca rozumiem. Miał krew w oku a później przeszło? Bo tak to zrozumiałam, chyba źle,bo to niemożliwe😅 Chyba,że "przeszło mu" tzn bol głowy mu przeszedł .
Mariola ale kapa z tym sorem. Jak to dzisiaj wygląda?
Karola no dokładnie tak
Miał oko w środku we krwi, a jak wróciłyśmy już normalne
Moja Mama mi powiedziała, że tak jest jak naczynko pęknie i że miała tak kiedyś, ale no nieco się zdziwiłam bo było całe czerwone. Może przy naczynkach tak jest23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Ale nie ma możliwości, żeby ta krew tak szybko się wchłonęła...Cel95 wrote:Karola no dokładnie tak
Miał oko w środku we krwi, a jak wróciłyśmy już normalne
Moja Mama mi powiedziała, że tak jest jak naczynko pęknie i że miała tak kiedyś, ale no nieco się zdziwiłam bo było całe czerwone. Może przy naczynkach tak jest -
Elza1234 wrote:Jesteś już któraś osoba która się zle się wypowiada o sorze pediatrycznym tam
chociaż ostatnio koleżanka miło trafiła
Też mam tam najbliżej, obym nie musiała korzystać
O niee, a my musimy w poniedzialek sie tam stawić w szpitalu 😒😔2cs 🤞
17.10.2024 ⏸️🍀
18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙
👩 30🧑 34 🐶 4
A journey of a thousand miles begins with a single step...

-
Marsol współczuję przeżyć 🫂 moj tez raz walnął tak o wannę, plakal, dostawilam do cycka I patrze krew 😬 na szczęście chyba tylko naruszył dziąsło, bo pozniej go dotykałam i luz. A juz mialam w głowie wizję mojego siostrzeńca który w okolicy roczku właśnie złamał sobie górną jedynkę i byla do wyrwania, cale wczesne dzieciństwo chodził szczerbaty 😔
Ja nie odzywałam sie kilka dni ale wszystko nadrobiłam 🙏🏻😉
Młody coraz wiecej mi stoi sam, puszcza się, a wczoraj nawet zrobił dwa mini kroczki 🥹❤️
Elza1234, Marsol, Blondi29 lubią tę wiadomość
2cs 🤞
17.10.2024 ⏸️🍀
18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙
👩 30🧑 34 🐶 4
A journey of a thousand miles begins with a single step...

-
Ale będziesz szła pewnie przez izbę przyjęć? Nie przez sorRevolutionary wrote:O niee, a my musimy w poniedzialek sie tam stawić w szpitalu 😒😔
To chyba są dwa odrębne tam miejsca - choć może się mylę
Na oddziale już będziesz miała na pewno spoko ludzi
Dawaj znać w ogóle -
Anabbit wrote:Dziewczyny potrzebuje szybkiego pomysłu na prezent z okazji dnia dziecka dla 6/7 latki. Mam wrażenie, że kupiłam już jej wszystko a jeśli nie ja to teściowa to zrobiła 😂
A ma aparat który drukuje zdjęcia? Nie instax tylko taki co robi czarno-białe zdj na paragonie fiskalnym xD nasz stówkę kosztował i chyba fajna zabawa nawet dla starszaka
Naszej 9-latce kupiłam ostatnio coś takiego i była zadowolona, ale nie wiem czy 6latka manualnie ogarnie:
https://allegro.pl/oferta/sukienki-do-robienia-metoda-quilling-dla-dzieci-8-sentosphere-17693024364?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=bpg&utm_term=branding&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dck_toy_pla_ss&ev_adgr=toys&ev_campaign_id=22336301672&gad_source=1&gad_campaignid=22336301672&gbraid=0AAAAAD24kbMOYwg_n1-XtUMT6HezkGY0m&gclid=Cj0KCQjw_vnQBhCxARIsADcZyxKLcTrq6QUQxQM1N6Hq0o697x8RDziLCh58_GMo7ich4aFJdfBG0msaAgCXEALw_wcBWiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 11:11
Anabbit lubi tę wiadomość
-
Anabbit wrote:Dziewczyny potrzebuje szybkiego pomysłu na prezent z okazji dnia dziecka dla 6/7 latki. Mam wrażenie, że kupiłam już jej wszystko a jeśli nie ja to teściowa to zrobiła 😂
Moja 6letnia chrześnica na dzień dziecka zażyczyła sobie klocki magnetyczne z minecrafta 🤦 -
Wyślij męża 😆ja jutro i w piątek jak na wolne powiedziałam, że go na górę zaprowadzi. Ty się poplaczesz.Anabbit wrote:Tanashi, moja dziś o 4:40 ogłosiła początek dnia xD próbowaliśmy jeszcze ją zmusić do spania, ale po 6 skapitulowaliśmy. Właśnie rozpoczęła drzemkę. Mam nadzieję, że pośpi do 12 chociaż i będzie miała tylko jedną dziś.
Nineq trzymam za was kciuki i bardzo się utożsamiam. U nas młoda za 3 tyg zaczyna żłobek i na samą myśl już mnie kręci w żołądku…
Ej, długo daje radę wytrzymać jak na pobudkę tak wcześnie.
Mój dziś padł w żłobku na chwilę, jak wstał to nawet się chwilę pobawił. Oczywiście znowu nie zjadł. Ale lepiej niż wczoraj. -
Elza1234 wrote:Ale będziesz szła pewnie przez izbę przyjęć? Nie przez sor
To chyba są dwa odrębne tam miejsca - choć może się mylę
Na oddziale już będziesz miała na pewno spoko ludzi
Dawaj znać w ogóle
No tak, przez IP, i tak mam stresa 🙈2cs 🤞
17.10.2024 ⏸️🍀
18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙
👩 30🧑 34 🐶 4
A journey of a thousand miles begins with a single step...

-
Nineq az na 9 godzin będzie w żłobku zostawać? Macie daleko? Nie bierzesz tych 7 godzin na karmienie? Sorki, że tak wypytuje, ale też nas czeka żłobek i jestem ciekawa jak inni sobie to organizują, tylko nam się w końcu przesunął na wrzesień. No i trzymam kciuki za młodego, pewnie w końcu zacznie zjadać, jak będzie widział, że inne dzieci jedzą.
Marsol współczuję stresu.
Cel też myślę, że może mu trochę ciśnienie skoczyło, moja babcia nieraz tak ma jak jej nagle skoczy. Podobno rutinoscorbin jej na to pomaga.












