Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 2 czerwca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, dziewczyny, jesteście kochane ❤️

    Elza, ja drugi raz bym tam nie pojechała, gdyby coś się stało. Może w innych sorach pracują choć odrobinę bardziej empatyczni ludzie i czas oczekiwania na pomoc to nie jest cała noc. Choć nie powiem, ten jeden pielęgniarz, który obejrzał małego, trochę przywrócił mi wiarę w ludzi.

    Karola, dzięki, że pytasz. Dzisiaj już jest ok, jakby nic się nie stało. Chcemy umówić się do stomatologa, żeby sprawdził jeszcze zęby, bo może przydałoby się jakieś prześwietlenie.

    Revolutionary, współczuję mocno 🫂 Na jakim oddziale będziecie? Mnie ten szpital tak przeorał w dzieciństwie, że została mi trauma. Panicznie boję się szpitali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 18:21

  • Nineq Autorytet
    Postów: 2938 3264

    Wysłany: 2 czerwca, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple, z nowego mieszkania będzie ok. 15-20 minut samochodem, rozebranie młodego, zaprowadzenie ok. 10 minut. Musimy dojechać do pracy na 8 więc 7.40 trzeba się ze żłobka zebrać. Pracujemy do 16, dojechać to jest ok. 15 minut więc robi się pobyt od 7.30 do 16.15-20. Zadeklarowałam 9h, pewnie będzie mniej, bo ktoś go odbierze wcześniej, ale nie zawsze.
    Biorę przerwę na karmienie do końca roku i będę wychodziła z pracy wcześniej. Czasem popołudniami dorabiać będę dodatkowo i albo komuś go przekaże pod opiekę z rodziny albo czeka na tatę w żłobku. Nie chcę go widywać przelotnie tylko więc mocno weryfikuję dodatkową pracę.
    Niestety publiczne żłobki są kawałek od nas. Prywatne również także zero różnicy. Sam dojazd to prawie godzina.

    Blackapple lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3304 4099

    Wysłany: 2 czerwca, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ambitne plany na ten dzień, ale chyba na planach się skończy, bo ziomek dziś nie chce zejść z rąk (chyba że może się wspinać po schodach). Jak próbuję go odłożyć, to obejmuje mnie nogami xD coś mówiłam że nie mamy leku separacyjnego, otóż cofam to xd

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6152 4249

    Wysłany: 2 czerwca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem w nocy,bo Mala chce ciągle ssać cycka....Nie miala tak nigdy. Jadla i nara. Czystko spożywczo. Od kilku dni co jej zabiorę to jest histeryczny płacz. W nocy kurde...

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3304 4099

    Wysłany: 2 czerwca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze słodkich rzeczy, pytam dziś Kameleona czy kocha mamusie, a on kiwa głową że tak tak kilka razy 😅💝

    Blondi29, Margareetka, xSmerfetkax, Marsol, Anabbit, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1387 942

    Wysłany: 2 czerwca, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Nie kupuj sie takich rzeczy ludziom,których szanujesz i lubisz😅

    Matka sama jej kupuje xD

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6152 4249

    Wysłany: 2 czerwca, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkk77 wrote:
    Matka sama jej kupuje xD
    Szalona.

    event.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1698 1302

    Wysłany: 2 czerwca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Ja mam problem w nocy,bo Mala chce ciągle ssać cycka....Nie miala tak nigdy. Jadla i nara. Czystko spożywczo. Od kilku dni co jej zabiorę to jest histeryczny płacz. W nocy kurde...

    Mega współczuję, bo wiem co przechodzisz 😓 ale nie mam na to złotej rady... Ja zabieram, próbuje lulać jak się uda to super, jak jest ryk to na nowo cycek i tak się bawimy 🤡

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1977 1734

    Wysłany: 2 czerwca, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Wyślij męża 😆ja jutro i w piątek jak na wolne powiedziałam, że go na górę zaprowadzi. Ty się poplaczesz.
    Ej, długo daje radę wytrzymać jak na pobudkę tak wcześnie.
    Mój dziś padł w żłobku na chwilę, jak wstał to nawet się chwilę pobawił. Oczywiście znowu nie zjadł. Ale lepiej niż wczoraj.
    No, ona nie lubi spać. Już to ustalilysmy 😂

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9261 8049

    Wysłany: 2 czerwca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kolejny dzień z rzędu śpi całą noc bez pobudki, po czym robi drzemkę 9-10 i tyle by było do wieczora
    Mąż jest na popołudnie w pracy, a mnie o 15 prądu już brakuje, bo mój mózg w nocy nie czai że może spać 🤡 ciekawe ile trzeba czasu żeby się odzwyczaić od przerywanego snu

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 2 czerwca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Matce Polce byłam na diagnostyce, robili mi usg przezpochwowe przy całej grupie studentów, nawet mnie nie zapytali kurtuazyjnie czy ok 🫠

    age.png

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1698 1302

    Wysłany: 2 czerwca, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u gina na NFZ i ja to chyba jestem pańcia xd ostatni raz poszłam, bo to nie na moje nerwy. Połowy badań nie trzeba robić, nie wypisał mi np. różyczki, ferrytyny, tsh. Usg zrobił nie mówiąc nic poza tym, że tętno jest. Dostałam jedno zdjęcia położone mi na brzuch podczas badania 🤦 no nie wiem, jakoś w tych czasach mam oczekiwania jakiegoś standardu.

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3304 4099

    Wysłany: 2 czerwca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka na NFZ serio trzeba się naszukac spoko ginekologów 😅 ja trafiłam na tylko dwóch fajnych xD reszta dramat. Jeden na infekcje w ciąży powiedział że mam się podmywac maślanka xddddd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 18:09

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 2 czerwca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Ale nie ma możliwości, żeby ta krew tak szybko się wchłonęła...

    To było ok 2.5-3h. No nie mam interesu zmyślać, serio tak było

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 2 czerwca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś kończę rundę 100 badań obrazowych został mi rezonans. Czuję się jak oszust xD jem kolacje przy wodzie w jakimś parku, gdyż Mąż się uparł, że chce zobaczyć, czy Mała zaśnie jak jestem poza domem. To usg piersi było więc była karmiona godzinę z hakiem temu. W sumie fajnie, że dobre wyszło, bo mam obciążenia rodzinne w tym temacie.

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 2 czerwca, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u kogoś Maluch boi się psów? Mama ma, Tesciowie też mają i nie wiem jak to rozkminic.

    Próbujemy na spokojnie, powoli. Dziś jak się bała szczękania też szczekałam śmiejąc się to załapała, śmiała się i tak mega mega uroczo udawała szczekanie🥺 niestety chwila moment i znowu się boi.

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1977 1734

    Wysłany: 2 czerwca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel pewnie taki etap. A czy jak przebywa z psem godzinę czy dłużej to się oswaja?
    Synek mojej przyjaciółki płacze na każdą nową twarz. Każde odwiedziny znajomych czy pójście w nowe miejsce to płacz, ale po jakimś czasie mu przechodzi. Wyjątkiem jest dwóch kumpli, na nich płacze zawsze i mają kategoryczny zakaz odzywania się do niego a najlepiej to i nawiązywania kontaktu wzrokowego xd
    Moja z kolei nie boi się absolutnie niczego. No, może jedynie tego że Matka odejdzie dalej niż 5 cm od niej 🙃 aktualnie nawet nie mogę wstać z krzesła jeśli ona je, bo wpada w panikę. A, jeśli zmienię położenie na podłodze o pol kroku żeby sięgnąć po wodę lub kawę to też drama się odpala 🙃

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9261 8049

    Wysłany: 2 czerwca, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Czy u kogoś Maluch boi się psów? Mama ma, Tesciowie też mają i nie wiem jak to rozkminic.

    Próbujemy na spokojnie, powoli. Dziś jak się bała szczękania też szczekałam śmiejąc się to załapała, śmiała się i tak mega mega uroczo udawała szczekanie🥺 niestety chwila moment i znowu się boi.
    Mimo, że mamy psa w domu, to moja mała też się boi jak nasz pies szczeka - bo ma dość niski donośny szczek
    Jestem obok zawsze, mówię jej że to tylko szczekanie itd ale no ile z tego rozumie to też nie wiem

    Cel95 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1977 1734

    Wysłany: 2 czerwca, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel a tak sobie myślę, może kup książeczkę z dźwiękami zwierząt i czytajcie? Moja ma dwie takie i je uwielbia. Jej ulubione dźwięki to właśnie pies, kot i KROWA XD
    A i dziś dostała takie fajne figurki zwierząt, one chyba są dostępne w rossmannie. Dostała akurat krowę i kota ale mega jej się podobały i właśnie wzięła książeczkę z dźwiękami plus te figurki i wydawała dźwięki zwierzaków xd
    Ja też siadam z młodą na parapecie i szukamy piesków przez okno i to samo na spacerach, ale nie mam pojęcia czy to pomoże na strach, bo moja się trzęsie z radości na widok zwierząt od zawsze 🙄

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5200 3891

    Wysłany: 2 czerwca, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Cel pewnie taki etap. A czy jak przebywa z psem godzinę czy dłużej to się oswaja?
    Synek mojej przyjaciółki płacze na każdą nową twarz. Każde odwiedziny znajomych czy pójście w nowe miejsce to płacz, ale po jakimś czasie mu przechodzi. Wyjątkiem jest dwóch kumpli, na nich płacze zawsze i mają kategoryczny zakaz odzywania się do niego a najlepiej to i nawiązywania kontaktu wzrokowego xd
    Moja z kolei nie boi się absolutnie niczego. No, może jedynie tego że Matka odejdzie dalej niż 5 cm od niej 🙃 aktualnie nawet nie mogę wstać z krzesła jeśli ona je, bo wpada w panikę. A, jeśli zmienię położenie na podłodze o pol kroku żeby sięgnąć po wodę lub kawę to też drama się odpala 🙃

    Właśnie moja też poza psami jest bardzo kontaktowa więc myślę jak by tu jej pomóc, żeby się nie bała tak

    Dziś jej dałam pogłaskać mojego psa i była nawet zadowolona ale chwilę popatrzyła potem i znowu przestraszona 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 19:33

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
‹‹ 2869 2870 2871 2872 2873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ